Dış gebelik sonucu..

:CüvCüv:ŞenizHepinizin iyi dilekleri için teşekkür ederim.allah herkese hamiş olmayı nasip etsin.hamiş olanlarda allahın izniyle sağlıklı bebekler dünyaya getirsin.öncelikle kötü düşüncelerden kurtulmak lazım.yanlız ben 1 sene hamile kalamamıştım.ama yumurtlama günlerime hiç dikkat etmezdim.eşimde bende çalışıyoruz.açıkcası çok ilişkiye girmiyoruz.demekki diyorum yumurtlama günlerini pek denk getiremiyorduk.geçen ay yumurtlama günleri içerisinde hemen hemen hergün ilişkiye girdik.bebek için.gerçekten etkili oldu.şimdi 6+4 hamişim.bence deneyin.sevgiler.

amin canım benim sanada çok geçmiş olsun bende bu ay tadaviye başlıcam gelmesi gereken adetim 11 gün gecikti hamile değilim söktürücü kullandım inş adet olursam horman testi yapacak doktorum.bebişini Allah bağışlasın darısı bizim başımıza..

makber hamile olmadığını nereden biliyorsun, hcg ye baktırdınmı?
birde söktürücüyü doktormu önerdi.
benim hikayemin başında da hasta olamayınca doktor hcg ye bakıp söktürücü vermişti.
ama muhtemelen o günler benim ilk hamilelik günlerimdi:KK43:
sende dikkat et lütfen.

:CüvCüv:ŞenizHepinizin iyi dilekleri için teşekkür ederim.allah herkese hamiş olmayı nasip etsin.hamiş olanlarda allahın izniyle sağlıklı bebekler dünyaya getirsin.öncelikle kötü düşüncelerden kurtulmak lazım.yanlız ben 1 sene hamile kalamamıştım.ama yumurtlama günlerime hiç dikkat etmezdim.eşimde bende çalışıyoruz.açıkcası çok ilişkiye girmiyoruz.demekki diyorum yumurtlama günlerini pek denk getiremiyorduk.geçen ay yumurtlama günleri içerisinde hemen hemen hergün ilişkiye girdik.bebek için.gerçekten etkili oldu.şimdi 6+4 hamişim.bence deneyin.sevgiler.

Allahın izniyle bebişini sağlıkla alırsın canım kucağına.
Bizde korunma aşamasındayız, Marttan sonra Allah Kerim:eek:

civcivim hcg ye baktırdım hemde 2 defa maalesef yok :KK43: söktürücüyü de doktorum verdi zaten dün bitti bugün adet oldum 3. günü hormon testi yapacaklar.inşallah düzelirde bir dahaki ay hamiş haberlerimi veririm

canım hadi bakalım, güzel haberini alırız inşallah önümüzdeki ay.:CüvCüv:

Doktorundan memnunmuydun?
İstanbulun ne tarafındaydı doktorun?
Bende dr arayışına girdimde...

Ben doktorumdan kesinlikle çok memnun kaldım. Kendisi hastanesini değiştirip başka bir kliniğe geçmesine rağmen halen kendisine gidiyorum. İstanbul'un Avrupa Yakasında oturuyorum ve doktorum aslında oturduğum yerden çok uzakta ama olsun nerede olsa mutlaka ona giderim. İsmini buradan verebilir miyim bilmiyorum ama ben Dr. Hidayet Erkan'a gittim. Doktor arayışında olan var ise kesinlikle tavsiye ederim.

Yöntem konusunda da şunu eklemeyi isterim benim tüpüm alınmamıştı ve amelyat sonrası çokta sağlıklı değildi ama doktorum almayı uygun görmedi. O yüzden hamileliği düşündüğüm dönemde her ay gidip hangi taraftan yumurtladığımı kontrol ettirdim ki yeniden aksilik yaşamayayım. İkinci bebeği düşündüğümde de yine aynı yöntemle hamile kalmam sağlık verildi. Doktorunuza bir sorun derim.

pink teşekkür ederim gerçekten, verdiğin bilgiler çok güzel şekilde bana da yol gösterecek.
sana iki soru daha sorsam...

1. bildiğim kadarıyla doktor ve hastane adı vermekte sıkıntı yok sitede.
zaten internette bir international birde acıbademin adını duydum.
gittiği yer bunlardan birimi?
2. Hidayet bay mı bayanmı:)))))
Hidayet Hnm yazmışlar da sitede?
Ben erkek diye düşündüm önce:)

tekrar teşekkürler...

pink teşekkür ederim gerçekten, verdiğin bilgiler çok güzel şekilde bana da yol gösterecek.
sana iki soru daha sorsam...

1. bildiğim kadarıyla doktor ve hastane adı vermekte sıkıntı yok sitede.
zaten internette bir international birde acıbademin adını duydum.
gittiği yer bunlardan birimi?
2. Hidayet bay mı bayanmı:)))))
Hidayet Hnm yazmışlar da sitede?
Ben erkek diye düşündüm önce:)

tekrar teşekkürler...

Rica ederim ne de olsa başımdan geçti ve benim çevremde dış gebelik yaşayan hiç kimse olmadığı için o dönem çok korkmuş ve tabi bebek olmayışından dolayı hayal kırıklığına uğramıştım. Şimdi ise deneyimimi başkaları ile paylaşıyorum ki bu çok korkutucu gelsede ilk başta aslında çokta büyük birşey değil. Tabi erken teşhis çok çok önemli. Ben kanama geçirip gittim ki iğne de olmuştum ama malesef o şekilde düşmedi. Ve kanama ölümlere bile yol açıyor o yüzden doktorunuzu çok iyi seçin.

Hidayet Erkan bayan ve kendisi International Hospital'da idi. Şimdi ise Medica İleri tanı Merkezine geçti. İnternetten sitesine bakabilir irtibat bilgilerini siteden ulaşabilirsiniz.

X