Dış Gebelik İğnesi

Tabi ki herkeste olacak diye bir şey yok ikili tarama temiz geldi fakat bu hafta baktıklarında iç organlarından bazıları olmayabilir dendi tabi ki son noktayı perinatoloji uzmanı koyacak fakat gittiğim iki doktorda böbrek diyafram yemek borusu göremedi Allahtan ümit kesilmez genellikle iğneden kaynaklı bu anomaliler gerçekleşiyormuş

Ne kadar zor şeyler geçirmişsiniz hepimizin bir imtihanı var gerçekten.. ama sağlıklı bir çocuğunuzun olmasına ayrı bir sevindim rabbim acısını göstermesin.. umarım sizinde dış gebeliğiniz sorunsuz bir şekilde geçer süreç çalkantılı ve çok zor.. ben zor bir şekilde atlattım ama geçiyor tabiki geçmeyen birşey yok..:)

Rabbim yardımcın olsun inşallah güzel şeyler duyarsın rabbim sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmayı nasip etsin .. Beta değerin kaçtı dış gebelikte? Birde kaç mg vuruldun. Tek dozda 3 aya olur gözüyle bakıyorlar ama 2 dozda evet 6 ay ancak diyorlar

Tek doz oldum kaç mg olduğunu hiç hatırlamıyorum beta 350-400-600 2 gün arayla baktırdım sağlıklı yükselmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…