Lekeler, Çiller Dirseklerdeki Kararmaya Son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

emotionum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
286
1
dirseklerinizi keseleyin. ve bir limo kabuğu ile ovduktan sonra limon suyu ve limon yağını karıştırıp dirseklerinize uygulayın.
aynı işlemi dizleriniz içinde kullanabilirsiniz

sagol canım bende azişe var çokta kuruyu limon kurulugunadqa ii gelir denicem

Ben bunun için sadece iyice keseledikten sonra vazelin sürüyorum, iki-üç yıkamada düzeldi. Yalnız kese için geleneksel eskiden kullandığımız keseleri tavsiye ederim. Sadece dirsek için deil bütün vücudu o keseyle keselerseniz ve özellikle de yukarı-aşağı deil de oval çizer gibi keselerseniz vücudunuzda pütür pütür pürüzlük ve minik minik isilik gibi kabartılar kalmıyor. Kesinlikle böyle yıkanmanızı öneririrm.

Bende bu keseleme olayına katılıyorum. Çok yararlı ayrıca kan dolaşımını falan da hızlandırıyo.Ama ne var ki sabun ve hijyen çok önemli. Yoksa sivilce çıkar.

zerdaçal tozu ve salatalıgıda limonla karıştırıp sürerseniz sonuç daha ii olur hergün degil haftada 1 veya 2 defa

gerçekten süper umarım işe yarar dirseklerim çok kötü durumda teşekurler

Arkadaşlar çok teşekkürler ya! uzun süredir neyapabileceğimi araştırıyordum. Valla ilaç gibi geldi. a.s.a.s.a.s.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…