DIRENCLI UYUZdan kurtultum

Medicana hastanesinde Prof Vedat Turan kan testi ve karanlık saha mikroskopi testi yapti eşimde de bendede lyme bartenolla kedi tirmigi teshisi koydu bunlar bir tür bakteri

Arkadaşlar iyi geceler bende burda yorum yapmak istedim çok ilaç kullanmış birisi olarak 2 sene içersinde yapmadık şey bırakmadık ama şunu diyebilirim ki bu veteriner hanımı tesadüf bir şekilde karşıma çıkaran Allah'ıma çok teşekkür ederim resmen mucizevi bir şekilde o kadar çektiğimiz eziyetten kurtulduk 5 kişilik bir aileyiz 3 çocuğumuz var İzmir'in küçük bir ilçesinde yaşıyoruz denemedik yol kalmadı her gün ağlıyordum Allah'ım bu nasıl bir şey diye ilk başta ilgisi alakası ve iyi niyetli olması bize en büyük moral oldu biz karşımızda muhatap bulamazken motivasyonumuzu yükselterek bu hastalığı yendik ilaç çok etkili ivermektin içerikli kokusuz bı karışım 8 saatte bir duş alıp uyguladık ve tam 12. Gün tamamen kaşıntımiz yaralarımız bitmişti Allah bı daha vermesin hepinize saygılar

Merhaba bende ayni şekilde ivermektin ve bir takim ilaçlarla kurtuldum ama bu uyuz olmayabilir doktorlarin tek bildiği sey sizi uyuza yonlendirmeleri ama bu parazit bazılarında uyuz bunu ayırt etmek önemli durumu anlamak uzun sürdü ama icten ve dıştan tedavi lazım ısırma ve böcek gezme hissi varsa uyuz degil ayaklar baş vs olmaz diyorlar evet uyuz oralarda olmaz çünkü bu bir parazit ve ben 1 seneye yakın zamanda buldum ve kurtulduk elhamdülillah ivermektin sivi ve ilaçlar çok zordu Allah herkeze şifa versin

Tamamen geçti mi sizin? Verdiğiniz bilgiler için gerçekten teşekkürler en azından süreçle ilgili bilgilenmis oluyoruz.
Kaç ay sürdü? Bu uzun süreçte insanlarla görüşmüşsunizdur. Sizden başkasina geçtigini duydunuz mu?
Benim ailemde var ve aylardır gitmiyorum çocuklarıma ve bize geçmesin diye...

Merhabalar kaşınma kabarcıklar yok ama 5 gündür tüm vücudumda bişiler geziyo gibi hissediyorum. Bundan iki gün önce sıralı üç dört kırmızı nokta gördüm yanmayla beraber ısırıyomuş gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…