Direksiyon sınavı

Ben bugün telafi derslerimi aldım hoca dedi herseyi yapıyorsun. Ek ders alsan da bu heyecanını atmadan bir faydası olmax yani ek derste sana ne öğretebilirim heyecanını atmayı öğretememki dedi🙈 şimdi bile heyecanlandım. Ya bir ilsçmı kullansam sakinleştirici. Ne yapacağımı bilemiyorum pazar günü sınavım var.
Bende bunu dusundum hocada dedi ilacmi aliyosun naparsan yap heyecanini yen sari kantaron aldim aktardan sabah aksam onu ictim sakinlestirici etkisi var evet sinava giderkende ictim sinav basladiginda iyiydim l park alanini mufettis gelmis degistirmis sinava girenler hep yapamadilar orayi kaldilar l parkta ben zar zor yaptim sonra yokuşa gectik orda kaldim heyecandan degil bu seferde orda yapamazsam diye panikledim hocada hadi falan dedi arkadan acele ettim stop ettirdim derslerde yapmadigim seyi yaptim ordada :kızgın: komisyondakilerde iyilerdi tamamen benim hatam oldu.:KK43:2.de insallah gecerim

Heyecandan dikiz aynalasini yanlis ayarlamistim. Sag sol neredeyse hic gorunmuyordu. Cogu yerde erken sinyal verdim ona ragmen gectim. Aynalarinizi iyi ayarlayin
Hayırlı olsun ehliyetiniz darısı başıma stresten dişlerimi sıkıyorum ya çok kötü

Heyecandan dikiz aynalasini yanlis ayarlamistim. Sag sol neredeyse hic gorunmuyordu. Cogu yerde erken sinyal verdim ona ragmen gectim. Aynalarinizi iyi ayarlayin
Parklarda yan aynalari indiriyorum bittikten sonra tekrar ayarlamayi unutuyorum bende sonra araba g8derken bi gayret onlari duzenlemeyle ugrasiyorum

Bende bunu dusundum hocada dedi ilacmi aliyosun naparsan yap heyecanini yen sari kantaron aldim aktardan sabah aksam onu ictim sakinlestirici etkisi var evet sinava giderkende ictim sinav basladiginda iyiydim l park alanini mufettis gelmis degistirmis sinava girenler hep yapamadilar orayi kaldilar l parkta ben zar zor yaptim sonra yokuşa gectik orda kaldim heyecandan degil bu seferde orda yapamazsam diye panikledim hocada hadi falan dedi arkadan acele ettim stop ettirdim derslerde yapmadigim seyi yaptim ordada :kızgın: komisyondakilerde iyilerdi tamamen benim hatam oldu.:KK43:2.de insallah gecerim

Heyecanını düşürdümü o dediğin şey. Az çok hisseder insan düşürdüyse ben de deneyeyim yoksa ikinci sınavda da heyecandan hata yapabilirim. Yokuşta panik yapmak da bir heyecanın sonucu bence.

Bugün hocayla konuştuk. Sınavda gayet iyi gittin. Yaptığın hata ışıkları görünce yavaşlamamandı dedi. Hızlı girdiğin için tabiki o anda farkedemedin geçtin dedi. Aklınızda bulunsun bu bilgi arkadaşlar ışıkları görünce yavaşlayın mutlaka
Bizim parkurda ısıklar en sonra orayida atlattikmi bitiyor insallah oraya kadar gelirim :KK48:

Parklarda yan aynalari indiriyorum bittikten sonra tekrar ayarlamayi unutuyorum bende sonra araba g8derken bi gayret onlari duzenlemeyle ugrasiyorum

Ahahahaaa ben de yapıyorun onu ayy biz ne zaman programlanmış gibi araba kullanacağız iyice umudumu kestim ben.

Keşke şu heyecanı bende yaşayabilseydim. Ömrüm boyunca ehliyet alamıcam. İçimde uhde kaldı.
Umarım geçersiniz.

Heyecanını düşürdümü o dediğin şey. Az çok hisseder insan düşürdüyse ben de deneyeyim yoksa ikinci sınavda da heyecandan hata yapabilirim. Yokuşta panik yapmak da bir heyecanın sonucu bence.
Bence dusurdu cunku hic olmadigim kadar sakin ve dikkatliydim yokusa kadar unuttugum bir cok seyi unutmadan yaptim ama orda çuvalladim :|

Nasıl yani? Neden?
Ben iki kere kaza geçirdim. İlk kaza da araba pert bense hastanelik olmuştum. İkinci kaza daha hafifti arabanın önü komple gitti ama bana birşey olmadı. İkinci kaza, ilk kazamı tetikledi. Ve psikolojik olarak araba fobisi oluştu. Ön koltukta oturamıyorum. Ve hız 60 ve üstü olunca kalbim çok hızlı atmaya başlıyor. Kendimi kasıyorum. En sevdiğim yol aracı İETT çünkü 50 yi geçmiyor. :KK66: Keşke korku kalmasaydı o kadar çok isterdim ki almayı :KK43:

Heycandan kaliniyor zaten hocalarda cok gicik
Hayırlı olsun ehliyetiniz darısı başıma stresten dişlerimi sıkıyorum ya çok kötü
Sol bacagi kasmaktan
Sagolun baya oluyi ben alali. Korkulacak bisey yok aslinda hoca isin icinr girince kasiyoruz

Ben iki kere kaza geçirdim. İlk kaza da araba pert bense hastanelik olmuştum. İkinci kaza daha hafifti arabanın önü komple gitti ama bana birşey olmadı. İkinci kaza, ilk kazamı tetikledi. Ve psikolojik olarak araba fobisi oluştu. Ön koltukta oturamıyorum. Ve hız 60 ve üstü olunca kalbim çok hızlı atmaya başlıyor. Kendimi kasıyorum. En sevdiğim yol aracı İETT çünkü 50 yi geçmiyor. :KK66: Keşke korku kalmasaydı o kadar çok isterdim ki almayı :KK43:
Gecmis olsun talihsizlik olmus ehliyet dersindemi oldu kaza

Ogreten hoca sinavda yaparsan indirler seni demisti. Dedigim gibi sol tarafi hic gormrddn gecis yaptim. Allah yardim etti 😂

Yaaa geçmiş olsun bende de vardı araba fobisi eşimin ısrarına başvurduk. Öyle Kaza geçirsem hiç yapamazdım kesin.sadece çocukken araba çarpmıştı bana belki ondandı. Bir de eğitime başlayınca bizim arabayla kaldırıma çıktım panikten😅

Gecmis olsun talihsizlik olmus ehliyet dersindemi oldu kaza
Hiç başvurmadım ki. Genç kızdım o zamanlar. Şehirler arası yolculuktu. Nişan dönüşü. Eniştem yolu kaybetti. Sapa bir yola girdi. Yerler mıcır ve etraf karanlıktı gecenin ikisi. Araba hızla giderken kaydı ve bariyerlere girdik. Sonrası hastane işte. 38 yaşıma girdim. Yıllar geçti ama ben halaa korkuyorum.

:KK48: peki gectinni dersten canim bize tüyo versene hocalar nelere bakıyo neye kızıyo falan
Ben 2008de almıştım arabaya ilk bindiğinde emniyet kemerini tak aynanı kontrol et sonra sür seninle arada konuşur sakın heyecanliyim deme dikkatini yola ver hocayı da dinle bunlara önem veriyorlardi

X