Dileklerimizin kabulü için 21 Bismillah, 3 Ihlas, 3 Fatiha

Mathildamae

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
1.287
1.298
37
Hanımlar hepimiz içimizden en çok istediğimiz dileğin hayırlısı ile olmasına niyet edip bunu uygulayalım. Ben hayırlısı ile evlenip mutlu bir yuva kurmak dileği ile okudum , Allah kabul etsin inşallah. Okuyup buraya yazan dilegi olan herkes için bizler de okuyalım. Rabbim kabul etsin inşallah ..

Okudum Allah'ın izniyle bulunduğum sıkıntılı durumdan bir an evvel çıkabilmek için.

Öyle bir hayal gibi bana sanki hamile kalmak..esimle çocuğunuzu kucağımda almakk..allah nasip etsin bize o duyguyu ..amin..dua bekliyorum .bil

Arladaslar basimdan sıkıntılar eksik olmuyo ve ailem sevdigim ile evlenmeme karsi bunun icin dua edermisiniz sikintilarimdan murtulmak ailemin razibolmasi icin

Arladaslar basimdan sıkıntılar eksik olmuyo ve ailem sevdigim ile evlenmeme karsi bunun icin dua edermisiniz sikintilarimdan murtulmak ailemin razibolmasi icin

Sizin için okudum.
Ablalarım benim isteğim girecek olduğum lys sınavında inşaAllah gönlümdeki başarıyı elde etmem ve istediğim üniversitenin tıp fakültesine girebilmem.
Dualarınızdan bu kardeşinizi mahrum etmeyeceğiniz ümidiyle...

Sizin için okudum, Rabbim hayırlısı ile ailenizin kalbini yumuşatsin sevdiğinize karşı inşallah.. esmalar var araştırabilirsiniz ailenize okuyun "ya vedud "esmasi diye duymuştum. Hayırlısı olsun hakkınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…