Dileklerimiz için hep beraber dua edelim mi ?

bu tarz benim de bile sessiz olanları eliyorlar car car konuşanlar maşallah duruyor

dua ediyoruz yarış yapmıyoruz ama kim daha fazla müsaitse fazla okur burdaki amaç bana göre az çok okumak değil...

butür sayılı zikirleri ne kadar çabuk bitirirsek o kadar çabuklaşır işin derdi babanem...

1000 tane çekilmemiş zikir için bir gün bekleyip sıradaki arkadaşların zikirlerinin beklenmesi bence daha üzücü
tabii ki insanların başka hayatları var sorumlulukları var ama burda yapılanda o arkadaşa bi nevi destek çıkmak oda müsait olduğunda daha fazla okur....
nisa1234 nisa1234 seni anlayabiliyorum... içimizi sıkmayalım dualarımızı edelim bana bu kadar düşüyor diyede düşünme bence ben okuyorum birgün bekliyorum ilerleme yok tekrar çekiyorum...
uzatmamalı biran önce bitirmeli diye düşünüyorum

dua ediyoruz yarış yapmıyoruz ama kim daha fazla müsaitse fazla okur burdaki amaç bana göre az çok okumak değil...

butür sayılı zikirleri ne kadar çabuk bitirirsek o kadar çabuklaşır işin derdi babanem...

1000 tane çekilmemiş zikir için bir gün bekleyip sıradaki arkadaşların zikirlerinin beklenmesi bence daha üzücü
tabii ki insanların başka hayatları var sorumlulukları var ama burda yapılanda o arkadaşa bi nevi destek çıkmak oda müsait olduğunda daha fazla okur....
nisa1234 nisa1234 seni anlayabiliyorum... içimizi sıkmayalım dualarımızı edelim bana bu kadar düşüyor diyede düşünme bence ben okuyorum birgün bekliyorum ilerleme yok tekrar çekiyorum...
Sonucta bi hafta var kimi 100 tane okur kimi 10000 tane onemli olan katilmak haklisin yarista degiliz

Bence nisa yanlış anladı periyi bizim sayfalarımızda hep söylediğimiz şudur kimin duası kabul olur belli olmaz deyiz herkesten dua isteriz peri uç günde biterse ne güzel ama bitmezse almadılar yavaş oldu diye suçlama yapmayın demek istedi tabiki ne kadar cabuk o kadar iyi canım ana yetişemedi duaya diye kimseyi yargılanmak düşmez kimseye gönülden iyi niyetle dua edelim kabul edip etmemek rabbimin takdiri o ol değmezse sen istersen bi saate 10000 oku yine olmaz :)

HoppaHoppaHoppaDİLEKLERİMİZ İÇİN DUA EDİYORUZ... HoppaHoppaHoppa

@@ babyinlove arkadasimiz için dua ediyoruz. [/B]

YA LATİF (16641)
1- damla_22 damla_22 :...............1000
2- Masmavi_ Masmavi_ :................1000
3- perigunlugu perigunlugu :............
4- D Debusi : ....................2000
5- @feyzanur_ecrin :........1000
6- redvelvetcake redvelvetcake :........1000
7- nisa1234 nisa1234 : .................1000
8- babyinlove babyinlove :.............. 1000
9- A ay__060 :................1600
10- mutlu-umutlu mutlu-umutlu :........1000
11- hedef 2016 hedef 2016 :...500
12- ftemiz ftemiz :.......................1000+500
13- S Sargoz ............2000+1000
14-@bengovil06...............
15- M mlkem .....................1041

Okunan=16641
Kalan=0

YA MÜCİB (3025)
1- damla_22 damla_22 :...............500
2- Masmavi_ Masmavi_ :................500
4- D Debusi : ....................
5- @feyzanur_ecrin :........200
6- redvelvetcake redvelvetcake :........500
7- nisa1234 nisa1234 : .................200
8- babyinlove babyinlove :..............200
9- A ay__060 :................600
10- mutlu-umutlu mutlu-umutlu :........100
11- hedef 2016 hedef 2016 :...
12- ftemiz ftemiz :.......................200
13- S Sargoz ............
15- M mlkem .....................325

Okunan=3325
kalan= 0 Fazla oldu arkadaşlar Ya Mucib

AYETEL KÜRSİ (313)
1- damla_22 damla_22 :...............50
2- Masmavi_ Masmavi_ :...............20.
4- D Debusi : ....................20
5- @feyzanur_ecrin :........30
6- redvelvetcake redvelvetcake :........33
7- nisa1234 nisa1234 : .................20
8- babyinlove babyinlove :..............10+10
9- A ay__060 :................40
10- mutlu-umutlu mutlu-umutlu :........10

12- ftemiz ftemiz :.......................20+30
15- M mlkem .....................

Okunan:263
Kalan: 20

Sen ki şahdamarımızdan daha yakınsın bize;
Bizi de Sana yaklaştır Allah’ım!
Sen Semîsin;
Bütün sesleri duyan yalnız Sensin Allah’ım!
Bizi duy!
Bu listedeki arkadaşlarimiz için yaptığımız dualarımızı kabul et!
İman eden ve iyi işler yapanlardan eyle bizi!
Ve Vedûd Adınla sev bizi Rabbim!
Vedûd Adınla sevdir bizi Sevdiklerin
[/QUOTE]

Bence nisa yanlış anladı periyi bizim sayfalarımızda hep söylediğimiz şudur kimin duası kabul olur belli olmaz deyiz herkesten dua isteriz peri uç günde biterse ne güzel ama bitmezse almadılar yavaş oldu diye suçlama yapmayın demek istedi tabiki ne kadar cabuk o kadar iyi canım ana yetişemedi duaya diye kimseyi yargılanmak düşmez kimseye gönülden iyi niyetle dua edelim kabul edip etmemek rabbimin takdiri o ol değmezse sen istersen bi saate 10000 oku yine olmaz :)
Almadilar yavas oldu diye suclama yapmadim ben, isi nerelere geldi. Benim ismim ilk baslarda benim duam olurdu biterdi ben liste sonundakileri dusundum ve duaninda hizli olani makbulmus bunu duymustum bir an once sizlerin dualari icin birseyler okuyalim istedim, herkesin duasi icin. her hafta birininki okununca liste sonundakine 3 ay sonra sira geliyor.Ben yavas oldu almadiniz kizlar okumadiniz diye kimseyi suclamadim, ben kapatmistim olayi nerelere geldi. Askolsun bayanlar ya, gercekten ne diyecegimi bilemiyorum. bundan sonra hicbirsey soylemicam, herkesin duasina katilcam, yeni bir duaya baslarsanizda ben yokum

Ben herzaman haddimi bilmisimdirde, buraninda DUA konususu oldugunu ve ALlah a herseyi gorene bilene yalvardigimizinda herzaman farkindaydim, bitmezse almadilar yavas oldu diye suclama yapanda YOKTU, bana bunu soylemeye gerek yoktu, denilmek istenen buyduysa senin aciklamandaki gibi. Ne demek bu simdi ya, herzaman gonulden iyi niyetle dua ettim ama beni uzuyorsunuz bu soylemlerinizle, ben kendim okudum hergun konuya baktim surekli de, bitsin arkadasalarin duasi boylesi makbulmus diye, suclama yapilmis yargilamisim yaziklar olsun .

Uzme kendini bi yanlis anlasilma var galiba niyetini temiz tut ya birak kim ne yi nasil ne kadar okursa okusun

Ben herzaman haddimi bilmisimdirde, buraninda DUA konususu oldugunu ve ALlah a herseyi gorene bilene yalvardigimizinda herzaman farkindaydim, bitmezse almadilar yavas oldu diye suclama yapanda YOKTU, bana bunu soylemeye gerek yoktu, denilmek istenen buyduysa senin aciklamandaki gibi. Ne demek bu simdi ya, herzaman gonulden iyi niyetle dua ettim ama beni uzuyorsunuz bu soylemlerinizle, ben kendim okudum hergun konuya baktim surekli de, bitsin arkadasalarin duasi boylesi makbulmus diye, suclama yapilmis yargilamisim yaziklar olsun .
uzme kendini

Ben kimseyi suclamadim, yargilamadim, UST USTE iki arkadasa dua etmeyeni, buda 4-5 gun konuya hic bakmayana mesaj gonderdim , devam etmek istiyormusun diye, bunuda ilk basta burda soylemistik, hayir oyle olmasin denseydi. Birde MAZERET belirtmeden ortadan 4-5 gun kaybolanlari listeden cikaracaktik, duyduklarima inanamiyorum, suclamaymis yargilamaymis, birdaha hicbirsey soylemicam, liste bitincede cikicam, bu soylemlerinizle hakkima girdiniz, ben hic kimse hakkinda kotu dusunmem, yargilamam suclamamda. gercekten uzdunuz beni, sadece dualardan okuyup cikicam, ben yokum aranizda baska turlu bir daha.

Ben kimseyi suclamadim, yargilamadim, UST USTE iki arkadasa dua etmeyeni, buda 4-5 gun konuya hic bakmayana mesaj gonderdim , devam etmek istiyormusun diye, bunuda ilk basta burda soylemistik, hayir oyle olmasin denseydi. Birde MAZERET belirtmeden ortadan 4-5 gun kaybolanlari listeden cikaracaktik, duyduklarima inanamiyorum, suclamaymis yargilamaymis, birdaha hicbirsey soylemicam, liste bitincede cikicam, bu soylemlerinizle hakkima girdiniz, ben hic kimse hakkinda kotu dusunmem, yargilamam suclamamda. gercekten uzdunuz beni, sadece dualardan okuyup cikicam, ben yokum aranizda baska turlu bir daha.
haklisin ne diyeyim madem boyle bi kural vardi sen de uyarmissin o kadar

Canım sen olayı nerelere çekiyorsun yazıklar olsun falan ayıp yani koca insanlarız hiç yakışmıyor hemde hiç dua sayfasında böyle tartışmalara gitmen yanlış arkadaşım benden tavsiye sana. Konuyu uzatma artık istersen bi yanlış anlaşılma var diye hepimiz olayı yumuşatmaya çalıştık sen nerelere çekiyorsun hızını alamayıp beddua ediceksin neredeyse yani

Bence gereksiz yere fazla alınganlık yapmışsın nisa1234.

Bana da hatırlatma yaptın, benim için sorun olmadı. Bana duan geçti, okumazsan hoş olmaz falan dedin, yine de yanlış anlamadım falan ama Peri'ye katılıyorum.

Şurda gönlümüzden koptuğu için birbirimize dua ediyoruz. Buna da kural falan getirmek, resmi bi boyuta çekmek hoş olmaz.

Gönülden geldiği için dua etmekten çıkıp listeden silinmemek için dua etmeye varacak böyle giderse.

Herkes her duaya katılamayabilir. Kimin ne yaşadığını bilemiyoruz nihayetinde.

Her dua için belli bir gün belirtilsin. O süre içinde herkes bitirileceği kadar alsın, okusun.

Öbür türlü bi dua 2 gün diğer 3 gün sürdüğü zaman hangi gün diğer duaya geçileceğini her an takip edemeyebiliyoruz.

Mesela, ben aldığım sayıyı iki günde bitiyorken başkasınınki 3 gün sürüyorsa herkes bitirmeden bir sonraki duaya geçme gibi bi durum söz konusu olabilir.

Ne çok yavaş olsun ne de çok hızlı.

Benim fikrim bu en azından.

Canım sen olayı nerelere çekiyorsun yazıklar olsun falan ayıp yani koca insanlarız hiç yakışmıyor hemde hiç dua sayfasında böyle tartışmalara gitmen yanlış arkadaşım benden tavsiye sana. Konuyu uzatma artık istersen bi yanlış anlaşılma var diye hepimiz olayı yumuşatmaya çalıştık sen nerelere çekiyorsun hızını alamayıp beddua ediceksin neredeyse yani
olayi yumusatmak yerine beni dahada sucladiginin farkinda degilsin galiba, ben bidaha yazmicam diyorum, devam ediyosun, ayibi benmi sen mi yapiyosun, dikkat et soylediklerine.

HoppaHoppaHoppaDİLEKLERİMİZ İÇİN DUA EDİYORUZ... HoppaHoppaHoppa

@@ babyinlove arkadasimiz için dua ediyoruz.

YA LATİF (16641)
1- damla_22 damla_22 :...............1000
2- Masmavi_ Masmavi_ :................1000
4- D Debusi : ....................2000
5- @feyzanur_ecrin :........1000
6- redvelvetcake redvelvetcake :........1000
7- nisa1234 nisa1234 : .................1000
8- babyinlove babyinlove :.............. 1000
9- A ay__060 :................1600
10- mutlu-umutlu mutlu-umutlu :........1000
11- hedef 2016 hedef 2016 :...500
12- ftemiz ftemiz :.......................1000+500
13- S Sargoz ............2000+1000
15- M mlkem .....................1041

Okunan=16641
Kalan=0

YA MÜCİB (3025)
1- damla_22 damla_22 :...............500
2- Masmavi_ Masmavi_ :................500
4- D Debusi : ....................
5- @feyzanur_ecrin :........200
6- redvelvetcake redvelvetcake :........500
7- nisa1234 nisa1234 : .................200
8- babyinlove babyinlove :..............200
9- A ay__060 :................600
10- mutlu-umutlu mutlu-umutlu :........100
12- ftemiz ftemiz :.......................200
15- M mlkem .....................325

Okunan=3325
kalan= 0 Fazla oldu arkadaşlar Ya Mucib

AYETEL KÜRSİ (313)
1- damla_22 damla_22 :...............50
2- Masmavi_ Masmavi_ :...............20.
3- perigunlugu perigunlugu :............20
4- D Debusi : ....................20
5- @feyzanur_ecrin :........30
6- redvelvetcake redvelvetcake :........33
7- nisa1234 nisa1234 : .................20
8- babyinlove babyinlove :..............10+10
9- A ay__060 :................40
10- mutlu-umutlu mutlu-umutlu :........10

12- ftemiz ftemiz :.......................20+30
15- M mlkem .....................

Okunan:313
Kalan: 0

Sen ki şahdamarımızdan daha yakınsın bize;
Bizi de Sana yaklaştır Allah’ım!
Sen Semîsin;
Bütün sesleri duyan yalnız Sensin Allah’ım!
Bizi duy!
Bu listedeki arkadaşlarimiz için yaptığımız dualarımızı kabul et!
İman eden ve iyi işler yapanlardan eyle bizi!
Ve Vedûd Adınla sev bizi Rabbim!
Vedûd Adınla sevdir bizi Sevdiklerin.

Allah kabul etsin canım.. Senin duanda bitti. Diğer arkadaşımıza da geçebiliriz o halde.

Bence gereksiz yere fazla alınganlık yapmışsın nisa1234.

Bana da hatırlatma yaptın, benim için sorun olmadı. Bana duan geçti, okumazsan hoş olmaz falan dedin, yine de yanlış anlamadım falan ama Peri'ye katılıyorum.

Şurda gönlümüzden koptuğu için birbirimize dua ediyoruz. Buna da kural falan getirmek, resmi bi boyuta çekmek hoş olmaz.

Gönülden geldiği için dua etmekten çıkıp listeden silinmemek için dua etmeye varacak böyle giderse.

Herkes her duaya katılamayabilir. Kimin ne yaşadığını bilemiyoruz nihayetinde.

Her dua için belli bir gün belirtilsin. O süre içinde herkes bitirileceği kadar alsın, okusun.

Öbür türlü bi dua 2 gün diğer 3 gün sürdüğü zaman hangi gün diğer duaya geçileceğini her an takip edemeyebiliyoruz.

Mesela, ben aldığım sayıyı iki günde bitiyorken başkasınınki 3 gün sürüyorsa herkes bitirmeden bir sonraki duaya geçme gibi bi durum söz konusu olabilir.

Ne çok yavaş olsun ne de çok hızlı.

Benim fikrim bu en azından.
Bana duan gecti okumazsan hos olmaz demedim. sayi verelim hak geciyor herkes ayni sayida okusun diyenler vardi, Okunmayinca hak geciyor diye dusunenler oluyor, hos karsilamayanlar oluyor dedim. Neler diyorsunuz siz ya. Gercekten ne diyecegimi bilemiyorum.

X