Dileklerimiz icin esmaul husna

Benim niyetim
Allahim derslerimi tez vakitte kolaylikla gecebileyim. Staj yeri bulabileyim. Karsima hayirli bir es cikar. Kiz kardesim ilaclarini duzenli icsin. Kardeslerim hayirli insanlar olsunlar annemi beni uzmesinler. Bana sifa ver. Unutkanligim gecsin. Sikintilarimi gider. Beni ve ailemi kazalardan belalardan koru. Evimize bolluk bereket saglik huzur ver. Benim ve bana dua okuyan arkadaşlarımın dualarini kabul eyle. Amin
Bugun benim icin okuyoruz. Niyetimi paylastim

Benim niyetim
Allahim derslerimi tez vakitte kolaylikla gecebileyim. Staj yeri bulabileyim. Karsima hayirli bir es cikar. Kiz kardesim ilaclarini duzenli icsin. Kardeslerim hayirli insanlar olsunlar annemi beni uzmesinler. Bana sifa ver. Unutkanligim gecsin. Sikintilarimi gider. Beni ve ailemi kazalardan belalardan koru. Evimize bolluk bereket saglik huzur ver. Benim ve bana dua okuyan arkadaşlarımın dualarini kabul eyle. Amin
Okudum canım Allah kabul etsin. Amin.

Kızlar sizden bir şey rica etsem amcamı yoğun bakıma aldılar ya Şafi ceksek onun için bu gün benim yerime onu cekseniz (Ahmet adı
Allah şifa versin en kısa zamanda sağlıkla taburcu olur insaAllah canım ,çok geçmiş.olsun niyetine 200 ya şafi okudum Allah kabul eylesin

X