Dileklerimiz icin esmaul husna

H Hasretimm123 un niyeti
Bende niyetimi paylaşım sıram gelince olursunuz(adım gizem )
En hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle Allah'ım

Bugun benim icin okuyoruz. Niyetim
Allahim derslerimi tez vakitte kolaylikla gecebileyim. Staj yeri bulabileyim. Karsima hayirli bir es cikar. Kiz kardesim ilaclarini duzenli icsin. Kardeslerim hayirli insanlar olsunlar annemi beni uzmesinler. Bana sifa ver. Unutkanligim gecsin. Sikintilarimi gider. Beni ve ailemi kazalardan belalardan koru. Evimize bolluk bereket saglik huzur ver. Benim ve bana dua okuyan arkadaşlarımın dualarini kabul eyle. Amin

Alıntı Yorumla
Niyetine okudum Allah kabul etsin cnm

S sedu066 nin niyeti
Allah'ım insaAllah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlarım olur ,hayirlica sagliklica nasip eyle Yarabbim ,anneme babama şifa nasip et annem ömür boyu diyalize ihtiyacı kalmaz , en kısa zamanda sağlığına kavuşur insaAllah ,benim için niyetlenip okuyan kardeslerimin de dualarını kabul et Rabbim .Amin.

S sedu066 nin niyeti
Allah'ım insaAllah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlarım olur ,hayirlica sagliklica nasip eyle Yarabbim ,anneme babama şifa nasip et annem ömür boyu diyalize ihtiyacı kalmaz , en kısa zamanda sağlığına kavuşur insaAllah ,benim için niyetlenip okuyan kardeslerimin de dualarını kabul et Rabbim .Amin.
Okudum canim. Allah kabul etsin

S sedu066 nin niyeti
Niyetine okudum cnm

El Basir okuyalım kizlar
El-Basîr: "Gizli açık, her şeyi en iyi gören."

X