dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks
38)papatya

Ark. gunde iki kisiyede okuya biliriz gunluk 200 tne okuyacaz 100kisi olsada sorun deil kaydirma olmasin herkes hakkiyla yapsin kimse kimseye hakki gecmesin rabbim herkesin duasini kabul ettirsin dilegini gercekestirsin bnide eklemeyi unutmayin
zaten adil olacağız şüpheniz olmasın bundan ,ekledik sizi dünden içiniz rahat olsun

beni de alırmısınız aranıza...
hoşgeldin papatya hanımcım aramıza :) ekledik

arkadaşlar bir arkadaşın duasını bir günde bitirirsek çok şükür diyeceğim günde iki tane üyeninkini bitiren arkadaşlar görecektir günden güne sarkmaların ne kadar olacağını bir üyeninki belki 3. güne sarkacak ben en geç bir üyenin duasını iki günde bitirmekten yanayım zaten ikinci gün haber etmeyene bir kez daha şans verilir sonra listeden silinir bence okumayanlarınınkini de aramızda okuruz ben de elimden geldiğince eksikleri tamamlamaya çalışırım bir yandan da ders çalışıyorum bu listeyi takip için ama gün için de ara ara bakacağım akşam zaten okuyanlarınki isimlerinin yanına eklenir sonra toplanır geceye kadar da okumayanlar beklenir okunmayan az sa eksikleri tamamlarız aramızda çoksa ertesi güne kalır okumayanları bekleriz

bence kural koyalım canım hergün bir kişi olarak bitirmeye çalışalım zaten sayımız fazla ve bence 5bin az aslında amacımıza hayli ulaşırız. duyuru yapalım uymayanlar çıkabilir bence

aynen canım vakit kaybetmeye gerek yok bizim duaya ihtiyacımız var ve duaya ihtiyacı olanlarla beraber dua etmek isteyenlere. ihtiyacı olan gerçek kişilere ulaşmamız lazım inşallah .
evet canım Dünya dua üzerinde ayakta ALLAH yaptığımız dualar yüzü hürmetine bizlere merhamet ediyorlar inşallah ALLAH iyi niyetle yapılan duaları kabul eder amin

akşama tam liste belli olur arkadaşlar ben şimdi derse geçiyorum görüşürüz

ya bsey sorcam sadece yukardaki duayi okuyacagz demi. ( Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel
vekil '') ??

ARKADAŞLAR HENÜZ OKUMAMIZ BAŞLAMADI DUYURULUR YARIN BAŞLIYOR. ANCAK YARIN GİREMEYECEKLER BUGÜNDEN OKUYABİLİRLER. SAĞOLSUN BABAMIN_KIZIYIM KARDEŞİM YARIN GİREMEYECEĞİ İÇİN 200 OKUMUŞ . LÜTFEN ERTESİ GÜNÜ GİREMEYECEKSENİZ BÖYLE DUYARLILIK GÖSTERELİM KİMSENİN HAKKI YENMESİN .DUYURULUR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…