dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Harika 36 sıraya girmişim... Mükemmel allah sizden razı olsun... Bu akşammı okumaya başlıcaz. Liste hazır olduğundamı
canım 50 tamamlanınca başlayacağız akşama kadar tamamlanır liste diye düşünüyorum gece okumaya başlarız ilk melisaya okuyacağız zaten

arkadaşlar liste 50 olmadan da kapatılabilir çıkmalar ve sonradan listeyi terk eden olursa fazla çekilecekleri aramızda yine patlaşırız sonuçta kısa bir zikir 100-200 rahatlıkla çekilebilir sayıya çok takılmayın bence canı gönülden isteyip devam edecekseniz bence katılın
bende katılıyorum kaç kişide bitirelim o halde?

ARKADAŞLAR İLK MESAJA DA EKLEYECEĞİM DUYURU YAPIYORUM , KONUYU BEN VE AAYNAA ARKADAŞIMIZ BERABER YÜRÜTECEĞİZ İNŞALLAH , HABERİNİZ OLSUN. İKİMİZE DE SORABİLİRSİNİZ SEVGİLER.

canım başlangıç için vereceğiz okumayan olursa sırasını atlayacağız gönüllülerle devam edeceğiz. böylece gerçek okuyanları buluruz ve kimsenin hakkını yemeyiz. adil olalım diyoruz
BEN MESALA HAFTA İÇİ HERGÜN GİRERİM CT LERİDE BELKİ AMA PAZAR GİREMİYOM..

Arkadaşlar kimsenin hakkı kimseye geçmesin o yüzden az sık okuyacağız ve son arkadaşa kadar bekleyeceğiz sırayla inşallah. lütfen kimsenn kimseye hakkı geçmesin . dikkat edelim . buraya gelen herkes hergün 1 arkadaşımız için 100 ayet okuyacak bilginize .

BEN MESALA HAFTA İÇİ HERGÜN GİRERİM CT LERİDE BELKİ AMA PAZAR GİREMİYOM..
canım giremiyosan hafta içinden belirtirsin bana ya da ayna arkadaşımıza ,okuyacak olursan,ama titiz olalım diyoruz dediğimiz gibi kimse kimsenin hakkına geçmesin çünkü gerçek ihtiyacı olanlara okuyalım derim ben.

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks

listeye alımlar bu akşama kadar devam etmektedir. liste kontenjanı karışıklık olmasın diye 50 kişidir. arkadaşlar nasıl okuncağını görmek için ilk mesajımı dikkatlice okuyun. sevgiler. yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum.

canım giremiyosan hafta içinden belirtirsin bana ya da ayna arkadaşımıza ,okuyacak olursan,ama titiz olalım diyoruz dediğimiz gibi kimse kimsenin hakkına geçmesin çünkü gerçek ihtiyacı olanlara okuyalım derim ben.
evet önceden okursun belirtirsin canım iyi olur aksatmalar olmasın sonra herkes aksatmaya başlar

akşama kadar 50 kişi oluruz heralde arkadaşlar önemli olan çok kişi olmamızdan ziyade birbirimize canı gönülden dua etmemiz ama yine de aksatmamaya çalışırsak sevinirim ha çıkan olabilir ilerde onu da artık aramzda sıradaki arkadaşların zikirlerini tamamlarız hepsinin de duasını ederiz arkadaşlar bu geceden inşallah başlamayı istiyorum ben 50 olsun kesinlikle kapatacağz listeyi haberiniz olsun daha da ısrar eden olmasın bence bu kadar yeterli şu listeyi alnımızın akıyla çıkaralım

akşama kadar 50 kişi oluruz heralde arkadaşlar önemli olan çok kişi olmamızdan ziyade birbirimize canı gönülden dua etmemiz ama yine de aksatmamaya çalışırsak sevinirim ha çıkan olabilir ilerde onu da artık aramzda sıradaki arkadaşların zikirlerini tamamlarız hepsinin de duasını ederiz arkadaşlar bu geceden inşallah başlamayı istiyorum ben 50 olsun kesinlikle kapatacağz listeyi haberiniz olsun daha da ısrar eden olmasın bence bu kadar yeterli şu listeyi alnımızın akıyla çıkaralım
inşallah akşama hazır olcak canım haklısın

Toplamda 5000 okuyacağız demi kişi başı değil?
yo toplamda tabiki,herkes az ama devamlı okuyacak inşallah bir günde bir kişi de bitcek diye planlıyoruz

yo toplamda tabiki,herkes az ama devamlı okuyacak inş allah bir günde bir kişi de bitcek diye planlıyoruz

Herkes ne der bilmiyorum ama günde iki kişiye okuyabiliriz. sondaki arkadaşlara da çabuk sıra gelmiş olur.

Herkes ne der bilmiyorum ama günde iki kişiye okuyabiliriz. sondaki arkadaşlara da çabuk sıra gelmiş olur.
onu bende düşündüm ama karışıklık çıkar bence tek tek gidelim . o zaman herkesin aklı karışabilir diye düşündüm. zaten aslında çok fazla olduk yarım günde birini bitirp akşama ikinciye geçebiliriz de arkadaşların isteği önemli bakacağız artık

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.

Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks

listeye alımlar bu akşama kadar devam etmektedir. liste kontenjanı karışıklık olmasın diye 50 kişidir. arkadaşlar nasıl okuncağını görmek için ilk mesajımı dikkatlice okuyun. sevgiler. yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum.

yo toplamda tabiki,herkes az ama devamlı okuyacak inşallah bir günde bir kişi de bitcek diye planlıyoruz
Ark. gunde iki kisiyede okuya biliriz gunluk 200 tne okuyacaz 100kisi olsada sorun deil kaydirma olmasin herkes hakkiyla yapsin kimse kimseye hakki gecmesin rabbim herkesin duasini kabul ettirsin dilegini gercekestirsin bnide eklemeyi unutmayin

X