dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

canım
ne kadar zaman icinde okuyacagiz kac tane okuyacagiz bana kisa bi bilgi verir misinz
kısaca hergün bir arkadaşımız için toplam 100 ayet okuyacağız 50 kişi olarak. toplamda 5bini bulacağız. bırakanlar ilgi göstermeyenleri de listeden çıkarıp mühim ihtiyacı olan çaba gösterenlerle devam edeceğiz ama başlabngıç için 50 kişiyiz

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''
Anlamı ''Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir''

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks
38)papatya
39)whitepearll

şimdiden allah hepinizin niyetini kabul etsin ,ben hergün okurum inşallah buraya yazamasamda olağan üstü bir şey çıkmadıktan sonra okurum yarın başlıyorum o halde

şimdiden allah hepinizin niyetini kabul etsin ,ben hergün okurum inşallah buraya yazamasamda olağan üstü bir şey çıkmadıktan sonra okurum yarın başlıyorum o halde
canım bizim duyurumuzu duymadan okumayın karışıklık ya da hak geçmesin olur mu? birde gelmediğin gün olursa lütfen önceki günden haber verin bir günde bir kişiyi bitireceğiz,aksaklık olsun istemiyoruz . herkese duyurulur arkadaşlar.

Kızlar ,dileklerimizin kabulü için buyrun bekliyoruz , Allah dualarımızı kabul etsin. dua etmeyi seven, ihtiyacı olanlar,gönüllüler burda buluşalım inşallah.listemiz yarın yani pazartesi günü kapanacaktır . her kişi için 5000 ayet okunacaktır.Okunuşu "Hasbinallahu ve nimel vekil ''

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks
38)papatya
39)whitepearll
listeye alımlar bu akşama kadar devam etmektedir. liste kontenjanı karışıklık olmasın diye 50 kişidir. arkadaşlar nasıl okuncağını görmek için ilk mesajımı dikkatlice okuyun. sevgiler. yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum.

Ben eoe arkadaşımızın kesin katılır dediği kişiyim. Tabiki de dua etmwk o kadar guzel bir duygu ki katilmamak olmaz. bizler çok dua ettik çoğu arkadaşımız allahın izniyle dualarimiz sayesinde kavuştu bebeklerine ben de yuzdum yüzüm kuyruğundayim çok şükür 33 haftalik Hamileyim inş. Sağlıkla dogum yapabilmek istiyorum. Diğer bebek isteyen arkadaşlarımız da umarım biran evvel hamile kalırlar. Böyle toplu dualar da birlik beraberlik içerisinde yapılan duaların gerçekten ayrı bir gücü var.

Ben eoe arkadaşımızın kesin katılır dediği kişiyim. Tabiki de dua etmwk o kadar guzel bir duygu ki katilmamak olmaz. bizler çok dua ettik çoğu arkadaşımız allahın izniyle dualarimiz sayesinde kavuştu bebeklerine ben de yuzdum yüzüm kuyruğundayim çok şükür 33 haftalik Hamileyim inş. Sağlıkla dogum yapabilmek istiyorum. Diğer bebek isteyen arkadaşlarımız da umarım biran evvel hamile kalırlar. Böyle toplu dualar da birlik beraberlik içerisinde yapılan duaların gerçekten ayrı bir gücü var.
hoşgeldin aramıza canım :) dileklerimizin hayırlısı ile olması temennisi içinde burdayız . inşallah yarın dualarımıza başlıyoruz.

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks
38)papatya
39)whitepearll
listeye alımlar bu akşama kadar devam etmektedir. liste kontenjanı karışıklık olmasın diye 50 kişidir. arkadaşlar nasıl okuncağını görmek için ilk mesajımı dikkatlice okuyun. sevgiler. yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum.

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks
38)papatya
39)whitepearll
40)debusi

index.php

1)melisa
2)senanas
3)naz
4)sweet-73
5)damla_22
6)aaynaa
7)masculin
8)ZEYNEP0682
9)berirem
10)yavruceylann
11)ppatym
12)tubatesbih
13)mirac75
14)emel_efe
15)pembe4044
16)deryafikret
17)farmasi
18)nikimmikim7
19)mutlu-umutlu
20)kardelen063
21)eoe
22)özgecan19
23)gülfuren
24)senayo79
25)AdenNur
26)dior34
27)PaytiBo
28)Zeyneb21
29)istanbulunsultani
30)intense_23
31)kitapseverim
32)asdes
33)gulucukgs
34)Babamın_Kızıyım
35)mlkem
36)hanzade123
37)skelebeks
38)papatya
39)whitepearll
40)debusi

ARKADAŞLAR , İZNİNİZLE ARTIK AKŞAM 8 DE LİSTEYİ KAPATALIM DİYORUM NE DERSİNİZ? HER AKŞAM 8 DEN ERTESİ AKŞAM 8 E KADAR HEPİMİZ KENDİ PAYIMIZA DÜŞEN EN AZ 100-150 ARASI AYETİ OKUR BURAYA YAZARIZ . DEVAM EDEMİCEKLERİ YA DA SÜRDÜREMEYECEKLER ÖNCEDEN BİLGİ VERSİNLER Kİ KİMSE KİMSENİN HAKKINI YEMESİN . BU KONUDA HASSAS OLALIM. LÜTFEN HERKES DUYARLI OLSUN RİCAMIZDIR. VE LÜTFEN ÇOK GEREKLİ OLMADIKÇA KONUMUZU DAĞITMAYALIM KİMİN SIRASI GELDİ İSE ONA AİT DUAMIZI PAYLAŞALIM DERİM ARKADAŞLAR. LÜTFEN HERKES OKUDUĞU ÇABASI KADAR SIRADAKİ ARKADAŞ İÇİN OKUSUN VE YAZSIN Kİ İŞİMİZ KOLAY OLUP DUAMIZI YAPALIM,KONUMUZU DAĞITMADAN . SEVGİLER. SON BİR NOT LİSTE TAMAMLANDIKTAN İTİBAREN ARTIK BU TURUN ALIMI LİSTE BİTENE KADAR OLMAYACAKTIR. SEVGİLER.

ARKADAŞLAR , İZNİNİZLE ARTIK AKŞAM 8 DE LİSTEYİ KAPATALIM DİYORUM NE DERSİNİZ? HER AKŞAM 8 DEN ERTESİ AKŞAM 8 E KADAR HEPİMİZ KENDİ PAYIMIZA DÜŞEN EN AZ 100-150 ARASI AYETİ OKUR BURAYA YAZARIZ . DEVAM EDEMİCEKLERİ YA DA SÜRDÜREMEYECEKLER ÖNCEDEN BİLGİ VERSİNLER Kİ KİMSE KİMSENİN HAKKINI YEMESİN . BU KONUDA HASSAS OLALIM. LÜTFEN HERKES DUYARLI OLSUN RİCAMIZDIR. VE LÜTFEN ÇOK GEREKLİ OLMADIKÇA KONUMUZU DAĞITMAYALIM KİMİN SIRASI GELDİ İSE ONA AİT DUAMIZI PAYLAŞALIM DERİM ARKADAŞLAR. LÜTFEN HERKES OKUDUĞU ÇABASI KADAR SIRADAKİ ARKADAŞ İÇİN OKUSUN VE YAZSIN Kİ İŞİMİZ KOLAY OLUP DUAMIZI YAPALIM,KONUMUZU DAĞITMADAN . SEVGİLER. SON BİR NOT LİSTE TAMAMLANDIKTAN İTİBAREN ARTIK BU TURUN ALIMI LİSTE BİTENE KADAR OLMAYACAKTIR. SEVGİLER.
evet 8 de kapatılsın sonra da geceden itibaren okumaya başlansın

haklısın canım uzatmaya gerek yok zaten aha 40 kişi oldu bir bu listenin hakkını verelim de eğer çok aksamalar olmazsa ikinci listede olur yeniden bu geceden itibaren de okumalara başlanır arkadaşlar yarın akşama kadar da ilk sıradaki melisanın duasını yaparız amacım bir günde bir kişininkini bitirelim aksaklıklar olacaktır ikinci güne kaymalar ama 3. güne de aksarsa olmaz ben nasıl sana okuyorsam sen de benim sıram gelince bana okumalısın ki hak ve güven duygusu bitmesin zaten bu karşılıksız canı gönülden duayı birbirimizi tanımadığımız için daha gönülden yaparız yoksa insanın çevresindeki tanıdıklarından ben beklemiyorum bekleyemiyorum da kimse kimseyi düşünmüyor bencil oldu insanlar

X