Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

Canım love_story arkadasimizida listeye eklermisiin

tugce0640 ---->tüp bebek tedavisinin hayırlısı ile pozitif sonuçlanması evladını hayırlısı ile kucağına almak

kardelen_08 ---> En yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmak

C cansu_tr ---->Hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak

Ceyl_an --> sevdiği kişiyle hayırlısıyla evlenmek

durkan -----> Borçlarını bir an önce ödeyip maddi ve manevi feraha cikmak

@Hazal Ettiğim Dualarimin rabbimden hayırlı bi şekilde en tez zamanda kabul olmasını istiyorum ve ayni zamanda ailevi sikintimizin cozume ulaşması daha fazla kalp kırıklığının yaşanmamasıni diliyorum

D Durunado hayırlı sağlıklı imanlı bir evlat

love_story

Kızlar yeni liste bu şekilde ben liste devam etsin diye öne atıldım ama listeyi devam ettirmek isteyen varsa ben bırakırım .
Dua sırası Ceyl_an
1. tugce0640 52 adet okudu
2. kardelen_08 52 adet okudu
3. C cansu_tr mazeretli
4. Ceyl_an 52 adet okudu
5. durkan 53 adet okudu
6. @Hazal 52 adet mazeretlendi
7. D Durunado 52 adett okudu
8. love_story

tugce0640 ---->tüp bebek tedavisinin hayırlısı ile pozitif sonuçlanması evladını hayırlısı ile kucağına almak

kardelen_08 ---> En yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmak

C cansu_tr ---->Hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak

Ceyl_an --> sevdiği kişiyle hayırlısıyla evlenmek

durkan -----> Borçlarını bir an önce ödeyip maddi ve manevi feraha cikmak

@Hazal Ettiğim Dualarimin rabbimden hayırlı bi şekilde en tez zamanda kabul olmasını istiyorum ve ayni zamanda ailevi sikintimizin cozume ulaşması daha fazla kalp kırıklığının yaşanmamasıni diliyorum

D Durunado hayırlı sağlıklı imanlı bir evlat

love_story

Kızlar yeni liste bu şekilde ben liste devam etsin diye öne atıldım ama listeyi devam ettirmek isteyen varsa ben bırakırım .
Dua sırası durkan
1. tugce0640 52 adet
2. kardelen_08 52 adet
3. C cansu_tr mazeretli
4. Ceyl_an 52 adet
5. durkan 53 adet
6. @Hazal mazeretli
7. D Durunado 52 adet
8. love_story 52 adet

Canım liste basa dönünce beni de ekler misin

Arkadaşlar ben biraz ağır bir tespihat aldım hocadan ikisini birden yetiştiremicem o nedenle bu listeden sonra ayrılıcam bilginiz olsun dua okuyanların hepsinin ağzına sağlık. İnşallah tez zamanda hepimiz kendimizi duamızı yaşarken buluruz. Allah hepimizin gönlünden geçeni versin

Okudum, Allah kabul etsin.

okudum allah kabul etsin

Ben de okudum. Allah kabul etsin

Bu arada herkes duasını yazmış ben de yazayım :))
Rabbim en kısa zamanda hayırlı mutlu bir yuva kurmayı ve hayırlı zürriyetler nasip eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…