Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

C cansu_tr canım duam aynı

Ettiğim Dualarimin rabbimden hayırlı bi şekilde en tez zamanda kabul olmasını istiyorum ve ayni zamanda ailevi sikintimizin cozume ulaşması daha fazla kalp kırıklığının yaşanmamasıni diliyorum

tugce0640 ---->tüp bebek tedavisinin hayırlısı ile pozitif sonuçlanması evladını hayırlısı ile kucağına almak

kardelen_08 ---> En yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmak

C cansu_tr ---->Hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak

Ceyl_an --> sevdiği kişiyle hayırlısıyla evlenmek

durkan ----->

Selenofil Ettiğim Dualarimin rabbimden hayırlı bi şekilde en tez zamanda kabul olmasını istiyorum ve ayni zamanda ailevi sikintimizin cozume ulaşması daha fazla kalp kırıklığının yaşanmamasıni diliyorum

D Durunado hayırlı sağlıklı imanlı bir evlat

Kızlar yeni liste bu şekilde ben liste devam etsin diye öne atıldım ama listeyi devam ettirmek isteyen varsa ben bırakırım .
İlk Tuğçe arkadaşımızın duasindayiz
1. tugce0640 43 adet okudu
2. kardelen_08 45adet okudu
3. C cansu_tr 45âdetokudu
4. Ceyl_an 45 adet
5. durkan 45 adet okudu
6. Selenofil 45 adet okudu
7. D Durunado 45 adett okudu
Ceyl_an seni bekliyoruz

Arkadaşlar ben ufak bir ameliyat geçirdim duayı ancak yarın gece okuyabilicem bilginiz olsun

tugce0640 ---->tüp bebek tedavisinin hayırlısı ile pozitif sonuçlanması evladını hayırlısı ile kucağına almak

durkan ----->

Selenofil Ettiğim Dualarimin rabbimden hayırlı bi şekilde en tez zamanda kabul olmasını istiyorum ve ayni zamanda ailevi sikintimizin cozume ulaşması daha fazla kalp kırıklığının yaşanmamasıni diliyorum

Kızlar yeni liste bu şekilde ben liste devam etsin diye öne atıldım ama listeyi devam ettirmek isteyen varsa ben bırakırım .
Dua sırası kardelen_08 arkadaşımız da
1. tugce0640 45 adet
2. kardelen_08 43 adet
3. C cansu_tr 45âdet
4. Ceyl_an 45 adet
5. durkan 45 adet
6. Selenofil 45 adet
7. D Durunado 45 adett

okudum allah kabul etsin

Okudum, Allah okuyanlardan razı olsun.

Okudum Allah kabul etsin.

8 aylık hamileyim boşanma davası açıldı anne evindeyim eşimin hidayete erip pişman olması için benim için de okuyabilir miyiz? Ve önerebileceğiniz dualar var mı?

durkan ----->

Dua sırası kardelen_08 arkadaşımız da
1. tugce0640 45 adet okudu
2. kardelen_08 43 adet okudu
3. C cansu_tr 45âdet okudu
4. Ceyl_an 45 adetokudu
5. durkan 45 adet okudu
6. Selenofil 45 adet
7. D Durunado 45 adett okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…