Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Günaydın kızlar çok sevindim listemiz tamamlandı şimdi sizden ricam kimler aynı bu şekilde devam etmek istiyorsa bildirsin olur mu listeyi guncelleyecegim mazereti biten varsa söylesin haber bekliyorum bugün bunu belirleyip okumalara tam gazla devam edelim olumlu ya da olumsuz herkesin bildirimini bekliyorum
Not:Kimse çıkmasın ha listeden :-)
Günaydın canım benim mazeretim bitti ve ben devam ediyorum

Merhaba :) Ben de katılabilir miyim?
Tabi ki canım günlük okuyabildigimiz kadar arkadaşa okuyup sayıdan düşüyoruz çoğu arkadaşa mazeretsiz okumayani liste dışı yapıyoruz uyar sana değil mi :) tamamda istiyorsan adını ve isteğini söyle yazayım yeni listeye:)

Yasin Suresi'nin en küçük hatmi 41 sayısıyla oluyor diye biliyorum 41 adet dağıt canım hasta olan arkadaşımız da okusun okutsun çevresine
Canim cok saol kizlar dedi yasin baslat diye suan isim aklimda degil burdaki bi kardesimiz oneerdi 123 tane dedi benide ekle dedi adini bilmiyom hakkini helal etsin baslattim ama etiketleme nasil yapilir bilmiyorum bi el atsaniz sifa bulsa herkes olmaz mi. Dunden beri inanin mahvoldum
Kizlar hakkinizi helal edin burayida mesgul ettim

Canim cok saol kizlar dedi yasin baslat diye suan isim aklimda degil burdaki bi kardesimiz oneerdi 123 tane dedi benide ekle dedi adini bilmiyom hakkini helal etsin baslattim ama etiketleme nasil yapilir bilmiyorum bi el atsaniz sifa bulsa herkes olmaz mi. Dunden beri inanin mahvoldum
Ben buldum cnm seni :KK66:
10 tane yasin aldım şimdilik inşallah

Kızlar deva durumumuzu yazalım bugün bildirim yapmayanlari liste sonuna almak zorundayım çünkü zaman kaybediyoruz :KK43:

Evet en azı 41 en fazlası 123 oluyor hatimde "@" başta bu işareti yaparak yanına boşluk bırakmadan kullanıcı ismini yaz canım

canım bende devam ediyorum
ama haftasonları girmiyorum ama allah canımı sag koyarsa pazartesi bütün eksiklerimi tamamlarım , müsait olursam zaten girer yazarım .

X