Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Canım ederiz tabii ki sen onu rahatlat derdi veren Allah dermanı da verir güçlü olsun Allaha güvensin duaya sarılsın tanıdığım bir dindar ablam kaç tane kanser geçirdi çok kez imtihan edildi şuan sapasağlam bu çok zor bir durum ama teslimiyeti duayı elden bırakmasın inşaAllah şifa bulur. Dua edeceğim
Saolasin canim Rabbim herkesin muradlarini versin insallah bende size dua ederim yeterki yuzu gulsun dun geceden beri agliyormuş. Biliyorum herkesin derdi var Rabbim her kuluna yardim ediyo Rabbim kulunu sevmese dert vermez basimiza gelen tac Rabbimdendir biliriz o kardesimizde biliyor. Anne olamayacagim die agliyor bende burda agladim yalvariyorum Rabbime ona da esinede yardim etsin insallah sifa bulsun.
Eger mumin kardesimizin acisiyla yogrulmazsaniz uzulmezseniz sevinçlenirsek biz peygamber efendimizin ümmeti degiliz o yüzden el ele verelim hepimiz icin dua edelim. Duanizi yaptiginizi biliyorum Rabbimde gonlunuze gore olani kat be kat versin insallah

Günaydın kızlar çok sevindim listemiz tamamlandı şimdi sizden ricam kimler aynı bu şekilde devam etmek istiyorsa bildirsin olur mu listeyi guncelleyecegim mazereti biten varsa söylesin haber bekliyorum bugün bunu belirleyip okumalara tam gazla devam edelim olumlu ya da olumsuz herkesin bildirimini bekliyorum
Not:Kimse çıkmasın ha listeden :-)

X