Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Okudugum 40 taneyi sayidan düşerseniz mutlu olurum.
Bir de nacizane fikrim iki gun katilim gösterilmezse o zaman uyarida bulunsaniz tum herkes icin diyorum o zaman secilcim sende silersin.kimse kimsenin hakkinada girmemis olur. Sende istersen sartlarini yeniden gözden gecir ve bu bu sartlarda benle hayirda yurumek isteyen varsa buyursun gelsin dersen daha iyi olur.ben her gun iki kisiye adet olsamda zikir cekerim liste bitince ben herkesin affina sığinip ayrilmak istiyorum. Gercekten kirildim
Bugünkü arkadaşa okudunuz mu onu anlayamadım yanlışlık olmasin

Sözüm kerime adlı arkadasaydi bu kadarına gerek yok gerçekten kusura bakma diyeyim o zaman kapatalım konuyu
Canim kusura bakma ben kimseye sitem etmiyorum hakkini helal et benim vaktim cok yok bunu nolur anlatayim hakka girmeyeyim sonra demeyinki diger arkadasa katilim olmadi die elimden geldigince okurum sadece iki 3 yada dort kisi die belirtin ben ona gore sayi alayim karisıklik olmasin.sonucta sayi alirsam o benim boynuma borctur ben onu okur veririm.aldiklarimi bi not tutuyom sag cebime koyuyorum meryem suresi almistim ezan okunduktan sonra onu okuyup bagıslayacagim bi yandan da diger dualari ediyorum.

Az once 40 ayetel kursiyi bitirdim sayet okunacaksa ben bi 40 daha alayim ezana kadar okur bagıslarim bunun bilgisini vereyim çünku bugun misafir gelecek die teslim edeyim okudugumu die girdim nete oyle gordum iletini yazayim istedim ben bi 40 daha okuyayim karisikliga mahal vermeyeceksem bunu bi yere yazabilirsen yaz lutfen

Az once 40 ayetel kursiyi bitirdim sayet okunacaksa ben bi 40 daha alayim ezana kadar okur bagıslarim bunun bilgisini vereyim çünku bugun misafir gelecek die teslim edeyim okudugumu die girdim nete oyle gordum iletini yazayim istedim ben bi 40 daha okuyayim karisikliga mahal vermeyeceksem bunu bi yere yazabilirsen yaz lutfen
Canım bugün blondgunes arkadaşa okuyoruz en son kalan sayısı 150 eğer okuyabileceksen bu sayıdan duş okur mu sayıdan dusmeyince benim de kafam karışıyor

Arkadaşlar @blondgunes için okuyoruz son kalan 150 okuyan sayıdan düşsün lütfen takip etmek zorlaşıyor sayfalarca geri gitmek zor benim icin

40 bitti şimdi kalan 110 o zaman bitirdim die buraya haber verdim uzerimde bi borc daha var meryem suresi onu okuyup işlerimi halletmem gerek. Baska okunacak varsa alayim sureden sonra okurum
Cvp yazarsan ona gore not edeyim sureden sonra okurum canim Allaha emanet olun

Gullbahcemm Gullbahcemm

Yazmıyım dedim ama kimse burada direkt olarak sahıs belirtilmemiştir .Yarası olan gocunsun madem mazeretim vardı deyip burayada haber verdim diyorsun neye ve kime kırılıyorsun ozaman?

Burda bize kendımızı suizan yapmışız gibi hissettirme lütfen. topiğe girdiysek gereklerini yerine getirmemiz lazım. Kimsenin kimseyle sorunu yok olayda yok.

Ağzınıza sağlık arkadaşlar yeni arkadaşa geçeceğiz başlayalım iki gün bildirim yapmayan gider zaten ben papağan gibi sürekli kural hatirlatmaktan yoruldum başıma ağrılar girdi kolay da değil konu yönetmek gerçekten okuyabildigimiz kadar çabuk okuyalım ki tüm arkadaşlara gelsin sıra kimsenin boğazına da yapismadik katilin diye ama bir zahmet herkes günde bir kez girip okusun en azından amacımız bir değil mi hepimizin bu gidişle liste bitince baştan almaya gücüm kalmayack

X