Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Berirem -----------433 adet -----------

özgem81 (444 adet okundu) ---------- 436 adet ----------- 739 adet okundu

nutella ----------- 433 adet ------------ 433 adet okundu

kalemero --------- --433 adet -------------

dg62 ----------- 433 adet--------------

dıor34 ----------- 433 adet -------------

tuana82 ------------433 adet muaf başlıycak kalanını ben tamamlıycam

trltrl -----------100 adet ---------- 100 adet okundu

zayıflicim -----------433 adet ----------

kbcb -----------433 adet ----------- 130 adet okundu[/QUOTE]

kalemero msj kutun dolu arkadaşım bi boşaltabilir misin yada bende başladığın sayıda kaçtasın arkadaşım

kalemero msj kutun dolu arkadaşım bi boşaltabilir misin yada bende başladığın sayıda kaçtasın arkadaşım

Canm basladim ben perşembe ye bitirmeye niyetlendim cumada sen niyetini tekrar edip tammlarsin son kalanla.... her persembe tammlarsak cok iyi olur duamizi yapariz guzel olur

Canm basladim ben perşembe ye bitirmeye niyetlendim cumada sen niyetini tekrar edip tammlarsin son kalanla.... her persembe tammlarsak cok iyi olur duamizi yapariz guzel olur

tamam Arkadaşım allah razı olsun ben okuyamaynlardan falan alıyorum nutellada geriden gelenlere destek olim dedi ki cumaya bitsin o yüzden sayıları soruyorum

[/QUOTE]

bende perşembe okuyabılecegım

bende perşembe okuyabılecegım[/QUOTE]

sayı alalımmı senden zor olmayacakmı

Kızlar merhaba , yarın başlıycam derken özel durumuma denk geldi yeni dua. Benim sayılarımı bölüşebilir misiniz aranızda? Kötü oldu bu

Kızlar merhaba , yarın başlıycam derken özel durumuma denk geldi yeni dua. Benim sayılarımı bölüşebilir misiniz aranızda? Kötü oldu bu

tamam cnm almak isteyen yazsın yoksa onuda ben okurum napalım :)

kalemero sana özel msj atamıorum cnm bi msj kutunu boşaltırmısın.

Tmam ben hergün uğrarım zorlanmam da bi gün içinde bi kaç yüz de okuyabilirim çok isterim aranızda olmayı ben beni buraya bağlayan bişey yok diye hergün girmiyordum açtığım konu vs falan yoktu diye ...Ama şimdi bunu görev bilip uğrarım ..Salı günü dişim çekilecek benim de ama zor bi çekim genel anestezi falan demişlerdi ..Bana ozamana sıra gelmese de ben şuna inanıyorum Allah geleceği ve geçmişi aynı anda bilir beni de aranıza alırsanız eğer gelecekte okunacak salavtlar hürmetine bana geçmişte yardım edicektir ben böyle düşünüyorum.Katılmayı çok isterim uğrıycam her gün inşallah

tamam cnm sen irtibatta kal bir sonraki arkadaşın listesinde sayı veririz sana yeni listeye az kaldı hoşgeldin diyeyim

Berirem 433 adet -----------

özgem81 436 adet ----------- 1849 ADET OKUNDU

nutella 433 adet ------------ 500 ADET OKUNDU
kalemero 433 adet -------------

dg62 433 adet--------------

dıor34 433 adet ------------- 50 ADET OKUNDU (MUAF ÖZEL DURUMDAN DEVAM EDEMEDİ)

tuana82 433 adet -------------

trltrl 100 adet ---------- 100 ADET OKUNDU

zayıflicim 433 adet ----------MUAF

kbcb 433 adet ----------- 130 ADET OKUNDU MUAF DEVAM EDEMEDİ

NURLUM 200 adet------------ Okuyor (LİSTE DIŞI YARCIMCI OLAN ARKADAŞ)

TOPLAM =2629 ADET OKUNDU

canm bende 327 adetini okudum akşama bitireceğim inşallah

Tuana82 ile berirem sizden haber bekliyorum canlar bendede bi olması gerekenden erken gelme sinyalleri var özel durum için (( haberleşirsek eksik kalan yada yetişemeyen için benle nutella destek olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…