Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Canım inşsllah ne duan varsa kabul olsun ben hemen başlıyorum sana haydi bismillah

Kızlar sıradaki kişi benim benim duam hakkımda hayırlı bir insanla evlilik için (söylemesi ayıp evde kaldımda :KK1:) belli bir kişi yok artık nasibim açılsın ve kendime uygun gönlüme göre biriyle HAYIRLISIYLA evlilik için okumak istorum.Okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun.
bu arada ben 2 gün önceden niyetlenmiştim 444 adet okudum kalan sayıyı bölücem.Sizden tek isteğim sıksık takip edip okuyup okuyamamma bilgisi vermeniz.Özeldende atıcam ztn ulaşabildiğim arkadaşlara.İsmimde esra nick yerine ismen niyetlenirseniz çok sevinirim sevgiler :KK16:

BERİREM 433 ADET -----------

ÖZGEM81 (444 ADET OKUNDU) 436 ADET -----------

NUTELLA 433 ADET ------------

KALEMERO 433 ADET -------------

DG62 433 ADET--------------

DIOR34 433 ADET -------------

TUANA82 433 ADET MUAF BAŞLIYCAK KALANINI BEN TAMAMLIYCAM

TRLTRL 100 ADET ----------

ZAYIFLİCİM 433 ADET ----------

KBCB 433 ADET -----------

amin canım Allah razı olsun

Son düzenleme:
Allah kabul etsin canim
Hayirlisi olsun insallah

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin canım cümlemizin dileklerini dualarını kabul etsin, hakkımızda hayırlısıyla avuçlarımıza kondursun :KK16:

Kızlar selatı tefriciye duası özel günndede okunuyor diye biliyorum ben. Ben özel gündeyim bu hafta beni mazur görseniz ama haftaya en çok okuyan ben olacağım. Bu arada kimin ne muradı varsa Rabbim kabul etsin. İnşallah gönlümüzden geçenler hayırlı olsun.

Kızlar sıradaki kişi benim benim duam hakkımda hayırlı bir insanla evlilik için (söylemesi ayıp evde kaldımda :KK1:) belli bir kişi yok artık nasibim açılsın ve kendime uygun gönlüme göre biriyle HAYIRLISIYLA evlilik için okumak istorum.Okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun.
bu arada ben 2 gün önceden niyetlenmiştim 444 adet okudum kalan sayıyı bölücem.Sizden tek isteğim sıksık takip edip okuyup okuyamamma bilgisi vermeniz.Özeldende atıcam ztn ulaşabildiğim arkadaşlara.İsmimde esra nick yerine ismen niyetlenirseniz çok sevinirim sevgiler :KK16:

ben birazcık geri kaldım takip edemedim sayfayı ama artık burdayımmmm esracım seni de yordum özelden ulaştın devamlı kusura bakma :) 433 ü bu hafta tamamlarım ben zaten takipteyim:)

okudum canım Allah kabul etsın İnşlah

Kızlar selatı tefriciye duası özel günndede okunuyor diye biliyorum ben. Ben özel gündeyim bu hafta beni mazur görseniz ama haftaya en çok okuyan ben olacağım. Bu arada kimin ne muradı varsa Rabbim kabul etsin. İnşallah gönlümüzden geçenler hayırlı olsun.

tamam cnm bi şekilde tamamlanır oda işallah ben niyet amaçlı okunduğunda okunuyormu o konuda net bir bilgiye ulaşamadım o yüzden içime sinsin diye okumuyorum zaten 2 rekat namazı var kılınmazda .Normal salavat olrak okuyoruzda niyet dilek okumalarında bir bilgi yok maalesef
sevgiler

ben birazcık geri kaldım takip edemedim sayfayı ama artık burdayımmmm esracım seni de yordum özelden ulaştın devamlı kusura bakma :) 433 ü bu hafta tamamlarım ben zaten takipteyim:)

Olur öyle arada cnm ne yorulması :KK16:

Berirem 433 adet -----------

özgem81 (444 adet okundu) 436 adet ----------- 300 adet okundu

nutella 433 adet ------------

kalemero 433 adet -------------

dg62 433 adet--------------

dıor34 433 adet -------------

tuana82 433 adet muaf başlıycak kalanını ben tamamlıycam

trltrl 100 adet ---------- 100 adet okundu

zayıflicim 433 adet ----------

kbcb 433 adet ----------- 130 adet okundu

Berirem -----------433 adet -----------

özgem81 (444 adet okundu) ---------- 436 adet -----------436 adet okundu

nutella ----------- 433 adet ------------

kalemero --------- --433 adet -------------

dg62 ----------- 433 adet--------------

dıor34 ----------- 433 adet -------------

tuana82 ------------433 adet muaf başlıycak kalanını ben tamamlıycam

trltrl -----------100 adet ---------- 100 adet okundu

zayıflicim -----------433 adet ----------

kbcb -----------433 adet ----------- 130 adet okundu

tamam cnm bi şekilde tamamlanır oda işallah ben niyet amaçlı okunduğunda okunuyormu o konuda net bir bilgiye ulaşamadım o yüzden içime sinsin diye okumuyorum zaten 2 rekat namazı var kılınmazda .Normal salavat olrak okuyoruzda niyet dilek okumalarında bir bilgi yok maalesef
sevgiler

O zaman hiç riske atmaya gerek yok kuzum ben başlayınca yeniden bilgi veririm.

kızlar diğer sayfaları okumadım ama ben de katılmak istiyorum bi oturuşta 100 adetrahat okuyabiliyorum nasıl olucak :26: beni de aranıza alır mısınız

Canım bir oncekı arkadasın duası bıttı mı? Son ekledıgın lısteyebakınca sayısı eksık gozukuyor. Bır de ben 200 almıştım bır oncekınde,o sayıyı tamamladım ama tamamladıgımı sımdı soyluyorum. Bır karısıklık yok dımı :)

Benım kafam karıstı :)

fazla değil eksikti cnm kalanı takip edip kendisi tamamlayıp duasını yapıcaktı

sayılar konusunda fazla olmasın dıye özellikle hassas davrandım fazlanın cozumu yok eksık tamamlanır nasılsa dıye (buranın dısında excelde masaustumde ) ben özelden ulaşıp bazı arkadaşlara destek verdim nutellaya sayı verdim vs ama oraya onların adına yazdım karışık oldu sankı asıl okuyuşlarda su sekılde cnm

Berırem 500 adet
özgem81 981 adet
nutella 272 adet
kalemero 131 adet
dg62 320 adet
dior 34 620 adet
tuana 82 620 adet
trl trl 100 adet
selcen 50 adet
zayıflıcım 200 adet

toplam 3794
kalan 650 adetti oncekı sayfadada kendıne belirttım sana 650 kaldı dıye oda 507 de alan varsa alsın demişti kımse almadı sanırım yanı 507 okuyup tamamlayacaktı durum bu

Not :Arkadaşlar ınsanlık hali kafam karısır makınede klavyede yanlıs sayıya basarım olurya duasını okudugumuz arkadaşta sayısını takıp etsın lütfen bi yerden kaçırırsak bı yerden yakalarız.

kızlar diğer sayfaları okumadım ama ben de katılmak istiyorum bi oturuşta 100 adetrahat okuyabiliyorum nasıl olucak :26: beni de aranıza alır mısınız

cnm hoşgeldin lısteyı kapattık maalesef cunku bu sekılde gelıp sayı alan snra okuyamayan yada ugrayamayan arkadaslar olabılıyor hem sure uzuyor hemde sayı onemlı bır dua .Biz okuyalım desek beklemek zorunda kalıyoruz.Olayımız su bır arkadasın nıyetıne 2 rekat namaz kılıp nıyetlenıyoruz genelde kısı bası dusen adet 450-500 lerde oluyor ve bır haftada (7 gun) bıtırme aşmamam gayretındeyız malum lıstedekı herkese okunsun ıstıyoruz.Niyet amaçlı olduğu için ozel gunde okunmasını ıstemeyen arkadaslar varsa ozel gunu olanın sayısınıda bolusuyoruz kı genelde dua sahıbı alıyor.Ancak musaıt olanlarda yardımcı oluyor.Buraya hergun ugrayan özel msj kutusunu sıksık kontrol eden ark devam edelım dedık.Sen ben buna uyarım zorlanmam hergun muhakkak ugrar okurum sayfayı üsenmem dersen bır sonrakı ark duasında lısteye alır sanada adet verırız sen kendın karar ver

Kuzum okudum duanı. Rabbim kabul etsin ,listede geri gelen çalışan yavaş okuyan arkadaşlardan da alabilirim. Belki Cumaya kadar bitirirsek cumadan cumaya niyetleniriz artık.Mübarek günde daha güzel olur.

Kuzum okudum duanı. Rabbim kabul etsin ,listede geri gelen çalışan yavaş okuyan arkadaşlardan da alabilirim. Belki Cumaya kadar bitirirsek cumadan cumaya niyetleniriz artık.Mübarek günde daha güzel olur.

Allah razı olsun cnm.Dıor 34den cevap alamadım online olmadan görüp okumaya başlamış olabilir özeldende dönmedi henüz .Kalemero ile dg64 yoğun olabilir beriremde yoğundur sorup sana sayı bildirirmim .Cumadan cumaya niyet güzel olur elbet.

X