Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar size bir sorum olacak ben 2 düşük yaptım sebebide kan pıhtılaşması cıktı ve tekrar bebek istiyorum ama korkularım var sizin bu konuda bir fikriniz varmı? hamilelik sizce nasıl

Merhaba dusuk yapmana uzuldum ama dusuk sebebin ortaya ciktigi icinde cok sevindim,bende 3 dusuk yaptim rabbim bagislasin simdi 13 aylik bir kizim var,tabi bebegim olana kadar cektigim sikintilari bi ALLAHIM bilir birde ben,bu arada ben sebebsiz dusuk yapiyodum yaptirmadigim test kalmadi sonucta hic bisey cikmadi yinede onlem amacli 7 ay kan sulandiric igne kullandim sende hamile kalir kalmaz igne kullanican sanirim,hic korkmana gerek yok cunku dusuk sebebinin cok sukur caresi var.ALLAH buradaki butun bebek isteyen arkadaslara ve bebek hasreti ceken herkeze tez zamanda yavrularini nasip etsin insallahhhhhhhhhhhhhhhhh

merhaba bende gecdıgımız ay yumurtlama takıbı ile cocuk dusunduk ve ılk aydan tuttu ama 1 aylıkken ogrendım ve 2 gun sonra dusuk yasadım sebebı ıcın dusuk kanammın bıtmesını beklıyoruz test yapcaz kan pırtılasmasından dolayımı deılmı dıye ona gore gelecek ay temkınlı davrancaz bıde bakalım ki gelecek aya tutucakmı bebek :S

Helal olsun Banucum.Seni çok iyi anlıyorum çünkü bende aynı durumdayım.Okuyorum arada ama yazamıyorum.Bebek konusundan çok sıkıldım uzun bi süre bu konudan uzak kalmak istiyorum.Hayatta istemek yetmiyo bazı şeylere sahip olmak için maalesef.Burda olmasada görüşücez inşallah canım

Canım kısmette varsa hepsi olur dr muş oymuş buymuş kiloymuş hepsi bahane.Ne kilolu insanlar var ne problemleri olan insanlar var.Tamamen nasiple alakalı bi konu.Rabbim en yakın zamanda doldursun kucağunu hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlarla

Allah bağışlasın evladını canım.

Yeni yaşın hayırlar getirsin kardelencim.Sıkıntılarını gidersin Rabbim.Hayatta tam bi mutluluk yok her zaman bi şeyler eksik.Ömür böyle geçiyo kimi gün mutlu kimi gün üzgün.Allah hepimize kolaylık versin

Arkadaşlar dediğim gibi ben artık bebek konusundan çok sıkıldım.Hamile kalıyım diye uğraştım önce sonra hamile kaldım yine olmadı.Büyürmü son ayları görürmüyüm dedim gördüm yine olmadı.Yıllardır dua et o dr a git bu kürü dene onuda deneyim bunuda yapıyım uğraştım durdum ama yok nasipte yoksa yok.Ümidini kesme falan deniyor ama bi yerden sonra insan gerçekten artık çok yıpranıyo ve ümit edemiyo.Ümidimi kestim ifadesini yine kullanmak istemiyorum ama bi beklentim yok şahsen benim artık bu konuda.Evliliğimizin hayatımızın en güzel en verimli yılları bu sorunla uğraşmakla geçti.Gözyaşları,hayal kırıklıkları vs.Artık bu konudan uzaklaşmayı tercih ediyorum kendi adıma.Bu güzel nimeti rabbim isteyen herkese nasip etsin.İnşallah sayfamızda yüzü gülmeyen kimse kalmasın.Ben fazla giremezsem bana kızmayın olurmu

canım çok haklısın...yıllar oldu...kimler kimler evladına kavustu bizde senelrdir bekliyoruz işte hayırlısı deyip...inşaAllah birgün hepimiz bu güzelligi sonuna kadar yaşayabiliriz...saglıklı hayırlı evlatlar yetiştirmek bize de nasip olur inşaAllah...Rabbim büyük...herşeyin hayırlısı...

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günün hürmetine gönlünüzden geçen tüm dua ve dileklerinizi kabul buyursun.
ben çok şükür iyiyim.
kardelenim inşallah zaman alışmayı kolaylaştırıcak her an aklımdasın dualarımdasın.
banucum haklısın canım sende ne desek anlamsız.kendini nasıl iyi hissediceksen öyle yap canım senin mutluluğun bizi mutlu eder.inşallah Rabbim büyük mucizeleriyle seninde yüzünü güldürür.Rabbim ferahlık versin inşallah.güzel günler gelsin topiğimizee :KK43:
gökçem oğluşun nasıl canım bacağı düzelmiştir inşallah Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah bu mübarek günde.öptm canım.
derinim kocan bi gitti bi geri geldi diye yazmışsın.sağlık olarak herşey yolunda inşallah.öptm canım senide.
kızlar hepinizi öpüyorum Rabbime emanetsiniz tüm güzellikler sizlerle olsun.

Kizlar ben de yeni katildim araniza bu ay hapi birakicam bitsin de mi birakim bitmeden yarida mi kesim sie dusunuyorum???

günaydın canlarım hayırlı cumalar hepinize rabbım bu mubarek günde gönlümüzdeki duaları kabul etsin yüzlerimizi en kısa zamanda güldürsün inş...

bana gelince iyi diyelim iyi olsun bu günümüze cok şükür okudugum kadarıyla topigimizde sıkıntılı günler gecirenler var rabbim ferahlık versin inş...kardelencim dogumgünün kutlu olsun rabbim ogluşunla ve sevdiklerinle birlikte saglıklı mutlu bir hayat yaşamanı nasip etsin paşayı ve seni cok öpüyorum...banucum rabbım inş beklemedigin bir zamanda yüzünü güldürür canım senınle aynı duygular icindeyim bu aralar...derinim eşin gitmiş allah kavuştursun canım hayırlısıyla gelmeyi nasip etsin rabbım...gokcecim ogluşuna acil şifalar diliyorum en kısa zamanda daha iyi olur inş kızını oglusunu cok öpüyorum...kardelen 49 um hep aklımdasın inan dualarım senınle inş rabbım hayırlısıyla saglıklı bır bebış nasip eder öpüyorum senıde...eboşum sen nasılsın iyisindir inş...yenı gelen arkadaşlarda hoşgelmişler...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun:KK16::KK16:

Kizlar ben de yeni katildim araniza bu ay hapi birakicam bitsin de mi birakim bitmeden yarida mi kesim sie dusunuyorum???

aramıza hoşgeldin canım hap hic kullanmadım ama ablamlardan bildigim kadarıyla istedigin zaman bırakabiliyosun...

hayırlı cumalar hepinize
inşallah hepiniz iyisinizdir
biz de iyiyiz elhamdülillah
kardelencim senin kendini iyi hissetmen önemli olan,buraya gelmediğinde bizi üzen tek şey seni özlememiz ve acaba iyi mi diye düşünmemiz olur,yoksa herhangi bi kırgınlığımız olmaz kesinlikle.en kısa zamanda daha iyi olman dileğiyle canım.

slm kızlar size bir sorum olacak ben 2 düşük yaptım sebebide kan pıhtılaşması cıktı ve tekrar bebek istiyorum ama korkularım var sizin bu konuda bir fikriniz varmı? hamilelik sizce nasıl

selam canım bende kan pıhtılaşması yüzünden 2 düşük yapmıştım.hamile kaldıktan sonra tüm hamileliğin boyunca kan sulandırıcı iğne ve aspirin kullanman gerekecek.ben bebeğimi öyle aldım kucağıma.eğer İstanbulda oturuyorsan sana güngören kolan hastanesinden op.dr murat öztürkü şiddetle tavsiye ederim.hatta bence gidersen hamilelik öncesi ona da git tahlillerini göster.kızlar bu arada doktoru hepinize tavsiye ediyorum.

Canlarım selamlar.
Selinam hosgelmissin sagol kocis iyi kuZum tiroit çok düşmediği için tekrardan hava degisimi verdiler 45gun.

Pelos cnm sagol kocis burda canım.:KK34:

yeni gelen arkadaslar selam sizlere de .

Banum,ebusum,kardelenim,kardelosum oluyom canlarım sizi de:KK16:

bana gelecek olursak pek iyi değilim kızlar ya hele bugün...faranjit azdı boğazım sis metformin hapından midem ağzımda hep.vuna şükür neyse.şimdi kocisle disari cikcaz biraz hava alalım markete kdr hepinizi öptüm kıslar.

slm hanımlar umarım herkes iyidir ?
hepinize teşekkür ederim alp kaan a iyi dilekleriniz için henüz dr a götürmedik şubatın 2sinde randevu günü o gün bakalım dr ne diyicek ayakkabının takılma süresini azaltır belki umarım çektiği sıkıntılar geçer miniğimi bi görseniz ayakkabıyı bi saatliğine çıkardıgımz vakit nasıl gülücükler sacıyo ufakta olsa bi can işte seviniyo :KK43: rabbim dermansız dert vermesin kimselere inşallah. bende adet oldum işte bakalım sizler hamile kalmaya ben bundan sonra hamile kalmamaya çalışıcam çünkü dr um erken hamile kaldığım için sezeryan yerimin çok inceldiğini söyledi :KK43: nasıl bi yöntem bulurum bilmiyorum gidince dr a danışıcam artık:KK43: ne üzücü degilmi önceden çocuk isteyen ve olması için herşey yapan ben şimdi ise korunmanın derdine düştüm:KK43: yoksa sezeryan yerim yeni bi hamileliği kaldıramazmış o zaman dr defalarca uyardı sakın erken hamile kalma bikaç sene dikkatli ol die :KK43: neyse rabbim bana verdi sizlere ve bekleyen herkese nasip etsin inşallah... kib öpüyorum sizleri
derinim kociş gene yanında kalmış gidip bitirse sizin için daha iyi olucaktı amakısmet yanında kalsın tadını çıkartın ha bide çok geçmiş olsun canım kendine iyi bak

selam
arada da olsa birileriyle karşılaşmayı isterim ama ben gelince misafir bile olmuyo,sanırım onlar da biliyolar benim şu sıra pek misafir ağırlayamadığımı.
derincim HZ ALLAH Ayeti Kerimesinde siz şükredin ben ziyadeleştiririm buyuruyo,o yüzden tavsiye edilen hastalıklara şükretmek yerine hamdetmektir canım,tesbit ettim ki,sen buna da şükür dedikçe daha fazla rahatsız oluyosun.bundan sonra buna da hamdolsun de en iyisi.
gökçecim geçen hastanedeyken gördüm de,daha canın sıkılmasın diye bişey yazmadım,bu çocuk,kaan gibi demirli,ve çocuklar minicik altları açıldığında bile ne kadar seviniyoken,daha rahat oldukları için,o demirle çok bunalıyolardır muhakkak,rabbim şifa versin tüm hastalara.
ebroş rastlaşır mıyız bilmem,hani geçen gece çok geçe kaldık ya,eşim kaçta yattığımı sorunca yalan söyleyemedim de,dedim ebroşla çoktandır rastlaşamadıytık,takıldık biraz,hayret bi şekilde kızmadı geç yattığıma ama sabah hastaneye geç kaldık,ordan dolayısıyla işe geç kaldı eşim,ordan da bende açlık ve stresle bi baş ağrısı,offf dün gecem pert oldu,hem yemek,hem çocuk da adama kalınca,akşama iyi laf işitmemek için çok çalışcam bugün.çok özel yemekler falan mı hazırlasam bilemedim.

slm hanımlar umarım herkes iyidir ?
hepinize teşekkür ederim alp kaan a iyi dilekleriniz için henüz dr a götürmedik şubatın 2sinde randevu günü o gün bakalım dr ne diyicek ayakkabının takılma süresini azaltır belki umarım çektiği sıkıntılar geçer miniğimi bi görseniz ayakkabıyı bi saatliğine çıkardıgımz vakit nasıl gülücükler sacıyo ufakta olsa bi can işte seviniyo :KK43: rabbim dermansız dert vermesin kimselere inşallah. bende adet oldum işte bakalım sizler hamile kalmaya ben bundan sonra hamile kalmamaya çalışıcam çünkü dr um erken hamile kaldığım için sezeryan yerimin çok inceldiğini söyledi :KK43: nasıl bi yöntem bulurum bilmiyorum gidince dr a danışıcam artık:KK43: ne üzücü degilmi önceden çocuk isteyen ve olması için herşey yapan ben şimdi ise korunmanın derdine düştüm:KK43: yoksa sezeryan yerim yeni bi hamileliği kaldıramazmış o zaman dr defalarca uyardı sakın erken hamile kalma bikaç sene dikkatli ol die :KK43: neyse rabbim bana verdi sizlere ve bekleyen herkese nasip etsin inşallah... kib öpüyorum sizleri
derinim kociş gene yanında kalmış gidip bitirse sizin için daha iyi olucaktı amakısmet yanında kalsın tadını çıkartın ha bide çok geçmiş olsun canım kendine iyi bak
CnmAllah kaana sifalar versin..zor yani kucucuk daha...evet burda cnm kocis.oiyi olsun da napalim.
selam
arada da olsa birileriyle karşılaşmayı isterim ama ben gelince misafir bile olmuyo,sanırım onlar da biliyolar benim şu sıra pek misafir ağırlayamadığımı.
derincim HZ ALLAH Ayeti Kerimesinde siz şükredin ben ziyadeleştiririm buyuruyo,o yüzden tavsiye edilen hastalıklara şükretmek yerine hamdetmektir canım,tesbit ettim ki,sen buna da şükür dedikçe daha fazla rahatsız oluyosun.bundan sonra buna da hamdolsun de en iyisi.
gökçecim geçen hastanedeyken gördüm de,daha canın sıkılmasın diye bişey yazmadım,bu çocuk,kaan gibi demirli,ve çocuklar minicik altları açıldığında bile ne kadar seviniyoken,daha rahat oldukları için,o demirle çok bunalıyolardır muhakkak,rabbim şifa versin tüm hastalara.
ebroş rastlaşır mıyız bilmem,hani geçen gece çok geçe kaldık ya,eşim kaçta yattığımı sorunca yalan söyleyemedim de,dedim ebroşla çoktandır rastlaşamadıytık,takıldık biraz,hayret bi şekilde kızmadı geç yattığıma ama sabah hastaneye geç kaldık,ordan dolayısıyla işe geç kaldı eşim,ordan da bende açlık ve stresle bi baş ağrısı,offf dün gecem pert oldu,hem yemek,hem çocuk da adama kalınca,akşama iyi laf işitmemek için çok çalışcam bugün.çok özel yemekler falan mı hazırlasam bilemedim.
Sagol cnm ben herzamanhamdolsun derimzaten dualarimda.bunada sükür demek yanlis ise dememey ecalisirim :KK31:burdayazarken hernekadar hamdkelimesini kullanmasamda ozellukle gece yatarkenhamdederim tumherseye.rabbim niyetimiizi isteklerimizi biliyor suphesiz...hepimizehayirlarnasip etsinrabbim.

Selam kizlar hayirli günler.kandilimiz mubarek olsun Rabbim bu geceyi layikiyla gecirmek nasib etsin insallah.dualarda bulusmak dileğiyle hayirli kandiller canim arkadaşlarim.Allaha emanetsiniz.optm.

hayırlı kandiller diliyorum dilerim rabbim edilen tüm duaları kabul eder
kardelen5233 cümcanım sagolasın bende önceden bilmezdim ayaklarında neden demirli ayakkabı var die yaşayınca ögrendim ne kadar zor oldugunuda bebişler biliyor rabbim tüm bbeişlere ve hastalara şifa versin benim bebegimede versin inş sagolasın
derinim sagol canım inş daha iyi olu kaan paşa:) kib

canım arkadaşlarım bugün çok mübarek birgün
EFENDİMİZİN dünyaya teşrif ettiğin gün MEVLİD KANDİLİ hepimizin mübarek olsun
EFENDİMİZE layık ümmet olmayı nasip etsin RABBİM
DUALARIMIZ kabul olsun inşallah
dualarda beraber olalım
hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım

canım arkadaşlarım buarada baya telaşım var nasip olursa mart 1 de umreye gidiyoruz inşallah hayırlısıyla nasip olur bizede sizlerede .
çok sık giremiyorum kkya ama hep aklım ve dualarım sizlerle sizde duanızda unutmayın .
gökçem kaan kuzusuna allahım şifalar versin inşallah tez vakitte o minnacık ayağı düzelir canım allahım dermansız dertler vermesin öp benim için minikleri
buarada arkadaşlar banuşum buara baya rahatsızlandı dualarınızda onuda untmayın inşallah görüşmek üzere

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,öncelikle hepinizin kandili mubarek olsun.rabbim bizi kendine layik bir kul,habibine layik ümmet eylesin insallah.hepiniz iyisiniz insallah?uzun süredir görusemedik sizlerle,benimde her zamanki dunya telaslarim ve yogunluklarim devam ediyor.hersey bildiginiz gibi yani..

ebrarim,umreye gideceksiniz demek cok guzel bir haber bu,senin adina cok sevindim.rabbim bizlerede nasip etsin insallah.
banucum rahatsizmissin sebebini bilmiyorum ama rabbim sifa-i acili versin canim.

dualarinizda olmak ümidi ile,hepiniz allah'a emenet olun arkadaslar.:KK58:

X