Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayy ebrarin mesajini yüregim agzinda okudum kardelenim yaa,cesaret edemedim diger sayfaya gecmeyeneyseki önemli birsey yokmus coooooook sevindimrabbim vaktinde saglik ile kucagina almak nasip etsin insallah.

nvbr'cim gözun aydin canim,rabbim hayirli uzun ömurler versin pasa'ya.dilerim bu topikte hasreti sona ermeyen arkadasimiz kalmasin insallah.ayrica dualarinda unutmadigin icinde allah razi olsun.

hayirli aksamlar arkadaslar,herkes iyi gecmisi okudugum kadari ile.benden haberlere gelicek olursak ayni tas ayni hamambir süredir yogunluktan giris yapamadim topige,hos girdigimde de kimse ile karsilasamiyorumeski muhabbetleri özledim beaaaaneyse elbet birgun karsilasiriz insallah,saglik olsun.not:yazacaklarim vardi daha ama komsum geliyorgörusmek dilegi ile:16

he he galiba canım iyi olmana sevindim demek köydesiniz ohh tadını çıkar canım iyi tatiller :))
ayy unutmamışsın canım unutulurmu desene allahım evladına hayırlı ömürler nasip etsin kıyamam ona inşallah çabucak atlatırsınız
buarada benimde nişan yıldönümüm :))çok uzun yıllar geçsede özel günler unutulmuyo valla
herkese cok cookkkk tsk ederiz teyzeleri biz sizi unuturmuyuz tlf dan da girmeye calıştım ama baglanmadı cok sukur iyiyiz hepinizi öpüyorum
canım teyzeleri için yusuf barayı kokla olurmu cennet kokuyodur yavrum şimdi .

ayy ay kimleri görüyorum yüzünü gören cennetlik ayol maşallah yurt dışında olsanda yoğunsun sağlık olsun gerisi mühim değil
ee kimseyi göremezsin tabi akşamları msnyede gelmiyosunki valla bugün kulaklarını çınlattık kardelenimle :))öpüyorum seni canım

ya buarada tosti nerelerde acep hiç uğramadı uzun zamandır
bide ezgim başlıycaktı tedaviye ne alemde acaba onuda merak ettim .
benim bugün kursum vardı ebru yapmaya başladık inanılmaz keyifli bişey herşeyi unuttum hatta kursta kalsamda sürekli ebru yapsam diye düşündüm okadar rahatlattı yani .aslında faceden video yüklüycektim ama okadar uzun sürüyorki uğraşamadım .neyse yaptıkça resimlerini çekip gösteririm inşallah .benden bukadar hepinizi öpüyorum

selam kızlar hayırlı akşamlar hepinize ben evimdeyim hepinizi cok özledim gecmişe baktıgım kadarıyla herkez iyi cok şükür...
nevbaharcım ben yooken oglusunu kucagına almışsın tebrik ederim allah analı babalı saglıklı buyutsun inş öpüyorum ikinizide...
kardelen49 um benıde korkuttun msj okurken ama şimdilik herşey yolundaymış cok sevindim rabbım hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsın ikinizide öpüyorum...
eboşum ebru kursun iyi geciyomuş fecte gördüm resimlerini cok güzel cıkmışsın canım öpüyorum senide....
kardeloşum ahmet paşa hastaymış cok gecmiş olsun kuzuma allah sifa versn inş en kısa zamanda iyileşir...o kalp atışı hic bir zaman unutulmazki öpüyorum ikinizide...gecmişte aklımda kalanlar bunlar kızlar unuttugum varsa kusura bakmasın...derinim,selinam,garipim,gökceranam,tutişim,cicilim,sevcanım,birsenim hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

selam kızlar hayırlı akşamlar hepinize...off ya hepinize tek tek yazmıştım int koptu gönderirken sınir oldum...neyse evimdeyim ben hepinizi cok özledim
nevbaharcım ogllusunu kucagına almısın tebrik ederim allah analı babalı saglıklı buyutmak nasip etsın ikinzide cok öpüyorum...
karelen 49 um msjını okurken benide cok korkuttun ama herşey yolundaymış cok şükür rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamanı nasip etsin öpüyorum ikinizide...
kardelosum ahmet paşa hastaymış kıyamam ben kuzuma ya gecmış olsun allah sifa versin...hic unutlurmu o ilk kalp atışı öpüyorum ikinizide...
eboşum ebru sanatın güzel geciyomuş zaten fectede gördüm resimlerini cok güzel cıkmışsın canım öpüyorum senide...derinim,selinam,sevcanım ,garipim,birsenim,cicilim,gökceranam,tutişim ismini unuttugum varsa kusura bakmasın hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun

canım iyi olmana sevindim hoşgelmişsinnn bizlerde gördügün gibiyiz işte cnm öpüyorum
canımm evet köydeydikk dün akşam döndük canooo iyim bende şükür bu sefer kötü olmadım...
ay koy koy kız video en kısa zamanda merak ediyom ben de nasıl şeyler yapıyosunuz diyee
ahh benim güzel yürekli kimseyi unutmayan canım arkadasım...biz hiç kimseyi unutmuyoruz da herkes herkesi herşeyi çabuk unutuyo be canım..bu konu hakkında konuşmayacagım dedikçe gördügüm şeyler sinirimi bozuyor malesef...senin bu yazını okumadan önce tostinin son yazdıgı mesajı görmüştüm tesadüfen,sanki sana cevap vermem içinanne olan arkadaslarına ugramışta bizi unutmuş sagolsun ne diyimtosti bu mesajı görürsen kötülük için yazmadıgımı anlarsın umarım...

peloşşş napıyon kızzz bende öpüyorum canım Allaha emanet ol

bu SELİNOŞ nerelerde kızlarrröpüyom kuzucum iyisindir inş.

herkese iyi geceler canlarım kuzucuklarım benim...bendeniz çok şükür iyiyim.bi akşam denke gelebilseydik şöyleee 5-6 kişi toplaşıp konuşaydık iyidi de neyse

canım dönmüşsün evine hoşgeldin nasıl geçti bayramın ?
saol peloşum çok keyifli geçiyor iykide başlamışım diyorum bütün sıkıntılarımı alıp götürdü allahıma şükür .dha çok resim koyucam hele bir seri üretime geçelim iyce öğrenelimde :))

cano sende hoşgeldin güzel geçmesine sevindim ayrıca iyi olmanada buarada adet ne alemde canım gelmedimi daha ??

valla nediyimki gerçekten çok üzüldüm bir selamın esirgenmesine onca geçmiş varken neyse herkes kendi bilir diycek bişey yok bizde merak etmeyiz bundan sonra merak edilmiyosak

selam hanımlar hepinize hayırlı günler nasılsınız ?

derınım ebosum kardelosum selınam kardelenım kızlar cok saolun gectı sukurler olsun annem de geldı gecen cumartesı been cok mutlu yuzume bıle bakmıyor ama dısımız cıkıyor ve gece ucten sonra uyumuyoruz ıstahımız da gıttıkce azalıyor gunduz de uyuyor sıpa
berrıncım rabbım analaı babalı ve uzun omurlu buyutsun ınsallah
kardelosum ahmetcık hastaymıs cnm bızımkı de aynı donemlerde bole bır rahatsızlık gecırmıstı odana buhar makınesı alabılıyorsan al alaamıyorsan ıslak carsaf as cnm bronsları ıcın herhangı bır surup vermedımı gecmıs olsun tekrar
bu arada ebosum kardelosum selınam sızın nolarınız vardı ama benım mınık telı kırdı parcaladı artık acılmıyor ozelıme yollarmısınız lutfen tekrar uzn zamandrı arıcam arıyamadım

bizde seni öpüyoruz canım allah razı olsun rabbim herkese nasip etsin inş.

koklamam mı teyzesi öpüyoruz seni

amin canımm insallahh rabbim herkese nasip etsin hepimizden rabbim razı olsunn

berencim ventolin ve macrol kullanıyoz canım
ya bi kere de birinin olduğu saate denk gelebilsem yaaaa.şimdide kociş yatalım der puff

ohh sefannn olsun cano ögrendin bu işi sen
evet üzücü gerçekten..bi tek tosti degilki saysak ohooo..ama ben artık hiçkimseyi mrk etmiyorum dedigin gibi...şimdi biz böyle yazınca belkide başka topice gitmicezmi yani diye düşünen olur asla böyle bi kaygım yok kendi adıma ..ne demek yani tabiki heryeri dolaşıcaz sitede.bende bakıyorum biçok topice...ama SELAM...bir selamdan geçen günlerin hatırından bahsediyoruz...ama anlayana işte...
hoşgeldi annecigin cnmm ohh sevindim..biraz rahatlarsın şimdi.

herkese günaydınlarrrrrr...selinoşşşşşşşşşşşşşşşş nerelerdesin kuzum yaaa kaç gün olduuuu

selam kızlar hayırlı günler.malesef pek giremedim akşamları tlfndan bakayım diyorum ama tlfn hiçbir siteye girdirmiyor artık önceleri forumlara garezi var sanıyordum ama bi problem var kesin.eşim bile sırf bu yüzden yeni telefonumu deiştirmeye karar verdi.ben mutlu olayım diye çabalıyo yaa neyseee..
bayram sonrası vücudumda kaşıntıyla kızarıklıklar çıktı 2 dr a gösterdim seni bişey ısırmış dedi verdi kremleri gönderdiler.tam ondan kurtuldum derken grip şifasını yakaladım 2 gündür baş ağırlığı salya sümük geziyom allahtan direncim yerinde yoksa halimiz harap.
benden böyle kızlar....
derincim alta seni gördüm nasılsın canım?

ay canım bende seni merak etmiştim demek grip oldun.geçmiş olsun..bişy mi ısırmışşş sinek fln mı acep:26:neyse geçmişler olsun kuzum...hiç be cnm napim iyim şükür...oturuyom öyle kocişi bekliyom..askeriyeye gitti alacagı parası varda inş verirler

saolasın canım Allah razı olsun.sinek böcek neyse artık köy yerinde kıyafet kazası geçirdim.ordan birinin kıyafetini giymiştim sonrasında oldu herhalde.

saolasın canım Allah razı olsun.sinek böcek neyse artık köy yerinde kıyafet kazası geçirdim.ordan birinin kıyafetini giymiştim sonrasında oldu herhalde.

he dogru cnm köydeydin sen de bi araa..bende diyorum evde ne ısırıcak..neyse daha kötüsünden kkorusun Allahım..şimdi iyisin inş?

çok şükür canım o dertten kurtuldum.şimdilik gribin keyifsizliği var sadece.

ay içeri gittim hemen yazamadım cnm benim...oh iyi şükür yaaa.bende gripli gibiyim kaç gündür canım...köydeydik bizde hava degişikligide çarpıyo insanı...hapşuruyom hep yaww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…