Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet ebuşum inş çıkmaz bişy..telefonda tahlillerden bahsetti..öncekilere göre degişik bi terim bi test var mı dedim..yok dedi..sadece tsh,t3,t4 bakılmış işte..tsh 26 diyo...sorma cano..biliyosun zaten kaç gündür başım çatlıyo bide bu üstüne...şuan pek iyi degilim zaten başım agrıyo midem agzımda:KK43:(

evet kardeloş ugramadı yaa.:KK31:

canım öncekide 21 di sanırsam dimi biraz daha yükselmiş hata etti kullanmamaklA ya ah bu erkekler laf dinlemiyolar hiç
yapma böyle canım yaa hep kendine ediyosun valla prosüdür gereği yatırmışlardır eşinde yatmak istemediği için canı sıkılmıştır erkekler nazlıdır cano malesef bizim kadar güççlü değiller .üzülme :KK34:

canım öncekide 21 di sanırsam dimi biraz daha yükselmiş hata etti kullanmamaklA ya ah bu erkekler laf dinlemiyolar hiç
yapma böyle canım yaa hep kendine ediyosun valla prosüdür gereği yatırmışlardır eşinde yatmak istemediği için canı sıkılmıştır erkekler nazlıdır cano malesef bizim kadar güççlü değiller .üzülme :KK34:

kızlar geçmişi okumadım ya tsh görünce birden yazmak istedim 26 çok yüksek bi değer ve asla ilaç kullanmadan düzene girmiyor

selinam,evet dün gittiginde öyle demişlerdi zaten pazartesi 1 günlük yatış yaparsın diye..yani prosedür geregi oldugunu düşünüyorum aslında ama Allah korusun daha kötü mü oldu diyede düşünmeden edemiorum:KK14:kaç kere aradım seside çok keyifsiz.:KK14:

inş canım ya sagol..tahliller çıktı işte bugün ona göre yatış dicektiler p.tesi...niye perşembeden yatırdılarki acaba:KK43:(

inş kardelenim:KK43:(sagol cnm.

kızlar.şimdi anlatmıştım ya.eşimin hava degişimi normalde pazar bitiyo pazar günü teslim olması gerekiyor...dün acaba pazar gidecegini bilmeden mi pazartesi yatış dediler ki?bugün de pazar oldugunu görünce hafta geçmeden birligine ne olacagını bildirmek için mi diye düşündüm.eşimde bişy demiyo.kimse bişy açıklamıyo diyo sadece...off offf.nasıl gidilecegini ögrendim yarın kısmetse gidicem.gece gitmek istedim kızdı gelmeyin dedi..yarın inş.saglık durumunda bişy yok görüntüde şükür ama taktım kafaya:KK14:
Üzülme derincim sağlıkla ilgili değildir canım prosödürdür çünkü daha ne tahlil ne film çekildi korkma arkadaşım.

kızlar geçmişi okumadım ya tsh görünce birden yazmak istedim 26 çok yüksek bi değer ve asla ilaç kullanmadan düzene girmiyor

evet canım yüksek bir değer arkadaşın eşinin sonucu inşallah ilaçla düşer
sendedemi problem var yoksa

evet cnm 21 di...ahh ahh ne diyim ki ben...bakalım nolcak bian önce başlar zaten ilaca.

eşimin tsh sonuçları:KK31:ilaca başlıcak zaten cnm sagol.

evet cnm 21 di...ahh ahh ne diyim ki ben...bakalım nolcak bian önce başlar zaten ilaca.

Selam canlar nasılsınız ben çok heyecanlıyım birde boğazım ağrıyo sanki birde korkuyorum sabah 08.00 de hastahanede olucaz..........şu an uykum var biliyorum gece gelmiycek.

kızlar birden agırlaştı kk sizde de oldu mu bin kere göndermişim yaaa kusura bakmayın.
:KK31:
banum sagol canım..tahliller yapıldı ona istinaden yatırdılar zaten.heyete çıkacagı için yattı sanırım.bakalım nolcak:KK31:

kızlarr hoşgeldinizz dahada kalabalık oluruz inşaAllahhh:KK16:

20 dk ya çıkmam lazım canlar eşim aradı gel dışarda yemek yiyelim dedi duayı yaparmıyız o zamana kadar.Allah hepinizden razı olsun canlar.

ben de hipotiroidiyim ondan zaten dikkatimi çekti. 1 senedir bu illetle uğraşıyorum onun yüzünden çocuğum olmuyor.
Rabbim şifa versin canım tam olarak ne sorunu var eşinin bilmiorum ama sadece tiroidse düzenli ilaç kullanması gerek

Selam canlar nasılsınız ben çok heyecanlıyım birde boğazım ağrıyo sanki birde korkuyorum sabah 08.00 de hastahanede olucaz..........şu an uykum var biliyorum gece gelmiycek.

selam canım heyecan dorukta desene hadi hayırlısı olsun inşallah sakin ol stres yok yarın güzel haberler vericeksin inşallah

huuu huu ses yok hanımlar hoşgeldiniz dedim yaaa :KK53:

hoşbulduk canım banuşum inşallah kuzular gelir şöyle ikiz üçüz olurda bi kerede kurtulursun benim akrabam 2 yumurtası olmuş koymuşlar şimdi bi aylık üçüzleri oldu inşallah seninde olur.

ah cnm benimmm heyecan olman normal kuzumm..bak eşinde ne güzel rahatlatıcı bir jest yapmışş ohhh :KK16:

20 dk ya çıkmam lazım canlar eşim aradı gel dışarda yemek yiyelim dedi duayı yaparmıyız o zamana kadar.Allah hepinizden razı olsun canlar.
yapılır sanırsam kuzum:KK34:
ben de hipotiroidiyim ondan zaten dikkatimi çekti. 1 senedir bu illetle uğraşıyorum onun yüzünden çocuğum olmuyor.
Rabbim şifa versin canım tam olarak ne sorunu var eşinin bilmiorum ama sadece tiroidse düzenli ilaç kullanması gerek

sagol canım sanada şifa versin..hipotiroid eşim de:KK31:

kızlar birden agırlaştı kk sizde de oldu mu bin kere göndermişim yaaa kusura bakmayın.
:KK31:
banum sagol canım..tahliller yapıldı ona istinaden yatırdılar zaten.heyete çıkacagı için yattı sanırım.bakalım nolcak:KK31:

kızlarr hoşgeldinizz dahada kalabalık oluruz inşaAllahhh:KK16:
Canımcım sakin telaşlanma sadece tsh yüksek ötekilere dokunmamış bu iyi haber ilaçlarını düzenli aldımı kısa zamanda düşücek inşallah.

X