Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ohh ne güzel ebrarım bizim yerimizede gez canımm iyi ol da gerisi önemli değil canım

valla fena değil desem yalan olur :)bu gün ilk defa içtim ama midem i mahfetti bi daha içmem derinim yaa

selam kızlar
biz döndük,gerçi bir iki güne eşimin memleketine gidebiliriz,yıllık izin almayı düşünüyo bakalım
dün Ahmet aşı oldu ve biraz mızmız
herkesler iyi inşallah
öpüyoruz sizi teyzeleri
aslında tüm geçmişi okudum ama nolur kusuruma bakmayın çok yorgunum,yazamıyorum daha fazla

hoşgeldinn canımm valla ne güzel işte keyfini çıkarın tatilin bizim yıllık izin filan kalmadı valla evde içim şişti iyice ahmetçiği öp yerimize annesi

canlarım selammm.gene gelen giden pek yok..ebuşumla konustum hepınıze cok selamı var...bende hepınızı öpuyom kızlar.

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır gelemiyorum diye çok üzülüyorum ama inanın başımı kaşımaya fırsantım olmuyor annem yanıma geldide biraz rahatladım sizlerde pek uğramamışsınız hayırdır topiğimiz tenhalarda!!!
bizler iyiyiz kızlar merak etmeyin neyse kızlar k.i.b a.e.o öptük by

Kız kanki cadıları demek beni özlemediniz öyle olsun size::(((

Özlemez olurmuyuz hiç hem seni hem diğer arkadaşları.Hoşgeldin canım.Tatilini senle beraber takip ettik sosyal medyadan:)Güzel bi tatil olmuş yarasın kuzuma.Diğer kızlarda birer birer gelsin artık topik şenlensin.Nvbr in dediği gibi bende girip bakıyom kimse olmayınca yazasım gelmedi.Birazda rahatsızım kızlar yaa.Afedersiniz ishal ve karın ağrım var.Hastaneye gittim serum verdiler tahlil temiz çıktı şükür mikrobik bişey değil galiba.Ama dahada düzelmedi bağırsaklar.Normal zamanda çok önemsemem ama şimdi bebek vitaminsizmi kalır ona bi zararımı olur diye endişelendim.Patatesti muzdu ne duysam yiyorum inşallah düzelir bi an önce.Herkese hayırlı pazarlar..

sagol cnm.Evet kmseler yok ama yakında düzelırz mrk etme.Tatiller bitsn de...
Kız kanki cadıları demek beni özlemediniz öyle olsun size::(((

seni özlemez olurmuyum hiç kuziş ya cnm arkadasım.Konustk ztn dün kuzum cok öptm.

canımm gecmis olsun ya.Doktora mı sorsaydn acaba napsam diye?İyice karıstrma bu seferde mîden bozulmasn.İns gecer.Bebıs alır vitamini merak etme kuzum.Cok öptm senı.

Sağol Derincim.Dr umla sürekli irtibat halindeyim zaten kadınıda bıktırcam yakında.Hapşurdum bişey olurmu öksürdüm bişey olurmuSağolsun ilgileniyo o da aynı şeyleri tavsiye etti.Bugün biraz daha iyiyim bakalım inşallah geçicek.

ahanda geldim gidiyorummmmmm
kızlar kimse yok ama söylim,biz yarın gidiyoruk,sanırım bi on günü geçer gelmemiz rabbim izin verirse
banuş kıııııı,beni arıcakmışın aramamışın,sana tamirci bulurdum ben,olmazsa misafir ederdim ama evde değildim(zaten de aramamışın hıh)
kardelen zuzusu,bişey olmadan kucağına alcan rabbimin izniyle,kendini streçe sokmaaaaaaaa
derincim keyfin iyi gibi maşallah
eboşu arıcaktım,ama bugün çok yoğundum,sonra da akşam oldu,akşam da rahatsız etmek istemedim ama görüşsem iyiydi
berrincim sıcaklar yakında biter,sen de rahatlarsın inşallah canım,korkutmak gibi olmasın da,bebek doğunca da daha çok içerde kalcan,kendini hazırla en iyisi
ay şimdi birsen,yaaaaaa ben demedim mi size der,ben de onu döverim
bi aleyna vardı,acaba nerelerde,artık daha sık uğrarım dediydi,eskiden kandillerde,bayramlarda bari gelirdi,şöyle kulağından mı tutsak acaba
selinoş,sen nerdesin bacım,uğramamışın hiç,tatil rehaveti bitmedi zaaaar
hadi hepinizi öptüm,unuttuğum mutlaka var,kusuruma bakmayın
tutiş,derda,garip,peloş,gökçe,beren sizlere de selam kızlar

kardelenım olsun cnm sor tabı.bende olsam sorarım.ama cokta streçe girme kardeloşun dedigi gbi

kardeloş delüsü hayırlı yolculuklar kuzum.iyi bk kndıne.ıyım evet cnm cok sükür..öptm.

selam kızlar hayırlı günler herkese.
kardelenim geçmiş olsun inş şimdi düzelmiştir ishalin.Rabbim acil şifalar versin.bebiş stok yapmıştır sen merak etme öptm canım.
ebrar ablam tatilin uzun ve güzel oldu inşallah.gerçi insan evini özlüyor gidince ama her zaman da fırsat olmuyor.öptm canım senide.
banumm ben özledim seni hatta tedavinde ne alemde diye sormuştumm.öptm canım.
derinim nasıl geçiyo senin tatilin evde olsanda kocişle tatildesin en azından :) öptm canım.
kardelenim ben kendimi gezenti sanıyodum ama sen beni de geçtin ahmeti mi bekliyodun gezmek için.neyse iyi gezmeler iyi tatiller.gerçi kv kp giderken can ata ata gidilmez ama neyseee.yinede sen oğluşunla tadını çıkar.öptm canım hayırlı yolculuklar.
kızlar bizde yine haftasonu kaçamağı yaptık yeni geldik.öptm hepinizi.

slm kk nın güzel kadınları hepinizi önce tek tek öpüyorum niyeyse içimden öyle geldi kimsede yok ama olsun gelince alırsınız öpücüklerinizi:) ebroşum inş tatilin güzel geciyodur canım benim içinde gez o güzel yerlerde bol havasını çek içine ohhh mis gibi kib öptm canım
derinim kocişle vakit geçiriyon demek senin adına çok seevindim canım :)
kardelen49 um kendini yıpratma canım rabbim büyük inş saglıkla kucagınada alırsın bu arada ufak tefek ciciler almaya başladınmı bakalım ben bugün y,ine int ten sipraiş verdim bakalım inş güzel şeyler gelir :) rabbim saglıkla giydirmeyide nasip eder...

canım çok gecmiş olsun bebiş alır vitaminini inş. sen canını sıkma anesi .muzun iyi olduğunu bende biliyorum inş. cabucak gecer canım

inşallah canımm şimdiden alış diyosun yani :)zaten kış kış nereye gidecem dimi ama annemlerde gelecek inş. sıkılmam o zman bak hemen kendimi motive etytim bile canım :)sen yine mi gezmelere gidiyon bak olmadı şimdik dısarı cıkamayacan diyon ama senin eve girdiğin yok canım ya :)

ohh kaçamakcı seni iyi olmus yaz gecmeden daha yaparsn sen bikac kacamak dahaaman kocıs evde dgl ki kuzum ya tuttrdu calıscam diye.Evden beklemeyı sevmıoruz cnm eskı ısyerıne gttı.

canoş bende cok öpuyom

kıslar bugun adet oldum karnım belım nsl agryo bilseniz.Bide kocisle discıye gttk yollarda battm hazırlıksz cıkmstm salak gbı.Oysa agrm vardı cıkarken,gunluklerden koymustm ama ne fayda.Ama bakın bu ay hap kullanmadıgım halde 2 gùncuk şaştı bu ay.Iyı oldu ya..Neyse öptm hepınızı canlarım.

ay ne güzel birsenım cok sevındım allah saglıcakla büyütmeyıde nasıp eder ınsallah darısı bana okadar dayanırlar ınsallah
ınsallah derınım ya kociş olmadııg ıcın böyleyım sanırım bıde benı bılıyosunuz cok evhamlıyım sen nasılsın buarada kocıste yanında oh ne güzel
sağol selinam inşallah sonuna kadar dayanırlar

canım güzel düşünn insallah sag salim kucagına alırsın kuzucukları bende korkuyorum bazen ama rabbim yardım edr insallah

insallah nvbaharım rabbım senınkınıde saglıcakla kucagına lmayı nasıp etsın ınsallah
buarada kızlar benım pazartesı kontrolüm vardı bı hafta gerıden gelıyorlar 31. hafta görünüyorlar ve 1500 gram olmuslar doktor 4 hafta daha dayanırlarsa cok ıyı olucak dedı nste de de sancı görünmedı ama gel görki karnımda sertlesmeler oluyor karnımın altı agrıyor arada ödüm kopuyor daha cok küçükler umarım dayanırlar bı sürprız yapmazlar
kendınıze ıyı bakın kızlarm ıyıgeceler

Canımsın bende sizi özledim hahaha valla her anı nerdeyse koycakmışım görmemiş tatile gitti böyle oldu::))))))))
Canımsın muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Canımsın arıycaktım ama orda olmadını duyunca vazgeçtim hemde çekindim aslında rahatsız etmekten...
İyi yolculuklarrrr.
Selinacım her ay erteliyorum kısmetse bu ay başlarım diye düşünüyorum ama hala kararsızım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…