Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar nasılsınız umarım ramazanınız güzel geçiyordur bana göre güzel geçiyor ama susuzluk koyuyor ama olsun değer...
bide uykusuz kalıyorum ravzam sağolsun uyutmuyor yakında dayanamazsam uykusuzluğa annemi çağıracağım neyse o iyi olsunda ben başka bişi istemiyorum bide bu cuma aşımız var ne yapacağım bilmiyorum çok ağlıyor dayanamıyorum yaaa bide bi gezmek istiyor sormayın hiç evde durmayacağız neredeyse ama yabancı sevmiyor yabancı gördümü sürekli ağlıyor bir an önce alışsa çok iyi olacak insan içine çıkamıyoruz ...
biz böyle vakit geçiriyoruz sizler neler yapıyorsunuz aslında dün girmiştim ama SELİNA nın baylaştığı yazıyı okuyunca bi ağlamak tuttu beni düşen bebişim aklıma geldi dayanamadım onun için dün yazamadım neyse herkes iyidir umarım k.i.b a.e.o öpüldünüz:KK54::KK54::KK54::KK54: bay

Bu arada kk da problem olmuş yazılanlar maalesef gitmiş gündüz yazanlar olduysa gecmis olsun :)))

slm kızlar nasılsınız umarım ramazanınız güzel geçiyordur bana göre güzel geçiyor ama susuzluk koyuyor ama olsun değer...
bide uykusuz kalıyorum ravzam sağolsun uyutmuyor yakında dayanamazsam uykusuzluğa annemi çağıracağım neyse o iyi olsunda ben başka bişi istemiyorum bide bu cuma aşımız var ne yapacağım bilmiyorum çok ağlıyor dayanamıyorum yaaa bide bi gezmek istiyor sormayın hiç evde durmayacağız neredeyse ama yabancı sevmiyor yabancı gördümü sürekli ağlıyor bir an önce alışsa çok iyi olacak insan içine çıkamıyoruz ...
biz böyle vakit geçiriyoruz sizler neler yapıyorsunuz aslında dün girmiştim ama SELİNA nın baylaştığı yazıyı okuyunca bi ağlamak tuttu beni düşen bebişim aklıma geldi dayanamadım onun için dün yazamadım neyse herkes iyidir umarım k.i.b a.e.o öpüldünüz:KK54::KK54::KK54::KK54: bay

ne yapsın annesi biz bile bunalıyoruz evde o ne yapsın alışması için bol bol kalabalığa girmelisin bence canım baska yolu yok :)o ası işinine bi kaç kez sahit oldum ben bile kıyamadım annesi öp benim yerimee

ozaman sımdı ben ıncırı kuru kuru mu yıyeyım, yoksa soyledıgın gıbı haslarken ıcıne havuc falan da mı koyacagım. arısutu ve polen ıcın belırlı bır ısım, marka falan var mı pekı ? aktarlara da guvenılmez oldu herseyı dolduruyorlar dukkanlarına. tamam canım gunlere dıkkat edecegım. ıs yogunlugu, stres, ramazan derken zor gıbı gun asırı. ama esımle uzun zamandır ayrıyız. uzaktaydık. belkı bu sayede gun asırıya uymak ıcın daha fazla enerjımız ve ıstegımız olur bu ay. bılemıyorum bakalım.

kızlar arısutu ve polen ıcın marka ya da tavsıyelerınız var mı ?

canım bu kürler hepsi senin işine yarayacak şeyler.zaten incirde polenli karışımda yumurtalar için hayıt adet ve hormonları düzenlemen için.
yanlışlık olmasın diye internetten araştırdığım şekilde yazıyorum.

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

arı sütü polen bal karışımıda eşinle beraber tüketebilirsin adetin 21.ci gününe kadar yiyorsun sonra diğer adete kadar yemiceksin sen ama eşin devamlı yiyebilir sabah akşam yemeklerden önce 1 çay kaşığı.

hayıt suyunu da adet gününe kadar içiyorsun gebelik öğrendiğin anda bırakıyorsun.sabah akşam hazır hayıt suyuysa 1/4 çay bardağı içiliyor her seferinde.kendin ot şeklinde aldıysan kaynamış suya 1 çay kaşığı kadar katıp demlendikten sonra içiyorsun.aç karnına denersin ilk önce ama midene dokunursa tok içersin.suda kaynatmıyorsun sallama çay gibi demliceksin.özellikle yazayım dedim.

zaten bu hayıtı kullanınca senin adetin 28-30 gün arasında düzenli olucak.o zamanda 10.cu günden 23.cü güne kadar gün aşırı ilişki olucak.hayırlısıyla gelsin bebişine vesile olsun bunlar inşallah.

ıncırı ıllakı kür olarak mı yapmalıyım ? benım aktardan aldıgımın uzerınde pudra yok ama yıne de dun yıkadım ve orucumu acarken bır tane yedım ac karnına. kür mü yapayım ıllakı, kuru mu yıyeyım ?

dıger sorum ıse benım hayıt tohumum, corek otundan daha yuvarlak kucuk kucuk bırsey. ıhlamur, adacayı, yesılcay gıbı ot turumsu degıl. bendekı de dogru bır hayıt tohumumu ? 17 temmuzda adet gordum 4-5 gun surdu işte ve dun 24 temmuzda ılk kez ıctım bır bardak. sallama cay yapar gıbı bır bardak sıcak suyun ıcıne bır cay kasıgı kadar koydum, azgını kapadım bardagın. bırınden oyle duymustum ve ılık olarak ıctım. orucumu acmıstım tok karnına ıctım. bardak sayısı gunluk yeterlı mı ? benım hayıt tohumu dogru bır tür mü ? ben ot cop tarzı beklıyordum bunu.

ne yapsın annesi biz bile bunalıyoruz evde o ne yapsın alışması için bol bol kalabalığa girmelisin bence canım baska yolu yok :)o ası işinine bi kaç kez sahit oldum ben bile kıyamadım annesi öp benim yerimee

akşam üzeri gezmeye götürüyorum ama bi misafir geldimi yıkıyor evi bi türlü alışmıyor belki sonra sonra alışır öperim canım sen nasılsın neler yapıyorsun k.i.b a.e.o ii günler

ıncırı ıllakı kür olarak mı yapmalıyım ? benım aktardan aldıgımın uzerınde pudra yok ama yıne de dun yıkadım ve orucumu acarken bır tane yedım ac karnına. kür mü yapayım ıllakı, kuru mu yıyeyım ?

dıger sorum ıse benım hayıt tohumum, corek otundan daha yuvarlak kucuk kucuk bırsey. ıhlamur, adacayı, yesılcay gıbı ot turumsu degıl. bendekı de dogru bır hayıt tohumumu ? 17 temmuzda adet gordum 4-5 gun surdu işte ve dun 24 temmuzda ılk kez ıctım bır bardak. sallama cay yapar gıbı bır bardak sıcak suyun ıcıne bır cay kasıgı kadar koydum, azgını kapadım bardagın. bırınden oyle duymustum ve ılık olarak ıctım. orucumu acmıstım tok karnına ıctım. bardak sayısı gunluk yeterlı mı ? benım hayıt tohumu dogru bır tür mü ? ben ot cop tarzı beklıyordum bunu.

slm
hayıt doğru,ama tokken değilde,biraz daha açken içsen iyi olur,mesela iftardan baya bi sonra,ya da sahurdan önce
ama demleme tarzın doğru
inciri de kür olarak tavsiye ediyolar,incirdeki bi etken madde kaynatarak açığa çıkıyomuş,bi kimyager arkadaşım söylemişti
ben de yıkardım mutlaka,ve bıçakla değilde,elinle bölerek koy suya,bir de yumurtlama günleri(gerçi sen tam bilmiyosun sanırım)içine havuç koyarak,bikaç dk daha kaynatılıyo,iyi çatlaması içinmiş
zamanında ben denemiştim,benim fsh ya çok iyi gelmişti incir kürü,ama o dönem hamile kalamadım orası ayrı
ama hamile kaldığım ay ağaçtan bolca incir yemiştim,belkide onun etkisi oldu
herşey vesile ve benimde denemediğim hiç bişey kalmamıştı
inşallah vesileler tez sebep olur ve yavrun gelir.
eboşum iki gündür girip,bakıp,bazen beğenip çıktım,çok yorgundum çünkü.
dinlenik olduğıum anlarda gelmeye çalışıyorum,birde biliyosun,yani anlatmıştım,bacağım çok ağrıyo,boş vakit bulsam da uzun otursam diye bakıyorum,sandalyede ağrı şiddetleniyo
acaba bel fıtığının dışa vurumu mu,yoksa doğum da mı incittim bilemiyorum:KK25:
heee bu arada banuşum seni burda görmek güzel,niye özletiyon kendini

selam kızlarrr..ama ama ben dün hepinize alıntı yaptım yolladım teyzemlerdennnn neden çıkmamış kiiiiiiiii:26:canlarım neyse...ben ablamdayım burda kalacagım biraz..kocişi bu sabah yolcu ettim:KK5:aglamaktan gözlerim şişti tahmin edersiniz..offfffff:KK14:ablama geldim ben de kafamı dagıtayım biraz..öptüm hepinizi canlar.:KK16:

selam kızlarrr..ama ama ben dün hepinize alıntı yaptım yolladım teyzemlerdennnn neden çıkmamış kiiiiiiiii:26:canlarım neyse...ben ablamdayım burda kalacagım biraz..kocişi bu sabah yolcu ettim:KK5:aglamaktan gözlerim şişti tahmin edersiniz..offfffff:KK14:ablama geldim ben de kafamı dagıtayım biraz..öptüm hepinizi canlar.:KK16:

ah canım ya kıyamam sana allah tez vakitte kavuştursun inşallah

birsencim seni gördüm altta nasılsın paşamız nasıl bide prensesin vardı sanırım nasıllar?

kusura bakmayın canlar ihmal ettim sizi uğrayamadım ama aklım hep sizinle ben oruç başlamadan annemdeğdim orda net yok ramazan gelelide yatıyorum suuz kalıyorum ya vucudumda enerji kalmıyo bide esma sürekli emiyo zor geçiyo biraz mama mevlam yardım ediyo şükür o üzden uğrayamadım şimdi sahura kalktım size bakyım biraz iyiken dedim
rabbim duaların kabul olduğu bir ramazan nasip etsin ne hayırlı ise herkez için onu nasip etsin mevlam dularım sizinle tek tek
isimleinizi yaazmadım ama hepinizi öptüm canlar fırsatım olur inş uğrraım yine
derdam nasılsın canım esma nasıl artık abla oldu maşallah allahım bahtını hayırlı etsin inşallah
dualarında unutmadığın için saol canım öpüyorum seni ve esmayı
Merhabalar hepinize hayırlı ramazanlar luzun zamandır yoktum hepinizi çok özledim.Selina çok güzel bir yazıydı...
kuzen nerelerdesin sen ya baya uzun zaman oldu görüşmeyeli özledim valla herşey yolundadır inşallah öptüm seni
allah rahmet eylesin canımm yakınlarına sabır versin inş. canım tutmayacam bu gidişle haklısın 1 satt kalınca nasıl cırpınıyo üzüldüm bu gün yarın yine mola verecem inş.haklısın canım böyle olmamalı ben geldiğimde yetişmekte zorlanıyodum sizee en azından herkes uğrayıp bi slm verse
canım tutma ya kıyamam o şimdi senden besleniyo annesi doğduktan sonra tutarsın oruçlarını
canım ya herkes kendi bilir artık ne diyim :KK43:(canları saolsun
ececim demek kuzu gezmek istiyo kıyamam ben ona şimdiden sokakcı oldu desene :))benim için öp kuzuyu
yabancılama işine gelince bazı bebeklerde oluyo büyüdükce geçer merak etme
slm
hayıt doğru,ama tokken değilde,biraz daha açken içsen iyi olur,mesela iftardan baya bi sonra,ya da sahurdan önce
ama demleme tarzın doğru
inciri de kür olarak tavsiye ediyolar,incirdeki bi etken madde kaynatarak açığa çıkıyomuş,bi kimyager arkadaşım söylemişti
ben de yıkardım mutlaka,ve bıçakla değilde,elinle bölerek koy suya,bir de yumurtlama günleri(gerçi sen tam bilmiyosun sanırım)içine havuç koyarak,bikaç dk daha kaynatılıyo,iyi çatlaması içinmiş
zamanında ben denemiştim,benim fsh ya çok iyi gelmişti incir kürü,ama o dönem hamile kalamadım orası ayrı
dinlenik olduğıum anlarda gelmeye çalışıyorum,birde biliyosun,yani anlatmıştım,bacağım çok ağrıyo,boş vakit bulsam da uzun otursam diye bakıyorum,sandalyede ağrı şiddetleniyo
canım kıyamam ya bende arıycaktım seni nasıl oldun diye ama bu ara dakika yok :))sen dikkat et kendine ya ahmet paşa ve sen iyi olda uğrmasanda olur seni bilmiyomuyuz zaten .

derinim canım allah kavuştursun canom hayırısıyla bugünlerde geçicek azcık daha sabır .demek ablandasın iyi olmuş canım değişiklik olur sanada
evet dün yazılanlar gitmiş canım malesef sanada geçmiş olsun
öpüyorum seni canım görüşürüz

selam hanımlar hepinize h<yılı akşamlar hepiniz iyisinizdir inşallah
bugün istanbul çok sıcaktı akşama kadar mal mal yattım :))yarn daha fena olucakmış allah yardımcımız olsun .
bu sene ramazan baya sıcak geçiyo ister istemez çok etkileniyor insan mevlam ibadetlerimizi kabul etsin çalışanlarında yardımcısı olsun
herkesi öptüm iyi geceler

selam kızlar derinm Allah sabır versin eşin gelincede hemen bebiş versin vatan borcu hayırlısıyla yapıp gelsin kendine iyi bak
birsencim seni gördüm altta nasılsın paşamız nasıl bide prensesin vardı sanırım nasıllar?
ececim sgl ben açığım ama işlerim vardı bakamadım bazen öyle yapıyorum yazamıyorum sen iyisin ravzada iyi bnim için öp onu canım bide neden erken doğdu kaç haftalık kilo boy ne kadar kuvezde kaldı yazarsan merak ettim çünkü kendinize iyi bakın aşıya gitmeden öncede yarım çay kaşığı calpol ver ağrısı ateşi olmaz kolay gelsin

derdam nasılsın canım esma nasıl artık abla oldu maşallah allahım bahtını hayırlı etsin inşallah

kuzen nerelerdesin sen ya baya uzun zaman oldu görüşmeyeli özledim valla herşey yolundadır inşallah öptüm seni

canım tutma ya kıyamam o şimdi senden besleniyo annesi doğduktan sonra tutarsın oruçlarını

ececim demek kuzu gezmek istiyo kıyamam ben ona şimdiden sokakcı oldu desene :))benim için öp kuzuyu

canım kıyamam ya bende arıycaktım seni nasıl oldun diye ama bu ara dakika yok :))sen dikkat et kendine ya ahmet paşa ve sen iyi olda uğrmasanda olur seni bilmiyomuyuz zaten .

derinim canım allah kavuştursun canom hayırısıyla bugünlerde geçicek azcık daha sabır .demek ablandasın iyi olmuş canım değişiklik olur sanada

bugün istanbul çok sıcaktı akşama kadar mal mal yattım :))yarn daha fena olucakmış allah yardımcımız olsun .
bu sene ramazan baya sıcak geçiyo ister istemez çok etkileniyor insan mevlam ibadetlerimizi kabul etsin çalışanlarında yardımcısı olsun

ebuşum Allahım kolaylık versin kızlar sizlerede hepinizin ramazanı tekrar mübarek olsun iyigeceler:nazar:

ah canım ya kıyamam sana allah tez vakitte kavuştursun inşallah
amin cnm sagolasın:KK5:

ahh ahh geçecek mi panpa yaaa:KK5:Allahım saglıktan ayırmasın napalım.sagol kuzum..demek yazılanlar gitmiş tühh..neyse...ayy evet yaa çok sıcak ..ablamın burası serin ama esiyo kıss :KK1:annemde pişindik vallahi.amin rabbim gerçekten de ilk önce bu sıcakta hem oruç tutup hem çalışanlara sonrada herkese kolaylık versin.
selam kızlar derinm Allah sabır versin eşin gelincede hemen bebiş versin vatan borcu hayırlısıyla yapıp gelsin kendine iyi bak

ececim sgl ben açığım ama işlerim vardı bakamadım bazen öyle yapıyorum yazamıyorum sen iyisin ravzada iyi bnim için öp onu canım bide neden erken doğdu kaç haftalık kilo boy ne kadar kuvezde kaldı yazarsan merak ettim çünkü kendinize iyi bakın aşıya gitmeden öncede yarım çay kaşığı calpol ver ağrısı ateşi olmaz kolay gelsin

sagol birsoşum yaaa.amin canım benim.:KK16:

kardeloş kısss niçin hiç pas vermezsin bana cano :KK34:hasta mısınn geçmiş olsun..küçük adamımız napar sıcaklarla arası nasıl:)):nazar:

eboşum seni bir saniyeyle kaçırmışım,çok üzüldüm
sağlık olsun napalım
bende arıcaktım ama vakti bilemedim ramazanı şerif olunca,akşamın hangi köründe arasam diye
gerçi tam ararım,bi viyaklama iyi gider di mi:KK1::KK1:
uyuyan çocuk anne wc gider uyanır,tam bi kaşık yemek yicek uyanır,az kestirim der,çocuk uyudu ne güzel der uyanır,ben gibi nete girer:KK1:uyanır
bu çocukların annelere garezi var:emir_bebek::emir_bebek:
ececim bana hemşire bi çay kaşığı calpol ver dedi
birsencim size rota virüsü aşısından bahsedildi mi,gereği,gereksizliği hakkında
sahi yaaaa nerde bu kızlar,mesela tutiş,mesela rana kızlar bi ceee deyin gııııııııııııııııı
amin cnm sagolasın:KK5:

ahh ahh geçecek mi panpa yaaa:KK5:Allahım saglıktan ayırmasın napalım.sagol kuzum..demek yazılanlar gitmiş tühh..neyse...ayy evet yaa çok sıcak ..ablamın burası serin ama esiyo kıss :KK1:annemde pişindik vallahi.amin rabbim gerçekten de ilk önce bu sıcakta hem oruç tutup hem çalışanlara sonrada herkese kolaylık versin.

sagol birsoşum yaaa.amin canım benim.:KK16:

kardeloş kısss niçin hiç pas vermezsin bana cano :KK34:hasta mısınn geçmiş olsun..küçük adamımız napar sıcaklarla arası nasıl:)):nazar:

veririm canım,neden vermeyim ki
hastalık değil beee,bacağım ağrıyo,bel fıtığı mı,incitme mi anlamadım,taaaaa kökten
ahmet bey sıcağı hiç sevmiyo,ilk günden beri don göynek:KK1:pardon,sadece bi çıtçıtlıyla yatıyoz,ben karnına bi bez koyuyorum ki cırcır etmeyim çocuğu
üstünü de ince bi örtüyle örtüyoz ama o tepinip açıyo:emir_bebek::emir_bebek:

slm
ama demleme tarzın doğru

canım hayıt dogru ama zamanı cok dogru degıl demekkı. ok ozaman bugunden ıtıbaren uyumadan bır saat once ıceyım mesela 10-11 gıbı. ok ıncırı de muhakkak kür olarak yapacağım. yumurtlama gunlerım bellı olmadıgı ıcın ben her gun ıcıne havuc koyayım ne dersın ? ben kuru degıl ama yas ıncıre bayılırım. alayım barı bol bol. hem taze yıyeyım senın gıbı, hem de kürü içeyim. belkı bana da faydası olur. senın tup bebek ıle mı oldu bebısın , kendılıgınden mı ? buarada cok gecmıs olsun umarım agrıların kesılır en kısa zamanda. bel fıtıgı olan kısılerın cogu bu sıddetlı bacak agrısından sıkayet edıyor. doktoruna gorun ıstersen

eboşum seni bir saniyeyle kaçırmışım,çok üzüldüm
sağlık olsun napalım
bende arıcaktım ama vakti bilemedim ramazanı şerif olunca,akşamın hangi köründe arasam diye
gerçi tam ararım,bi viyaklama iyi gider di mi:KK1::KK1:
uyuyan çocuk anne wc gider uyanır,tam bi kaşık yemek yicek uyanır,az kestirim der,çocuk uyudu ne güzel der uyanır,ben gibi nete girer:KK1:uyanır
bu çocukların annelere garezi var:emir_bebek::emir_bebek:
ececim bana hemşire bi çay kaşığı calpol ver dedi
birsencim size rota virüsü aşısından bahsedildi mi,gereği,gereksizliği hakkında
sahi yaaaa nerde bu kızlar,mesela tutiş,mesela rana kızlar bi ceee deyin gııııııııııııııııı

veririm canım,neden vermeyim ki
hastalık değil beee,bacağım ağrıyo,bel fıtığı mı,incitme mi anlamadım,taaaaa kökten
ahmet bey sıcağı hiç sevmiyo,ilk günden beri don göynek:KK1:pardon,sadece bi çıtçıtlıyla yatıyoz,ben karnına bi bez koyuyorum ki cırcır etmeyim çocuğu
üstünü de ince bi örtüyle örtüyoz ama o tepinip açıyo:emir_bebek::emir_bebek:
:KK1:iyi yine giriyosun canım yaa viyaklıyo demek delü:KK1:ay sen anlatırken çıt çıtlıyla hayal ettim çüçük adamımızı yaaaaa:nazar::nazar::nazar:yerim onu bennnnnn:emir_bebek:yaa senin belde sorun vardı zaten o vuruyodur bacaga canım yaa .

slm hanımlar herkes iyidir inş.
derinim kociş gitmiş allah kavuştursun inş canım bak yazarkende ezan okunuyo burda :)
kızlar burada acaip sıcak ben tutamadıgım halde ölüyorum halsizlikten hava mahvettti beni üstü açık yatıyoz sırtımda bi agrı var gökce zaten burnu akık geziyo sonumuz hayır olsun inş havalar serinlesin yaa:KK43:
neyse kib şimdiden hayırlı iftarlar:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X