Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)

ebrar_53

buyrun beraber kahve içelim :nazar:

aramıza hoşgeldin canım inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder...cok fazla kafana takma streste engelliyo rabbim hepimize sabır versin...

tskler hosbulduk :) ınsaallah hepımızın olur ya ınsaallah. stresten erken menopoza gırdım dusun yanı 7 aylık evlıydım ama bebegı stres etmekten degıl. sımdı stres etmesem de hastalık bıle yapıyor hormonlarımı yukseltıyor bebek arzusu ıs stresı es sorunları derken stressız kalmak da mumkun olmuyor. guclu ve sabırlı olmaktan baska bırsey kalmıyor ama onu da herzaman yapamıyoruz ıste maalesef.

valla canım seni okadar iyi anlıyorumki malesef hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz ama eldende bişey gelmiyor işte .zaten bir toplulukta çocuklular varsa çocukdan başka bişey konuşulmuyor :))dünya çocukların eksininde dönüyor sanki .ben bir dönem kendimi soyutlamıştım ama baktımki böylede olmuyo .şimdi umursamamaya çalışıyorum .inşallah enkısa zamanda evlatlarımıza kavuşuruz .

evet bızler anne olamayanlar bunu cok ıyı bılıyoruz. ama ben eskıden boyle degıldım son bır yıldır cok zorlanıyorum 30 yasa gelıyorum normalde zor anne olunur ben zaten erken menopozdayım bunun korkusu agır yanı. yas gecıyor, evlılık 4. yılında bunlar baskın gelıyor sanırım artk. bır de kendımı en cok anne olmaya hazır hıssettıgım zamanlardayım bılıyor musun. onu farkettım. daha once boyle degıldı bukadar bu hıs. ya bızım ınsanlarımızda da cok dusuncesızlık var. sureklı cocuk soruyorlar ortamda, sureklı cocuk konusuyorlar. buna cok gıcık oluyorum. o ınsan varken barı bıraz dıkkat etseler olmaz sankı. Allah razı olsun esımın aılesı bu konuda mukemmel ama bır yere gıttıgımızde aynı sey olmuyor tabıkı. rahat olamıyorum. ben kendımı cok soyutladım 2009 kasım da deneme yaptım ılk zaten yaz zamanı rahatsızlanmıstım rahatsızlandıgımda 7 aylık evlıydım. ayyy 7 aylık hamıleydım yazacaktım ya :)
neyse bır de 2010 hazıran da yaptım ama ozamana kadar tum dusuncemı ılgımı cektım son 6 ay. ozellıkle de 2. de basarısız olunca ve esımle de sorunlarım olunca cocuk konusunu kapattım gıbı oldum ben. ama son bır yıldır hem uzuntum hem ıstegım herseyım arttı.

valla canım seni okadar iyi anlıyorumki malesef hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz ama eldende bişey gelmiyor işte .zaten bir toplulukta çocuklular varsa çocukdan başka bişey konuşulmuyor :))dünya çocukların eksininde dönüyor sanki .ben bir dönem kendimi soyutlamıştım ama baktımki böylede olmuyo .şimdi umursamamaya çalışıyorum .inşallah enkısa zamanda evlatlarımıza kavuşuruz .

evet bızler anne olamayanlar bunu cok ıyı bılıyoruz. ama ben eskıden boyle degıldım son bır yıldır cok zorlanıyorum 30 yasa gelıyorum normalde zor anne olunur ben zaten erken menopozdayım bunun korkusu agır yanı. yas gecıyor, evlılık 4. yılında bunlar baskın gelıyor sanırım artk. bır de kendımı en cok anne olmaya hazır hıssettıgım zamanlardayım bılıyor musun. onu farkettım. daha once boyle degıldı bukadar bu hıs. ya bızım ınsanlarımızda da cok dusuncesızlık var. sureklı cocuk soruyorlar ortamda, sureklı cocuk konusuyorlar. buna cok gıcık oluyorum. o ınsan varken barı bıraz dıkkat etseler olmaz sankı. Allah razı olsun esımın aılesı bu konuda mukemmel ama bır yere gıttıgımızde aynı sey olmuyor tabıkı. rahat olamıyorum. ben kendımı cok soyutladım 2009 kasım da deneme yaptım ılk zaten yaz zamanı rahatsızlanmıstım rahatsızlandıgımda 7 aylık evlıydım. ayyy 7 aylık hamıleydım yazacaktım ya :)
neyse bır de 2010 hazıran da yaptım ama ozamana kadar tum dusuncemı ılgımı cektım son 6 ay. ozellıkle de 2. de basarısız olunca ve esımle de sorunlarım olunca cocuk konusunu kapattım gıbı oldum ben. ama son bır yıldır hem uzuntum hem ıstegım herseyım arttı.

canım 30 yaşdan sonra gerçekten daha ağır geliyo bende 30 yaşına girdiğimde herşeyin bittiğini düşünmüştüm ama ileri yaşlardada çocuk doğuranları görünce az da olsa rahatladım .ben şu an 34 yaşındayım 11 yıllıkta evliyim :KK14:ama şuna çok inanıyorum allah nasip edicekse yaş kaç olursa olsun veya nekadar sorunun olursa olsun ediyor .inşallah bizlerede nasip eder anneliği .duadan başka yapıcak bişey yok aslında .
bide hayıt tohumu kullanıyormusun canım erken menepozlarda baya işe yaradığını okudum .allahım enkısa zamanda bebişini yollasın inşallah

sağol canım ...

sağol canımaminnnnnnnnnnnnn

allah hepinizden razı olsun inşalla

kızlar yengem ağırmış iç kanama geçiriyormuş ameliyata alınacakmış dua edin canlarım onlar için diğerleri iyimiş ama yengem kötüleşmiş yaaaaaaaa birde halamın kızı intar etmiş diyorlar az önce kardeşim aradı dayanamamış intar etmiş diyor kendini asmış inşallah onlara yanlış haber gitmiştir ya hepsi üst üste ya bu kadar açı dayanılacak gibi değil 1 evden 3 cenaze allah başka acı haber aldırmasın inşallah kızlar ben çıkıyorum k.i.b a.e.o ii geceler

canım inşallah doğru değildir rabbim yardımcınız olsun gercekten çok zor yengene rabbim acil şifalar versin insallahh

kusura bakmayın kızlar giriyorum bakıyorum ama hiçbirsey yasasım gelmiyo eşim annemlere gitti kardeşimin düğünü için yanlız basıma kaldım burda sıcak zaten baslı basına bi sorun cok bunaldım cok canım sıkılıyo ailemi özledimm kendimi çok yanlız hissediyorum ya

kusura bakmayın kızlar giriyorum bakıyorum ama hiçbirsey yasasım gelmiyo eşim annemlere gitti kardeşimin düğünü için yanlız basıma kaldım burda sıcak zaten baslı basına bi sorun cok bunaldım cok canım sıkılıyo ailemi özledimm kendimi çok yanlız hissediyorum ya

canım benim yaa kıyamam tahmin edebiliyorum şuanki sıkıntını ama lütfen üzülme yanlız değilsin kuzum ya bizler varız eşin dönecek .yeterki sağlık olsun naapcaksın annelik fedakarlıktır sende bebişin için fedakarlık yapıyorsun sıkma tatlı canını .öpüyorum seni bitanem

selam kızlar hepiniz iyisiniz ececim başın sağolsun canım kızlar istanbul sıcak evet ama ankarada yanıyo Allah sabır versin ramazanda geldi hoşgeldi bizler iyiyiz hepinize selamlar bye:KK16::KK16:

yapacağın tek sey kan tahlili yaptırmak ben 1.5 aylık hamileyim ilk defa.1 senedir bekliyorum.ben adete 2 gün kala öğrendim hamile olduğumu.kan testi yaptır bence

arkadaslar acılll lutfen yardım edın!!!!!!!!! kafam cok karısık en son hazıran 13 de adet oldum 9 da hastalanmam gerekıyordu hastalanmadım dun test yaptım ıkıncı cızgı cok az var gıbıydı bugun yıne tekrarladım sadece tek cızgı vardı.hamılemıyım degılsem nıye gelmedı hamılaysem testte nıye cıkmadı baska bır sorunmu var acaba nolur yardımızı beklıyorum bnm durumunda olan varmı?

canım yaa çok şükür bişeycik çıkmadı nasıl sevindim anlatamam allahım bir ömür sağlık afiyet versin size .güle güle gidip gel ahmetimi kokluyorum senide öpüyorum

panpa cevoda başka oluyo gerçektende keşke imkan olsa yaa herkesle toplaşsak şöyle .
bakalım hislerimiz doğru çıkıcakmı panpa :))))inşallah ramazan bereketiyle gelir şu durgunluk biter topicimizdeki

listeni sevsinler senin delüü yaa allah nasip eder inşallah canım

ayy canım inşallah ya allahım nasip eder hayırlısıyla ne diyim okadar çok rüya gördükki bu zamana kadar umarım bu gerçek olur .
sende hissetmişsin bak düğüne gidemiyeceğini bazen oluyo öyle sağlık olsun kuzum

peloşum evlilik yıldönümün kutlu olsun canım nice güzel senelee inşallah eşinle ve doğacak evlatlarınla .
hislerimiz doğru çıksında gelsin sıpan inşallah kuzu

ahh kuzum inşallah ya allahım nasip eder ramazana hamiş girersin inşallah

canım sen iyi olda konuşuruz önemli değil .şimdi sıcaktan uyunmuyoki yanıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz allahım yakmasın :)))

ayyyy ne diyim ya kuzum allahım daim etsin hayırlı olsun çoooooooook mutlu oldum okuyunca yüzümde bir tebessüm oluşturdun .allahda seni mutlu etsin inşallah duaların kabul olsun kuzum ...

selam hanımlar nasılsınız herkesler iyi çok şükür tabi gelmiyenleri bilemiyoruz :))onlarda iyilerdir umarım
burası yanıyo kızlar yaa feci yani allahım bu yaz zor geçicek sanırsam .ramazanda rabbim verir kolaylığını inşallah insan suya dayanamıyo açlık filan boşda
bugün azcık ramazana hazırlık yaptım sabah beri mutfakdayım yeni oturdum daha yemeğimde yok .
hepinizi öpüyorum görüşürüz
aminn ablacım Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah hiç aksatmıcam.her namazımda kılmam gereken zamanlarda kılamadığımın pişmanlığını duyuyorum.neyseki hem vakit namazımı hem kazasını yapıyorum her vaktin arkasından.Rabbim kabul etsin inşallah.ve her duamda sizlerde varsınız.bir gün kabul olacak dualarıma şükretmek sırasıda gelicek inşallah.öptm ablacım seni.
ne kusuru tatlım ben de zaten hemen çıkmak zorunda kalmıştım misafir geldi.öptüm canımmm.:KK16:

aynen panpa ya hepbirlikte içtigimizi düşünsene:KK1:inş nasip olur.şöyle en azından bi 5-6 kişi toplansak dimi.:KK31:bu arada sen rüya mı görmüştün ben niçin atlamışım ki:26:hayırlara çıksın kuzum yaaa.

bencede cnm bikaç gün daha bekle..her zaman gecikme olmuyorsa bu da bi umut tabi..inş olmazsın.

hoşlgeldin aramıza canım:KK16:sıkıntı yapma kendine.rabbim ne zaman yazdıysa gelecek meleklerimiz napalım...bırak konuşsun herkes biz bunlara alıştık.insanlar her dakika bizi düşünüp konuşmalarını kısıtlayamaz degil mi?tabii bebegimizin olmadıgını bilenler daha hassas davranabilirler o da ayrı bi konu..amannn boşver takma canım yaaa...yaşın kaç bu arada?
ne bileyim canım zor zar denk geliyoruz tam denk geldik gözlerim kapandı.üzüldüm sonra iki laf edip konuşamadık diye.öptm canım.
canım anlıyorum seni ama ahmet paşamıza neden o kadar erken yapıldı ki ravzaya 19 günlükken yapıldı 10 gün hastanede kaldık taburcu olduktan 1 hafta sonraya cağırdı dr bizi boş boşuna stres yaptırmışlar size neyse canım üzülme artık unutmaya calış bu güzel günlerin tadını çıkar

slm kızlar kızmayın lütfen kardeloştan başka kimseye yazmadım diye çok kötü 3 gün geçirdik salı günü halam ve eniştem feçi bir trafik kazasında öldü dün toprağa verdik hala inanamıyorum öldüklerine arabada oğlu gelini 2 torunuda vardı onlar hala hastanede 1 torununu taburcu ettiler yaşananlar akıl alır gibi değil bana öle geliyor internette yaln haber çıkmış öle diyorlar ben bakmadım torunların biri de ağır mış öldü filan diye duyunca yıkıldık çünkü torunun 1 i burada değil onu o an başka yere göndermişler onu göremiyoruz neyse kızlar fazla azamayacağım halim yok k.i.b a.e.o iyi geceler
canım yaa Rabbim sabır versin geride kalanlara.Allah rahmet eylesin tam bir aile felaketi olmuş ya.Rabbim korusun herkesi.başınız sağ olsun canım.
sağol canım ...

sağol canımaminnnnnnnnnnnnn

allah hepinizden razı olsun inşalla

kızlar yengem ağırmış iç kanama geçiriyormuş ameliyata alınacakmış dua edin canlarım onlar için diğerleri iyimiş ama yengem kötüleşmiş yaaaaaaaa birde halamın kızı intar etmiş diyorlar az önce kardeşim aradı dayanamamış intar etmiş diyor kendini asmış inşallah onlara yanlış haber gitmiştir ya hepsi üst üste ya bu kadar açı dayanılacak gibi değil 1 evden 3 cenaze allah başka acı haber aldırmasın inşallah kızlar ben çıkıyorum k.i.b a.e.o ii geceler
Allahım yar ve yardımcısı olsun inşallah şuan iyi durumdadır canım ya.amin inşallah Rabbim kötü haberler duyurmasın canım.inşallah kızda intihar falan etmemiştir canım ya.Allah korusun.dikkat et canım kendine öptm seni.
Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)

ebrar_53

buyrun beraber kahve içelim :nazar:
boşver abla sen bizlerle iç kahveyi napcan onları :)))
arkadaslar acılll lutfen yardım edın!!!!!!!!! kafam cok karısık en son hazıran 13 de adet oldum 9 da hastalanmam gerekıyordu hastalanmadım dun test yaptım ıkıncı cızgı cok az var gıbıydı bugun yıne tekrarladım sadece tek cızgı vardı.hamılemıyım degılsem nıye gelmedı hamılaysem testte nıye cıkmadı baska bır sorunmu var acaba nolur yardımızı beklıyorum bnm durumunda olan varmı?
canım inşallah hamilesindir.idrar testi iki tanesi farklı çıktıysa kan testi yaptırmak daha doğru.testler bazen yanıltabiliyor çünkü.hakkında hayırlısı olsun inşallah.

selam kızlar günaydın hayırlı günler herkese.özledim valla ya eskisi gibi sık sık giremiyorum hep bişeyler çıkıyo sanki hiç dinlenemiyorum bile.sıcaklarla hiçç aram iyi değil zaten.hepte sıcakta çarşıya gidilecek durum oluyor.geçen indim 100 mt yer yürücektim ama 2 şişe suyu içe içe ayıla bayıla yürüdüm.millet bana bakıyodu hastalıklı gibi töbe yarabbim.Rabbim yardımcımız olsun inşallah.
yeni gelen arkadaş vardı.hoşgelmişsin canım.Rabbim inşallah çok bekletmeden hayırlısıyla gönderir meleğini inşallah.malesef insanlar yaşamadıkları bir mevzuda ince düşünemiyor.bilmiyorum bizler olsak hemen çocuk sahibi olsaydık karşımızdaki bebek bekleyen insana anlayışlı olup düşünceli olurmuyduk bilmiyorum.bazı insanlarda çocuğunu o ortamda esirgiyor canım ben yaşadım mesela bu durumu.bu kadın kısır çocukta gözü kalır nazar eder misali çocuğu yanıma yanaştırmamıştı.hepsine boşveriyorsun Rabbim büyük elbet bizlerde bir gün annelik duygusunu yaşarız inşallah.hiçbişeyi kafaya takmaya değmiyor maleseff.kendin ve eşinle mutlu olmaya bak Rabbim bebişlerle yuvanı şenlendirsin canım.

canım 30 yaşdan sonra gerçekten daha ağır geliyo bende 30 yaşına girdiğimde herşeyin bittiğini düşünmüştüm ama ileri yaşlardada çocuk doğuranları görünce az da olsa rahatladım .ben şu an 34 yaşındayım 11 yıllıkta evliyim :KK14:ama şuna çok inanıyorum allah nasip edicekse yaş kaç olursa olsun veya nekadar sorunun olursa olsun ediyor .inşallah bizlerede nasip eder anneliği .duadan başka yapıcak bişey yok aslında .
bide hayıt tohumu kullanıyormusun canım erken menepozlarda baya işe yaradığını okudum .allahım enkısa zamanda bebişini yollasın inşallah

evet 30 yas farklı psıkolojı getırıyormus onu gordum kendım de. evet su an bende de o var 30 a 1 kaldı. ve ben dıpteyım dıyorum. dedıgın gıbı aslında nasıbımızde varsa olur her yasta. ama yoksa zaten bos. dua dedıgın gıbı baska care yok. hayıt tohumu yenı aldım kullanmaya baslayacam. ınsaallah en kısa zamanda alırız bebeklerımızı kucagımıza. senın rahatsızlıgın nedır pekı

Mrb ben de hamile kalamıyorum. 29yaşındayım 1 yıldır istiyoruz 7-8aydır da korunmuyoruz fakat tık yok. Klomen kullanıyorum. Şuan 2.ayındayım. Umarım bu ay olur. Zira psikolojim git gide diplere iniyor. Bu arada 2yıllık evliyim. 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum. Acaba rahim filmini nezaman çektirsem kızlar? Siz hemen çektirdiniz mi?

Mrb ben de hamile kalamıyorum. 29yaşındayım 1 yıldır istiyoruz 7-8aydır da korunmuyoruz fakat tık yok. Klomen kullanıyorum. Şuan 2.ayındayım. Umarım bu ay olur. Zira psikolojim git gide diplere iniyor. Bu arada 2yıllık evliyim. 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum. Acaba rahim filmini nezaman çektirsem kızlar? Siz hemen çektirdiniz mi?

mrb cnm bende 4 yıllık evlıyım daha oncesınde farklı problemlerden dolayı hıc korunmadık ama 9 aydır denıyoruz maalesef hala hamıle kalamdım bende 3 ay klomen kullandım tedavı gordum doktorum 8.ayda hsg ıstedı benden esımın spremlere fln da baktırdım hersey normal gozukuyor....bence eger doktoruna guvenıorsan onun dedıklerı dogrultusunda ılerle en ıyı dr yonlendırır bızı..allahım daha fazla aratmadan nasıp etsın ınsallah:KK49:

Merhaba arkadaşlar
Ben de aranıza yeni katıldım konuları okudukça çok üzüldüm ...
Allahım isteyen herkeze arattırmadan bebek sahibi olmayı nasip eder inşallah :-)
Ben 8 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoruz adetim de 3 günlük gecikme oldu bebeğim olsun çok istiyorum ... :-)

testler farklı cıkınca sabah saglık ocagına gıttım keske gıtmesydm daha ck moralım bozuldu hazıranın 13 hastalanmıstım gecıkmeme ragmen kan testı yapmadılar ılla 15 gun gecmesı gerekıomus dogrumu?temmuz 25 te gel dedıler ben ısrar edıncede ewde yapılan testlerdn yaptılr sonuc negatıf:KK43:( bılgısı oln varmı saglık ocagnda bu tur testlermı yapılıyor ben yıne dayanamadm yarın hastaneye gıdıp kan tahlılı yaptırcm sonucu yazarm ıns hamısımdırr

testler farklı cıkınca sabah saglık ocagına gıttım keske gıtmesydm daha ck moralım bozuldu hazıranın 13 hastalanmıstım gecıkmeme ragmen kan testı yapmadılar ılla 15 gun gecmesı gerekıomus dogrumu?temmuz 25 te gel dedıler ben ısrar edıncede ewde yapılan testlerdn yaptılr sonuc negatıf:KK43:( bılgısı oln varmı saglık ocagnda bu tur testlermı yapılıyor ben yıne dayanamadm yarın hastaneye gıdıp kan tahlılı yaptırcm sonucu yazarm ıns hamısımdırr

merhaba cnm öncelikle ikimizde inş hamileyizdir:KK70:D sağlık ocağı konusunu okudum da bende geçen ay gıttım benım hatta hasta olmama 1 hafta vardı içim içimi yedi kendımı yemektense öğrenmenın matıklı buldugum için gittim bana öyle bişe demediler hemen aldılar kanımııı negatifide yapıştırdılar geçtiğimiz ay:KK70:

$dogumgunu4.jpg

canım arkadaşım biraz geç oldu ama doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllar .herşey o güzel kalbince olsun
ayrıca başka resim eklemedi kusuruma bakma panpam :))

$12fceb895433ac00e47ebac20fe28059.jpg

$d67f1046f71e67554931e17d05594986.jpg

$resimlidogumgunumesajla.jpg

sonunda başardım derinim canım nice güzel senelere
ayrıca hediye olarak kocişin gelmiş gözünaydın canım
PANPAMMMMMMMMM

X