Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kardeloşum hoşgeldin tatlı koşturmacan başladı ne güzel.O genize gitme olayı çok korkutuyo yaa insanı yeğenlerde görmüştüm zamanla alışırsınız inşallah.Evet beklenen 12.haftayı bugün doldurduk tabi pıtırcık iyiyse bakalım yarın kontrol var inşallah herşey yolundadır.Yarın o ekrana nasıl bakıcam kalbim durmadan bilmiyorum dua edin bana:18:
Boncuğum böbrek büyümesini duymuştum.Dr a kontrole gittiğimde başka bi hamile bayanın eşiyle telde konuşuyodu bu konuyla ilgili.Hem bebeğin hem annenin sağlığı için gerekli ve basit bi işlem olduğunu söylemişti.Acılı kısmını duymadım inşallah sende gerek de kalmaz canım.
Selinam Ankara ya gel püfür püfür esiyo bu sene üşüyoruz bile.Gündüz bikaç saat sıcak onun dışında sonbahar gibi bu sene Ankara.Buraya gelince iştahında açılır benim işlerede bi el atarsın belkim:KK9:

Kardeloşum hoşgeldin tatlı koşturmacan başladı ne güzel.O genize gitme olayı çok korkutuyo yaa insanı yeğenlerde görmüştüm zamanla alışırsınız inşallah.Evet beklenen 12.haftayı bugün doldurduk tabi pıtırcık iyiyse bakalım yarın kontrol var inşallah herşey yolundadır.Yarın o ekrana nasıl bakıcam kalbim durmadan bilmiyorum dua edin bana:18:
Boncuğum böbrek büyümesini duymuştum.Dr a kontrole gittiğimde başka bi hamile bayanın eşiyle telde konuşuyodu bu konuyla ilgili.Hem bebeğin hem annenin sağlığı için gerekli ve basit bi işlem olduğunu söylemişti.Acılı kısmını duymadım inşallah sende gerek de kalmaz canım.
Selinam Ankara ya gel püfür püfür esiyo bu sene üşüyoruz bile.Gündüz bikaç saat sıcak onun dışında sonbahar gibi bu sene Ankara.Buraya gelince iştahında açılır benim işlerede bi el atarsın belkim:KK9:

inşallah hersey yolundadır canımm bebeşin deçokkk iyidir inş.canımm bana da serinlik gönder yanıyorumm yaa sıcaktan

anam,nerde bu millet kız,ben gelemeyince üç beş bişey yazmış gitmişiniz cık cık cık cık:KK20::KK20::KK20:

kızlar geçen akşam bi geldim,tam yazdım,netim kesildi,yollamadı,sonra da bi kaç gün yoktu zaten
ve ben gerçekten yoğunum,daha yeni yeni kendimize geliyoz,aklım hep sizde kalsada gelemedim işte
şu an bile sayfayı açtım,bi posta emzirdim,geri geldim
yalnız şu emerken bolca çekip,genize kaçma işini çözemedik,onu bi atlatabilseydik iyi olcaktı
genel durumumuz iyi,biraz havaların dengesizliğinden üşüttük,ateşlenip dr a falan gitttik işte
bizde durumlar böyle
sizler de iyisiniz inşallah
derincim selinanın yazısından okudum,işten ayrılmışın,hayırlısı olsun
eboşum o akşam senle yazışırken gittiydi net canım,anlamışın zaten
kardelen bugün 12 haftayı doldurdunuz,maşallah size
banucum tedavin eylül e kalmış,inşallah gecikmiş ama güçleşmemiş olur bu defa
garipcim sen de rahatsızlanmışsın geçmiş olsun
peloş annenlerdeymişsin ama dönmüşündür belkide şimdiye
diğer kızlar sizlerde iyisiniz inşallah,hepinize selamlar

masllah kuzucuga canımm ayy yerim ben onu gecmiş olsun canımm .

herkese slmlarr kızlarr burası cok sıcak hiç iştahım yok bu gün temizlik yaptımm biras fazla yormusum kendimi belimden kımıldayamıyorumm

Selamlarrr canlarım benim.gecmıs olsun dilekleriniz icin sagolun kızlar...ilaclara devam 1ay boyunca,bakalım kontrolde ne dicek.aman ztn ameliyat dese de olmam ki ben de korkuyorum ebuşum ve gökçem:)ama varya onlar bi yana en cok baş agrılarını taktım kafaya.orda da ilk sordgm o oldu.baş ağrısı yaparmı bu durum dedım.yapar dedi.öncekı gece yine sol tarafım tuttu yalvardım Allaha gecsın nolur diye,böyle bi agrı yok ya:KK43:sabaha kdr uyutmadı...bugun braz daha iyidim...
Boncugum ya gecmıs olsun cnm.umarım basıt bi işlemdır.sen de bebişler de rahat edersnz.
Ebuşkom cok gecmıs olsun...bi ara telde göruşelim canom dun banuş dedı rahatszlanmşsn:KK43:
Kardeloşummmmm guzel anniş öptm senı ahmeti de ôptum cano.
Kardelenım yarın doktor kontrolu varmş ay cnm yaa helecan olmakta haklısın,bebış Allahn ıznyle iyidr ins kuzucum.
Selinam cnm sen neler yapıon?tatıle mı gdyosnz cnm?
Ay kzlar alıntısız kafam karıstı gene,kime ne yazcgmı unuttum mazur görun emı...bugun kontr aldım yenı grdım nete.ablamda da net azizlik yaptı giremedım kac gun özledim hepınızı.

ıyısınızdır ınsallah hepınız
son sayfadan anladıgım kadarıyla kardelosum bıtanem dogum yapmıs hayırlı ugurlu analı babalı buyusun ınsallah kuzucuk kardelen49um yarın cok guzel haberlerle donersın ınsallah, boncugum masallah yarıyı gecmıssın canım ıkız annelerınde oluyor malesef bu ınsallah gerek kalmaz ama bebıslere zarar vermeyecegınden emın olabılırsın cnm
ebosumm cnm ablam sen nasılsın
derınım sana da gecmıs olsun cnm
bana gelınce berenın atesını dun geceden berı dusuremedık dustuk yollara bugun cocuk dr una goturmeme ragmen ıslak carsafa sar duser dedı yolladı beyın kıtı doktor tobe tobe yaaaa aksam dogru buldukmu acılı neyse kı bıraz dustu antıbıyorık verdı bogazı sısmıs de kendı doktoru da yurt dısına gıdecek zamanı bulmus yarın eger dusmesse konya yolu benı bekler ınsallah yarın kavusur saglıgına mınıgım buyukler derdını anlatıyor da kuzucuk agız var dılı yok ınleyıp duruyor sımdılık bole burada oldugum sure zarfında yazarım canlarım cumartesı sınav var tırsıyorum anacımmmmm
allaha emanet olun canlar optum hepınızı teker teker

Selamlarrr canlarım benim.gecmıs olsun dilekleriniz icin sagolun kızlar...ilaclara devam 1ay boyunca,bakalım kontrolde ne dicek.aman ztn ameliyat dese de olmam ki ben de korkuyorum ebuşum ve gökçem:)ama varya onlar bi yana en cok baş agrılarını taktım kafaya.orda da ilk sordgm o oldu.baş ağrısı yaparmı bu durum dedım.yapar dedi.öncekı gece yine sol tarafım tuttu yalvardım Allaha gecsın nolur diye,böyle bi agrı yok ya:KK43:sabaha kdr uyutmadı...bugun braz daha iyidim...
Boncugum ya gecmıs olsun cnm.umarım basıt bi işlemdır.sen de bebişler de rahat edersnz.
Ebuşkom cok gecmıs olsun...bi ara telde göruşelim canom dun banuş dedı rahatszlanmşsn:KK43:
Kardelenım yarın doktor kontrolu varmş ay cnm yaa helecan olmakta haklısın,bebış Allahn ıznyle iyidr ins kuzucum.
Ay kzlar alıntısız kafam karıstı gene,kime ne yazcgmı unuttum mazur görun emı...bugun kontr aldım yenı grdım nete.ablamda da net azizlik yaptı giremedım kac gun özledim hepınızı.

baş agrısı cok kötü derinim allah şifa versin çok gecmiş olsun ama korkma canım ya agrı cekmekten daha iyidir bence

son sayfadan anladıgım kadarıyla kardelosum bıtanem dogum yapmıs hayırlı ugurlu analı babalı buyusun ınsallah kuzucuk kardelen49um yarın cok guzel haberlerle donersın ınsallah, boncugum masallah yarıyı gecmıssın canım ıkız annelerınde oluyor malesef bu ınsallah gerek kalmaz ama bebıslere zarar vermeyecegınden emın olabılırsın cnm
bana gelınce berenın atesını dun geceden berı dusuremedık dustuk yollara bugun cocuk dr una goturmeme ragmen ıslak carsafa sar duser dedı yolladı beyın kıtı doktor tobe tobe yaaaa aksam dogru buldukmu acılı neyse kı bıraz dustu antıbıyorık verdı bogazı sısmıs de kendı doktoru da yurt dısına gıdecek zamanı bulmus yarın eger dusmesse konya yolu benı bekler ınsallah yarın kavusur saglıgına mınıgım buyukler derdını anlatıyor da kuzucuk agız var dılı yok ınleyıp duruyor sımdılık bole burada oldugum sure zarfında yazarım canlarım cumartesı sınav var tırsıyorum anacımmmmm
sagol cnm ya...berencige de gecms olsn.
baş agrısı cok kötü derinim allah şifa versin çok gecmiş olsun ama korkma canım ya agrı cekmekten daha iyidir bence

aynen cnm ya hergun bas agrısı normal bsy dgl yani.doktora syledm ama cok ustnde durmadı,tomografı cekerz gerekrse ddı.
Sen nsl oldun cnm ya baya zorladı senı bebişko.

selam kızlar hayırlı günler mutlu haftalar hepinize.
ablacım tatilimiz bayramda arife günü otele girmiş olucaz.öncesinde de 1 günlük kaçamak olucak ramazan girmeden.ev işi de sabah ev süpürmek istemiyom sonra bikaç saat sonrası camlara girişiyom.öptm senide.
kardelenim dinleniyorum canım.sen nasılsın bu arada bebiş napıyo?
anam bizim prof a noldu böyle kafasını kaşıyamıyo herhalde yoksam uğrardı :KK1::KK1:neyse iyilerdir inşallah.ahmet iyi oyalıyo anacığınıı :KK1::KK1:
boncuğum geçmiş olsun canım.inşallah böbrek büyümez ve sağlıkla yavrunu kucağına alırsın canım.Rabbim yardımcın olsun.moralini yüksek tut öptm
ya kızlar sıcaklarda hiç bişey yapmak canım istemiyor yaa.çamaşır asmak bile gözümde büyüyor.puffffffff:KK37:
Al bendende o kadar selina mıyıştım iyice.
anam,nerde bu millet kız,ben gelemeyince üç beş bişey yazmış gitmişiniz cık cık cık cık:KK20::KK20::KK20:

kızlar geçen akşam bi geldim,tam yazdım,netim kesildi,yollamadı,sonra da bi kaç gün yoktu zaten
ve ben gerçekten yoğunum,daha yeni yeni kendimize geliyoz,aklım hep sizde kalsada gelemedim işte
yalnız şu emerken bolca çekip,genize kaçma işini çözemedik,onu bi atlatabilseydik iyi olcaktı
genel durumumuz iyi,biraz havaların dengesizliğinden üşüttük,ateşlenip dr a falan gitttik işte
bizde durumlar böyle
Sağol canım inşallah Allah herşeyin hayırlısını versin şimdi nasıl ahmetcik...

merhaba arkadaşlar
Ben kontrole gittim bugün iyi geçti çok şükür ense kalınlığı da iyi dedi dr.İkili test için kan verdim.Yaptırmayı düşünmüyodum ama dr önerince yine yaptırmaya karar verdim inşallah iyi çıkar bizden böyle şimdilik öptüm hepinizi

Selam kızlar nasılsınız,herkesler iyidir inşaallahh...

Fırsattan istifade ettim geldim ama kimse yok şimdiden hepinizin Kandilini kutluyorum Rabbim Berat kandilinin yüzü suyu hürmetine mübarek günün yüzü suyu hürmetine tüm dualarınızı kabul etsin inşaallahh en kısa zamanda göbişleriniz dolar...
Eboşumm bilmem girip okur musun ama müsait oldugun bi gün oglum teyzesini görmek istiyor knt yok arayamıyorum ben arada nete girebiliyorum hala annemde olsugum için :):)
He bu arada geçen sene 4temmuzda test yapmıştım tam br sene geçti ve yarında Berat kandili ya oğlusun adı da berat ne tesadüf değil mi?:KK16::KK16:
Oğluşum hepinizi öpüyorr şapur şupurrrr:KK54::KK54:

sagol cnm ya...berencige de gecms olsn.

aynen cnm ya hergun bas agrısı normal bsy dgl yani.doktora syledm ama cok ustnde durmadı,tomografı cekerz gerekrse ddı.
Sen nsl oldun cnm ya baya zorladı senı bebişko.

bencede cektir canım gercekten fena bazen gece tutuyo benimde sabah olmak bilmiyo oturup aglıyorum :KK43: iyiyim sükür canım ama çok sıcak biras ondan sıkıntım var iştahım yok besleyemiyorum bebişimi.

Fırsattan istifade ettim geldim ama kimse yok şimdiden hepinizin Kandilini kutluyorum Rabbim Berat kandilinin yüzü suyu hürmetine mübarek günün yüzü suyu hürmetine tüm dualarınızı kabul etsin inşaallahh en kısa zamanda göbişleriniz dolar...
Eboşumm bilmem girip okur musun ama müsait oldugun bi gün oglum teyzesini görmek istiyor knt yok arayamıyorum ben arada nete girebiliyorum hala annemde olsugum için :):)
He bu arada geçen sene 4temmuzda test yapmıştım tam br sene geçti ve yarında Berat kandili ya oğlusun adı da berat ne tesadüf değil mi?:KK16::KK16:

ne güzell canım ya kendi gibi güzel bi güne denk gelmiş

merhaba arkadaşlar
Ben kontrole gittim bugün iyi geçti çok şükür ense kalınlığı da iyi dedi dr.İkili test için kan verdim.Yaptırmayı düşünmüyodum ama dr önerince yine yaptırmaya karar verdim inşallah iyi çıkar bizden böyle şimdilik öptüm hepinizi

inşallah iyi cıkar canım ben yaptırmadım hayırlısı olsun herseyinn

kızlar lütfen bana yardım edin30 haziran sabah adetim geldi ama koyu kahverengi bi akıntıydı sonra normal kırmızı kan gelmeye başladı ben bunun üzerine internetten bi kaç yazı okudum acaba hamile olabilirmiyim içimede sanki doğuyo sanki hamileymişim gbi gögslerim şiş sürekli yatmak istiyorum canım bişey yemek istemiyo test yapmalımıyım ltfen yardım edin:KK43:

selam kızlar nasılsınız
ben hiç iyi değilim anneme geldık yol mahvettı benı 10 gün sonra esımdende doğuma kadar ayrılıcam sıze bahsetmıstım süreklı sag kasıgım agrıyor dıye bura geldıgımde doktor baktı ve hemen ne oldugunu anladı kafayı ona taktım sag böbregımde büyüme varmıs bebişler baskı yapıyorlarmıs doktor cok ılerlerse tel takmamz gerek dedı cocuklara zararı yokmus ama cok acılı bı ıslemmıs hamıle kaldıgımdan buayan hep sorunlar çok şükür halıme dılegım bebişler zamanında hayırlısıyla saglıcakla gelırler ve sag böregım büyümez daha fazla:KK43:benden böyle kızlar bıde düğün telasımız var kosusturup duruyoruz kendınıze ıyı bakın :KK16:
canım bende nerelerde bu diyodum demek gittin ailenin yanına .geçmiş olsun boncuğum ya inşALllah gerek kalmaz sağlıkla kucağına alırsın kuzucuklarını öpüyorum seni canım
evet canım ya kimseler uğramıyo giriyorum her gün kimse olmayınca iştahım kaçıyo yazmadan cıkıyorumm.sağolasın teyzesi allah razı olsunn
canım yaz geldi herkesde bir rehavet herkes iyi olsunda böyle arada haberleşiyoruz işte .öpüyorum seni kuzum
selam kızlar hayırlı günler mutlu haftalar hepinize.
ablacım tatilimiz bayramda arife günü otele girmiş olucaz.öncesinde de 1 günlük kaçamak olucak ramazan girmeden.ev işi de sabah ev süpürmek istemiyom sonra bikaç saat sonrası camlara girişiyom.öptm senide.
kardelenim dinleniyorum canım.sen nasılsın bu arada bebiş napıyo?
anam bizim prof a noldu böyle kafasını kaşıyamıyo herhalde yoksam uğrardı :KK1::KK1:neyse iyilerdir inşallah.ahmet iyi oyalıyo anacığınıı :KK1::KK1:
boncuğum geçmiş olsun canım.inşallah böbrek büyümez ve sağlıkla yavrunu kucağına alırsın canım.Rabbim yardımcın olsun.moralini yüksek tut öptm
ya kızlar sıcaklarda hiç bişey yapmak canım istemiyor yaa.çamaşır asmak bile gözümde büyüyor.puffffffff:KK37:
selinoşum demek sizinde tatil bayramda ohh aynı zamanlarda tatilde olucaz :))öpüyorum seni kuzum

bizde durumlar böyle
yerim ben onu yaa kuzum benim .benim için kokla mis gıdısından kuzuyu .buarada konuştuk ama geçmişler olsun canım
saol panpa geçti gitti çok şükür şimdi daha iyiyim .sende daha iyisin biliyorum çünkü dün bolca muhabbet ettik dimi panpa :))))))))))))))))))))))))))
canımmm geçmiş olsun berenime allah şifa versin inşallah şimdi çok daha iyidir .kıyamam hemende solarlar çiçek gibi .
ben iyiyim canım saol sen nasılsın öpüyorum seni ve bereni
merhaba arkadaşlar
çok şükür canım inşallah tahlil sonuçlarıda iyi çıkıcak .

bende yiğenimi görmek istiyorum inşallah enkısa zamanda görüşürüz kuzum
ya ne güzel bir tevafuk olmuş beratım ismiyle hayırlı ömrü olsun ikinizide öpüyorum

selamlar canım arkadaşlarım BERAAT KANDİLİMİZ mübarek olsun .RABBİM bu gece BERAATİNİ alanlardan eylesin hepimizi .dualarımız kabul olsun inşallah .
hepiniz iyisiniz gördüğüm kadarıyla
BİRSOŞ uğramamış bayadır inşallah oda iyidir .
hepinizi öpüyorum canlarım görüşmek üzere .tekrardan hayırlı kandiller dualarda buluşalım inşallah

canım anatolişim hoşgelmişin.senin de mubarek olsn cnm sagolasn amin...berat mı koymustn oğluşun adını ay ne guzel:nazar:sağlıkla buyut kuzum.
bencede cektir canım gercekten fena bazen gece tutuyo benimde sabah olmak bilmiyo oturup aglıyorum :KK43: iyiyim sükür canım ama çok sıcak biras ondan sıkıntım var iştahım yok besleyemiyorum bebişimi.
ah kıyamam ya o beslenıodur sen mrk etme.kardeşm 9ay kustu hic bsy yiyemedı ama tuanamız gayet iyi dogdu cnm.
kızlar lütfen bana yardım edin30 haziran sabah adetim geldi ama koyu kahverengi bi akıntıydı sonra normal kırmızı kan gelmeye başladı ben bunun üzerine internetten bi kaç yazı okudum acaba hamile olabilirmiyim içimede sanki doğuyo sanki hamileymişim gbi gögslerim şiş sürekli yatmak istiyorum canım bişey yemek istemiyo test yapmalımıyım ltfen yardım edin:KK43:

cnm,umudunu kırmak istemem kırmızı gelmeye basladysa adete dönmus zaten.hep o ustune gorme yazılarını okumaktan ümitlenmekten pskolojimiz bozuluyo yapma bunu kendine.icin rahat edecekse yap testini tabi bakarsn sanada denk gelmıstır.mevlam ıcın zor yok.icinden ne gelıosa onu yap.

Ebuşummmm naber:KK5:
hepinızın mubarek berat kandili hayırlara vesile olsun canlarım.bu mübarek günümüzde rabbim dua,rahmet kapılarını sonuna kadar acıyor ne olur cok dua edelim makbul gorulsun dualarımız ıns.ben kactım canlar.ebusun gorusuruz canom.dısarda işm var da öptm.

Bu konuda Resul-u Ekrem şöyle buyurmuştur:

"Şaban ayının on beşinci gecesi olduğu zaman, gecesinde ibadete kalkın. Ve o gecenin gündüzünde (kandilden sonraki gün)

oruç tutunuz. Çünkü o gece güneş batınca Allah Teâlâ o andan fecir oluncaya kadar: 'Benden mağfiret dileyen yok mu, onu

mağfiret edeyim. Benden rızık isteyen yok mu, onu rızıklandırayım. (Bir belâ ile) müptelâ

olan yok mu, ona kurtuluş vereyim' buyurur." (İbn Mâce)

kandiliniz mubarek olsun kızlar ALLAHIM bugun kaderimize hayırlısyla hamile kamamızı yazar İNŞALLAH tüm isteyenlere içindede bana

Son düzenleme:
X