Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Bu arada hepinizi çok özledim ama inanın hiç vaktim olmuyor
Hepinizi cokoptum canım arkadaslarım :KK19::KK19:

Hoşgeldin Ahmet bebek..Annesinin minik pıtırcığı gelmiş.Yalnız çok ilginç kardeloşun hamilelik takvimine göre geldi tam dakik çocuk:KK1:Hayırlı olsun kardeloşum güle güle büyüt oğluşunu.Şansı bahtı açık olsun hayırlı sağlıklı ömürlü bi evlat olsun inşallah.Bizlerede dua etmişsindir inşallah.Kimse yok ben azcık yavaş yavaş kendi kendime halay çekiyim baari:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62:
Ebrarım sağol haber verdiğin için bu arada bizde seni çook özledik haberin olsun:KK34:

Son düzenleme:
Kızlar Ahmet bey doğdu mujdeeee
Şimdi Kardelosum aradı şükürler olsun dogum gerçekleşti her ikiside çok iyi :nazar:Saat 9da doğmuş bizim pasa
Kardelosum baya sancı çekti ama saglikla kucağına aldı Ahmet beyi
Darısı tüm hamile arkadaslarıma inşallah
Konuşurken çok duygulandim azda olsa bebisin sesini duydum :KK76:
Neyse ne yazacağımıda bilmiyorum acayip oldum :KK43:

canım hadi gözünüz aydınnnn AHMET beyimiz hayırlısıyla gelmiş aramıza....
HOŞGELDİNNNN paşamız
sağlıkla büyü inş...RABBİM sağlık uzun ömür versin hayırlı bi evlat olursun inş...
:nazar::nazar::nazar:

bizi pek merak eden olmamış ama yinede söyleyim kızımda bende iyiyiz şükür...
hepiniz ALLAHA EMANET OLUN...

Kardelencim cok sevindim ahmet dünyaya gelmiş ALLHIM ömrünü uzun bahtını acık etsin İNŞALLAH sizlere hayırlı evlat olsun

güzel ALLHIM bizide sevindirir inşallah

Son düzenleme:
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul eylesin inşallahh.
kardelenimm gözün aydın canım.Rabbim hayırlı evlat olmasını,sağlıklı mutlu uzun ömürler anneli babalı büyütmek nasib etsin canım.gıdışından kokla benim içinde.öptm canım.

hayırlı cumalar canlarım.

Eklentiler

• $600996_317952824958652_846075936_n.jpg
    $600996_317952824958652_846075936_n.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Hayırlı cumalar kızlar,Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin... Evinizde huzuru eksik etmesin...

Ahmet paşa gelmiş çok şükür sağlıcakla Allah hayırlı evlat olmasını nasip eylesin kardeloşum gözün aydın cnm...

slm kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür az önce sağlık ocağından geldik kontrol vardı prensesim çok iyi maşallah sizler nasılsınız uzun zamandır giremiyorum mevlüt hazırlığımız varda onun için giremiyorum
kardelenim doğum yapmış paşamız sağlıkla büyüsün inşallah annesi ve babasıyla geçde olsa bende halaya katılayım:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

slm kızlar herkese güzel bi gün diliyorum gerçi gün biticek ama gçkce yeni uyuyunca bana gün yeni başlamış gibi geliyor nedense :) herkese iyidir inş.
kardelencim hayırlı olsun bebegin saglıkla büyüt allah analı babalı etsin hayırlı evlat olsun darısı isteyen diger arkadaşlarıma olsun inşallah ilerde resimlerini bekleriz canım:)
kızlar bende hafta içi ev taşıyıcam nasip olursa o yüzden bu ara çok yogunum ugramam zor gelincede sizler olmuyonuz okuyup çıkıyorum hepinizi çok öpüyorum aeo kib

ebrar abla gökçe derin hamileyim çok şükür değerim 1454.400 nasıl iyimi çok korkuyorum ebrar abla derin rabbim sizede nasip etsin işallah ve isteyen herkeze

ebrar abla gökçe derin hamileyim çok şükür değerim 1454.400 nasıl iyimi çok korkuyorum ebrar abla derin rabbim sizede nasip etsin işallah ve isteyen herkeze

prensesım çok sevindim:KK9::KK9: canım yaa tebrik ederim allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah .değerin çok güzel normalmi oldu yoksa tedavimi ?herşey gönlünce olsun canım çok bekledin bu bebişi inşallah sorunsuz kucağına almayı nasip etsin rabbim .inşallah tüm olmayanlara darısı .öptüm seni :nazar::nazar:

herkeze selam nasılsınız kızlar?
yeni hamişlere hayırlı olsun sanırım bende yine hamileyim testler hep çitcizgi
daha doktora gitmedim

selamlar canım arkadaşlarım nasılsınız herşey yolundadır inşallah .
gördüğüm kadarıyla herkes iyi uğramıyanlarda iyidir heralde :))bende çok yoğun günler geçiriyorum sürekli dışarlardayım misafirlerle bir oraya bir buraya yuvarlanıyoruz :))ama çok yoruldum helede sıcaklar iyce mahvetti napalım sağlık olsun .büyük ihtimal pazartesi gidicekler sonra başka misafir gelmezse :))
GÖKCEM taşınıyosun demek allah kolaylık versin canım dikkat et kendine yorulma olurmu .
dün KARDELOŞUMLA konuştum iyiler çok şükür eve çıktılar ama henüz tam sütü gelmemiş birtek o sorun var oda inşallah gelirde ahmet paşa doyar .sesi telefona geliyodu azcık yaramazmı olcak ne :)):nazar:
hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

herkeze selam nasılsınız kızlar?
yeni hamişlere hayırlı olsun sanırım bende yine hamileyim testler hep çitcizgi
daha doktora gitmedim

canım hayırlısı olsun ama mert daha çok ufaktı yaa .neyse nasip hayırlısıyla bide kızın olsun inşallah :))öptüm seni ve mert paşayı .

X