Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bilmiyom abla valla malak gibi uyuyom kendimi dinlemeye vakit bulamadım.ama çok ta memnunun yoğun geçen günler işime geldi.çok dinlenmesemde çokta yokrmadım kendimi mesela evimi bişeyler götürüyo hahaha :KK1::KK1::KK1:
ohhh sefan olsun kuzum boşver evide ne götürürse götürsün :))
sagol canım sanada hayırlı cumalar amin inş....hayırlısı olsun eboşum inş son adetin olur...inş hep iyi olcak moralım canım sizlerin sayesinde :))
aminn canım inşallah hayırlısı .süper canım hep böyle ol pozitif ol pozitif sonuç alalım inşallah
herkese hayırlı cumlarr rabbim bu güzel günün hürmetine dualarımızı kabul eder inşallahh

sanada hayırlı cumalar canım dün akşam için özür ya elektrikler gittide pat diye gittim :))

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)
ebrar_53, katinamm, SeLiNa23+, pelin67+, rana20+, nvbr

kalabalık olmamıza çok sevindim hepiniz hoşgeldiniz hanımlar
ben duayı hazırlayım

aminn canım inşallah hayırlısı .süper canım hep böyle ol pozitif ol pozitif sonuç alalım inşallah

sanada hayırlı cumalar canım dün akşam için özür ya elektrikler gittide pat diye gittim :))

valla abla ya aynen bide rahatlık varki ben evim temizlenmeden rahat edemezdim.pasaklı oldum :KK1::KK1:öff sanki temizlediğim günlerde pırlantamı çıktı kıyıdan köşeden :KK1::KK1::KK1::KK1:

herkese hayırlı cumlarr rabbim bu güzel günün hürmetine dualarımızı kabul eder inşallahh
amin canım sagol sanada hayırlı cumalar...

evet canım inş pozitif sonuc alcaz hayırlısıyla... bu aydan cok umutluyum inş rabbim yüzümü güldürür...

valla canım senden biras sonrada ben gittim daha doğrusu benim nette gitti :)

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)
SeLiNa23, lilanil, nvbr, pelin67+, enderfts, katinamm, rana20+, ebrar_53+
oh oh maşallah kardelenim bak duan bereketli maşallahh.Rabbimde kabul etsin inşallah.

Son düzenleme:
kızlarr ya kaç gün temizlik yaptım 2 gündr yağmur var camlarım battı :KK43:ya bana 3 gündr bişi oldu ben gözümü acamıyorum 11.30 kalktım yine uykum varr cok fenayım yatıyorum basım kazan gibi oluyo

nasılsınız kızlar ????
baya bi geç olcak ama geçmiş ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN....
RABBİM cümlenizin kucağını cennet kokularıyla doldursun inş.
KARDELENCİM,,,
duana katılamadım ama en içten hislerimle AMİNNNNN diyorum...
sen içini ferah tut meleğin seninle ve içinde her geçen gün büyüyüp kocaman olcak ALLAHIMINda izniyle...
pıt pıtları duycaksın inş...dualarımız seninle canım...

EBRAR ABLACIM,PELİNCİM ,SELİNAM,NVBCIM ve diğer bütün arkadaşlarım hepinizi öpüyorum...

amin canım sagol sanada hayırlı cumalar...

evet canım inş pozitif sonuc alcaz hayırlısıyla... bu aydan cok umutluyum inş rabbim yüzümü güldürür...

insallah canımm rabbim inş. güldürür yüzünüü pozitif olmayı basarmak en önemlisi

nasılsınız kızlar ????
KARDELENCİM,,,
sen içini ferah tut meleğin seninle ve içinde her geçen gün büyüyüp kocaman olcak ALLAHIMINda izniyle...

EBRAR ABLACIM,PELİNCİM ,SELİNAM,NVBCIM ve diğer bütün arkadaşlarım hepinizi öpüyorum...

aminnnn canım inş.bvizde seni öpüyoruz hoşgeldinn

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM SEN KARDELEN ARKADAŞIMIZIN BEBİŞİNİN HAYIRLISIYLA SIKI SIKI TUTUNMASINI NASİP ET .BU STRESLİ DÖNEMİ hayırlısıyla atlatmasını nasip et. korkutma yarabbim . bebişinin kalp atışlarını duymayı sağlıkla kucağına almayı nasip et .okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

AMİNNNNNN canı gönülden
ALLAHIM hayırlısıyla kardelenimin bebişinin pıt pıtları duyulsun sağlıklı bir şekilde hamileliği devam etsin busefer gülsün arkadaşımın yüzü
tüm evlat hasreti çelkenlere nasip et yarabbim
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum dualarınız için
ALLAHIM sizlerinde gönlüne göre versin inşallah :KK19:

amin amin Rabbim ezanların hürmetine okuduğumuz duaları kabul etsin inşallah Kardelen arkadaşımız ilk önce pıt pıt ları sonrada sağlıklı bir hamilelik ve sonrada sağlıkla yavrusunu kucağına aldığı günleri göstersin inşallahh.aminnn

berrinim demek seninde gitti :))kardeleoş yanlız kaldı deseene gelince açtım ama oda gitmişti
ranacım saol kuzum buğlemi öp benim için
duamız kalabalık oldu çok şükür
tekrardan saolun

kızlarr ya kaç gün temizlik yaptım 2 gündr yağmur var camlarım battı :KK43:ya bana 3 gündr bişi oldu ben gözümü acamıyorum 11.30 kalktım yine uykum varr cok fenayım yatıyorum basım kazan gibi oluyo
sorma canım ya bende daha dün camlarımı sildim arkasına yagmur yagdı...aşılamaya kadar işlerimi bitiriyim diyorum yine aynı oluyo heryer...
nasılsınız kızlar ????
KARDELENCİM,,,

bende seni ve prensesini öpüyorum canım...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM SEN KARDELEN ARKADAŞIMIZIN BEBİŞİNİN HAYIRLISIYLA SIKI SIKI TUTUNMASINI NASİP ET .BU STRESLİ DÖNEMİ hayırlısıyla atlatmasını nasip et. korkutma yarabbim . bebişinin kalp atışlarını duymayı sağlıkla kucağına almayı nasip et .okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

aminnnnnnn kardelenenim inş. rabbim yavrunu kucagına da almayı nasip etsin sıkıntısız bi dönem gecirirsin insallah canım

kardelen 49um duasına yürekten amin diyorum...rabbim önce pıt pıtlarını duymasını sonra hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin

kızlar ben cıkıyorum sonra görüşürüz inş allaha emanet olun öpüyorum hepinizi...

X