Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 6 ziyaretçi)

kardelen49

İyi akşamlar kızlar bol misafirli bi akşam yine
Akşam dr a gittim kese ve embriyo göründü şükür.5 hafta 5 günlük görünüyo 6 hafta 3 günlük olması gerekirken.Benim geç yumurtluyo olmamdan kaynaklanıyo galiba.Pazartesi yine çağırdı dr kalp atımlarını görebiliriz belki o zaman dedi.Dualarınız için teşekkürler arkadaşlar

masallah kuzucuga annesi inş. kalp atışlarını da göreceksinn .bebeişimiz iyi olsun yeterki dualarımız hep seninle canım

günaydın kızlar
hayırlı cumalar olsun rabbim dualarımızı kabul etsin
inş. herkes iyidir
bizde iyiyiz cok şükür rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inş. bambaşka bişeymiş
fırsat bulmuşken bir selam vermek istedim sizlere
allaha emanet olun

kardelen49

Akşam dr a gittim kese ve embriyo göründü şükür.5 hafta 5 günlük görünüyo 6 hafta 3 günlük olması gerekirken.Benim geç yumurtluyo olmamdan kaynaklanıyo galiba.Pazartesi yine çağırdı dr kalp atımlarını görebiliriz belki o zaman dedi.Dualarınız için teşekkürler arkadaşlar
ohh çok şükür canım yaa pazartesi de pıt pıtlar sonrasında hamişliğin keyfi gelsin bakalım yavrucukk.öptm sizi canım.
nasılsınzı canalr geçmişe baktım biraz inş herşey güzledir ben kötü bir haber okumadım şükür
ben doktora gittim ordan annneme geçtim evde dönüncede boya badanaya daldım
gögüs ağrısı çekiyorum momografi istedi doktor ama ben gün alamadım
esmayı emmeden ayırmayı bile düşündüm şimdilik idare ediyorum bakalım momografide ne çıkıcak
neyse ben geçmişi detaylı okurum benim hepinizi öptüm iyi bakın kendineize
canım geçmiş olsun bişey yoktur inşallah temiz çıkar sonuçlar.ebrarımın dediği gibi prolaktin yükselmiştir belki öptm canım seni ve esmayı.Allaha emanet olun.
kuzum evet az kaldı pazartesiye hayırlısıyla inşallah müjde vericeksin bizlere
derinim bi mağazaada işe başlıyo canım inşallah onun için herşey iyi olucak
evet bencede diş adını anmıyalım :))

canımmm çok şükür darısı pıt pıtlara inşallah sağlıkla duyucaksın evet dediğin gibi geç döllenme kesinlikle .
dualarımız seninle canım

derdam çok geçmiş olsun canım allahım şifa versin
belkide prolaktinin filan yükseldi hayırlısıyla güzel haberler alırsın inşallah canım

hanımlar iyi geceler dua yarın cuma vakti inşallah görüşmek üzere hepinizi öpüyorum
ayy sevindim ablacım derin için canım ya kafası dağılcak inşallah kocişi gelene kadar bu işinde memnun kalır.Allah yardımcısı olsun konuşursan selam söyle ablacım.şafak :2 :KK1::KK1:
günaydın kızlar
hayırlı cumalar olsun rabbim dualarımızı kabul etsin
inş. herkes iyidir
bizde iyiyiz cok şükür rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inş. bambaşka bişeymiş
fırsat bulmuşken bir selam vermek istedim sizlere
allaha emanet olun
hayırlı cumalar canım allah razı olsun Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.amin amin inşallah canım.öptm sizi.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallah.cuma vakti buralardayım günüm var ama az geç giderim.öptm görüşürüz.

Kızlar günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar.Dün mesaj iki kere gelmiş bağlantı kopuyodu sürekli biraz uğraşıp çıktım meğer 2 kez olmuş.Kızlar öğleden sonra gideceğim bi yere şimdi gitmem gerek çıkmadan yazıyım dedim.Çok istedim burda olmayı duam yapılırken ama denk gelmedi.Şimdiden duaya katılan adetli olduğu için okuyamayan arkadaşlarıma çooook teşekkür ederim.Duama amin diycem tam o saatlerde kalbim burda olcak.Bende hepimize dua edicem inşallah.

Derinime bende çok sevindim.Ama bu demek oluyorki ankaraya gelmiyor neden vazgeçti acaba
Derda inşallah sonuçların iyi çıkar ama ağrı olunca iyi derler ağrı olmaması daha kötüymüş diye duymuştum kötü düşünme
Ebrar Selina ve nvbr teşekkürler kızlar inşallah duyarız pıtpıtlarıda.

hepinizi öpüyorumm:KK54::KK54::KK54::KK54:

nedemek kuzum inşallah vesile olsun dualarımız kabul olsunda sağlıkla al kuzzucuğunu kucağına
senin stresini çok iyi anlıyorum zaten yaşamayanda bilemez kuzum korkular hiç bitmiyo malesef taki bebişini kucağına alasıya .inşallah busefer nasip olucak canım dualarım her daim seninle biliyosun zaten

canım çok geçmiş olsun dkkat et kendine şimdi daha fazla dikkat etmen gerekiyo ama hamişliktede aksilik hep hasta olunur :))inşallah hemencik toparlanırsın canım .enkısa zamandaa bebişinin güzel haberlerini alıcaz inşallah canım

bide diyosunki kaç gün oldu yazalı sen yazdıktan sonra ben girmemişimki :))emrecik başlamış yürümelere hayırlı olsun
buarada dakikam bitti kusura bakma canım kapandı tel :))

yaaaaa olurmu hiç öyle kuzum ben zaten sabırsızlıkla bekliyorum inşallah güzel haberler alıcaz tekrardan halay başı olucam yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))

önemli değil canım :))demek berenimin tahliller iyi çıktı hadi gözünaydın olsun kuzum çok sevindim
dua yazdım sanada msnden umarım okumuşsundur canım .öpüyorum seni çok

saol berrinim allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah .sende yorma kendini fazla tatlım yavaş yavaş yap .öpüyorum çok senide

kuzennn nabersin yaa bitürlü kavuşamadık senle özledim :))hayırlısı olsun kuzum diğer ayda senin halayını çekicez inşallah

canımmm hadi hayırlısı demek ereğe benziyo dedi zaten ben demiştim belirtiler gökceninkinden farklıydı hadi hayırlısı sağlıkla gelsin kuzucuk testelerde güzel çıkar inşallah
cano ben kuranı biliyorumda haftalık cuma günü toplanıyoruz Allahım kabul ederse .inşallah sende hatimini yaparsın canım
buarada dua okuruz tabiki arkadaşlarımda okey derse sorun yok ben hazırlaım canım

dün konuştuk zaten canım sayıyıda söyledim buara olmadı işte

peloşumm çok sevindim canım hadi hayırlı olsun koca koca yumoşların olsunda sağlıkla tutunsunlar sana dualarım seninle canım .inşallah enkısa zamanda seninde halayını çekicez

allah yardımcın olsun inşallah busefer sağlıkla kavuşursun yavruna

sevcanım saol canım allah razı olsun .
bebişleride senide çok çok öpüyorum .allah kolaylıklar versin sana canım

kıyaam ya diş ağrısı nezor helede şuanda bişeyde içemezsin allahım şifa versin kuzum inşallah hamişlik haberiyle bütün sıkıntıların biter

selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah ben buara biraz işlerle meşguldüm kışlıklar kalktı yazlıklar çıktı ama bir sürü ütüm var nasıl yapılcak bilmem .buara kollarımda iyce azdı .azcık yorulunca başlıyo .allah hepimizin yardımcısı olsun valla buyaşta çürümüşüz:))hepinizi öpüyorum görüşmek üzere
amin eboşum inş...kolay gelsin sana canım bende utuyu hic sevmiyorum ya iki gün once birsürü ütü yaptım...ütülükler birikmeye başladı...dikkat et kendine canım cok yorulma öpüyorum seni...
ewın ıcınde seslerı yetıyor cnm allah herkese nasıp etsın operım =)

selm cnm yegenın ıcın cok gecmıs olsunnn.bu arad ıyısın ınsallah

selam cnm dişin ıcın cok gecmıs olsun hıc diş çekmedım ama kotudur sanırımmm

cnm gecmıs olsunn acıl şifalar dılıyorum

buyuduler teyzesııı sımdı rsımlerını koyucm ewet akşam huysuzlardı gonderemedım sımdı de yoksun buraya atıcam burdan da kopyalayabılırsın cnm

kolay gelsın abla ben de buu aralar o işlemı yapmak ıstıyorum ancak eşim işten gelınce işlere bakıyorum ancak.sıra gelmedı onlara daha bu hafta ıstıyorum yapamyı bakalım sen de yavaş yavaş yap ablam.yorma kendını çok

selm cnm inşallah bebeişini goreceksın yarın
tamam canım burdan alırım o zaman öpüyorum üzünüzü...yer onları teyzeleri:))
selam kızlar
aslında alıntılancak ve beğenilcek çok yazı vardı ama ben sadece okudum:KK53:
flan ve selinoş çok geçmiş olsun size,benimde öksürüğüm var,nasıl geçcek bakalım
kardelencim kanda çıkmış ama inşallah devamıda gelcek canım,çok ta çitleme,günde bi avuç falan yaneeee
ebroşum,evet konuştuk,aldım sayımı canım,dua cuma mıydı?sevcancım iki arada bi derede de olsa bizi ihmal etmediğin için teşekkür etmek istedim sana
derin kız da gelemedi bi türlü,ösledim kııııııısssss
banucum gel de görüşek bacım,kuzen değiliz diye görüşmeyelim mi yani
pelincim inşallah iğneler şifa olsun canım,bebişin gelsin
yazanlar bu kadardı sanırım
heee birseni de unutmim,sonra kızıyo:KK52:
kızlar biz bugün dr a gittik,gene yüzümüzü göremedik,çok muhteşem bi yüz geliyo inşallah,hiççç göstermedi sıpa bize
artık dönmüşüz,normal doğum yolunda ilk adım inşallah ama yürüyüşü ve iş yapmayı kesmeliymişim,bebiş aşağı baskı yapıyomuş,3 hafta daha dayansanız iyi olur dedi dr um
bizden de günün özeti böyle,yarın da nst ye gircez bakalım ordan ne sonuç çıkcak
amin kardeloşum inş...bencede yüzünü o yüzden göstermiyo pıtırcıgımız :)inş rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin canım...
selam kızlar günaydınn hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.
geçmiş olsun dilekleriniz için tşk ederim.dün de ağrıdı ama dayanılcak kadardı şükür.yapıcak bişey yok çekicez şimdilik.
sevcanım sende koşturmaca dışında iyisin inşallah birazdan resimlere bakıcam.öptm sizi
pelincim iğneler çok iyi inşallah bol bol yumoş olur aşılamada da yavruların gelir inşallah canım.dualarım seninle.
kardelenim dr dan hayırlı haberlerle gel inşallah canım dualarım seninle.
kardelenimm bebiş size yüzünü göstermedi heee afferin benim yavruma meraktan çatlattı sizi.neticede ya anasına ya babasına yada ikisinden aldığı simalara benzeyecek çokta meraklanma :KK1:nts den sonra dr tarih mi vericek cahallığımı mazur gör canım.ben daha şimdiye kadar çocuk yapma aşamasındaki mevzuları araştırdım hep sonrasında hiçbir halt bilmiyom.:KK1::KK1:hadi sende dr dan hayırlı haberlerle gel inşallah.öptm
derinim gelmemiş hakket yaa derinnn nerdesinn bikaç güne gelirsin inşallah benim halayımda sen olmazsan olmaz :KK1::KK1::KK1:
neyse benden bu kadar öptüm hepinizi.
amin canım benim inş...selinam sende aynı ignelerimi kullandın bide benim yumoşlar iki tane ya da bi tane oluyo bu igneler daha cok olmasınımı saglıyo acaba...sende bizlere mujdeli haberler vereceksin inş canım ...

kardelen49

canım cok sevindim inş pıt pıtlarıda duycaksın hayırlısıyla...maşallah bebişimize...
nasılsınzı canalr geçmişe baktım biraz inş herşey güzledir ben kötü bir haber okumadım şükür
ben doktora gittim ordan annneme geçtim evde dönüncede boya badanaya daldım
gögüs ağrısı çekiyorum momografi istedi doktor ama ben gün alamadım
esmayı emmeden ayırmayı bile düşündüm şimdilik idare ediyorum bakalım momografide ne çıkıcak
neyse ben geçmişi detaylı okurum benim hepinizi öptüm iyi bakın kendineize

kolay gelsin canım dikkat et kendine gecmiş olsun inş güzel haber alırsın doktoran esmayı ve seni opüyorum...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inş...hepinizi öpüyorum duada görüşmek üzre...hepinizi öpüyorum...

amin eboşum inş...kolay gelsin sana canım bende utuyu hic sevmiyorum ya iki gün once birsürü ütü yaptım...ütülükler birikmeye başladı...dikkat et kendine canım cok yorulma öpüyorum seni...

tamam canım burdan alırım o zaman öpüyorum üzünüzü...yer onları teyzeleri:))

amin kardeloşum inş...bencede yüzünü o yüzden göstermiyo pıtırcıgımız :)inş rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin canım...

amin canım benim inş...selinam sende aynı ignelerimi kullandın bide benim yumoşlar iki tane ya da bi tane oluyo bu igneler daha cok olmasınımı saglıyo acaba...sende bizlere mujdeli haberler vereceksin inş canım ...

canım cok sevindim inş pıt pıtlarıda duycaksın hayırlısıyla...maşallah bebişimize...

kolay gelsin canım dikkat et kendine gecmiş olsun inş güzel haber alırsın doktoran esmayı ve seni opüyorum...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inş...hepinizi öpüyorum duada görüşmek üzre...hepinizi öpüyorum...

canım hoşgeldin hayırlı cumalar.ben önceki aşılamada kullanmıştım gonal-f 450 lik günlük 75 i biraz geçik bir doz du.ilk iğneyi yazdığı gün dr orda menagon vurdu iğnem bittikten sonrada 2 doz daha menagon vurmuştu.tam hatırlamamakla beraber sanırım 3yada 4 yumoş olmuştu. dediğim gibi iğnelerin etkisinden ziyade moral daha çok yumoş olmasını sağlıyor.bu seferki aşılamada puregon 100cc vuruldum 7 gün boyunca.yeterki tutunsun 1 tanede yumoş olsa yeterli.öptm canım.

canım hoşgeldin hayırlı cumalar.ben önceki aşılamada kullanmıştım gonal-f 450 lik günlük 75 i biraz geçik bir doz du.ilk iğneyi yazdığı gün dr orda menagon vurdu iğnem bittikten sonrada 2 doz daha menagon vurmuştu.tam hatırlamamakla beraber sanırım 3yada 4 yumoş olmuştu. dediğim gibi iğnelerin etkisinden ziyade moral daha çok yumoş olmasını sağlıyor.bu seferki aşılamada puregon 100cc vuruldum 7 gün boyunca.yeterki tutunsun 1 tanede yumoş olsa yeterli.öptm canım.

hoşbulduk canım sende hoşgeldin...benimde gonal f ve menogon 75likmiş...doktorum menogondan 3 tanesini ol dedi icinde 5 tane var pazartesi günü knt dan sonra devam edip etmiycemi söyliycek...evet selinam moral cok onemli bende moralimi yüksek tutmaya calışıyorum inş rabbim yüzlerimizi güldürcek hayırlısıyla...:KK19:

hoşbulduk canım sende hoşgeldin...benimde gonal f ve menogon 75likmiş...doktorum menogondan 3 tanesini ol dedi icinde 5 tane var pazartesi günü knt dan sonra devam edip etmiycemi söyliycek...evet selinam moral cok onemli bende moralimi yüksek tutmaya calışıyorum inş rabbim yüzlerimizi güldürcek hayırlısıyla...:KK19:

evet canım inşallah hayırlısıyla bu ay gelicek bebiş sonrada sağlıklı bir hamilelik inşallah canım.demirbaşlar bile tek tek hamiş kaldı bu yıl bereketli maşallahh kimse kalmıcak yakında bebiş diye sızlanan :)))

evet canım inşallah hayırlısıyla bu ay gelicek bebiş sonrada sağlıklı bir hamilelik inşallah canım.demirbaşlar bile tek tek hamiş kaldı bu yıl bereketli maşallahh kimse kalmıcak yakında bebiş diye sızlanan :)))

amin canım inş...ilk önce sen güzel haberi vereceksin inş sonrada peşinden bizler gelcez hayırlısıyla...bu ay bende cok umutluyum artık olumsuz düşünmiycem...evet demirbaşlarda hamiş kalıyo inş sırada eboşum derinim banum ve diger kızlar var :))

herkeze selamlar ve hayırlı cumalar
herkez iyidir inş
sevtuncum cok sevindim doktor cok olumlu konusmuss ne güzel inş busefer kucana alırsın

amin canım inş...ilk önce sen güzel haberi vereceksin inş sonrada peşinden bizler gelcez hayırlısıyla...bu ay bende cok umutluyum artık olumsuz düşünmiycem...evet demirbaşlarda hamiş kalıyo inş sırada eboşum derinim banum ve diger kızlar var :))

amin canım amin inşallah şu mubarek günde dualarımız kabul olsun inşallah

selam hanımlar hepinize hayırlı cumalar RABBİM bu mübarek saatler hürmetine gönül muratlarımızı nasip etsin inşllah
gördüüme göre herkes iyi çok şükür bende iyiyim diyiyim :))bu sabah itibariyle adet oldum .
KARDELENİM hayırlısı olsun canım sende yüreğinde hissedersin gelincede amin dersin .görüşmek üzere canım
SELİNAM yardımların için çok saol kuzum ALLAHIMDA senin gönlüne göre versin .şafak 2 hee :))hadi hayırlıısı inşallah
PELOŞUM iğneler şifa olsun kuzum moraalin iyi maşallah hep böyle ol olurmu
TOSTİCİM iyi olmanıza sevindim canım kuzunu öp benim için

selam hanımlar hepinize hayırlı cumalar RABBİM bu mübarek saatler hürmetine gönül muratlarımızı nasip etsin inşllah
gördüüme göre herkes iyi çok şükür bende iyiyim diyiyim :))bu sabah itibariyle adet oldum .
KARDELENİM hayırlısı olsun canım sende yüreğinde hissedersin gelincede amin dersin .görüşmek üzere canım
SELİNAM yardımların için çok saol kuzum ALLAHIMDA senin gönlüne göre versin .şafak 2 hee :))hadi hayırlıısı inşallah

selam ablacım hayırlı cumalar.amin cümlemizin inşallah.rica ederim ne demek Rabbim kabul etsin inşallah.

anlat bakalım varmı belirti ne alemdesin heyecan dorukta valla

bilmiyom abla valla malak gibi uyuyom kendimi dinlemeye vakit bulamadım.ama çok ta memnunun yoğun geçen günler işime geldi.çok dinlenmesemde çokta yokrmadım kendimi mesela evimi bişeyler götürüyo hahaha :KK1::KK1::KK1:

sagol canım sanada hayırlı cumalar amin inş....hayırlısı olsun eboşum inş son adetin olur...inş hep iyi olcak moralım canım sizlerin sayesinde :))

herkese hayırlı cumlarr rabbim bu güzel günün hürmetine dualarımızı kabul eder inşallahh

X