Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kardeloş nerelerdesin canım ekipte bi eksiklik var.

Kızlar bende kalkıyım artık.Heyecandan doğru düzgün uyumadım desem dün gece inanırsınız değilmi?Çok duaya ihtiyacım var arkadaşlar ediyosunuzda biliyorum Allah razı olsun sevincimiz eksilmesin güzel haberler bitmesin inşallah.Hayırlı geceler hepinize :KK54:

Alemsın berrinim ya bende aşırı panigim anlatamam görmen gerek:KK60:
birsen hayırdır ya söyleyıp git barı ins kötü bsy dgldir.

haklısın canım umut etmekten dilemekten başka azcık ta çalışmaya ihtiyaç var kızlar sizi öpüyyorum benim canım biraz sııkkın üzgünüm şimdi sizide üzmeyim sonra bi ara anlatırım kendinize iyi bakın :KK16:

çalışmayla olacağına inansam keşke neyse hayırlısı
görüşmek üzere allah yardımcın olsun seninde canım

ayyy valla bende cok korktum eşim diyo ki keediden cok sen korktun bembeyaz oldun diyo paniksin diyo bana ):

of canım yaa kedide ayrı bi korkutur beni.O ani hareketleri bakışları özellikle çöpten çıkarlar birden ayyy ben olsam orda bende aynı olurdum kesin

kızlar bende çıkıyorum daha sonra görüşürüz namaz kılmadım daha
gece gelmeye çalışıcam öptüm sizi
kardelenim dualarımız seninle canım

slm kızlar ben geldimmmmm
kardelencim hayırlı olsun canım allah saglıkla kucagına almanıda nasip etsin inşallah darısı isteyen bekleyen tüm arkadaşlarımıın da başına olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK66::KK66::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kardelenim eee anlat bakalım helecanlımısın canım :KK19:

öyle karışıkki ebrarım bilmiyorum valla.Kese görünmeyince kötü oldum ya ebrar haklı aslında dedim her defasında bu stres mahvediyo bizi bize göre değil galiba bu işler dedim ooo neler geçti aklımdan bi bilsen.İlaçlarımı kullanıp hamileliği unutmak istiyorum derslere yoğunlaşıp inşallah başarabilirim:KK19:

Son düzenleme:

ayyyy benimde öyle her konudaa bazen ütü yapıp evden cıkıyorum fişi cektiğimden de eminim ama dısarı cıkıyoz baya uzaga gidiyoz düşüyo aklıma bi kere bi akrabayı gönderdi eşim tlf acıp sartelleri kapattrdı eve geldik tabi çekmişimm :)

Kızlar bende kalkıyım artık.Heyecandan doğru düzgün uyumadım desem dün gece inanırsınız değilmi?Çok duaya ihtiyacım var arkadaşlar ediyosunuzda biliyorum Allah razı olsun sevincimiz eksilmesin güzel haberler bitmesin inşallah.Hayırlı geceler hepinize :KK54:
kardelenim canım aspirine başlayacanmı iğnelerin kaçlık
bebek biraz çıkınnca kan akımına baktır arada unutma

yok şimdi bozmayım ama benle ilgili değil anlatırım yarın cano hadi herkesi öptüm byee canlar

slm kızlar ben geldimmmmm
kardelencim hayırlı olsun canım allah saglıkla kucagına almanıda nasip etsin inşallah darısı isteyen bekleyen tüm arkadaşlarımıın da başına olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK66::KK66::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol canım inşallah Rabbim hasretimizi dindirsin kimseyi bekletmesin

rabbim izin verdiğim müddet hep yanınızda olacam inş canımm
ıns bebişımmmm.

evettt kardelosum gelemedı yav...tamam tatlım dinlen guzelce dun uykusz kaldın gercekten.he bide msndyken kötü olmuştum ya,ben kendmle ugrasırken senle kardeloşu kacırdım k.bkmayın.öptm cano hadı güzel güzel rahat bı uyku cek.duamızdasn tabıkı.rabbim sonuna kadar sağlık versin hıc korkma hersey guzel olacak.elini göbusune koy sev tadını cıkar canım benimmm:nazar:

kardelenim canım aspirine başlayacanmı iğnelerin kaçlık
bebek biraz çıkınnca kan akımına baktır arada unutma

yok şimdi bozmayım ama benle ilgili değil anlatırım yarın cano hadi herkesi öptüm byee canlar

aspirin almıycam canım sadece iğne.Kan akımınıda sordum gebelikten önce baktım ben dedi sen merak etme dedi.Israr edemedim bakalım

ebroşum kaçırdım seni ya iii geceler canım kib öptm seni
derinim senada hamileymiş ya ay nasıl sevindim ( üçmelekannesi) ay inş bu defa saglıkla kucagına alır hayırlı haberlerini alırız inşşşş sen nasılsın?
selinada aşılama olmuş hadi hayırlısı inş bebişler tutunurlar dualarım onunla:)

ayyyy benimde öyle her konudaa bazen ütü yapıp evden cıkıyorum fişi cektiğimden de eminim ama dısarı cıkıyoz baya uzaga gidiyoz düşüyo aklıma bi kere bi akrabayı gönderdi eşim tlf acıp sartelleri kapattrdı eve geldik tabi çekmişimm :)
hehehe deme yaaaa ay bende aynıyım cnm benım.emin olsamda takılıyo aklıma bzn.
ebroşum kaçırdım seni ya iii geceler canım kib öptm seni
derinim senada hamileymiş ya ay nasıl sevindim ( üçmelekannesi) ay inş bu defa saglıkla kucagına alır hayırlı haberlerini alırız inşşşş sen nasılsın?
selinada aşılama olmuş hadi hayırlısı inş bebişler tutunurlar dualarım onunla:)

hosgeldın kuzum evet senoş coktan hamiş:)temmuzda dogum kısmetse.hayırlısı ins.senoşum hala cok kaygılı ama inanıyorum hic sorunsuz alacak kucagına inş.
Ebusum gule gule bitanem öptm seni.gece gorusuruk.sanki şimdi günduz de:KK60:
tamam birsen,bende senle ilgılı sandım.

kızlar msn de mi yazıyosunuz ya burda yazışmıyonuz:) benim gitmem gerek artık kib öptm hepinizi ii gecelerrrrrrrrrrr:KK16:

X