Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sgl canım rana hanım iyi sanırım aklıma gellmişken söyleyimde göbeği nasıl oldu bide sakın bozuk para koyup sarma zarar veriyomuş hastaneye götür
cnm dr a götürdük düzelir dedi ama daha fazla çıkmıştı bizde para sardık şimdi küçüldü baya ...zararı neymiş ki ..
rana20,
birsen29
slmlarrr kızlarrrr nasılsınız

a.s cnm iyiyiz şükür ...
sen nasıl oldn

herkese ıyı akşamlar...gecmıse hıc bakamadım kızlar buraya da kaçamak yapıp gırıyorum zatn.benım oğluşlarla günlerım cok yoğun geçiyor...bayağı hareketlendıler.annmdeyız cogu zaman babam annem abım herkese yetıyorlar vallahı =) bugun ewımıze donduk.herks ıyıdır ınşiallah bır haber var mı sewınecegım?
hepınızı opuyoruz canlar

slm kızlar günaydınnnnnnnnnn
derdanurcum birsencim sagolun kızlar teşekkür ederim iyi dilekleriniz iin
ececim önemli degil canım benim arada karıştırmalar olabiliyo oda rana bende rana:) sen nasılsın?
derinim bebiş bakmak istiyon ama zor bi iş canım heleki heran gözlerinonun üstünde olucak kendine güveniyosan tecrübelide sayılırsın aslında yegenine bakıyodun araada güvenin varsa bak derim
kızlar hepinize güzel bi gün diliyorum kalkıp kahvaltı hazırlıyıcam hepinizi öpüyorummmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

amin derinim inş...bugun doktordan hayırlı haberlerle dönersin inş canım öptüm seni...

amin kardeloşum inş rabbim hayırlısını nasiip etsin...pıtırcıgımızda iyiyimiş cok sevindim maşallah canım bebişine...

eboşum amin canım ya olsunda ben bı taneye razıyım hayırlısıyla ama dedigin gibi ikizde olsa olur tabiki nasip...canım arkadaşım bilişyorum senin ne kadar cabaladagını bi kac sene ara verdin ya şimdi yine dene demek istemiştim...gercekten cok zor rabbim sabır versin bizlere tatlım yüzlerimizi güldürsün inş...cok öpüyorum seni...

ami selinam inş hepinize güzel duaları cok teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden dualarım sizlerle...canım seninde aşılaman hayırlı olsun inş bu ay güzel haberleri alırız senden cok öpüyorum seni...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...:KK16::KK16:
saol canım Allah senden de razı olsun.inş canım bu ay güzel haber vericem.öptm canım.
slm kızlar nasılsınız biz çok şükür iyiyiz ravzamda iyi allaha şükürler olsun uzun zamandır annemdeydim orada pc olmadığı için girip yazamadım dün akşam üzeri geledim anca vakit buldum yazabilmek için nasılsınız neler yapıyorsunuz herkes iyimi güzel haber vardır inşallah biz bugün 40 günlük olduk teyzeleri inşallah bundan sonra dahada iyi oluruz bende hasta oldum nezle grip gibi çok zorlanıyorum inşallah ravzama gecmez bu hastalık

sizler neler yaptınız anlatın biraz baken
herkes kendine çok ama çok iyi baksın öpüldünüz :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
maşallah canım Allah sağlık sıhhat versin daima.öptm sizi.
slm kızlar nasılsınız evime geldim artık bikaç gün oldu ev temizligi derken anca girdim kk ya herkes iyidir inş. henüz geçmişe bakmadım ... hamile oldugumu ebroşuma söyledim yazsın buraya diye sagolsun oda yazmış ama ben hala geçmişe bakmadıgım için göremedim tebrik eden herkese çokkkkkkkkkkkkkkkk çokkkkkkkkkkkk teşekür ederim umarım rabbim saglıkla kucagıma almamı nasip eder darısıda isteyen tüm arkadaşlarımın başına olur :Ç) bide bugün dogum günüm gene yaşlandım:) neyse hadi kaçtım kimse yok kib görüşmek üzre :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
evet canım haberini aldık tekrar tebrik ederim Rabbim sağlıkla gelmesini nasib etsin inşallah.geç oldu ama doğum gününde kutlu olsun evlatlarınla eşinle nice yıllar yaşlar geçirmen dileklerimle.
cnm DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...ailenle uzun sağlıklı ömürler geçirmen dileğiyle ...
bebişin müjdesini almıştık zaten bikez daha HAYIRLI OLSUN diyeyim sana RABBİM sağlıkla kucağın almayı nasip etsin inş...öpüyoruz sizi...

KIZLARRRR,,,
geçmişi okudum ;
EBRAR ABLAM,,,
çok şükür bişi çıkmamış kanamanda kesilmiş RABBİM sağlık versin inş...
SELİNAMMM,,,
cnm aşılamaya geçmişsin inş seninde meleğin (lerin) sana merhaba der...RABBİM hakkında hayırlısını versin ...
PELİNİMMM,,,
2 tane yumoş varmış maşallah hadi bakalım bu ay geliyor minik ALLAHIMIN izniyle...
FLANCIMMM,,
inş seninde hayırlı haberlerini alırız test yapmayı düşünmüyormusun daha ...
ECECİMMM,,,
bebişin iyidir inş..sık sık gel yaa bebişinde resimlerini koy merak ediyoruz RAVZA hanımı...
KARDELOŞUMMM,,,
zaten görüştük msnden cnm ...
KARDELENCİMMM,,,
sende iyisin inş...
DERİNİMMM,,,
sen nasılsın cnm???bu arada faceden ekledim seni sanırsam hala kabul etmedin :KK43:(
KIZLAR isimlerinizi yazamadım die alınmayın hepinizi öpüyorummm...

bizdende havadisler ;
haftasonu annemler bizdeydi kardeşim gelmişti boludan hasret giderdik daha doğrusu o RANAyla giderdi artık gelen direk kızımı soruyor ben unutuldum vallahi...
sonra gezmelere gittik...gelen geçen kuşumu öpüp sevip durdu...
bugün yine kardeşimle buluşup mamalar yemeye gitcez bakalım minik prenses huysuzlancak mı...
şimdilik bu kadar...

bu arada bende çoğunuzun msni yok ...geçen pelinden alcaktım ama sormadan almayım dedim...o koyu sohbetlerde bulunmak isterim ...

hepinizi öpüyorummm....
saol canım Allah razı olsun.öptm sizi.
selinam öncelikle seni kutluyorum kuzum gerçekten çok pozitifsin hep böyle ol inşallah allahım gönlüne göre vericek gelicek sıpan buay .valla enerji doldum okuyunca yazdıklarını .helal olsun maşallah kuzum
inşallah dediğin gibi olur tatlım hayırlısıyla

peloşum evet kuzum biliyorum ne için dediğini sizlerde benim evladıma kavuşmamı istiyosunuz inşallah ogünlerde gelicek hayırlısıyla hepimiz kavuşucaz canım ..bende seni çok çok öptüm inşallah buay selinoşum ve senden müjde gelicek

ececim ikinizinde iyi olmasına çok sevindim allahım daha iyi etsin 40nız çıkmış hayırlı olsun ravzayı öp benim için canım

canım evet azcık muhabbet ettik sayfalar ilerledi :))sen nasılsın kuzum

kanka hoşgeldin nasılsın bulantılar ne alemde geçmiştir inşallah gökcem napıyo .teyzesi için öp onu .
doğum günün kutlu olsun canım ailenle ve evlatlarınla nice güzel senelere inşallah

canım benim çok saol evet herşey yolunda çok şükür sizde iyiymişsiniz maşallah geziyosunuz kuzunla benim için öp olurmu gıdışından
ayrıca msn adresimi alabilirsin istediğinden kuzum sorun yok yani
evet ablacım inşallah Allahın izniyle güzel haberlerle gelicem buraya çekicem halayı.nedense içim kıpır kıpır bu sefer olucak hissediyorum.
Canlar selam doktordan coktan geldım ama suan bıle zor yazıyorum tuana hep onunla oynym istiyo.makyaj yapıyo suan şakacıktan:)
gecmıse snra cvp vercgm...gttm kızlar korkulack bsy yokmus.pconun cılvelerı iste dedi:)tahmın ettgm gibi önce farlutal verdı,bide diane dogum kontrol verdı.önce söktrcez snrada eşin gelene kdr dogum kntrol hapı dedı.bu senı buyuk ölcude rahatlatcak geldgnde hersey daha kolay olcak dedi...byle ıste canlar merak etmeyn.hapa yarn baslyorum.öptm.
canım çok şükür bişey yokmuş.hapta kocişin geleceği zaman bebişinin gelmesine vesile olur inşallah.öptm canım.
hic napım cnm ya...braz canım sıkkın.daralıyorum resmen.

cnm hg..demek 40doldu:nazar:yazda geldı bol bol gezersınız artık.bu arada,cok gecmis olsun canım.
SELİNAM gercekten bende yazdklarna cok mutlu oldum.işte böyle yaaa herkese örnek olsun umutlu olman.ınş bebis bu ay seninle olacak kuzum.
PELOŞUMsagol cnm gittim sonunda,bi sorun yok şükür.
ÖZGULUMMM döndunmu sahalara kızz:)dogum günün kutlu olsun cano nice mutlu seneler ins yavruların ve esinle.
FLANCIMyarın test yaptrcaktn galiba hadi inş bebis haberı ver bıze cnm.
RANAM kız ben kabul ettim ama seni çoktannnnn.neden olmadı acep ki.
evet canım bende mutlu ve umutluyum bu sefer.inşallah Allahın izniyle olacak :)
Selam canlarım hayırlı gunler...
Ebusummm sagol cano inş ya.diane verdi,prospektusunu okudum bebek ıstemeyenlerde polıkistikover tedavısnde kullanılır diyo.doktor bıle sevndı resmen kullanacgm icin:)hayrlısı artık.
KIZLARRRR,ben bi iş teklifi aldım:)bebecide calısıyordum ya onun ùstnde bi arkadas oturuyor hemşire.gecen yıl bebegı oldu.şimdi 10aylık.benı aradı biri varmı bildgm diye...sen calısıyosn dimi dedı yok dynce,aslında senin gelmenı cok isterım ama sen sigortalı iş istiyodun hep dedı...snra baya konustuk şartları falan.Eşimle konuşayım sana kesin dönüş yapayım dedim ama korkuyorum kızlar yaa ben bebek bakabilir miyim ki hem istiyorum hem korkuyorum ama yinede esim tamam derse gidicem ins.cumartesı-pazar yok.hafta icim sabah 7 aksam 6 canlar.evinde bakıcam bide.olursa tabi.
canım hayırlısıysa olsun.bakarsın neden bakamayasın hatta dahada özenli bakarsın.emanet olunca öyle olur çünkü.hakkında hayırlısı inşallah canım.
arkadaşlar reglimin son gününden 2 ve 4 gün sonra bebek denedik. yumurtlamama yanlış hesaplamadıysam 5 gün vardı. 20 nisanda regl oldum.26 nisan ve 28 nisanda denedik. 20 yada 21mayısta regl olcam. olma şansı çok düşük ama yinede çok merak ediyorum. en erken ne zaman öğrenebilirim sizce?
ihtimal düşük değil yumurtlama günü kiminde erken olur kiminde geç belli olmaz bunlar.en erkende adet gününde kan testi yaptırarak öğrenirsin.
herkese slmlarr arkadaslar ben bu gün yataga yapışmış durumdayım midem çok kötüü yattığım yerden yazıyorum şimdide
selam canım geçmiş olsun.inşallah kısa zamanda geçer bulantılar.öptm
Nasısnız canlarım
ebrarım canım çok geçmiş olsun ama herşeyde bir hayır vardır inş bu güzel şeyler için bir başlangış olur kanaman kesilmiş sevindim aloım
derinim sende doktora gitmişsin bende kullandım evlenmeden önce dianayı canım çok fayda ediyo inş hayırlı olur bebek bakarsın canım bence ama hayırlısı neyse o olsun güzelim
pelinim canım seninle görüşemedik çoktandır özledim sohbetlerimizi inş herşey yolundadır canım
kardelencim sende uğramışsın büyüyo fındık az kaldı canım hayırlı doğumlar inş
gökcecim hem ikinci meleğin hemde yeni yaşın hayırlı olsun canım
selinam canım seninde aşılaman varmış inş herşey güzel olur müjdemiz gelir
boncuğum bulantıların geçer inş ikizlerimiz sağlıkla doğar balım iyi bak kendine
şimdilik kalımda kalanlar bu kadar
adını zikredemediğim arkadaşlarım dularım sizinle sizleri seviyorum
eşimin yokluğundan faydalandım geldim fırsatım oldukca gelicem ban kırılmayın olurmu
evet canım saolasın inşallah bu ay müjdeyle gelicem.
SELAMMMM kızlar hepiniz iyisiniz benim knv kp gelecekler perşembeye temizlik yapıyorum hala dilara biraz hasta emre mızmız kafayı yedim desem yeridir selinam pelinim berrinim derinim kardelen49um boncuğum derdam ebrarım deryan flanım banum ranam kardeloşum ececim gökçecim tutişim unuttuğum varmı ancak aklıma yazdım herkesler iyiler yahu arada bi yazın bu kız öldümü napıyo bi merak edin hiç özlemedinizmi beni neyse şaka bi yana ben özledim sizlerle sohbeti inanın yetişemiyorum tutişim oğluşun iyi adını ne koydunuz nasılsağlığı iyidir umarım ececim ravza erken geldi ama niye erken kaç haftalık ne kadar doğdu merak ettim bizlerde iyi sayılırız hepiniz kendinize iyi bakınnn :KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
geçmiş olsun canım ya acil şifalar inşallah.Allah sanada kolaylık versin sabır versin inşallah.öptm
herkese ıyı akşamlar...gecmıse hıc bakamadım kızlar buraya da kaçamak yapıp gırıyorum zatn.benım oğluşlarla günlerım cok yoğun geçiyor...bayağı hareketlendıler.annmdeyız cogu zaman babam annem abım herkese yetıyorlar vallahı =) bugun ewımıze donduk.herks ıyıdır ınşiallah bır haber var mı sewınecegım?
hepınızı opuyoruz canlar
canım yaa maşallah yavrular herkesi seferber etti hee.olsun en azından destek olacak kişiler var.arada kendinizden haber vermen yeterli öptm canım seni ve yeğenlerimi.sevineceğin haber kendi açımdan az kaldı aşılamayı yaptırayım verecem ben sana haberi :))

selam kızlar hayırlı günler herkese..

Canlarımmm selammm...
Selinam sagol ıyı dıleklerın ıcın cnm.rabbım hepımız ıcın hayırlısını versın.

Derdam msnde karsılasamadık bayadr..ama olsun burdan arada bı yazıyosn o da yeter canım.özledım konusalım bı ara.

Sevcan kuzusuu ben o miniklerı yerım MASALLAH o kadar olcak hele yürüsünler zor yetscenız hehe:)

ya flan ugramadı bugunlerde test yapcektı ıns hamiştirr.
Kızlar ya bu sabah kociş aradı 7de,dıyokı askerlık bu ay kısalcakmıs öyle duyumlar almslar yine.daha öncede kac senedr söylenıyor ama icraat yok.ıns bu sefer doğrudur.anneler gününde düşcekmiş ah ah nerde o güzellikkkk.

hayırlı günler arkadaşlar.eşimin şehir dışında işi vardı,hadi hep birlikte gidelim dedik,babası oğlana da okuldan izin aldı,hem iş hem tatil gibi bir şey olacak artık.kan testi yaptırdık ama sonucu yolda telefonda öğrendik,bebek varmış,yaklaşık 3 haftalıkmış,dr. kontrole gelin dedi,kayseri'ye dönünce gideceğiz.telefondan yazmaya çalışıyorum çünkü oğlum leptopun yanına bile yaklaştırmıyor,kendi oynuyor,inşallah düzgün yazabiliyorumdur.birkaç gün içinde döneriz inşallah memlekete,şimdilik müsadenizi istiyorum,müsait olunca yine yazarım inşallah

hayırlı günler arkadaşlar.eşimin şehir dışında işi vardı,hadi hep birlikte gidelim dedik,babası oğlana da okuldan izin aldı,hem iş hem tatil gibi bir şey olacak artık.kan testi yaptırdık ama sonucu yolda telefonda öğrendik,bebek varmış,yaklaşık 3 haftalıkmış,dr. kontrole gelin dedi,kayseri'ye dönünce gideceğiz.telefondan yazmaya çalışıyorum çünkü oğlum leptopun yanına bile yaklaştırmıyor,kendi oynuyor,inşallah düzgün yazabiliyorumdur.birkaç gün içinde döneriz inşallah memlekete,şimdilik müsadenizi istiyorum,müsait olunca yine yazarım inşallah

ayyy canım yaa çok sevindim.Allahım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasib etsin inşallah canım.tebrik ederimm halayın başını çekiyorum ben kızlarr koşunn hadiiiiiiiiiiiiii :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK8::KK8::KK8::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK19::KK19::KK19::KK19::118::118::118::118::118::118::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

saol canım Allah senden de razı olsun.inş canım bu ay güzel haber vericem.öptm canım.

evet canım haberini aldık tekrar tebrik ederim Rabbim sağlıkla gelmesini nasib etsin inşallah.geç oldu ama doğum gününde kutlu olsun evlatlarınla eşinle nice yıllar yaşlar geçirmen dileklerimle.

evet ablacım inşallah Allahın izniyle güzel haberlerle gelicem buraya çekicem halayı.nedense içim kıpır kıpır bu sefer olucak hissediyorum.

canım çok şükür bişey yokmuş.hapta kocişin geleceği zaman bebişinin gelmesine vesile olur inşallah.öptm canım.

canım hayırlısıysa olsun.bakarsın neden bakamayasın hatta dahada özenli bakarsın.emanet olunca öyle olur çünkü.hakkında hayırlısı inşallah canım.

ihtimal düşük değil yumurtlama günü kiminde erken olur kiminde geç belli olmaz bunlar.en erkende adet gününde kan testi yaptırarak öğrenirsin.

geçmiş olsun canım ya acil şifalar inşallah.Allah sanada kolaylık versin sabır versin inşallah.öptm

canım yaa maşallah yavrular herkesi seferber etti hee.olsun en azından destek olacak kişiler var.arada kendinizden haber vermen yeterli öptm canım seni ve yeğenlerimi.sevineceğin haber kendi açımdan az kaldı aşılamayı yaptırayım verecem ben sana haberi :))

sağol canım allah razı olsunnn inş. gecer bu arada inş. dediğin gibi olacak canım bizi çook sevindireceksin inş.

canımm ne güzel bi haber rabbim sorunsuz bi hamilelik gecirmeni nasip eder inş. hayırlı olsun canımmm

Ben geldimmmmmmm :KK64::KK64::KK64:
:KK62::KK62::KK62:
flancımmmm cok sevındım canım,tahmınde edıyoduk zatem ama alacgn olsun cok beklettin bizi:KK34:
Allah sağlıkla kucagına aldıgın gunu de göstersın hayırlı olsun:KK64::nazar:
kızlarr üşenmedım oturdum tüm smilelerimin kodlarını kagıda yazdım:KK9:artık smileler yanımda oldugu sürece koyabilirimmmm:KK52:ya telden de eklenıyo ama cok uzun sürer.

Kız banuş kuzisi berrinim nerdesınız gitmşsnz tüh.
EBUŞUMMMMMMM bu smileyi cok sevdim.adınıda UMRUMDIŞI koydum:KK60::KK60::KK60: sıkı dur ekliyorummm :113::113::113:

EBUŞUMMMMMMM bu smileyi cok sevdim.adınıda UMRUMDIŞI koydum:KK60::KK60::KK60: sıkı dur ekliyorummm :113::113::113:

hani dün akşam siz sesli gülüyodunuz ya,bu akşamda beni güldürdün derincim,ama ne gülmek,kesin komşular duydu,hatta eşim noluyo diye soruyo öbür odadan beri:KK52::KK52:

flancım çok çok sevindim canım,inşallah bu defa sorunsuz bi şekilde tamamlaman nasib olsun:119::119::119::119:

hani dün akşam siz sesli gülüyodunuz ya,bu akşamda beni güldürdün derincim,ama ne gülmek,kesin komşular duydu,hatta eşim noluyo diye soruyo öbür odadan beri:KK52::KK52:

flancım çok çok sevindim canım,inşallah bu defa sorunsuz bi şekilde tamamlaman nasib olsun:119::119::119::119:

:KK60:aynen cano ya bende eklerken koptummmmmm:)
ebuşummm iyiki bu kelimeyı kattın lugatımıza tepriklerrr:KK60:

flancım cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün inşallah:KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
selinam asılama yaptırıyormussun cnm cok sevındım ınsallah güzel haberı vercen buay bana banu demıstı bende yapmıstım asılama yapıldıgı gün bol su ve kabak çekirdeği yemiştim sende dene bence belkı faydası olmustur bende:KK16:
derınım cok güldüm kız son sayfadakı yazına demek smıle kodlarını yazdın üşenmeden :KK9:buarada bı ıs teklıfı almıssın cok sevındım hakkına hayırlısı olsun ınsallah
kardeloş gecen senle msnede bol bol bol konustuk sınavda doğurmazsın umarım kız :KK34:allah emegını bosa cıkarmasın:KK16:
ebusum endıselınıcek bısıy yokmus saglıgın konusunda cok sevındım cnm ya sen okadar ıyısınkı bızım sana kabul ettıremedıgımız seyı doktor kabul ettırıcek galıba ve hersey cok güzel olucak güzel yüreklı arkadasım benım:KK16:
pelınım cnm senın yumoslarında ınsallah bebiş olucak bu ay rabbımın ıznıyle:KK16:
kardelen49um sen nasılsın cnm görüşemıyoruz uzun zamandır :KK16:
berrıncıgım masallah cnm senın doktor ne güzel söylemıs benımkı ben sorunca bagrıyor bana:KK52:
bırsencıgım sende dönmüşssün cnm kızın hastaymıs cok gecmıs olsun
sevcanım bebişler yoruyomus senı masallah onlara allah nazarlardan korusun:KK16:
banum sende ıyısındır umarım cnm
unuttugum varsa affola kızlar kendınıze cok ıyı bakın
kızlar bana gelınce cumartesı doktora gıttık ben dırek cınsıyet dedım bana kızdı doktor ondan önce önemlı seyler var dedı organlarına omurgalarına falan baktı cok şükür ıyılerdı testıde yaptırmıcagımı söyledım tamam dedı cınsıyet hakkında hıcbırsey demedı baktım göremedım dedı ama bence yalan söyledı:=) bana verdıgı resımlerde bırısının pipisi okadar bellı kı tabı bızım yorumumuza göre:)saglıklı olsunlarda cınsıyet ayrımı yapıcak lüksüm yok bılıyosunuz .mıdem 3gündür ıyı cok şükür ama cevremde bulantısı gecıpte doktora gıdıp sorun yasıyan bı kaç kısı oldu bende korktum esımı aradım cumartesı doktora gıdelım dedım aradan bı saat gectı mıdem bulandı cok evham yapıyorum ve korkuyorum ıcımdeler ama nasıllar bılmıyorum mıdem bulanmasın dıye dua edıyorum bulanmayıncada acaba neden bulanmıyor dıyorum öyle kızlar benı bılıyosunuz karamsarlık yakamı bırakmıyor bı türlü

Son düzenleme:
Berrinim yeni nicki görunce hep nevbahar diyesim gelıyo sana:)bilmiyorm kı cnm ya bakarım aslında da sanırım baskasının evladının sorumlulugunu almak korkutuyor.hayırlıysa olsun inş...az önce kadını tekrar aradım aklıma bşy takılmıştı da onu sordum...ilk konuşmamızda kadının esinin eve kacta geldıgını sormuştum avukat adam da.hani karsılasmamak icin.yok dedi akşam benden sonra gelıyo 9gıbı dedı...onda bı sorun yok da sabah'ı sormayı unutmustum eşi kacta cıkıyor diye.benimle birlikte çıkıyo sabah 7bucukta dedi..bende o zaman sizin cıkmadan hemen önce gelirim daha erken gelmiyim dedim.ya bunun 8yaşında bı kızı var benı erken cagırıyo ki kızı sabah yedırmesı giydirmesi zor oluyo dedı yanı yardımcı olmam icin...bende istemedim o şekilde.sabah sabah karı koca işe hazırlanıyo benim ne işim var orda dimi ama.snra o yuzden onu sormak icin aradım o şekil olmaz ddm..eside yanındaymıs söyledı ona tamam dedı sonra sorun yok bizim icin.7:20gece en gec gelirm ddim.
cano aynı bende öyle ya nevbahar diyesim geliyo hatta ilk yeni nik aldığında dedim ismi nevbahar galiba ama değilmiş .hisler aynı yani :))
buarada iş konularını msnde bolca konuşuyoruz hayırlısı olsun kuzum
Nasısnız canlarım
ebrarım canım çok geçmiş olsun ama herşeyde bir hayır vardır inş bu güzel şeyler için bir başlangış olur kanaman kesilmiş sevindim aloım
derinim sende doktora gitmişsin bende kullandım evlenmeden önce dianayı canım çok fayda ediyo inş hayırlı olur bebek bakarsın canım bence ama hayırlısı neyse o olsun güzelim
pelinim canım seninle görüşemedik çoktandır özledim sohbetlerimizi inş herşey yolundadır canım
kardelencim sende uğramışsın büyüyo fındık az kaldı canım hayırlı doğumlar inş
gökcecim hem ikinci meleğin hemde yeni yaşın hayırlı olsun canım
selinam canım seninde aşılaman varmış inş herşey güzel olur müjdemiz gelir
boncuğum bulantıların geçer inş ikizlerimiz sağlıkla doğar balım iyi bak kendine
şimdilik kalımda kalanlar bu kadar
adını zikredemediğim arkadaşlarım dularım sizinle sizleri seviyorum
eşimin yokluğundan faydalandım geldim fırsatım oldukca gelicem ban kırılmayın olurmu
derdam saol canım allah razı olsun sen nasılsın esma nasıl öpüyorum sizi .bizde özledik seni canım
SELAMMMM kızlar hepiniz iyisiniz benim knv kp gelecekler perşembeye temizlik yapıyorum hala dilara biraz hasta emre mızmız kafayı yedim desem yeridir selinam pelinim berrinim derinim kardelen49um boncuğum derdam ebrarım deryan flanım banum ranam kardeloşum ececim gökçecim tutişim unuttuğum varmı ancak aklıma yazdım herkesler iyiler yahu arada bi yazın bu kız öldümü napıyo bi merak edin hiç özlemedinizmi beni neyse şaka bi yana ben özledim sizlerle sohbeti inanın yetişemiyorum tutişim oğluşun iyi adını ne koydunuz nasılsağlığı iyidir umarım ececim ravza erken geldi ama niye erken kaç haftalık ne kadar doğdu merak ettim bizlerde iyi sayılırız hepiniz kendinize iyi bakınnn :KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
birsoş geçmiş olsun canım inşallah ferahlarsın enkısa zamanda allah kolaylık versin canım
iyiyiz teyzesii şükürr 1 hafta oldu göreli .ben biras rahatsızdım bu gün tüm gün uyudum şimdi sersem gibiyimm :)
canım niye öyle oldunki geçmiş olsun dikkat et kendinede kuzunada

selinam inşallah kuzum yaa halay çekicez enkısa zamanda bu pozitiflik hep böyle devam edicek inşallah
flanım canım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah yavrunu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
delü yaa bayıldım canım valla tam bulmuşsun umrumdışı :))hıh
:KK60:aynen cano ya bende eklerken koptummmmmm:)
ebuşummm iyiki bu kelimeyı kattın lugatımıza tepriklerrr:KK60:
aman efenim nedemek ben bu kelimeyi zevkle söylüyorum :KK23:
flancım cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün inşallah:KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
selinam asılama yaptırıyormussun cnm cok sevındım ınsallah güzel haberı vercen buay bana banu demıstı bende yapmıstım asılama yapıldıgı gün bol su ve kabak çekirdeği yemiştim sende dene bence belkı faydası olmustur bende:KK16:
derınım cok güldüm kız son sayfadakı yazına demek smıle kodlarını yazdın üşenmeden :KK9:buarada bı ıs teklıfı almıssın cok sevındım hakkına hayırlısı olsun ınsallah
kardeloş gecen senle msnede bol bol bol konustuk sınavda doğurmazsın umarım kız :KK34:allah emegını bosa cıkarmasın:KK16:
ebusum endıselınıcek bısıy yokmus saglıgın konusunda cok sevındım cnm ya sen okadar ıyısınkı bızım sana kabul ettıremedıgımız seyı doktor kabul ettırıcek galıba ve hersey cok güzel olucak güzel yüreklı arkadasım benım:KK16:
pelınım cnm senın yumoslarında ınsallah bebiş olucak bu ay rabbımın ıznıyle:KK16:
berrıncıgım masallah cnm senın doktor ne güzel söylemıs benımkı ben sorunca bagrıyor bana:KK52:
sevcanım bebişler yoruyomus senı masallah onlara allah nazarlardan korusun:KK16:
kızlar bana gelınce cumartesı doktora gıttık ben dırek cınsıyet dedım bana kızdı doktor ondan önce önemlı seyler var dedı organlarına omurgalarına falan baktı cok şükür ıyılerdı testıde yaptırmıcagımı söyledım tamam dedı cınsıyet hakkında hıcbırsey demedı baktım göremedım dedı ama bence yalan söyledı:=) bana verdıgı resımlerde bırısının pipisi okadar bellı kı tabı bızım yorumumuza göre:)saglıklı olsunlarda cınsıyet ayrımı yapıcak lüksüm yok bılıyosunuz .mıdem 3gündür ıyı cok şükür ama cevremde bulantısı gecıpte doktora gıdıp sorun yasıyan bı kaç kısı oldu bende korktum esımı aradım cumartesı doktora gıdelım dedım aradan bı saat gectı mıdem bulandı cok evham yapıyorum ve korkuyorum ıcımdeler ama nasıllar bılmıyorum mıdem bulanmasın dıye dua edıyorum bulanmayıncada acaba neden bulanmıyor dıyorum öyle kızlar benı bılıyosunuz karamsarlık yakamı bırakmıyor bı türlü
boncuğum canım iyi olmanıza çok çok sevindim allahım daha iyi etsin canım endişelenme zaten artık azalması gerekiyo bulantılarının sonuçta 3 ay bitti kuzum
demek siz bebişin birini erkek diye düşünüyosunuz hayırlı sağlıklı olsun kuzum birdahaki gidişte söyler heralde doktor
boncuğum saol güzel düşüncelerin için ben sadece hayırlısı diyorum doktorlar diyolar ama önemli olan benim düşüncem ben rabbime güveniyorum hayırlısı neyse o olucak kuzum .senide minnoşlarıda öpüyorum

selam hanımlar hepinize hayırlı günler bi bakayım dedim bugün kociş evde çıkmam gerek şimdi .sonra görüşürüz inşallah

cnm dr a götürdük düzelir dedi ama daha fazla çıkmıştı bizde para sardık şimdi küçüldü baya ...zararı neymiş ki ..

a.s cnm iyiyiz şükür ...
sen nasıl oldn

slm kızlar günaydınnnnnnnnnn
derdanurcum birsencim sagolun kızlar teşekkür ederim iyi dilekleriniz iin
ececim önemli degil canım benim arada karıştırmalar olabiliyo oda rana bende rana:) sen nasılsın?
derinim bebiş bakmak istiyon ama zor bi iş canım heleki heran gözlerinonun üstünde olucak kendine güveniyosan tecrübelide sayılırsın aslında yegenine bakıyodun araada güvenin varsa bak derim
kızlar hepinize güzel bi gün diliyorum kalkıp kahvaltı hazırlıyıcam hepinizi öpüyorummmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canlarımmm selammm...
Selinam sagol ıyı dıleklerın ıcın cnm.rabbım hepımız ıcın hayırlısını versın.

Derdam msnde karsılasamadık bayadr..ama olsun burdan arada bı yazıyosn o da yeter canım.özledım konusalım bı ara.

Sevcan kuzusuu ben o miniklerı yerım MASALLAH o kadar olcak hele yürüsünler zor yetscenız hehe:)

ya flan ugramadı bugunlerde test yapcektı ıns hamiştirr.
Kızlar ya bu sabah kociş aradı 7de,dıyokı askerlık bu ay kısalcakmıs öyle duyumlar almslar yine.daha öncede kac senedr söylenıyor ama icraat yok.ıns bu sefer doğrudur.anneler gününde düşcekmiş ah ah nerde o güzellikkkk.

Selam kızlar nasılsınız geliyim dedim kimseler yok ama....

cano aynı bende öyle ya nevbahar diyesim geliyo hatta ilk yeni nik aldığında dedim ismi nevbahar galiba ama değilmiş .hisler aynı yani :))
buarada iş konularını msnde bolca konuşuyoruz hayırlısı olsun kuzum

derdam saol canım allah razı olsun sen nasılsın esma nasıl öpüyorum sizi .bizde özledik seni canım

birsoş geçmiş olsun canım inşallah ferahlarsın enkısa zamanda allah kolaylık versin canım

canım niye öyle oldunki geçmiş olsun dikkat et kendinede kuzunada

selinam inşallah kuzum yaa halay çekicez enkısa zamanda bu pozitiflik hep böyle devam edicek inşallah

flanım canım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah yavrunu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

delü yaa bayıldım canım valla tam bulmuşsun umrumdışı :))hıh

aman efenim nedemek ben bu kelimeyi zevkle söylüyorum :KK23:

boncuğum canım iyi olmanıza çok çok sevindim allahım daha iyi etsin canım endişelenme zaten artık azalması gerekiyo bulantılarının sonuçta 3 ay bitti kuzum
demek siz bebişin birini erkek diye düşünüyosunuz hayırlı sağlıklı olsun kuzum birdahaki gidişte söyler heralde doktor
boncuğum saol güzel düşüncelerin için ben sadece hayırlısı diyorum doktorlar diyolar ama önemli olan benim düşüncem ben rabbime güveniyorum hayırlısı neyse o olucak kuzum .senide minnoşlarıda öpüyorum

selam hanımlar hepinize hayırlı günler bi bakayım dedim bugün kociş evde çıkmam gerek şimdi .sonra görüşürüz inşallah

herkes iyidir inşallah baktım ama bugün kv kp gelecek ne zaman gittiler geliyolar bişey anlamadım flanım inşallah bebişin hayırlısıyla doğar kızlar darııs sizlere ben kaçar işler beni bekliyo byee ranacım organlarına zarar veri diye biliyorum dr demişti ama bi dr götür

X