Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayırlı güzel haftasonları malesef ben çoook hastayım dün gece acillik oldum öksürük ateş belim kasıklarım yerinden cıkacak gibi hiç böle bi agrı görmedim. ama ne yazıkki doktr ne ilaç verdi ne de iğne yaptı bebk için ilaç kullandım deyince ya bebekten vazgececen yada agrıya dayanacan dedi sabaha kadar uyumadım ve bu gün yatılı misafirlerim geliyo .doktr ne dedi biliyonuz mu sinir oldum bebek tedavisi görüyorum dedim ya hemen pskolojik dedi yapıştrdı eşimde gülüyo gıcık adam ya ben agrıdan ölüyom o ne diyo
ayy canım çok geçmiş olsun allahım şifa versin bence bu hamişlik belirtisi yaa içime öyle doğuyo allahım güldürsün yüzünü berrinim
misafirde zor olmuştur buarada geçenki misafirimde benimde dişim fenaydı öldüm remen yaa
rabbim bizleride hamişler listesini girmeyi nasip etsin inş...bu arada eboşum benım 2 sene oldu canım listede düzeltirsin...

oy maşallah emremize ne cabuk zaman geciyo ya benim yerime öp paşamızı annesi...

canım ben yeni cekildim benim kanamam olmadı hic...kişiden kişiye degişiyo heralde...

berrincim gecmiş olsun...inş bebişten dolayıdır bu agrılar ben hamiş kaldıgımda ya nezle oluyorum yada her yerim agrıyo inş sende de oyledir...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...
tamam kuzum değişirim ben elimdeki listeyi kopyaladım baya eskide kalmış demek :))
sen nasılsın değerlendirdinmi yumoş zamanını

derin su,ebrar_53.kardelen49.sizinle tanıştığıma memnun oldum.benim derdimi anlayan ve paylaşan birileri var.ve yazdıklarımı okuyun.çok sağolun.ben çapada tedavi görüyorum.şimdi ne yapıcağimi doktorların ne diyeceklerini bilmiyorum.o yüzden tedirginim çok korkuyorum.ya olmaz derlerse felan diye.yinede ALLAHIMA hamd ediyorum devamlı kendimi oyalıyorum ama aklıma gelincede kendimi tutamıyorum ALLAHA yalvarmaktan &ibadet etmekten başka bi çaREM ÇÖZÜMÜM yok.anlatıp yazdıkça birazda olsa rahatladım çok sağolun kızlar.beni anladığınız için.bi duam var rabbimden BEBEK İSTEYENLERE BEBEK NASİP EYLESİN...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
nedemek canım burda hepimiz aynı sıkıntılardayız allahım dualarımızı kabul etsin tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
slm kızlar epeydir ugrayamadım annemlere gitmiştim nişan vardı yegenimin onu yaptık geldim evime iki gün oldu dünde boncugumun haberini aldım çok sevindim darısı başınıza olsun inşallahh...
boncugum canım hayırlı olsun rabbim saglıkla kucagına almanıda nasip etsin inşallah çokkk çokkk sevindim senin için darısıda ist:
halayada katıldı bu arada geçde olsa:)
kızlar inş bu güzel haberi hepinizde alırsınız en yakın zamanda inşallah...
kanka geçen gün konuştuk gerçi ama özlemiştim seni
hayırlı olsun canım nişanınız allah tamamına erdirsin gökçeyide senide öptüm

boncugum öncelikle tebrik ederim canim,rabbim kucaginada almak nasip etsin.degerinde baya yuksek,ins hakkinda hayirlisi olsun.(smelle yapamiyorum kusura bakmayasin)
kardelenim sende klomene baslayacakmissin,dilerim vesilen olur guzel arkadasim.
birsencim emrecigin disi cikip yurumeye baslamis,masallah pasaya:)
ebrarim misafirlerin geliyormus sanirim,allah yardimcin olsun.:)
banucum sen nasilsin canim?görusemedik uzun zamandir.
kardelencim seninde netin problemliymis,yoklugun cok belli.:)
pelincim sen nasilsin canim?
berrincim hastaymissin cok gecmis olsun canim.
ranacim seninde kizin evine gelmis,gözun aydin.
selina,derin,sevcan, ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?
garibim saol canım evet misafirim var hala gitmedi bende rötarlı giriyorum oyüzden sen nasılsın herşey yolundamı canım
cnm yazını okuyunca kendım geldı aklıma bende acile gıtmıstım ölüyodum karın agrısından üşüyordum kramplar gırıyordu heryerıme megerse hamıleymısım ılacsız acıyı cekmıstım ınsallah senın hastalıgında bebişin habercisidir:KK16:

ebuşum hiç aklıma gelmezdi o listeye birgün ısmımın yazılıcagını çok saol cnm cok duygulandım :KK16:

sağolun kızlar allah razı olsun:KK16::KK16:

cnm dün gördüysen yumurta 24 saat kaldıgı ıcın bgn gec kalmamıssındır bence:KK16:
ıyıaksamlar kızlar ben sabah doktora geldım doktorda benı gözlem altına aldı lekelenmemi duyunca serum alıyorum prgesteron ıgne yapıldı bu gece de burdayım esımden zorla bılısayrı ıstedım sıkılırım dıye sağolsun getırdı dün degerım 2430 du bgn kü degerım 3400 dü ıyı ılerlıyodur ınsallah keseyıde göremedı doktor karından baktı hayal mayal görünüyor dedi dua edın kızlar benı bırakmasın :KK43:
boncuğum yaa kıyamam bende duygulandım inanki o listeden anneliğe terfi ediceksin inşallah canomm
bugün konuştuk seninle iyisin çok şükür hep iyi ol canım

Kızlar inşallah bugece msn de buluşuruz özledim sizi yaa.
kuzen bekledikde gelmedin yaa heralde msn açılmadı gerçi geçen bolca muhabbet ettik ama özledim ben seni
selam herkeze
şimdilik netteki problem aşıldı sanırım,burdayım yani
yokluğumu farkeden arkadaşlarıma özellikle selamlar:KK16::KK16::KK16:
tabi bu arada çok sevinçli bi haber aldım,boncuk kız hamileymiş,rabbim sağlıkla devam eden bi hamilelik nasib etsin inşallah:KK76::KK76::KK76:
fazla hareketten enerji kaybettim,durun bi kapatim açığı:
ah boncuk,ah boncuk,ben sana dememiş miydim demekten hoşlanmasamda demem gerek:90::KK9::76::76::76::76::76:
cano döndün demek hasretimize dayanamadın değilmi :))neyse sevindim heee
Herkese selamlar hayırlı gunler canım arkadaslarım.
Kardeloşş evet cnm basladım testlere:)ama benımkı gelecek gibi bugun yarın.karnım agrıyo.
Boncugummmmm umarım ıyısndr cnm.bugun eve gectın sanırım.hadı ıns kalp atısınıda duyucan keseyıde gorucen kuzum.
cano naaptın geldimi adet hayırlısı olsun
dün gece gelemedim yaa misafir olunca olmuyo rahat olamıyorum yani
Merhaba kızlar iyi pazarlar nasılsınız?Ankara yine karlı ve eşim bu havada pikniğe gitti.Banada yine oturup paşa paşa ders çalışmak düştü.Herkes bi yerlerde galiba kimsecikler yok.Pelinim seni görüyorum ama sende kk da geziniyosun galiba.Hepimiz bi toplaşamadık gitti gerçekten yaa:KK50:
kuzum kıyamam sana allah kolaylık versin yanlız kalmışsın benimde vaktim olmadı hiç giremedim yaa öptüm seni
Selam kızlarrr doğurdum geldim dermişimmmm ama hala tık yok...
Nasılsınız ne var ne yok?

Boncuğum cnm hamiş hbrini aldım Rabbim inşaallah sağlıcakla kucağına aldığın günleride gösterir:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Darısı da sizlere kızlar inşaallah,kaç aydır hamiş hbri alamıyorduk sonunda şeytanın bacağı kırıldı artıkpeşpeşe Rabbimin izniyle haberleri alırız:KK16::KK16::KK16:
delüüüüü ben sana nediyorum perşembeyi bekle bende hastanede olucam ogün :))söyle oğluşa azcık sabretsin şaka biyana sağlıkla kucağına al inşallah paşamızı
sağol canımm 3 gün kaldı ama zannetmiyorum canım cektiğimacı yanıma kalacak ıhlamur nane limon ama gecmiyo sabaha kadar uyumadım misaifrlerim de bu gün gitti
berrincim hadi gözünaydın aynı zamanda çok çok geçmişler olsun canım

herkes iyidir inşallah.güzel haberler alma cok guzel ve sayfaların uzun uzun olması maşallah dıyelım :):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ctesi kontrole gittik nst ,mueyene filan. gelişimleri güzel dedi dr inşallah küveze gerek yok dedı.veeee günümüzü verdi.yavrularımızzz 14 mart çarşamba günü bize ''merhaba'' diyecekler.tıp bayramı o gün :)))
e çalışacak mısınız dıye takıldım drumuza e ıkızlerle ve hep beraber tıp bayramını kutlayacağız dedi :)
oğluşlarımıza o gün kavuşacağız inşallah.odamızı fılan rezerve ettırdık.spinali önerdi drum ama ben panık olduğum için sanırım genel anestezi alacağım diğer türlü tansıyon kalp fılan işleme başlayamazlar cesaret edemıyorum.olumsuz ornekler de var çünkü az da olsa.hanı derler ya sinek de küçük ama mide bulandırrıı diye.dun aldık bu haberı.uyuyamadım heyecandan dün gece :))))
hayırlısıyla kavuşurum inşallah yavrualarıma...teyzeleri dua edin kolay doğum olsun büyük gün 14 MART 2012 :))))
az daha dayansalardı babamızın doğum günü 24 mart sorduk ama yok gelişimleri artık olmaz bu kadar en fazla dedı dr.
:emir_bebek::emir_bebek:
ayyyyyyyyyy demek paşaların gelme günü yaklaştı hadi hayırlısı inanki bende çok heyecanlıyım topiğimizin ilk ikizleri allahım korusun onları sağlıkla kucağına al canım duanda unutma bizleri sevcanım

Sevcancım 9 gün kaldı hee ayy çok heyecanlı gerçekten.İki tane bide Allah ım çifte mutluluk.Topiğimizin ilk ikizleri geliyo demek.Anatolıamda yapar o zamana kadar doğum bence oo mart ayı bol bebişli olcak.Hayırlısıyla bebeklerine kavuşmanı dilerim canım.Bizlerede ismen dua et inşallah.bende rahim filmine gerek kalmamasını ümit ediyorum.Bi taraftan keçiboynuzu kaynatıyorum harıl harıl
inşallah gerek kalmıycak kuzum buay gelicek minnağımız

selam kızlar iyi geceler.hepiniz iyisiniz inşallah.tlfndan bi bakayım dedim ben 2 gündür hastayım grip oldum ama dökülüyorum.bi yandanda kaşıntı var mantarıda kaptım sanırım herkesi öptm baş ağrım ve gözlerim iyi olsa geçmişe bakardım ama kötü durumdayım.hoşçakalınn
selinam kıyamam ya geçmiş olsun canım allahım şifa versin buara baya hasta oldun sen buseferki bebeşten olsun allahım güldürsün yüzünü kuzum
hadi hayırlı olsun canım allah sağ sağlım kucağına almak nasip etsin inş

ablam bu güzel haberi vermek sana kısmet olmuş çok sevindim

boncuğum tebrik ederim canım ne güzel bi haber inan okuyunca çok sevindim inş 9 ay sorunsuz gecer canım sen bol bol dinlen hatta devamlı yat dr un tehlikeli mi dedi bilmiyorum ama ilk aylar zorlu oluyor sen değerlerine takılma allahım mucizeni göndermiş bak keyfini çıkar gec oldu kusura bakma bende halayımı çekeyim artık:21::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK76::KK76::KK76::KK76::21::21::21::21:

canım ne güzel bi haber bebeğine kavuşmuşsun inan çok sevindim allahım bi daha ayrı düşürmesin inş

kızlar çok güzel haberler varmış çok mutlu oldum alıntı fazla alamadım çünkü hemen çıkmam gerekiyor geç oldu inş yarın 11 gibi gelirim tabi bi sorun olmazsa inş kib aeo iyi geceler öptük sizleri teyzeleri bay

evet ececim güzel haberi vermek bana nasip olduçok şükür allahım hep böyle güzel haberler almayı nasip etsin
sende sağıkla kucağına al kızını canım

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar ayy saatlerdir burdayım kk attı beni alıntılar gitti sinir oldum neyse bazılarını alamadım ama kusura bakmayın
RANACIM nasılsın canım demek bebişin göbeği düştü hadi gözünüzaydın şimdi daha rahat olur alt değişmesi filan ben çok koruyorum göbek olayından .benim için mis gıdısından kokla rana buğlemi ..
FLANIM sen nasılsın canım demek yoğunsun allah kolaylıklar versin öpüyorum seni de
arkadaşlar benden şimdilik bukadar çamaşırım bitti makinada avaz avaz beni çıkar diyor bide yemek işim var sonra görüşmek üzere iyi akşamlar

ay kızlar az önceki alıntılarım tam 3 kez yolladım 3 kez attı beni çıldırdım resmen
sonunda başardım ama neyse altta kardelenim peloşum ve derinim sizleri gördüm ama kalamıycam yemek yapmam gerek
görüşmek üzere gece :)):KK19:

pelinn slm canım nasılsınnn
iyiyim canım sagol sende daha iyisindir inş...
ay kızlar az önceki alıntılarım tam 3 kez yolladım 3 kez attı beni çıldırdım resmen
sonunda başardım ama neyse altta kardelenim peloşum ve derinim sizleri gördüm ama kalamıycam yemek yapmam gerek

eboşum degerlendirmeye calıştık hayırlısı olur inş...tamam canım kolay gelsin şimdiden afiyet olsun görüşmek üzre öptüm...

tey tey teyyyy ya halay cekılmıyoo arada cıkmıyo bu kızancık halay ceken yanııı boncugumla msnden konusmustum ordan soylemsıtı cok sevındım ben deeee allah sağlıkla kucagına almanı nasıp etsın cnmmmm yaaaa

cnm benım yavruna sağlıkla kavuş ınşallahhhh.cnm hiç korma dua et bol bol yeter.biz de duacınız :KK66:

ahh yavrum güzel yeğenım annesıne kavuştu sonunda mis mis kokar sımdı kokla ebnım ıcın buğlem kızımı

cnm ben klomen kullanmıştım hamıle kaldığım ay da dahıl gunde 2 kez kullanmıstım.adetın ılk gununden sayıp 13 gununden ıtıbaren 1 hafta çalışma yapıyorduk yavrularım geldı cnm ınşallah kolemn sana da ıyı etkı eder fılme gerek kalmaz

inşallah kızlar yaaa oğluşlarıma ıkız arkadaşlar da beklıyoruuuzzz :)))

cnm baktım kagıdıma da değerim 71,1 miş.adetim daha gelmeden yaptırmıştım sanırım tam hatırlamıyorum
evet evet 3 temmuzda en son adet olmuştum 28 temmuzda da testte değerim bu çıktı kfam kakrıstı yaaa :S :KK70:

maşallah listeye inşallah en yukardakıler de aşağıya dogru ıneceklerrrrr

cnm cok gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne bol sıvı c vıtamını tuket doğal yollrla ıyılesmeye calıs ıhlamur ıc lımonlu bol bol

selm cnm hg.ıyıyım sen nasılsın?

cnm kasma kendını keseyı bız de 1 ay sonra gtmıstık ancak gordu dr 2 tane yan yana keseyı =)
ve kalp atışları hemen duyulmaz endişelenme dualarla bekle cnmmm bu süreçi

ay cnm az kaldı senın de doğuma :) maşallah oğluşun ıyı durdu sevdi annenın sıcak göbişini :))))

derinim ıyı cnm sen nasılsın? gecmısteydım kaç gundur gırmedım.senın askkerın nasıl? bak kaç gün gectı bileeemmmm kuzuummmm

herkes iyidir inşallah.güzel haberler alma cok guzel ve sayfaların uzun uzun olması maşallah dıyelım :):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ctesi kontrole gittik nst ,mueyene filan. gelişimleri güzel dedi dr inşallah küveze gerek yok dedı.veeee günümüzü verdi.yavrularımızzz 14 mart çarşamba günü bize ''merhaba'' diyecekler.tıp bayramı o gün :)))
e çalışacak mısınız dıye takıldım drumuza e ıkızlerle ve hep beraber tıp bayramını kutlayacağız dedi :)
oğluşlarımıza o gün kavuşacağız inşallah.odamızı fılan rezerve ettırdık.spinali önerdi drum ama ben panık olduğum için sanırım genel anestezi alacağım diğer türlü tansıyon kalp fılan işleme başlayamazlar cesaret edemıyorum.olumsuz ornekler de var çünkü az da olsa.hanı derler ya sinek de küçük ama mide bulandırrıı diye.dun aldık bu haberı.uyuyamadım heyecandan dün gece :))))
hayırlısıyla kavuşurum inşallah yavrualarıma...teyzeleri dua edin kolay doğum olsun büyük gün 14 MART 2012 :))))
az daha dayansalardı babamızın doğum günü 24 mart sorduk ama yok gelişimleri artık olmaz bu kadar en fazla dedı dr.
:emir_bebek::emir_bebek:
canımmm dün msn de kardelenim söyledii hdi hayırlısı saglıkla gelsin ogluşlarrr ayyyy heyecan oldum gene smile eklemiyo bu arada neden anlamadım:KK43:(askercim de napsın hergün arıyo şükür sesinii duyup mutlu oluyorum..bugün 3 kere aradı son konusmamızda sesi buruldu çok üzüldüm:KK43:(aglıcak gibiydi.iyim diyo ama çokkkkk özledik birbirimizi:KK43:(
selam kızlar iyi geceler.hepiniz iyisiniz inşallah.tlfndan bi bakayım dedim ben 2 gündür hastayım grip oldum ama dökülüyorum.bi yandanda kaşıntı var mantarıda kaptım sanırım herkesi öptm baş ağrım ve gözlerim iyi olsa geçmişe bakardım ama kötü durumdayım.hoşçakalınn
ahh cnm bnm yaaa:KK43:(çok geçmiş olsun selinam yaa.kırmızılarda gelmiş kusur kalırdı hıhhhh!!!sıkma canını Allahım şifa versin kuzum.
teyzeleri minik meleğimin bugün göbeği düştü...sabah eşimle altını değiştirmek için açtığımızda bi baktık ki düşmüş...gece baya bi huzursuzdu belkide bu sebeptendi bilemedik...onun haricinde çok şükür bi sıkıntımız yok...

SEWCANIM,,,
dün akşam aramışsın kuzum duymamışım kusura bakma...misafirler wardı...akşam arıcam burdan okudum msjını son 9 gün kuzulara kawuşmaya...ayy yerim onları yaa hayırlısıyla kolaylıkla gelsinler anne babasının kucaklarına...beni habersiz bırakma...öpüyorum 3nüzü...

BONCUĞUM,,,
kuzum maaşallah değerin çok güzel...meleğin hatta meleklerin seninle annesi hiç telaş yapma...en yakın zamanda keseyide görceksin pıt pıtlarıda duycaksın içini ferah tut...dualarımız seninle...

ANATOLİA,,,
canım senin minnak baya nazlı gününü doldurcak keyfi yerinde paşanın...hayırlısıyla gelsin inş canım bi awazda kurtulursun inş...

SELİNAM,,,
çok geçmiş olsun canım...dikkat et kendine...

BERRİNCİM,,,
inş bu ağrılar sancılar mucizenin habercisidir...RABBİM hakkında hayırlısını wersin...kuzun göbüşünde olsun inş...

PELİNCİM,,,
canım sende rahim filmi çektirmişsin...inş bu ay hayırlı haberlerini alırız...ovulasyon testinde pozitif çıkmış bence hergün çalışma yapın derim hiç boşluk wermeyin...

DERİNCİM,,,
canım çok geç oldu ama ALLAH KAWUŞTURSUN...hayırlısıyla gidip gelsin eşin...

EBRAR ABLACIM,,,
sen nasılsın ???uzun uzun sohbet etmeyi özledim wallahi...

KARDELENCİM,,,
netin gelmiş ...bebiş nasıl ???

KARDELEN49,,,
canım sende tedawiye başlıcakmışsın hakkınızda hayırlısı olsun inş bebişle sonuçlanır...RABBİM kolaylık wersin sonunu hayır etsin inş...

ECECİM,,,
sende burdasın artık hoşgeldin...seninde kızın olcak sanırım RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım...

GARİPCİM,,,
sen nasılsın canım ???

unuttuğum warsa kusura bakmayın canlar...hepiniz aklımdasınız dualarımdasnız...
kızımın fotolarını eklicem ama boyutu büyük geliyor olmuyor...çoğunuzun msnde yok malesef...şimdilik bizden bu kadar hepinizi öpüyoruz RANA BUĞLEM'le....:KK16::KK16::KK16:
caok sagol ranacım Allah razı olsun...göbiş düştü demekk oyy cnmmmm...
inş olmazsın canım...dualarım seninle şimdi bir bebiş haberi duymak snada bizede cok iyi gelir boncugumuızdan sonra...hayırlısı olsun derinim...

ohh maşallah canım ya az kalmış hadi inş hayırlısıyla saglıklı kucaklarına alırsın paşalarını bizlerde heycanlanıyoruz yerim ben onları allahım nazarlardan korusun...öpüyorum ücünüzüde...

canım inş rahim filmine gerek kalmadan bebişin göbüşüne konar...

canım seninxde az kamış ne güzel ya topigimizin bebişleri cogalmaya başladı cok şükür...darısı hepimize olsun inş...

canım cok gecmiş olsun...salgın var heralde herkez hasta bu aralar dikkat et canım kendine...gelmez olasıca kırmızalarda gelmiş hayırlısı olsun canım inş bidaki aya güzel haberler verirsin...

oy oy maşallah prensesimize göbüş bagınıda düşürmüş rabbim hayırlısı saglıklı uzun ömürler versin ailesiyle birlikte inş ...cok öpüyorum ikinizide...yok canım ya ovulasyonu gördüm ama pek birlikte olamadık kocişle bu aydanda umudu kestim hayırlısı olsun napalım...

eboşum sen nerelerdesin ya görüşemiyoruz epeydir iyisindir inş...
berrincim inş su topigi actıgımda hamiş haberini alırız hayırlısıyla...
tutişim seninde doguma az kalmış hayırlısıyla saglıklı dogurursun inş...bizlerede dua etmeyi unutmayın kızlar...
banucum sende gelmiyosun topige inş iyisindir...
garipcim sende ugramıyosun topige fazla ya da karşılaşamıyoruz öpüyorum seni canım...
selam kızlar hayırlı günler hepinize...canlarım ben yarın anneme gidiyorum bir hafta kadar olmayabilrim ama ara sıra girmeye calışcam vakit bulursum hepiniz kendinize cok iyi bakın görüşmek üzre hoşcakalın...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
peloşum öyle deme kuzu yaa belkim kalmışındır dölleniyodur şu günlerde belki annesi:KK70:benim adet yok daha..bu ayın 10unu bekliyom..2 ay öyle doluyo.2ayı geçerse süphe edelim
hayırlısı canım sağolasın allah razı olsun evcek cürüğe cıktık kalkıp yemek yapacam ama hiç halim yokk gribe döndü şimdide .kimsem de yok burda insan hasta olunca cok arıyo
canım yaa inş bian önce iyileşirsin:KK43:(bu arada bişy dicem kuzum...çoklu alıntıyı bilmiyosun sanırım.bak okurken kimlere yazacaksan alıntı yap yazısının yanında + işareti var okudukça işaretle cnm en sona gelince bittiyse konuya cvp ver dediginde tüm işaretlediklerin bi arada çıkıyo yazma penceresinde...akınca zaten anlarsın nasıl yazacaksın ondan sonra...herkesin yazısının altına rahatca yazıyon cnmö:KK66:zorlanma tek tek.

canımmm misafir gitmedi demek:KK43:(hofffffffffff diyorum hiç sevmezsin ama:)))dün gece kardelenimle kaldık başbaşa kimseler gelmedi zati:KK43:olsun kuzum..telden baglanıyom laptopla artık.))geceleri konusuruz rahatca misafirler gitsinde.

derinim h.g nasılsın...inş canımda hic sanmıyorum napalım inş aşılma vesilesiyle hamiş kalabilirim hayırlısıyla...:KK39:

alttaki hanımlarrrrr:KK3:oh be çıktı alıntı:KK76:nabersiniz..ben bugün kocişime mektup yolladımmmmmmmmmmmmm:KK52:ayın 23ünde burda kısmetse ama istedi delümmm:KK1:olsun iyi oldu hatıra dimi:KK5:ayy bugünlerde çok salak çalışanlara denk geliyorum yaaaaa.postanedeki aptal çocuga nasıl sinir oldum.altı üstü iki soru sorduk aval aval yüzüme bakıyo.kargo için kagır dolduruluyo ya,istedim başka işlerle ugraşıyo iki saat agzından zor laf çıkıyor..çemkirdim baya tersledim sinir oldum yaaa.tam postaneye gittik koray aradı zaten aglamam geldi bide baktım sıramı kapmışlar:KK4:karış kuruş oldum yaawww:KK9:orda bekleyenlerin hakkını yememek için çok dalaşmadım aptal yaaaa..hee bu arada eyno o doktoru şikayet etmiş ohhh içim rahatladı:KK33:postaneden markete girdik çalışanlar nasıl güler yüzlüler ah dedim herkes böyle olsa...amann neyse amma boş konuştum heee:KK1:napim yaa işini yapamayanlara tahammül edemiyorum...

ayy canım çok geçmiş olsun allahım şifa versin bence bu hamişlik belirtisi yaa içime öyle doğuyo allahım güldürsün yüzünü berrinim
misafirde zor olmuştur buarada geçenki misafirimde benimde dişim fenaydı
öldüm remen yaa

tamam kuzum değişirim ben elimdeki listeyi kopyaladım baya eskide kalmış demek :))
sen nasılsın değerlendirdinmi yumoş zamanını

nedemek canım burda hepimiz aynı sıkıntılardayız allahım dualarımızı kabul etsin tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

kanka geçen gün konuştuk gerçi ama özlemiştim seni
hayırlı olsun canım nişanınız allah tamamına erdirsin gökçeyide senide öptüm

garibim saol canım evet misafirim var hala gitmedi bende rötarlı giriyorum oyüzden sen nasılsın herşey yolundamı canım

boncuğum yaa kıyamam bende duygulandım inanki o listeden anneliğe terfi ediceksin inşallah canomm
bugün konuştuk seninle iyisin çok şükür hep iyi ol canım

kuzen bekledikde gelmedin yaa heralde msn açılmadı gerçi geçen bolca muhabbet ettik ama özledim ben seni

cano döndün demek hasretimize dayanamadın değilmi :))neyse sevindim heee

cano naaptın geldimi adet hayırlısı olsun
dün gece gelemedim yaa misafir olunca olmuyo rahat olamıyorum yani

kuzum kıyamam sana allah kolaylık versin yanlız kalmışsın benimde vaktim olmadı hiç giremedim yaa öptüm seni

delüüüüü ben sana nediyorum perşembeyi bekle bende hastanede olucam ogün :))söyle oğluşa azcık sabretsin şaka biyana sağlıkla kucağına al inşallah paşamızı

berrincim hadi gözünaydın aynı zamanda çok çok geçmişler olsun canım

ayyyyyyyyyy demek paşaların gelme günü yaklaştı hadi hayırlısı inanki bende çok heyecanlıyım topiğimizin ilk ikizleri allahım korusun onları sağlıkla kucağına al canım duanda unutma bizleri sevcanım

inşallah gerek kalmıycak kuzum buay gelicek minnağımız

selinam kıyamam ya geçmiş olsun canım allahım şifa versin buara baya hasta oldun sen buseferki bebeşten olsun allahım güldürsün yüzünü kuzum

evet ececim güzel haberi vermek bana nasip olduçok şükür allahım hep böyle güzel haberler almayı nasip etsin
sende sağıkla kucağına al kızını canım

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar ayy saatlerdir burdayım kk attı beni alıntılar gitti sinir oldum neyse bazılarını alamadım ama kusura bakmayın
RANACIM nasılsın canım demek bebişin göbeği düştü hadi gözünüzaydın şimdi daha rahat olur alt değişmesi filan ben çok koruyorum göbek olayından .benim için mis gıdısından kokla rana buğlemi ..
FLANIM sen nasılsın canım demek yoğunsun allah kolaylıklar versin öpüyorum seni de
arkadaşlar benden şimdilik bukadar çamaşırım bitti makinada avaz avaz beni çıkar diyor bide yemek işim var sonra görüşmek üzere iyi akşamlar

canımm cok sağolasınnn allah razı olsunn valla bilmiyorum agrım var ama canım ya bi ben umutlanamıyorum valla olmasa bile mutlu ediyosunuz beni .canımm valla misafirle öyle zor oluyo ki insanın canı gidiyo ama belli edemiyo aslında kuzenimdi gelen ama daha 1 aylık evli enişteyi yeni tanıyo sayılırım.

alttaki hanımlarrrrr:KK3:oh be çıktı alıntı:KK76:nabersiniz..ben bugün kocişime mektup yolladımmmmmmmmmmmmm:KK52:ayın 23ünde burda kısmetse ama istedi delümmm:KK1:olsun iyi oldu hatıra dimi:KK5:ayy bugünlerde çok salak çalışanlara denk geliyorum yaaaaa.postanedeki aptal çocuga nasıl sinir oldum.altı üstü iki soru sorduk aval aval yüzüme bakıyo.kargo için kagır dolduruluyo ya,istedim başka işlerle ugraşıyo iki saat agzından zor laf çıkıyor..çemkirdim baya tersledim sinir oldum yaaa.tam postaneye gittik koray aradı zaten aglamam geldi bide baktım sıramı kapmışlar:KK4:karış kuruş oldum yaawww:KK9:orda bekleyenlerin hakkını yememek için çok dalaşmadım aptal yaaaa..hee bu arada eyno o doktoru şikayet etmiş ohhh içim rahatladı:KK33:postaneden markete girdik çalışanlar nasıl güler yüzlüler ah dedim herkes böyle olsa...amann neyse amma boş konuştum heee:KK1:napim yaa işini yapamayanlara tahammül edemiyorum...

ohh iyi yapmışsın derinim dedigin gibi hatıra olur ne güzel:21:ayy sorma canım ya bende sinir oluyorum boyle suratsız kişilere ama cok var malesef boşver ya takılma sen onlara sinirlenme kuzum sen şimdi heycanla kocişini bekliyosundur hayırlısıyla gelir inş:KK48::KK48:

ohh iyi yapmışsın derinim dedigin gibi hatıra olur ne güzel:21:ayy sorma canım ya bende sinir oluyorum boyle suratsız kişilere ama cok var malesef boşver ya takılma sen onlara sinirlenme kuzum sen şimdi heycanla kocişini bekliyosundur hayırlısıyla gelir inş:KK48::KK48:

iyim peloş napim yaaa oturuyoruz kvm ile cay keyfi:nazar:aynen cnm ama çok sinirleniyorum valla laf demedende duramıyorummm :KK4:evettttt kociş hayırlısıyla izine gelcek çok mutluyummmmm.:KK76:

Benzer bişey benimde başıma geldi derinim.Sanki babalarının hayrına çalışıyolar anlamadım.İki kargo göndericem sesleri çıkmadı bende bişey demedim.Sonra birinin ücretini ben ödiycem diğerininkini karşı taraft dedim.Niye söylemiyosunuz madem dedi bi fırçaladı.Sizde sormadınız napıyım dedim.Bi iş yaptırmak eziyet memlekette.

Mesajım 2 kere gelmiş.Bunu değiştireyim:)Asker mektubu gönderdin demek derinim.Bekler tabi yaa mektubun tadı başka.Siz aşk tazeliyceksiniz iyice heee

Son düzenleme:
kardelenim aynen aynen canım...gittik sıraya girdim 2 kişi var önümde...kenara geçeyim de adresi yazayım dedim zarfa.evde yazmayı unuttum da.geçtim o esnada koray aradı,konuşurken sıra kaydı daha 2 kişi geldi önüme.normal zaman olsa kapa dicem diyemiyorum kuzuma:KK5:neyse mektubumu kargoyla göndericem dedim.kagıt istedim.bu hala bakmıyo başka bişyler yapıyo.kalkıyo gidiyo biyerlere falan.zaten sıcak içerisi bide başım tuttu...vermedi kagıdı.sonra baktım arkamdakilerden alıyo napıyosun dedim ben ne zamandır buradayım bi kagıdı vermedin dedim..istemedinki demez mi al kır kafasını suclu yapıyolar bide rahat bi şekilde...sonra onu doldurdum bu haylaaaa beni alıcak...bende sinirlendim daha çok söylendim münakaşa geçti aramızda.ama baktım sıradakiler bakıyo haklarını yemiyim beklemesinler bizimi dinlicekler dedim yazık...inan sorumun cevabını 40 saat alamadı men son bi vatandaş dayanamadı yardımcı oldu o sünepe hala uşmuş gibi hareketler ayyyyyyyyyy sinirlendim bak yine aynen dedigin gibi dert bu ülkede bi işini görmek...altı üstü mektup verecem yaaa.sonra kargodan vazgeçtim normal gönderdim aptallar:KK22:

canımmm dün msn de kardelenim söyledii hdi hayırlısı saglıkla gelsin ogluşlarrr ayyyy heyecan oldum gene smile eklemiyo bu arada neden anlamadım:KK43:(askercim de napsın hergün arıyo şükür sesinii duyup mutlu oluyorum..bugün 3 kere aradı son konusmamızda sesi buruldu çok üzüldüm:KK43:(aglıcak gibiydi.iyim diyo ama çokkkkk özledik birbirimizi:KK43:(

ahh cnm bnm yaaa:KK43:(çok geçmiş olsun selinam yaa.kırmızılarda gelmiş kusur kalırdı hıhhhh!!!sıkma canını Allahım şifa versin kuzum.

caok sagol ranacım Allah razı olsun...göbiş düştü demekk oyy cnmmmm...

peloşum öyle deme kuzu yaa belkim kalmışındır dölleniyodur şu günlerde belki annesi:KK70:benim adet yok daha..bu ayın 10unu bekliyom..2 ay öyle doluyo.2ayı geçerse süphe edelim

canım yaa inş bian önce iyileşirsin:KK43:(bu arada bişy dicem kuzum...çoklu alıntıyı bilmiyosun sanırım.bak okurken kimlere yazacaksan alıntı yap yazısının yanında + işareti var okudukça işaretle cnm en sona gelince bittiyse konuya cvp ver dediginde tüm işaretlediklerin bi arada çıkıyo yazma penceresinde...akınca zaten anlarsın nasıl yazacaksın ondan sonra...herkesin yazısının altına rahatca yazıyon cnmö:KK66:zorlanma tek tek.
canımm valla bilmiyodumm bakalımm olacak mı tek tek zor oluyo du valla :)

canımmm misafir gitmedi demek:KK43:(hofffffffffff diyorum hiç sevmezsin ama:)))dün gece kardelenimle kaldık başbaşa kimseler gelmedi zati:KK43:olsun kuzum..telden baglanıyom laptopla artık.))geceleri konusuruz rahatca misafirler gitsinde.

ohhh canım ne güzel eşine mektup yazmışsınn hatıra olur yaa ileride .suratsız insanlarr olmazsa olmaz zaten çok mu zor ya bi tebessüm anlamıyorumm
iyim peloş napim yaaa oturuyoruz kvm ile cay keyfi:nazar:aynen cnm ama çok sinirleniyorum valla laf demedende duramıyorummm :KK4:evettttt kociş hayırlısıyla izine gelcek çok mutluyummmmm.:KK76:

ohhh afiyet olsun canımmm bu arada gözün aydın koçişinn geliyomuşş benimkide evde 10 gn rapor vermişlerr

kardelen5233,
kardelen49,
DerinSu
kızlarrrr ben yine geldimmm yat yat olmuyoo eşim bi tarafta ben bi tarafta yatıyoz eşiminn bacagı baya kötüymüş 10 gün rapor vermişler hayırlısı bakalımm

kardelen5233,
kardelen49,
DerinSu
kızlarrrr ben yine geldimmm yat yat olmuyoo eşim bi tarafta ben bi tarafta yatıyoz eşiminn bacagı baya kötüymüş 10 gün rapor vermişler hayırlısı bakalımm

aa geçmiş olsun berrincim yaa.Nazaramı geldiniz ne oldu kuzum:26:

kardeloşum hoşgeldin canım seni gördügüme sevindim...

degerlendiriyorum canım...hayırlısı olur inş...

inş derinim bende cok beklemeden hamişler listesine girerim tabi sizlerde...sanada hayırlı günler canım inş gelmez kırmızularda bebiş gelmiş olur...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...ama bi türlü karşılaşamıyoruz ya özledim hepnizi...eboşum gitmedimi misafirlerin...
peloşum annenlerdesin sanırım artık,keyfini çıkar canım
ben de gidecem bi kaç gün içinde inşallah
inşş. canımmm .canım yaa agzından bal damlıyo insallaahhhh .rabbbim hepimize hayırlı saglıklı evlatlar versin inş..
berrincim çok geçmiş olsun canım,inşallah hamileliğin habircisi olsun

selinacım sanada geçmiş olsun tatlım
seninde son adetin olsun inşallah,bebik gelsin bundan sonra
selam kızlar,aslında çok kişiden alıntı almam gerekti ama alamadım işte
kusuruma bakmayın.

peloşum annenlerdesin sanırım artık,keyfini çıkar canım
ben de gidecem bi kaç gün içinde inşallah

berrincim çok geçmiş olsun canım,inşallah hamileliğin habircisi olsun
selinacım sanada geçmiş olsun tatlım
seninde son adetin olsun inşallah,bebik gelsin bundan sonra
selam kızlar,aslında çok kişiden alıntı almam gerekti ama alamadım işte
kusuruma bakmayın.

insallah ama adet agrılarıda bas gösteriyo yavastan canımm hayırlısı bakalımm