Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ablacığım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice senelere er inşallah...yeni yaşın sağlık,mutluluk bir de bebiş getirsin inşallah...
ablacığım bu arada benım 30 dua tamamdır opyrum.
herkes ıyıdır ınsallah gecmıse bakamadım.iyi değilim bugun çok halsizim

evet cano yA gün yakınlaştıkca korkumda artıyo ama kurtulmakda istiyorum ((
valla ne bilim her gittiğimde acaba söle mi böle mi derken korkak oldum iyice canım tam bilmiyorum bu yumurta olaylarını ama doktorun sölediğine göre güzemiş ilaç şonuc vermiş dedi bakalımm
berrincim bana yazdığın alıntı bozuktu bunu aldım yumoşların maşallahı var canım hadi inşallah buay müjde bekliyoruz canım herşey gönlünce olsun
konuştuk dün gece bol bol öpüyorum seni
ranam ya evet merak etmiştim seni galiba biraz sıkıntılısın kıyamam inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına
canımmmmmmmmmm çok saol allah razı olsn duygulandım inanki tüm dualarına amin diyorum ayrıca pastayada bayıldım uğurböcüklü :))
canımsın saol canommm allah razı olsun bende seni çok seviyorum iyki tanışmışız iyki varsın sende gökcemi gıdışından öp teyzesi yesin onu senide öptüm canım
ebrar canım rabbim hayırlı saglıklı güzel bi yaş gecirmeni nasip etsin inşallah istediğin bütün güzellikler seninle olsun doğum GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMM
berrincim çok saol canım allah razı olsun dileim hepimizin istekleri dilekleri kabul olur iyki varsınız sizlerde
canım kardeşim bitanem nediyim allah razı olsun gözlerim doldu duygulandım güzel dileklerin için saol kuzum iyki tanımışım sizleri öptüm seni bende oğluşunu ve seni çok seviyorum
Canım arkadasım ebrarim.

Dogum gunün kutlu olsun bitanem.rabbim yeni yasinla birlikte daima saglık mutluluk ve en cok istediğin şeyi nasip etsin kuzum.seni cokkkkkk seviyorummm
canımmmmm arkadaşım çok çok saol konuştuk zaten aradın allah razı olsun seninde herşey dilediğince olsun .bende seni çooooooooooook seviyorum iyki varsın
ranacım ya gerçekten çok üzüldüm canım ama biliyosundur belki budurumda çok fazla durması iyi değil bebişin inşallah biran önce sağlıkla dünyaya gelir canım dualarım seninle allahım bebişini size bağışlasın
doğum günün kutlu olsunnn...
Rabbim sağlıkla hayırlı ömürler wersin... yeni yaşınla inş gönlünden geçen herrşey gerçek olur...
saol bitanem allah razı olsun aminnnn diyorum kuzum
ebrarcığım yeni yaşın sağlık,mutluluk,huzur getirsin canım,bütün isteklerin hayırlısıyla olsun,hep gül tatlım
çok saol flanım allah razı olsun canım hepimiz hep gülelim inşallah herşey gönlümüzce olsun dilerim mevladan öptüm canım
selinam canım kardeşim allah razı olsun pasta içinde çok teşekkürler sizde iyki doğmışsunuz canım iyki kkda buluşmuşuz öpüyorum seni

sevcanım canım allah razı olsun çok teşekkür ederim sizlerinde herşey gönlünüzce olsun
dualar içinde saol canım ağzına sağlık

hepinize selamlar canım arkadaşlarım bugün doğumgünü münasebetiyle dışardaydık az önce geldik
hepinize tekrardan teşekkür ederim gerçekten çok duygulandım iyki tanışmışız hepberaber nice güzel senelere inşallah dostluğumuz arkadaşlığımız daim olsun hepinizi öpüyorum .
buarada birsenimle dün konuşmuştuk emrecik iyileşememiş morali bozuktu birsenin bende üzüldüm dualarınızda unutmayın emreciği
benden bukadar dualar tamam yarın duada buluşmak üzere iyi akşamlar

insallah canım saglıcakla bebğini al kucagına sıkıntı yapma bişeycik olmaz rabbimin izniyle

canımm insallah bakalım hayırlısı .bende iyiki tanışmısım sizlerle allah razı olsun bana moral oldunuz hep bu arada ebrarım benimde yarın doğum günüm aynı gün doğmusuz nerdeyse :)

evet canım doktorda öle söledi ben pek bilmiyorum kagıda yazmış bide sol tarafta varmış 22 mm diyee hayırlısı bakalımm insallah rahim filmine gerek kalmazz

hayırdır canımm dikkat et kendine yorma fazla iş filan umursama okadar

berrincim inşallah yeni yaşının girdiği şu gecede çok istediğin yavrunun temelleri atılmış olur canım,maşalllah yumurtalar iyi görünüyo
sevgiler

bu arada pasta da 30 yazıyomuş ama ben gecenin bu saati olması münasebetiyle ancak gönderdikten sonra farkedebildim canım,süs sanmıştımdı
kusuruma bakma olar mı
kaç yaş oldun bilmiyorum çünkü.

hayırdır canımm dikkat et kendine yorma fazla iş filan umursama okadar
cnm yok ya işlerden fılan değil ağırlaştım ıyıce kansızlık da var ya tansıyon hep düşük cnm saat 12 yı gecti
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ...YENİ YAŞINDA RABBİM SANA DA HEDIYE OLARAK BEBİŞ VERSİN İNŞALLAH

rabbim yardımcın olsun valla canımm .çokkk sağol canımm aminnnn insallaahhhh

bu arada pasta da 30 yazıyomuş ama ben gecenin bu saati olması münasebetiyle ancak gönderdikten sonra farkedebildim canım,süs sanmıştımdı
kusuruma bakma olar mı
kaç yaş oldun bilmiyorum çünkü.

olur mu canım düşünmem yeterli bişi sölim mi bende farketmedim yeni kalktım gözümdeki lensler de batıp duruyo anlayamdım yani :)30 az kaldı zaten canım 27 oldumm

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallah.

selam canım.nasılsın.?bu arada doğum günün kutlu olsun rabbim gönlündekini hakkında hayırlı eyleyip nasib etsin inşallah bu mübarek günde.

sağol canımm şükürr ders calışıyodumm :)allah razı olsun canımm çok sağol rabbim seninde gönlündeki güzellşkleri sana nasip etsin inş.

sağol canımm şükürr ders calışıyodumm :)allah razı olsun canımm çok sağol rabbim seninde gönlündeki güzellşkleri sana nasip etsin inş.

saolasın canım.amin inşallah.canım ben çıkıyorum misafirler gelicek yapılcakları ayarlayayım.öptm görüşürz.

boncuğum duanda olamıyorum misafirlerim gelicek.şimdiden amin diyorum.Rabbim aşılamanı vesile kılmıştır inşallah bebişlerin göbüşüne konmuştur.aminn.

çok teşekkür ederim canım.ah ben kaç gündür mahfoluyorum canım çok yanıyor .iş yaparken çok zorlanıyorum.amin canım
canım cok gecmiş olsunn bi doktora git ihmal etmee

teşekkür ederim canım .allah rağzı olsun. doktora göründüm canım. sorunyok dedi çok şükür
,

çok teşekkür ederim boncuğum

ya kandan ziyade ben kesikten çok etkilendim .baya derin ve geniş biryer sitres yaptım galiba tansiyonum bu sebepten şaştı çok şükür şimdi daha iyiyim canım.

teşekkürler canım çok şükür şimdi daha iyiyim .ebrarcım emre neden hastanede yatıyor benim gözümden kaçmış herhalde çok geçmiş olsun rabbim şifa versin

tamam canım kolay gelsin sana görüşürüz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…