Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar hepinize güzel bi gün diliyorum
boncugum demek 28 şubat umarım gönlündeki nasip eder rabbim güzel haber alırsın bebişin yada bebişlerinle sana tutunurlar
selinacım demek nişanı sevgililer gününe denk getirdi kocişin yav bu erkekler ne kadar fenalar akılları çok çalışıyo yaa ama sen iyi yapıyon al iki tane hediye birden:)
ebroşum demek gün yaklaşıyo ay bende çok tırsarım dişciden ama çektir kurtul cano

Son düzenleme:

valla ne bilim her gittiğimde acaba söle mi böle mi derken korkak oldum iyice canım tam bilmiyorum bu yumurta olaylarını ama doktorun sölediğine göre güzemiş ilaç şonuc vermiş dedi bakalımm

çok sağol canım allah razı olsun inşallah öledr eşimde çok kızıyo en azından onun moralini bozmamk için iyi olacam inş.

selam herkeze
ebroşum sırf sitem ederim diye mi hatrımı soruyon canım?
iyiyim hamdolsun,yoğunum şu sıra,napim kk da kimse olmayınca zamanımı doldurma kararı aldım bende
bundan sonra düzenli sınava çalışcam,birde kermes işleri var bizim,şu ara daha iyiyken bir iki parça bişey yapayım dedim
bide çarşı pazar kendime kıyafet arıyorum ama istediğim gibi bişey bulamadım,sanırım diktircem

nasılsınız ????
EBRAR ABLAM beni merak etmişsin çok saol iyiyim çok şükür RABBİME ...
bugün dr a gittim ama malesef bu kezde kızım nst de hiç hareket etmedi o yüzden doğum konusunda bi bilgi alamadık yarın yine erkenden gidip nstye gircem ...bu arada enfeksiyondan kurtulmuşum sonuç temiz çıktı...
şimdilik bu kadar yarın inş doğum konusunda da bi sonuç alırız ...
hepinizi öpüyorum canlar ...
yine kimse yok çok boş kalıyor topik yaa ....

canım arkadaşım,rabbim sana en mutlu yılını yaşatsın,eşinle evlatlarınla huzurla yaşamaya başlayacağın günlerin başlangıcı olsun bu gün inşallah

ranacım hayırlısıyla doğur inşallah,senin bebek artık hazırdır maşallah,gelsin de sevelim yavruyu

ebroşum canım arkadaşım dogum günün kutlu olsun iyiki dogdun girdigin yeni yaşın sana ugur getirsin dileklerinle beraberinde gelsin mutlu yıllar iyiki arkadaşımsın canım seni çok seviyoruz .....gökcede ellerinden öper:)

ebrar canım rabbim hayırlı saglıklı güzel bi yaş gecirmeni nasip etsin inşallah istediğin bütün güzellikler seninle olsun doğum GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMM

Canım arkadasım ebrarim.

Dogum gunün kutlu olsun bitanem.rabbim yeni yasinla birlikte daima saglık mutluluk ve en cok istediğin şeyi nasip etsin kuzum.seni cokkkkkk seviyorummm

Selammm kızlarrrrrrrrr Hepinizz iyisiniz inşaallahhh
Benim çıkmam lazımm kahvaltı yapmadm daha hee bu arada derinim rüyamda seni gördüm cnm yaa ben eşimle kavga ediyordm sen çok üzülüyordn zaten moralinde bozuktu hayırdır inşaallahh
Hepinizi öpüyorum Allah'a emanet olunn

ranacım hayırlısıyla doğur inşallah,senin bebek artık hazırdır maşallah,gelsin de sevelim yavruyu

AMİİNNNN,,,
cnm inş...bizim ki baya bi hazır artık ...

biraz önce dr dan geldim ve şoklardayım ...
dün nst olmamıştı hareket az diye bugün sabah kahwaltımı yapıp gittim nst oldu dr a çıktım ve dr bebeğin durumunu beğenmedi yani plesenta kireçlenmiş ve bebeği tam besleyemiyormuş oksijenini kısıtlıyormuş eğer 37 haftalık olsaydım bugün sezeryanla alcaktı ama cumartesiyi beklicez tekrar nst çektirip öyle gün wercek artık normal olma şansım kalmadı ...çok üzüldüm ve korktum ne yapacağımı bilmiyorum haftaya geliyor kızım hemde sezeryan olarak...çok ani oldu şimdi karmakarışık bi duygu içerisindeyim kızlar dua edin bana bebeğim az daha dayansın ...

doğum günün kutlu olsunnn...
Rabbim sağlıkla hayırlı ömürler wersin... yeni yaşınla inş gönlünden geçen herrşey gerçek olur...

ebrarcığım yeni yaşın sağlık,mutluluk,huzur getirsin canım,bütün isteklerin hayırlısıyla olsun,hep gül tatlım

canım söylemeye gerek yok gerçi de çok dikkat etmeye çalış kendine,dualarım seninle kuzumaz kaldı sağlıcakla gelecek bebeğin inşallah sana

canım söylemeye gerek yok gerçi de çok dikkat etmeye çalış kendine,dualarım seninle kuzumaz kaldı sağlıcakla gelecek bebeğin inşallah sana

ALLAH razı olsun cnm bnm ...
elimden geldiğince dikkat ediyorum ...şimdi bi yandan stresss bi yandanda heycan basıyor ....
RABBİM hakkımızda hayırlısını wersin inş....

evet ablacım tşk ederim.nişanımızın 3.cü yıl dönümü ve sevgililer günü güzel geçti yani.zaten boya zamanım gelmişti bende o güne denk getirdim deseydin seni de götürürdüm abla.hadi bakalım abla cumartesi kurtuluyosun demek dişten hayırlısıyla.
evet o kadarcık akıllarını kaytarmaya çalıştırıyolar.ne var sanki bi hediye alıp dışarı yemeğe çıkarmayı akıl etmekte.gerçi hakkını yemiyeyim bizimki hediyesini de aldı çiçeği de getirdi yemeğe de götürdü Allah daima böyle geçinmek nasib etsin.
hayırdır canım ne sınavıı??? oyalandığın iyi de canım yorulacağın işlere girme hee.!! diktirmek uzun sürmezmi canım neden bulamadın?yoksa hamile giyim yerleri çok yokmu?bu arada nasılsın?
canım üzülme herşeyde bi hayır vardır mutlaka.sezeryanda çok kötü bişey değil neticede.yanlız değilsen sana yardımcı olacak annen kayınvaliden fln varsa niye tedirgin oluyosun ki.1 hafta yatarsın sadece sezeryan olduğun için.Rabbim bebişini sağlıkla bağışlasın sizlere.korkma canım dualarımız seninle.Allahın izniyle herşey yolunda doğumunu yapıcaksın.

selam kızlar hayırlı günler herkese.yarın günüm var bende yani.temizlik çamaşır fln derken anca girebildim.çok yoruldum ama balkon saolsun 1.30 saatimi aldı

berrincim yumoşlar 3 tane ve ebatları da çok güzel.inşallah bebişin sana tutunur canım.Rabbim gönlüne göre versin.

derincim sen nasılsın canım?

banum nerelerde girmemiş dün bugun?iyidir inşallah.

birsenimden ses yok sanırım.dün kayramla konuştukta çıkıcaklar diyordu.

flanım sen nasılsın canım?

anatoliam sen napıyosun nasılsın ?

Ebrar ablam doğum günün kutlu olsun Rabbim gönlündeki ne muradın varsa nasib etsin inşallah.nice mutlu yıllar yaşlar sağlıkla geçirmen dileklerimle.iyiki doğmuşsunnn...Eki Görüntüle 348404

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…