Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inş.canımm rabbim umutsuz bırakmasın yoksa ne yapardık bilmiyorum adet oluyoz bi dahaki aya yada üstüne görmemi filan hep bi umut inş.umutlarımız gercek olur

cnm eşinin gideceği yerde belli olmuş RABBİM hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin sanada bol bol sabır ve güç wersin...ağlama dicem ama biliyorum ki çok zor ...sayılı gün çabuk geçiyor bunuda unutma...yeterrki sağlıkla gidip gelsin....
çok saol ablacım şu son zamanlarımda pek iyi olmadı ama yapcak bişi yok malesef zor olsada çekiyorum...yeterki bebeğim iyi olsun...
ayyy çok güzel olur düşünsene 5 tane minnak ciyak ciyak
inş bizim taktik sende de tutar sen içini ferah tut olmayacak hiç bi durum yok yeterki RABBİM isteyip wersin....
cnm moralini bozma hayırlı wakitte nasip etsin inş ALLAHIM...herşeyin hayırlısı oluyor ...inş yumurta takibinde güzel sonuçlanıp bebişin gelir...
Bugün adet oldum kızlar bendede bu ay bir ümit vardı demek boşmuş.
banucum kırmızılar gelmiş hayırlısı olsun inş en kısa sürede bu umutsuzluklar yerini güzel müjdeli habere bırakır moralini bozma lütfen...
AMİNNNN,,,
kuzum wallahi çok zor bu halde acillerde sürünmek ...birde yapacak bişi yok sadece bi nst'ye bağlanıp beklemek iyce zor oluyor inş bidaha gelmez sancı....
AMİNNNNNNNNNN,,,
ANATOLİA cnm inş sağlıkla kawuşursun bebeğine ....

EBRAR ABLACIM,,,
dualardan banada wersen artık burdayım takibini yapabiliyorum ...aklında olsun istedim...
hepinizi öpüyorum kızlarrrrr
bugün çok şükür daha iyiyim...

Üzülmüyorum canım artık alıştım zaten
Amin inşallah anatolia arkadaşımız hayırlısıyla evladını kucana alsın inşallah.

Kızlarrrr Allah hepinizden razı olsun
Ağzınıza,yüreğinize,emeğinize sağlık,çok çok çooookk tşk ederm hepinize
Rabbim inş tez zamanda hepinize yaşatsın bu duyguyu,hayırlı sağlıklı akıllı evlatlar nasip etsn inşaallh
Allah hepinizden razı olsunnn

allah yardımcın olsun ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim ((
ama allahtan umudumu kesmedim sabır dedim dualarla yeni bebeklerime kavuştum allahımın izniyle.inşallah senin de herşey gönlünce olur

cnm allah kabul etsın ınsallah dualarımızı.yavrunu sağlıklı,zamanında kucağına al amin.opuyorum

Derinim eşin burdur'a gidiyor demk,Rabbim hayırla gidp gelmesni nasip etsn cnm
Boncugum pztsi aşılaman yapılacakmış,inş güzel hbrler alırız senden yumoş boll elbet biri tutar pozitif ol sıkma kendini tamam mı...
Ranacım sende acile gtmişsnn aman cnm dikkat et kendine inş zamanında sağlıcakla gelir minnaakk...
Eboşum senle konustk zatii tekrar çok tşk ederm:)
Banusum adet olmussun cnm inş son adetn olur cnm inşşş,ahaaandaa ezanda okunuyor okunan ezanın yüzü suyu hürmetine inşşş bi 9ay adet olma hiçbiriniz olmayn 9ayy inşşaaaaalllaaaahhh...
Berrincm sende gecikmeli olmussun Tedavi falan var mı sende cnm yumş takibi falan..
Sevcanım sana da Allah kolaylık vern cnm yaa,ikiz zorr tabii
Kardeloşş sen ne ediyonn gııı oğuşş nasıl?
Selinam sen nasılsn cnm?
Pelin gelmiyo galiba göremedm...
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edn çok çok tşk ederm tekrar

aminnnnn aminnnnnn
dua saati burda olamadım ama hep aklımdaydı,ben de amin dedim
rabbim tutişe kolay ve sağlıklı doğum nasib etsin
hadi yaaaa,bi kere bugün 7.30 dan beri ayaktayım ben
hıh yapcam ama burda o smıle yok malesef
aaaaamiiiinnnnnnnnnn
rabbim seni de bi an önce bebeğine kavuştursun inşallah

amin tutişim aminnnnnnnnn

Çok sağol cnm sende oğluşlarını sağlıkla kucagına alırsn inşaallahh seninde az kaldıı...

merhaba kizlar

dua anatolyaya okunmus ALLAHIM kabul etsin hayirlisiyla bir avazda kurtul canim dogum zamani bizlerede dua edersen cok sevinirim ALLAHIM bizlerede nasib eder INSALLAH senin gibi bu gunleri gormeyi

kizlae uzun suredir buraya yazmamisim ozlemisim sizleri herkesi opuyorum kendinize iyi bakin

abla bana dua yazabilirsin adetim yeni bitti okurum siradaki arkadasa

Son düzenleme:
boncuk asilama yaptiriyomussun hayirli olsun sonu pozitif olsun canim

sevcanin taktiyi ne kiz merak ettim banada diyinnnnn bende uygulayim

evet oldum canım bu ay baslıyoz canım ilaç verdi kullanmaya basladım 5 gün kullanıp gidecm bakalım hayırlısı

inşallah canım bekleyip görecez hayırlısı olsun hepimizn hakkında

merhaba arkadaşlar öncelikle 9 şubat adet tarihimdi ve hala adet olmadım belime de ara ara ağrı giriyor hatta zonklama tarzında bir ağrı kasıklarımda da var benzeri ağrı ayrıca az yememe rağmen midemde bir şişlik anlamadım gitti sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? test yap diyeceksiniz biliyorum ama gecikme olabilir diyede ümitlenmek istemiyorum bakalım yarın da olmazsam test yaparım...

canım insallah hamilesindr ama biras daha gecerse test yap şimdi değil erken çünkü benimde bu ay ilk defa adetim gecikti 5 gün ama adet oldum

haklısın canım gecikme olabileceğini düşünerek pek ümitlenmiyorum... allahım hakkımda hayırlısını nasip etsin...

boncuk asilama yaptiriyomussun hayirli olsun sonu pozitif olsun canim

sevcanin taktiyi ne kiz merak ettim banada diyinnnnn bende uygulayim

Merhaba kızlar Allah tüm dileklerimizi kabul etsin inşallah bizlere hayırlı evlatlar hamlelere sağlıklı doğumlar diliyorum.benim sizlere sorum var?ilk ad günüm 24 aralık sonraki 22ocak bitiş ,27 ocak iki aydır adet bitim tarihinden itwibaren deniyoruz,ben 7 şubat ve 8 şubat tarihlerinde damla damla pembe renkli lekelenme oldu 9 şubat sabahı itibariyle bugün de dahil ped köymak zorunda kaldım adet kanamasi gibi ama daha açık renkli çok yoğun değil..kasiklarimda sancilanma hissediyorum arada midem kazınıyor nedir bu yerleşme kanaması mi yoksa adetime 15 gün kala adet mi oldum.2. Denememiz beklemek çok zormus...Allah cumlemizin yardımcısı olsun.cevabinizi bekliyorum...görüşmek üzere....

AMİNNNN ,,,
teyzesi inş sağlıkla zamanında gelir minnağımmm....bugün biraz daha iyiyiz cnm inş zamanla düzeliriz hiç bişimiz kalmaz....
pnryvz,
rana20
slmlarrr arkadaslar nasılsınızz

slm cnm iyi olmaya çalışıyoruz sen nasılsın ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…