Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hayirli sabahlar arkadaslar

hepinizin kurban bayrami mubarek olsunrabbim nice kurban bayramlarina saglik,afiyet ile ulasmayi hepimize nasip etsin insallah.tum arkadaslarimin ortak dilegine bende katiliyorum,rabbim bir daha ki kurban bayramini bebislerimiz ile karsilamak nasip etsin insallah

boncugumun duasina katilamadim evde degildim,rabbim okunan dualar hurmetine boncugumuza hayirli evlatlar nasip etsin insallah
kardelenim kalp atisini duymussun,rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah canim.ayrica seninle karsilasmayi bende özledim
ebrarim daha iyiymissin sevindim.rabbim sifa versin insallah
derinim ne yaptiniz ev bulabildiniz mi?
anatoliam baya buyumussunuz canim ya,rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah
kardelenim sen nasilsin canim?uzun suredir karsilasamadik
elifin dusuk tehlikesi varmis,allah yardimcisi olsun,kucagina almak nasip etsin
banucum yogun bir gun gecirmissin sende,demek ayseye ciciler aldiniz ne guzel
yeni gelen arkadasimiz gogi sende hosgeldin aramiza
tosti,cicili,ece,berrin,sevcan,ve tum arkadaslar hepinizi

bende diyorum kimse olmaz,herkez gelip yazıpta gitmiş bileeeeeeeeeee

hepinize hayırlı bayramlar canım arkadaşlarım,ben ALLAHİZİN VERİRSE annemlere gidiyorum bugun ve bi hafta gelemeyebilirim,öpüyorum herkezi.
hepimizin bayramı mübarek olsun,rabbim hepimize,tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin.
gönlümüzde ne varsa,hakkımızda hayırlı kılarak nasib etsin mevlam.

SELAM kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun Allahım tezden bebişler versin hepinize bayramınız inşallah güzel geçer benimki sağolsun kötü başladı inşallah güzel biter eşimle kaynanm kurban kestirmeye gittiler akşam ancak gelirler eltim kocasını atıp babasıgile gitmiş şimdi kaynımıda getirecekler buraya bayramı burnumuzdan getirerek başlatmış oldular rabbim bize sabır onlarada bize yaptıklarının 1000 fazlasını versin nasıl biliyo onları öyle yapsın gene canım sıkkın bayramımızı zehir ettiler emrecik biraz huysuz bayramdan sonra psikoloğa götürecez dr öyle önerdi sorunlu hamilelik olduğu için doğumda öyle oldu hayırlısı KARDELOŞ kız hep bahane buluyon diyonda napıyım Allahım sabır versin inanın canım burnumda desem yeridir neyse başınızı ağrıttım çok konuştum iyiki varsınız kendinize iyi bakın byy

Herkese iyi bayramlar.
Herkes çok yoğun malum kimsecikler yok topiğimizdede.
Kardelenim demek gitmeye karar verdin annenlere güle güle git gel canım
Garibim nerelerdeydin özledim ya epey zaman oldu konuşmayalı.
Selinam Ebrarım sizlerinde bayramı mübarek olsun canlar

Canlarım benım,hepınızın bayramı mübarek olsun.ebuşum ne guzel bişey eklemşsn yine eline saglık canom...
Kardeloşum hayırlı yolculuklar canım iyi bayramlar.
Bırsoş ya takma şunları biliyorum kolay dgl ama napıcan...yüz verme cnm inş erken gıder ya aman...sen bebısını dusun kıyamam bak psıkologluk oldun Allah yardım etsn.
Garıbım yok cnm ya.bugun bakamadık.yarın cıkıp ev bakıcaz kocişle...ıyı bayramlar tatlım.
Of kızlar...eşim sabah 5de geldı ısten.bende uykusz kaldım..8gıbı uyudm 12de kalktk.kvye kahvaltıya gttk...ordan alısverıs ettık anca 6da kendı anneme gttk.gezdık fln..cok yorgunum.hepınıze hayırlı bayramlar.

Selammm cicişlerr tekrar bayramınız mübarek olsunnnnnnn bi bakayım dedim fırsat varken :)
Hepiniizi öpüyoruz teyzoşlarr Allah'a emanet olun...

Garipcim seninde bayramın kutlu olsun.
İyi yolculuklar kendine dikkat et canım bayramın mubarek olsun.
Birsencim senin işin çok zor ama napıcan Allah rızası için bakıcanız sıkma kendini bayramın kutlu olsun canım.
O saate kadar çalıştı dimi zor bayramlarda valla yorulmuşsun canım öpüyorum seni bayramın mubarek olsun cicim.
slm arkadaslar herkesın mubarek kurban bayramı kutlu olsun ınsallah onumuzde kı bayramlara hamıs olarak gırerızzz :))
Amin canım seninde bayramın mubarek olsun.
canım arkadaşlarım bayramınız mübarek olsun
eviniz ve kalbiniz hep huzurla dolsun inşallah
mevlam nice hayırlı bayramlara ulaştırsın sevdiklerinizle
hepinizi öpüyorum kader arkadaşlarım
Amin canım bayramın mubarek olsun.
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.mutlu bayramlar geçirmeniz dileklerimle hepinizin bayramı mübarek olsun sevdiklerinizle doya doya geçirin inşallah.öptm.
İYİ BAYRAMLARR...
Sanada iyi bayramlar.

kızlar öncelikle hepinize hayırlı bayramlar dilerim Allah inşallah tekrarını nasip etsin. Sevdiklerimizle bebeklerimizle inşallah . Ben yatıyorum hala arkadaşlar 10 haftaya girdik ama idrar yolu enfeksiyonu hiç azalmamış hatta artmış daha ağır bşr ilaç verdi oda baya uyku yapıyor. Bu bayram bize hiç bayram gibi değil inşallah daha sonraki senelerde unuturuz bu günlerimizi. Hepinizi ayrı ayrı öperim canlar.

Geçmiş olsun elifcim inşallah biran önce geçer bol su iç iyi gelir inşallah.

Anatolisim senınde bayramın mubarek olsun cnm.ay ben sana nomu mesaj atcektm ya unuttum.
Elifim çok geçmis olsun canım,takma kafaya inş iyileşrsin...evet ıns diger bayrama bebisinle bırlıkte daha mutlu huzurlu gecırıcen cnm.
Banuşum sorma çok gec geldı.bayramdan da bsy anlamadık.bugun ev baktk dolaştk emlakcı falan baktık yok cok pahalı.bıtane dubleks vardı emlakcıda 550yazıyo ama kapalıydı.muhtemelen çatı dubleksi dgldr ama ters dubleksler öyle uygun oluyo.eşım taktı kafaya bkcaz dıyo.ama tabı kvlerle dgl kendımıze:)

iyi tatiller kardelencim...

canim bende seni özledin inan,ama yogun bir hafta idi malum...

allah yardimcin olsun derincim,insallah gönlune göre bir ev bulursun.degisiklik iyi geliyor insana,dilerim sanda iyi gelir canim..

Aman derincim sen gene dubleks bakma ne olur ne olmaz inşallah en kısa zamanda istediğin evi bulursun.

Sagol garıbım ıns buluruz cnm.ya evet dgşklık ıyı oluyo tabı ama alel acelede hç ıyı olmayacak...ay Allah hayırlara cıkarsn bugun kociste bende bı keyifsz bı agrlık var içimiz sıkılıyo hayır olsn ya.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
Ay Derinim bayram bayram ev aramak ne zor yaa.İnşallah en kısa zamanda bulursunuz gönlünüze göre bi yer
Banucum sen nasılsın

Banum bende aynını dusundm eşimede dedım olmaz öyle dedı ztn o fıyataysa küçüktr yukarı yatak odayı koyarız asagda otururuz dıyo daha evı gormedık plak kurdu:)
kardelenım valla ya cnm napcaz bılmıyorum.hosgeldın cano naptn bayram nsl?
Kızlar yarın kontrolüm var,ıns yumoslarda gelısım vardır...aradım hastaneyı nöbetcı doktor erkek of ya.napalım gtcem artık.

bayramdan bişey anlamadım daha ne bize kimse geldi nede biz kimseye gittik derinim.İnşallah herşey yolunda gider bebeğinde gelir bu ay evde bulunur hayırlısıyla canım

haklisin derincim,allah yar ve yardimciniz olsun.birde bayram uzeri böyle yasamakta stres yapar insani,dilerim gönlunuze gore bir yer bulursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…