Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam canlar...birsoş duana aminnnnn diyorum ne guzel dua etmışın delü:)
banuşum napıyosn cnm aldıniz mı ayşecıge ciciler.
Kızlar sizi GOGi arkadaşımla tanıstırayım,aşılama topıcınden.kendısını pek severım sizide cok sevdıgim icin tanıstırmak ıstedım...gogicim hoşgeldın canım bizim mekan burası:)bakma ben bizim topıcten pek kafamı cıkarmam da,aşılama olunca aşılama topıcıne de abone oldum.

selam arkadaslar derınsu ıle tanısyoruz sızınle tanısmamı ıstedı asılama topıgınden asılama asılaam nereye kadardı zaten bunaldık artık :))))

selam arkadaslar derınsu ıle tanısyoruz sızınle tanısmamı ıstedı asılama topıgınden asılama asılaam nereye kadardı zaten bunaldık artık :))))
Senin ilk aşılamanmı canım oldunmu bekleiyomusun anlat bakalım tanışalım.

Derincim hoşgeldin canımmm aldık canım ayşeciğe ciciler ayakkabısı çantasını görsen pek güzeller çok süslü kız tokalarını bile çok dikkatle seçti cadı.

Hoşgeldin gogii aramızaaaa.

ay yerım ben onu ya süslü kokoş.gule gule kullansn kuşum...evet ablan ne guzel yapıyo cnm...benım kardesmde yapar.tuniş bana cok alısık ben gdnce herseyı benım yapmamı ıstıyo.yemegını yedıryorum uyutuyorum.boşa dememısler teyze anne yarısı dıye.

ay yerım ben onu ya süslü kokoş.gule gule kullansn kuşum...evet ablan ne guzel yapıyo cnm...benım kardesmde yapar.tuniş bana cok alısık ben gdnce herseyı benım yapmamı ıstıyo.yemegını yedıryorum uyutuyorum.boşa dememısler teyze anne yarısı dıye.
Öyle valla derincim doğru diyosun.

Senin ilk aşılamanmı canım oldunmu bekleiyomusun anlat bakalım tanışalım.

evet cnm ılk asılamamı oldum fakat tutmadı zaten hataydı yapılması cunku esımde cıft taraflı varıkosel var ve sperm sayısımız oldukca dusuk 8 mılyon kadar buayın 17 sınde esım amelıyat olucak ınsallah amelıyat sonrası degerler yukselır ve tup bebege gerek kalmaz. 14 aylık evlıyım ve ocak ayından buyana ugrasıyoruz artık ne zmana nasıpse ozaman hayırlısıyla gelsın bebıs dıyorum cunku asırı stres oldum 2 aydır

Ebusum nasl oldu acaba bugunde kötuydu hava alcam dıyodu ıns ıyısndr kuzum.
Banuşum sen iyi msin pekı kuşum akıyomu burnun hayla.

Olacak inş gogicim sen sıkma canını...amelıyatıda hayırlısyla bı atlatın...yada bı bakmşsn bu ay kendılıgınden kalmşsn hıc bellı olmaz.

Kızlar gittınız mı banuşşşş!dıger topıce kacamak yaptn demı cnm benım.şaka dıyorm he.cok uykum geldı ya benım...sùtümü icimde yatıyım brazdan.

Olacak inş gogicim sen sıkma canını...amelıyatıda hayırlısyla bı atlatın...yada bı bakmşsn bu ay kendılıgınden kalmşsn hıc bellı olmaz.

oyyyy keskee canım benım yaa bu ay olsun bıraz kafamdan atmak ıstıyorum dusunmek ıstemıyorum ınsallah basarabılırım canım..amelıyat bı guzel gecse atlatsak bıraz daha rahatlarım gıbı gelıyo cnm. canım cıkıyorum ben kusura bakma sabah erken kalkıcam malum dukkan opuyorum cok ıyı geceler sende stres yapma lutfenn yarın haberlesırız cnm coook optum

evet cnm ılk asılamamı oldum fakat tutmadı zaten hataydı yapılması cunku esımde cıft taraflı varıkosel var ve sperm sayısımız oldukca dusuk 8 mılyon kadar buayın 17 sınde esım amelıyat olucak ınsallah amelıyat sonrası degerler yukselır ve tup bebege gerek kalmaz. 14 aylık evlıyım ve ocak ayından buyana ugrasıyoruz artık ne zmana nasıpse ozaman hayırlısıyla gelsın bebıs dıyorum cunku asırı stres oldum 2 aydır
İnşallah hayırlısıyla ameliyatını olsun kendiliinden olur inşallah.
Ebusum nasl oldu acaba bugunde kötuydu hava alcam dıyodu ıns ıyısndr kuzum.
Banuşum sen iyi msin pekı kuşum akıyomu burnun hayla.
Akıyor kuzu hemde nasıl bugün akşam saati musluk oldum sorma yanii.
Ebuşu aradım ben dışarı çıkmıştı sesi azıcık daha iyiydi ama belliydi hala devam ettiği.
hosbuldukk arkadaslarrrr :)) asılamadan ayrılmak bır sure ıyı gelıcek emınım
Muhakkak canımgel azıcık buralara takıl rahatlat kendini inşallah olur sıkma canını.

İnşallah hayırlısıyla ameliyatını olsun kendiliinden olur inşallah.

Muhakkak canımgel azıcık buralara takıl rahatlat kendini inşallah olur sıkma canını.

ınsallah cnm artık dusunmemeye calısıyorum fazla kafamın rahatlaması gerek cunku aranıza aldıgınız ıcın tesekkur ederım ıyıgecelerr sımdılık:)

Kızlar gittınız mı banuşşşş!dıger topıce kacamak yaptn demı cnm benım.şaka dıyorm he.cok uykum geldı ya benım...sùtümü icimde yatıyım brazdan.
Derincim benimde çok geldi kuzum he valla kaçtım oraya ama geldim yatıyomusun ev işinde varmı bir gelişme kuzen inşallah biran önce bulursun Bende yarın sabah gemne erkenciyim ayşeyi kursa götürücem ordanda bir sürü iş var yatıyım ama uyabilirsem içim daralıyor bu aralar arkadaşım çok hemede deni öpüyorum yarın ararım biraz konuşuruz zaten muckkkk.

ınsallah cnm artık dusunmemeye calısıyorum fazla kafamın rahatlaması gerek cunku aranıza aldıgınız ıcın tesekkur ederım ıyıgecelerr sımdılık:)
Ne demek canım hem sen hamili kart yakınımdır kartıyla geldinnn:::)))))))her zaman gel canım burda tek konumuz bebek değil herşeyden konuşuyoruz inan rahatlıycan iyi geceler.

anatolişim selam kuzum napıyosun işin yoksa sende gel msnye burdan yazıp yollamam çok uzun sürüyo canım ya

İyi geceler arkadaşlar...

Derincim cnm valla şimdiye kadar takılmıyordum ama bundan sonra özellikle dikat edicem cnm,haa tabi ki herkesin kendine göre problemleri var ona bişe diyemem tabiki ya da gözünden kaçmış olabilir dikkat etmemişte olabilir neyse uzatmıyım,bu arada ev arıyormuşsun inş en kısa zamanda hem kesenize hem gönlünüze göre bi ev bulursun ayrıca 15 gün içinde çıkmama gibi hakkın var biliyorsun değil mi daha önce hbr vermesi gerek ev sahibinin, aynı şeyleri geçen ay bende yaşadım bu ev sahipleri kiracılarla oyuncak gibi oynuyorlar,eboş bilir geçen seneden beri hala çıkıcam ben:S
Kardeloşum yok cnm,isimlerden o konuştuklarımız kaldı sadece ondan sonra hiç isim konusunu konuşmadık
Banucum,pelncim inş canlarım...

Boncugun duasına aminnn diyorum Rabbim gönlüne göre nasip etsin inşaallah,hayırlısıyla tez zamanda gelsin bebişi...
Eboşum sağol cnm sen deiyileşmemişsin hala zencefil gerçekten işe yarıyor ben tazesini kullandım çiğ çiğ yedim ıyyy ama yaradı öksürügüm azaldı,birde boğazın acyorsa hala saf zeytinyağıda güzel...

Neyse arkadaşlar ben kaçar,Allah'a emanet olun Kendinize iyi davranın hoşçakalın...

X