Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah
ben hala aynıyım zaten ben hasta olmam olmam olduğumdada böyle ağır geçer bu grip fena bişeymiş ya ALLAHIM beterinden korusun da
ANATOLİŞİM herşey yolundaymış canım çok sevindim hep böyle sorunsuz geçer inşallah kuzum öpüyorum seni
SELİNAM seninde gözün kanlanmış geçmiş olsun kuzum ihmal etme ilaçlarını tam kullan bu sefer
DERİNİM seninde boynun tutulmuş kıyamam buara noluyo bize ya geçmiş olsun canım
canım arkadaşlarım hepinize tek tek yazmak isterdim ama inanın hiç halim yok buarada BONCUĞUM nete giremiyomuş hepinize çok teşekkür ediyor kusura bakmasınlar diyor kuzular .birazdan duayı yapıcam
banuşum altta seni gördüm nasılsın kuzen

çokkk gecmiş olsun canım gecsin artık yaaa

Of gelıyorum gıdıyorum kımse yok...tabı herkes temızlıkle tatlıyla ugrasıyo.benım ugrasıcak bseym yok.bayramı zehır ettıler.taşıncam naslsa o yuzden temızlıkte yapmıyorum boynum kötu zaten:KK43:arada sıkıntıdan kendı kendıme aglıyorum...bı topıc var sırf neşelenmek icin girip okuyorum...neyse yanlz farkndaysanız benım yazılar artık çift cıkmıyor ve önceden toplu alıntı alamıyodum direk tek alıyodu MØ yapınca ama artık topluda yapıyorm yaşasın.

Sagol berrıncım ıyım cnm yanı ne kadar ıyı olabılırsem...tamda yemek yapmaya gdıyodum ya.neyse tel yanımda naslsa arada yazarım cnm.

Of gelıyorum gıdıyorum kımse yok...tabı herkes temızlıkle tatlıyla ugrasıyo.benım ugrasıcak bseym yok.bayramı zehır ettıler.taşıncam naslsa o yuzden temızlıkte yapmıyorum boynum kötu zaten:KK43:arada sıkıntıdan kendı kendıme aglıyorum...bı topıc var sırf neşelenmek icin girip okuyorum...neyse yanlz farkndaysanız benım yazılar artık çift cıkmıyor ve önceden toplu alıntı alamıyodum direk tek alıyodu MØ yapınca ama artık topluda yapıyorm yaşasın.

derin canım canını sıkma ne olur yaa öyle düşünmee belki gittiğin yer çok daha iyi olacakk

canım biçme hap bencede bende kremliyorum bazen kötü tutuyo benimde ütüyle bi havluyu ısıtıp sarsan canım iyi gelir

evet tatlım onuda yapıyorum bazen.sırtımda tülbent var 4kat boyun kısmımda yanı.sıcak dursun diye..petegede yaslym bıraz sırtımı ya of.

BONCUĞUMUN duasına canı gönülden amin diyorum okunan ezanlar hürmetine mübarek gün hürmetine hayırlı bir evlat versin RABBİM .her türlü kötülükden korusun onları .AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
boncuğumun duasına canı yürekten amin diyorum,inşallah yakında müjde verir bizliri
Selam kızlar...ebuşum hoşgeldın cnm.konustk ztn kıyamam sesnden nsl bellı kötu oldugun...
Peloşum sagol cnm...ya dun gece sacımı boyadık egılıp yıkarken ters hareket yaptm galıba ama ztn sinyal verıyodu kac gundur buda kapak oldu.
Kardeloş acelen ne kıs gttn mı delü.
Banum ayşeye bayramlık alcenız he ay yerım onu ben yaaa.hem sana ıyı olur hava alırsın kuzum.
Boncugum gelemıyor demek.olsun hadı bakalım yakında hamişim diye gelsn kuzum inşallah.

canım,bugün ufak tefek işlerim vardı,bide eşim bana bi bluz almıştı,küçük değildi ama ben ihtiyaten bi büyüğünü alayım dedim,bir kilo bile alsam giyilmezdi çünkü.
öyle kendikendine de ağlama bak,üzülürüm.

derin canım canını sıkma ne olur yaa öyle düşünmee belki gittiğin yer çok daha iyi olacakk

haklısın,belkıde öyle ama icim sıkılıyo.bu isyan dgl kesınlıkle Allaha şükür saglıklıyız mutluyuz..ama öyle seyler yasıyorum kı son zamanlarda...hersey o kadar ust uste gelıyo kı anlatsam hadi cnm dersinız...

boncuğumun duasına canı yürekten amin diyorum,inşallah yakında müjde verir bizliri

canım,bugün ufak tefek işlerim vardı,bide eşim bana bi bluz almıştı,küçük değildi ama ben ihtiyaten bi büyüğünü alayım dedim,bir kilo bile alsam giyilmezdi çünkü.

hee ohh güle güle kullan canım benim iyit günlerinde ıns.buyugunu almakla ıyı etmşsn kuşum.ya napım kardeloşum.napım sen söyle.aglıyasm gelıyo..dun daha ıyıydım ıyı karsıladım bu durumu ama bugun bı acaıpım.

hee ohh güle güle kullan canım benim iyit günlerinde ıns.buyugunu almakla ıyı etmşsn kuşum.ya napım kardeloşum.napım sen söyle.aglıyasm gelıyo..dun daha ıyıydım ıyı karsıladım bu durumu ama bugun bı acaıpım.

ya ne desem bilemedimki canım yaaa,rabbim ferah kapıları açsın inşallah
ben az bi çıkmalıyım canım,görüşürüz gene.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BONCUK arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

BONCUĞUMUN duasına canı gönülden amin diyorum okunan ezanlar hürmetine mübarek gün hürmetine hayırlı bir evlat versin RABBİM .her türlü kötülükden korusun onları .AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Aminnn diyorum canı yürekten Rabbim en kısa zamanda boncuk arkadaşımıza hayırlı bir evlat nasip etsin.

Selam kızlar...ebuşum hoşgeldın cnm.konustk ztn kıyamam sesnden nsl bellı kötu oldugun...
Peloşum sagol cnm...ya dun gece sacımı boyadık egılıp yıkarken ters hareket yaptm galıba ama ztn sinyal verıyodu kac gundur buda kapak oldu.
Kardeloş acelen ne kıs gttn mı delü.
Banum ayşeye bayramlık alcenız he ay yerım onu ben yaaa.hem sana ıyı olur hava alırsın kuzum.
Boncugum gelemıyor demek.olsun hadı bakalım yakında hamişim diye gelsn kuzum inşallah.

selam kızlar.nasılsınız?koşturmaca geldim valla.yetiştim duaya çok şükür.boncuğumun duasına canı gönülden AMİN diyorum Rabbim hayırlısıyla evladını göndersin evini şenlendirsin inşallah.amin.

canım ya bayram bayramda hic iyi olmadı gercekten doktora gittinmi bu grip doktora gitmeden gecmiyo benim hala sinuzitim devam ediyo her sabah başagrısıyla kalkıyorum ilac alınca kendime geliyorum...rabbim şifa versin hepimize canım....

ohh canım ne güzel iyi gezmeler sana banucum....

bende boncugumun duasına yürekten amin diyorum rabbim inş en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder...

BÜTÜN KALBİMLE AMİN DİYORUM ALLAHIM KABUL EDER İNŞALLAH

kızlar boncuk nerde ben hiç görmüyorum gelmiyomu artık İNŞALLAH kötü bişe yoktur merak ettim boncugu haberiniz varmı konusan falan İNŞALLAH hamiledir geldiyinde müjde verir bize nedense bugun boncugun hamile olabileceyi gecti içimden

hayırdır İNŞALLAH

selina abla bagnu kızlar hastaymışsınız gecmiş olsun dikkat edin kendinize

birsencim bende seni unutmadım benim hatırımıda sormuşsun sagol canım iyi olmaya calışıyorum hayat devam ediyo sen nasılsın

canı gönülden amin diyorum rabbim kabul eder inşallahhh

hepınızden allah razı olsun kızlar çok sagolun allahım sızlerınde evlerını senlendırsın ınsallah.....:KK16::KK16::KK16:
aleynam ınsallah müjde verırım ama dıger aya cnm benım kırmızılar geldı gelememenın nedenı ıse evde netım bozuldu suan annemdeyım ordan gırıyorum ondan cnm bıde durumlar bıraz karısıktı son ıkı haftadır ondan cnmsın
ebusum cok gecmıs olsun balım dıkkat et kendıne
derınımı evmı tasıyosun fıstıgım hayırlı ugurlu olsun cnm
kendınıze ıyı bakın canlarım cok öpüyorum:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
hepınızden allah razı olsun kızlar çok sagolun allahım sızlerınde evlerını senlendırsın ınsallah.....:KK16::KK16::KK16:
aleynam ınsallah müjde verırım ama dıger aya cnm benım kırmızılar geldı gelememenın nedenı ıse evde netım bozuldu suan annemdeyım ordan gırıyorum ondan cnm bıde durumlar bıraz karısıktı son ıkı haftadır ondan cnmsın
ebusum cok gecmıs olsun balım dıkkat et kendıne
derınımı evmı tasıyosun fıstıgım hayırlı ugurlu olsun cnm
kendınıze ıyı bakın canlarım cok öpüyorum:KK16::KK16::KK16:

canım benım ıyı olmana sevındım...Allah senden de razı olsun ıns dualarımızla gelır melegın.annendesn he oh ne guzel...evet sorma ev taşıcaz ya.ofof.

evet dr gidince iyileştirecek ya ondan gitmiyonuz demi sizi hainle:KK52::KK52::KK52::KK52:r
Kız herkese bişeyler yazmışsında sn nasılsın emrecik nasıl.

Derincim dediğin gibi her işte bir hayır vardır canım üzme kendini.Bayrama hazırlık tam hız boyanmış saçlarda ohhhh:)[/QUOTE]

canımcım çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin,gökçe nin dediği gibi olsun inşallah.

geç döllenme olabilir,ya da üzmek istemem ama kimyasal gebelik olabilir.

canım,0.100 çıkıpta,bi kaç gün sonra tekrar test yaptırıp hamile olanları okudum geçen gün,inşallah bebişin sürpriz yapar.
değilse de gelsin bi an önce adetin,çünkü her adet yeni bir ümit demek.

bende imrenirdim canım,çok iyi anlıyorum seni,inşallah en kısa zamanda yaşarsın ama şöyle bir iki günde hafifleyen cinsten olsun,başına gelince neden öyle dediğimi anlarsın ama genede hamdolsun bu günümüze,inşallah her şeyin yolunda olduğunun işaretleridir.

ay bayıldım yaaa,ne hoş bi yazı ve ne hoş bi kıyas.
amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn

üzülme canım,annemlere gidersem o sarıp dolaba koymuş,gidemezsem de yollar,bi an canım çekti ama neticede nasibimde varsa yicem zaten,karadenizde en çok yapılan şeydir malum.

amin canım amin
özledim senle karşılaşmayı

ben zaten biliyodum yoğunsun diye,ondan sormadım nerde diye,yoksa aklımdaydın yaneeeeeeee

canım,sen yanlış bi yerlere mi basıyon,yoksa pc nin azizliğiyle mi karışık çıkıyo,yardımcı olabiliriz eğer istersen.

Kardeloşum,Birsenim,Banucum sağolun canlarım herşeyolunda çok şükür bi problem çıkmadı,Rabbim sizlerede ogünleri göstersin inşaallah en kısa zamanda...

Kardeloşum bulantıların başlamış cnm Rabbim yardımcın olsun...
Banucum inşaallah Rabbim uğraştırmadan rporu almanızı nasip etsin cnm,herşey yolunda gitsin inşaallahh
Sanırım bana yazan başka kimse yoktu merak eden varsa hb veriyim diye girmiştim canlarım,hadi Allah'a emanet olun,Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün aminnnnnnn

Pelinim bu arada sende iyisin inş cnmm,sende dikka et kendne...
:KK16::KK16:

He bu arada benım cok fena boynum tutuldu kak diye kaldım saçımı yıkarken...kremlendım falan ama ne fayda.şuanda cekyattan zor kalktım nasl uyucam byle.hof.Allah beterınden korusun...

"canım bende gec vakte kadar duramıyorum bu aralar işlerimi yapıyorum yorgunluktan erkenden uyuyorum...derinim rabbim inş sizlerede bi ev nasip eder gercekten kıracılık zordur bende bekarken kiralarda oturuyoduk hep bi kac kere taşındık gercekten cok zor rabbim kolaylık versin şimdi annem ev aldı inş sizde ilerde bir ev sahibi olursunuz...bu arada boynun tutulmuş gecmiş olsun canım...

aboşum canım benim ya iyileşemdinmi sen daha rabbim şifa versin cok gecmiş olsun inş cabuk atlatırsın ...

canım şu anda bişey söylemek icin erken degerin katlanırsa hamilesindir ama şimdide şüpheli bii durum cünkü 5 ten sonra hamilelik var deniliyo...hayırlısı olsun ...

sevindim canım hormonlarının düzelmesine...gec dollenmeyse kanda da cıkmayabiliyo ama yinede rabbim hayırlısını nasip etsin berrincim....

canım fecte de okudum bu ayzını ve cok hoşuma gitti paylaştıgın icin sagol...

amin aleynacım inş rabbim hepimizin yüzümüzü güldürür hayırlısıyla ...

canım okurken cok duygulandım paylaşımın icin teşekkürler...

beni unutmuşsun ama onemli degil canım sen nasılsın emremiz nasıl baya buyudu maşallah paşamıza ya öpüyorum onu kokulu kokulu :))

selam canım hoşgeldin aramıza...

iyiyim tutişim cok sagol canım...sende iyiymişsin cok şükür inş sonuna kadar güxzel bi hamişlik gecirirsin...

sagol canım sanada hayırlı cumalar...gecmiş olsun selinacım...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde dularımızı kabul eder inş...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...en kısa zamanda yüzlerimizi güldürsün rabbim...aminmnnnn

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah
ben hala aynıyım zaten ben hasta olmam olmam olduğumdada böyle ağır geçer bu grip fena bişeymiş ya ALLAHIM beterinden korusun da
ANATOLİŞİM herşey yolundaymış canım çok sevindim hep böyle sorunsuz geçer inşallah kuzum öpüyorum seni
SELİNAM seninde gözün kanlanmış geçmiş olsun kuzum ihmal etme ilaçlarını tam kullan bu sefer
DERİNİM seninde boynun tutulmuş kıyamam buara noluyo bize ya geçmiş olsun canım
canım arkadaşlarım hepinize tek tek yazmak isterdim ama inanın hiç halim yok buarada BONCUĞUM nete giremiyomuş hepinize çok teşekkür ediyor kusura bakmasınlar diyor kuzular .birazdan duayı yapıcam
banuşum altta seni gördüm nasılsın kuzen

Canım ben daha iyiyim ama hala burnum akıyor ve halsizlik var birde bu sabah uyndım çarpıntıyla çok tedirgin oldum şimdi daha iyiyim şükür kahvaltı yapıcam güyya saat kaç olmuş ayşeylede dışarı çıkıcaz birazdan bayramlık bişeyler alıcaz.
Sende hala kötüsn demek ilaç başladınmı bari kolun nasıl oldu bu arad canım kendine dikkat.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BONCUK arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

napim canım ya gittim baktı işte.göz farlarından olabilir dedi bende dedim göz farı kullanmam tek makyajım rimeldir.ama dedim öncede böyle oldu dr 15 gün kullan demişti bende 15 gün kullanmadım dedim.hıı o zaman yenilemiş bunu bitir mutlaka dedi.bende tamam dedim her ay göz damlasına başlamaktansa 15 gün sıkıcam dişimi.ebrar ablam sende düzelmemişsin ya yapıyomusun limon kaynatıp içmeyi?o çok iyi geldi benim eşime hatta toz zencefil varsa çay kaşığının ucuylada ondan at.gribe birebir miş zencefil.kışın sık sık tüketmek gerekiyomuş.
derinim bi ara msn de karşılaşalım sana bi krem tavsiye edicem.

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2,5 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
BERRİN...............7 AY:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ:KK49::KK49::nazar:
ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:(ERKEK)
RANA:KK49::KK49::nazar:(KIZ)
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:(İKİZLER ERKEK)
ELİF:KK49::KK49::nazar:
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:(KIZ)
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ(EYMENİMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERTİMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
ALLAHIM ŞU EN ÜSTTEKİ 10 KİŞİYE EN KISA ZAMANDA İKİZER ÜÇER SAĞLIKLI BEBİŞLER NAASİP ET HASTALIKTAN KURTULAMIYOLAR BEBİŞ VERDE HASTA OLMAYA FIRSATLARI KALMASIN AMİNNNNN
BÜTÜN KALBİMLE AMİN DİYORUM ALLAHIM KABUL EDER İNŞALLAH

kızlar boncuk nerde ben hiç görmüyorum gelmiyomu artık İNŞALLAH kötü bişe yoktur merak ettim boncugu haberiniz varmı konusan falan İNŞALLAH hamiledir geldiyinde müjde verir bize nedense bugun boncugun hamile olabileceyi gecti içimden

hayırdır İNŞALLAH

selina abla bagnu kızlar hastaymışsınız gecmiş olsun dikkat edin kendinize

birsencim bende seni unutmadım benim hatırımıda sormuşsun sagol canım iyi olmaya calışıyorum hayat devam ediyo sen nasılsın

ALINTI aldım yazacaktım ama kayınbab geldi yemek istiyo ben yazacamı yazdım yukarda byeeee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Selam canlar...birsoş duana aminnnnn diyorum ne guzel dua etmışın delü:)
banuşum napıyosn cnm aldıniz mı ayşecıge ciciler.
Kızlar sizi GOGi arkadaşımla tanıstırayım,aşılama topıcınden.kendısını pek severım sizide cok sevdıgim icin tanıstırmak ıstedım...gogicim hoşgeldın canım bizim mekan burası:)bakma ben bizim topıcten pek kafamı cıkarmam da,aşılama olunca aşılama topıcıne de abone oldum.

valla kuzen neye geldik anlamadımda kim nazar etcek bana yaa :KK53:
çıkıyosun sanırsam öpüyorum seni sende dikkat et kuzum ayrıca çarpıntın olmuş sabah heralde sıkıntıdandır inşallah tekrarlamaz kuzen
Bu aralar çok oluyor ebrarcım panik atak olduğunu düşünüyorum sonra düzeliyorum başka şey olsa devam eder ve daha farklı şeyler olur diye düşünüyorum bugün ayşeyle gezdik tozduk ona bayram alışverişi yaptık sağolsun ablam bana çocuğumun olmadığını hiç hissetirmiyor kendi çocuğuyla çıkıp bu duyguları yaşayabilir ama benim onunla olmamı istiyor sadece ben mutlu oluyum diye buda beni çok duygulandırıyor aslında yarında kuzumun kursu var kızlar tiyatro kursu başlıyor bakalım nasıl geçicek ordanda biraz gezeriz sonra eve gidip bayrama hazırlıycaz hanıma süslü bugün neler kaldı kendine hele çantasını görseniz süper fotosunu çekip koyucam bayramda.
derinim anladım canım cok gecmiş olsun...bende bugun sacımı boyuycam inş güzel olur...

eboşum banuşum sizlerede gecmiş olsun allah şifa versin dikkat edin kendinize...

selinam sen nasılsın canım...

kızlar ben cıkıyorum cok işim var sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi...
Sağol canım kolay gelsin.

SAOL PELOŞUM ALLAH RAZI OLSUN CANIM
öpüyorum seni bende kaçıyorum zaten

selinam tamam kuzum şimdi hemen yapıyorum ALLAH razı olsu n
ayrıca evet senin makyaja ihtiyacın yokki sen her şekilde güzelsin :nazar::nazar:

hanımlar kusura bakmayın benimde çıkmam gerek bu hafta dua PELOŞA ama bayram dolayısıyla ertelesek olabilirmi acep yani pek giren olmuyo takip etmek zor olur kanısındayım .ama olsun derseniz yine yaparım benim için sorun yok
Benim içinde farketmez okunursa okurum kızlar.
Ağlama kuzum lütfen bak üzülüyorum ben....
Kız herkese bişeyler yazmışsında sn nasılsın emrecik nasıl.

Derincim dediğin gibi her işte bir hayır vardır canım üzme kendini.Bayrama hazırlık tam hız boyanmış saçlarda ohhhh:)

ALLAHIM ŞU EN ÜSTTEKİ 10 KİŞİYE EN KISA ZAMANDA İKİZER ÜÇER SAĞLIKLI BEBİŞLER NAASİP ET HASTALIKTAN KURTULAMIYOLAR BEBİŞ VERDE HASTA OLMAYA FIRSATLARI KALMASIN AMİNNNNN

ALINTI aldım yazacaktım ama kayınbab geldi yemek istiyo ben yazacamı yazdım yukarda byeeee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:[/QUOTE]
Birsen kız yazdım ya aşk ol ben lafı söyler giderim diyosun hee ben sana sorarım:)))

Derincim hoşgeldin canımmm aldık canım ayşeciğe ciciler ayakkabısı çantasını görsen pek güzeller çok süslü kız tokalarını bile çok dikkatle seçti cadı.

Hoşgeldin gogii aramızaaaa.

X