Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım cok gecmiş olsun allah şifa versin dikkat et kendine...
canım ben baktım ama bişey anlamadım ya olmassa benim ablam yurtdışında ona soyleyebilirim...ama tam olarak bilgi almamız lazım...
Kızlar ben çok fena grip oldum burnum çeşme gibi akıyor daha yeni kurtulmuştum 15 20 gün olmuştu iyileşeli bağışıklığım çok zayıf napmak lazım bilmiyorum kilo yerinde ama kofidikim valla.
ay canım ya sendemi grip oldun valla bu grip geldimi gitmiyo benim hala burnum akıyo...gecmiş olsun dikkat et kendine banucum...

selinacım eşinede gecmiş olsun...bende oyleyim valla burnum hic durmuyo o kadar da ilac kullandım...sen nasılsın canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...inş güzel haberler almak nasip olur bu ay rabbim yüzümüzü güldürsün...

saol canım ya Allah razı olsun.evt ilaç kullanılsada illaki belirli bi süre çekiliyo nedense.acil şifalar inşallar hepinize.hadi bakalım inş.bugun ateşin nasıl çıktı?

saol canım ya Allah razı olsun.evt ilaç kullanılsada illaki belirli bi süre çekiliyo nedense.acil şifalar inşallar hepinize.hadi bakalım inş.bugun ateşin nasıl çıktı?

sende sagol canım amin...selinacım bugunde ateşim36.5 cıktı canım bakalım hayırlısı olsun...senin adetinde aynı bizle... inş hepimiz güzel haberler verirriz...

merhaba kızlar....burcu'cum sana msj göndermek istedim ama posta kutun dolu...bi bakar mısın kutuna....

sende sagol canım amin...selinacım bugunde ateşim36.5 cıktı canım bakalım hayırlısı olsun...senin adetinde aynı bizle... inş hepimiz güzel haberler verirriz...

amin canım inşallah.benimde ateş iyi gidiyo tabii ne kadar inanılırsaa..
21.gün 36,8
22.gün 36,7
23.gün 36,8
24.gün 36,7
25.gün 36,7
26.gün 36,9

canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, amin inşallah.. nerde kim varsa isteyen..

amin canım inşallah.benimde ateş iyi gidiyo tabii ne kadar inanılırsaa..
21.gün 36,8
22.gün 36,7
23.gün 36,8
24.gün 36,7
25.gün 36,7
26.gün 36,9

canım benimde bu günlerde ateşim yüksekti...sonra düştü şimdide 36.5 ta gidiyo...ama ben diger hamileligimde 36.5 hamile kalmıştım hayırlısı olsun hepimiz icin...

canım benimde bu günlerde ateşim yüksekti...sonra düştü şimdide 36.5 ta gidiyo...ama ben diger hamileligimde 36.5 hamile kalmıştım hayırlısı olsun hepimiz icin...

valla canım ben ateşe güvenemem ki.hayırlısı diyip beklerim ancaa.çünkü 37.7 lerdeyken adet olduğum günleride gördüm.hayırlısı olsun hepimiz için inşallah canım.

valla canım ben ateşe güvenemem ki.hayırlısı diyip beklerim ancaa.çünkü 37.7 lerdeyken adet olduğum günleride gördüm.hayırlısı olsun hepimiz için inşallah canım.

hakılsın canım...rabbim oldedikten sonra ateşe filan bakmıyo zaten...işte bizde bir umut bekliyoruz inş rabbim umutlarımızı yeşertir...dedigin gibi hayırlısı olsun...canım ben cıkıyorum petek işi bitti tamamen evi süpüreyim sonra görüşürüz...

tamam canım.kolay gelsin dikkatli yap temizliği.öptm seni.

Kızlar ben çok fena grip oldum burnum çeşme gibi akıyor daha yeni kurtulmuştum 15 20 gün olmuştu iyileşeli bağışıklığım çok zayıf napmak lazım bilmiyorum kilo yerinde ama kofidikim valla.

gecmiş olsun kızlar
nasılınız umarım herkez iyidir
derincim tetyaptınmı?

Herkese selamlar hepinizi çok özledim.Derinimden haberi olan var mı?

Öyle valla canım grip oldum gene seninkide geçmedi demek.
Sizede geçmiş olsun canım.

cevabın için sağol Banu arkadaşım...
Derinim burda görünüyorwsun testi ikinci kez yaptın mı canım?
ya inşallah hadi artık ya...

Kızlar telın sarjı yoktu.gec kalktm merak ettrdysem ozur dılerm.mısafırım var suanda da...sabah test 15dk da anca belırdı yıne pembe.hayrlısı.c.tesıde kan testı...smdı kactm canlarım.

Öyle valla canım grip oldum gene seninkide geçmedi demek.

Sizede geçmiş olsun canım.
saol canım.öptm

Kızlar telın sarjı yoktu.gec kalktm merak ettrdysem ozur dılerm.mısafırım var suanda da...sabah test 15dk da anca belırdı yıne pembe.hayrlısı.c.tesıde kan testı...smdı kactm canlarım.

canım hadi hayırlısı cumartesiyi iple çekiyoruzz.
kızlar nerdesiniz yaa kaçakklarr.
kardelenimi de özledim gitmedimi daha misafiri acep recepp

Selinam cnm ıns nolcak bakalım.bugun de adet olmadım.nasip.
Banuşum,pelinim,ebuşum ve birsoş cok sagolun telde de görustuk zaten.hepınızı cok sevıyorum ya neşe ve güc kaynagmsnz inanın.
Senam canım merak etmıssn topıcte oldugunu gördum ama kalamadım cnm cvp yazıp cıktım...salı gunkı test pembe silikti ve 5dk da cktı tamamen...bu sabah yaptıgım farklı bı markaydı o da ılk 5dk da gölge ve snra 15 dk da fln anca pembeleşti.salı gunu yaptıgımdan koyu olması gerek aslnda ama...
Kızlar kasıklarım acıyo agrım var bugun ya...adet olmadım ama olcak gibiyim...doktor cumartesı demıstı kan testı ıcın bende cumartesı vercem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…