Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 2 kullanıcı konuyu okuyor. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

kardelen5233, hiranur_87,
selam hiranur,sen bizim hiranursun değil mi,sonunda 87 var mıydı,yok muydu unuttum,çok uzun zamandır gelmiyosun çünkü.

selam kızlar bi cee diyip cıkmış gibi olcam ama yarın erkenden doktora gitcem...dua edin benim icinde hic bir sorun cıkmasın inş...kendinize iyi bakın iyi geceler hepinize

İyi geceler kızlar nasılsınız?Gerçi moraller bozuk söylenecek söz yok.Artık yorum bile yapamıyorum bu terör için yaa 30 yıl oldu.Allah rahmet etsin şehitlerimize ailelerine sabır versin.Ben yorgun ve uykusuzum herkes iyidir inşallah Allah a emanet olun

Günaydın canlarım,sabahın bereketi üzerinize olsun.şuan sabah haberlerıne bakıyoruz fena oldum gene sinirden of yaa.
Banuşum dualarım senınle kuzucum hersey gönlünce olsun.
Pelınım senın ıcınde aynı cnm dualarımdasın sende ıns ıyı gecer.
Kızlar grip olanlar gripi bana sattınız.dunden bellıydı ama bugun bı uyandım bogazm acıyo yutkunamıyorum burnumu silmekten hal oldum huff.burnumun ici alnıma kadar yanıyo bı acaıpm ya bsyde icemıyorum.

gunaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı gunler ınsallah.
Kardelenım aklımda zafer bayramın olsun demek vardı,ondan herhalde zafer bayramı yazmısım.neyseeee
derınım gecmıs olsun canım yaa.tam hasta olacak havalardayız aman dıkkat edelım yaa.bende evde koca karılar gıbı gıyındım oyle gezıyom valla.acıl sıfalar canım.
Pelıncım dr a gıdıyormussun,dualarım senınle canım hayırlı haberlerle gel ınsallah.optum.
Banumm sende dr a gıdıyomussun testlerın hepsı normal cıksın ınsallah.dualarım senınle canım optum.
Kızlar yaa haberlere baktıkca ıcım acıyo.ınsan hazmedemıyo.bızler allahtan gelen olumu kabullenemezken teror bızım ınsanlarımızın canını alıyoo.off offf.onların basını daha ne besleyıp bakarlar kıı oldurup versınler lesını onlara.sınır olmamak elde degıll.allah hepsını kahretsın!!!!!

Sagol selınam ya.en sonunda actm peteklerı sadece oturdugum yerı..bı guzel ısıttm kendımı.
Kardelosum gunaydın cnm,nasılsın?sorma ya hemde ne uzulmek.of.

Sagol selınam ya.en sonunda actm peteklerı sadece oturdugum yerı..bı guzel ısıttm kendımı.

çok şükür genel sağlık olarak iyiyim canım,inşallah bi kaç güne daha da iyi olurum
ama şehitler için yüreğim kan ağlıyo,hele o annelerin feryadını görünce
burdan da bi şehit var,aslında gitmek istiyorum törene ama stresten uzak kalsam daha iyi olcak sanırım,canlı canlı törende bulunmak yürek parçalıyo.

canım yaa baştan sıcak tutucaktın kendini.hasta olduktan sorasını bekledin petekleri açmayı.neyse tarhana çorbası iç battaniyenin altına gir bi güzel terle.atlatırsın inşallah canım.

ablam ya bi dua kitabı vardı da onu inceliyordum.sen nasılsın?
canım nasıl olalım iyi demek adet olmuş işte (((
canım hayırlı haberler alırsınız inşallah mevlam şifa versin
banum duramıyorum izliyorum ama boğuluyorum kuzen yaa dün gece nefes alamıyodum inanki .off allahım herkese sabır versin
cano elimde değil işte yaa aslında tvyi hiç izlememek gerek
canım baya yoğun olmuşsun hadi inşallah hayra yoralım bebiş gelmek için yerinimi hazırlıyoki :))
taze hamiş nasılsın herşey yolunda inşsllsh .yaa yoğurt süt yasakmı ana ben hamileliklerimde öyle çok yiyip içmişimdirki ne çok bilmediğimiz şey varmış yaa .buarada tekrar muayene nezaman gitcen cano ?
selam kızlar bi cee diyip cıkmış gibi olcam ama yarın erkenden doktora gitcem...dua edin benim icinde hic bir sorun cıkmasın inş...kendinize iyi bakın iyi geceler hepinize
peloşum hayırlı haberler al inşallah canım dualarım seninle
ay canım yaa geçmiş olsun kuzu vaya hep böyle dönemlerde hasta oluyo insan bende tüpde öyle olmuştum .ay belkide tutundu miniş ondan hasta oldun hani bağışıklık düşermişya hamile olunca hadi hayırlısı sen inanmıyosunda ben çok ümitliyim canım yaa
ah be selinam ah nerde bizim konuşmamız kadar kolay değil bazı şeyler sanırsam (

yok cano yaa senin için hiç uygun olmaz ALLAHIM sabır vrsin ailesine .dikkat et sende kendine

selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben nasılım bende bilmiyorum .neyse gelen olur umarım buralardayım

günaydın abla hoşgeldinn.keyfimiz kaçtı tabii.nasıl olalım kii.kaç tane eve ateş düştü.kim anlar onların halini,biz bile anlayamayızz...Allahım korusun askerlerimizi polislerimizi.bu pisliğin içinde olan herkesinde belasını versin inşallahhh......

günaydın canım yaa sorma kaç ev ALLAHIM hepsine sabır versin zor zor
RABBİM bütün askerleri polisleri korusun inşallah
diğerlerininde kökü kurusun artık beddua etmekden dilim yoruldu
canım sen napıyosun artık 1 hafta kaldı hadi inşallah coşturun topici derinimle

ya ben cicişide merak ettim aşılaması tutmadımıki gelip haber vermedi .inşallah hamiledir yaa

napim abla işleri hallettim çamaşır atıp duruyodum sabahtır.kavanozları ayarladım reçeli tarhanayı fln.süt aldıydım yoğurt yapcam.onu kaynattım.öyle oyalandım işte.ablam 1 hafta değil 30 u gibi günüm.test yaparsamda 1i yaparım.nasip inşallah coştururuz canım.pelinimin de aynı günlerdeymişş.inşallah ondan da güzel haberler alırız.

maşallah kuzum yaa hamarat hatunsun bizim buralarda süt satan yok yada ben görmüyorum ah eski günler herşeyin tadı vardı yoğurdun sütün şimdi nerde .
aa demek peloşumunda ogünlerde hayırlısı inşallah 3 bomba haber alırız canım .inşallah ALLAHIM gönlünüze göre versin canım

tanıdık sütçü geliyo gün aşırı.sütü de güzel.mayalıyom valla.diğer yoğurdu ezmek zor geliyo üşeniyom hem böyle daha sağlıklı.inşallah abla hepimiz günümüz geldikçe patlatalım müjdeleri..

negüzel canım yaa iyi yapıyosun afiyetle yiyin inşallah
aminnn canım amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…