Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar
ben geldim ama kalamıyorum,misafirim var,maç izliyolar.
selam canım o zaman sonra görüşürüz inş iyi geceler...

derinim inş gelişmiştir yumoşların... inan hamiş kalsan kendim kalmış kadar sevincem canım dularım seninle...

Kardeloş a.selam nereye hemen kız bırak izlesnler onlar.
Derdam hosgeldın.sagol cnm sen nasılsın?bebiş napıyo annesi?
Selinam hoşgeldın.ay ben dun sana güle güle kullan dimee unuttum:)yeni imajın hayırlı olsun cnm.
Banuşum başlıcam cnm söz kısma:)o dedıgım yöntemıde yanı hamile hissetme yöntemını denıcem.hanı topıctede yapıyoruz ya bazen bıde msn de çıldırmıstk en son hatırlarsanhanı ikili testlerimiz bile temiz cıkmıstıfenamı oluyo insan iyi hissediyo gercektende.

Bugün çok güzel bir gün geçirdim eğlendim güldüm stres attım.Ordanda kayınvalideme gittim ordada dieti tam kaçırdım eve geldim sizi merak ettim bir bakıyım dedim hepinize mucks yan topik beni bekler kilo verdimmi vermedimmi çıksın ortaya::))))

selinacım hoşgeldin canım nasılsın...

banucum sende hoşgeldin canım...nasılsın...

Ayy siz onu yaparken ben kaçırmışım gene yapalım gülelim ya::))))

Hoşbulduk pelincim iyiyim valla süper bir gün geçirdim sen hala iyileşememişsin canım dikkat et kendine seni hep neşeli görelim tamammı canım.

Hoşbulduk pelincim iyiyim valla süper bir gün geçirdim sen hala iyileşememişsin canım dikkat et kendine seni hep neşeli görelim tamammı canım.

Çok sagol pelinim.valla aynen sende kalsan aynı sevıncı yaşıcan cnm.Allah hepımıze hayırlısını versın.
İnş banum ya..bak bence 10.gün diye de bşy olmamıs olabilir dimi?hatırlarsan telde sana sormustm adet oluyom leke oldu bu günü sayayım mı diye.

hoşbuldum canımm.mersi şekerim tşk ederim.demek yarın dr a gidiyon.hadi hayırlısıyla 2şer 2 şer yumurtaların oluşmuş olsun inşallah.bebişlerde sıkı sıkı tutunsun inşallah.

hoşbuldum canım iyiyim şükür.yarın arkadaşa gidicez yeni evlendiler hayrılı olsuna. ona hediye aldık geldik.kociş maça bakıyo bende pc

Olabilir tabi hem tamamen yok dememişki bu güne göre demiş evet söylemiştin inşallah yarın güzel haber alıcan.

oh canım ne güzel hep böyle mutlu ol inş...evet baanucum sagol ben bu sefer kötü oldum ya...tamam canım inş hep iyi olcam sizlerin sayesinde...

Canım sende yarın doktora gidiyomuşsun inş hayırlı haberlerle dönersin balım
canım esma iyi az önce çok ağladı mosmor oldu suya tuttum şimdi uyuy yanımda ama aklım onda neden ağladığınıda anlamadım
topicikteki diğer bayanlar sizler nasılsınız

amin derinim inş...ben su anda sizlerden bekliyorum güzel haberleri inş...

allah mesut etsin arkadaşını canım...iyi yaptın selinacım benim kocişte tv izliyo bende burdayım sizinle yazışıyorum...

Banum sevındım ıyı bigun gecırmene ohh sefan olsun kız.hergum mutlu ol ins cnm.aman bırak şu dieti yaf takıl bıze hayatını yaşa:)
selinoşum sagol ya nerdee ikişer ikişer bide:)sadece solumda bşyler kıpırdıyo bugun sankı.oluyosa orda zor zahmet bişiler oluyodur:)

canım ben biraz rahatsızım...oy canım benim ya niye oyle olduki benim yigenimde aglarken cok morarıyodu hatta nefesi bile gidiyodu...hocaya okuttular düzeldi...nazardan olabilir canım...

hoşbulduk pelincim iyiyim valla süper bir gün geçirdim sen hala iyileşememişsin canım dikkat et kendine seni hep neşeli görelim tamammı canım.

banucun resimdeki senmisin canım
ya kusura bakma o kadar yoğun yaşıyorumki şu sıra hayatım eminim sölemişsindir kusura bakma balım ben unutuyorum
bazen evdeki parayı bile nereye koyduğumu unutuyorumda artık eşimede gösterdim o söliyo ben unutunca

canım ben biraz rahatsızım...oy canım benim ya niye oyle olduki benim yigenimde aglarken cok morarıyodu hatta nefesi bile gidiyodu...hocaya okuttular düzeldi...nazardan olabilir canım...

neyin var güzelim çok geçmiş olsun
canım çok ağlamıyo ama bazen yapıyo bunu birden azıyo mosmos oluyo nefesi tıkanıyo napıcamı şaşaırıuorum

Evet derdam gtcem yarın hayırlısı cnm sagol...esmaya noldu acaba ruyasnda mı korktu.bak aklında olsun aglayıp morardıgında nefessız kalıyosa agzının içine üfle açılıyo hemen cnm...korkmustr kıyamam ya.

Evet derdam gtcem yarın hayırlısı cnm sagol...esmaya noldu acaba ruyasnda mı korktu.bak aklında olsun aglayıp morardıgında nefessız kalıyosa agzının içine üfle açılıyo hemen cnm...korkmustr kıyamam ya.
Banum bız o hayallerı kurarken sende vardın sanıyorm kız:)yaparız gene merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…