Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Berrin Pelin Derin nasılsınız kızlar Ben biraz gerginim yarın doktor kontrolü var bakalım görücez ne var ne yok dua edin teyzeleri inşallah bu sefer gelmesini rabbim nasip etmiştir.

Berriseni çok iyi anlıyoruz canım ben gecen yalarda prodüktörde kesin pozitifi görüp gayet emin sekilde kan testinwe gitmiştim aynen senin gibi olmuştum sonra Rabbim bu hallerimize acır merak etme o çok merhametli çünkü. Allah kalbi kırıkların yanındadır sen bu kalp kırıklığıyla bol bol dua et canım Rabbim en tez zamanda güldürecek inşallah yüzünü. ncim
Bende ki durum şu ha bire kendimi dinliyorum ama ne bulantı ne gögüste sızlama nede başka bişey var. Sadece yanlarım her hamilelikte olduğu gibi inalılmaz şişti o kadar bide az az devam eden akıntı var. Kendime kızıyorum ne diye dinliyon kendini diye ama inanın hamile kaldığınızda sizde biliyosunuz o tedirginlikte en az bu ay hamile kaldım mı kadar zor. Heleki benim gibi düşüğü çok olanların Rabbim korusun. O yüzden böyle mutluluk tabloları cizemiyorum havayada giremiyorum. Kocamı sürekli kötüyede hazırlıyorum Anamı babamıda. Güçlü görünmeye calışıyoru m diyorum hemen heveslenmeyin Rabbim yaşar derse yaşar bunu da kaybedebiliriz ama üzülmeyin olursa öyle bişey cünkü biliyorum hissediyorum ki bir gün çocuğumuz olacak diye. Gerci aslına bakarsanız öylede hissediyorum hani tedbirli olmak gibi. Gecenlerde bir laf duydum çok hoşuma gitti

Kul tedbir alır Alllah ta takdir eder zaten bunun üztüne diyecekte bişey yok

beni en iyi siz anlıyosunuz zaten canımm.herzaman dua ediyorum hepimiz için canım.sende canını sıkma dualrımız seninle inşallah güzel sonuçlar alırsın canım

neyin var güzelim çok geçmiş olsun
canım çok ağlamıyo ama bazen yapıyo bunu birden azıyo mosmos oluyo nefesi tıkanıyo napıcamı şaşaırıuorum

cok sagol canım bende sunuzit var başım cok agrıyo grip gibiyim ilac kullanıyorum...canım benim ya kıyamam valla ya insan ne yapacagını şaşırır benim yigenim de oyle oldugunda cok korkuyodum inş düzelir...benim yeriimede cok öp prensesimizi...

Kızlar benim çıkmam lazım görüşürz gene inş
size iyi sohbetler
rabbime emanetsiniz

Canım sende yarın doktora gidiyomuşsun inş hayırlı haberlerle dönersin balım
canım esma iyi az önce çok ağladı mosmor oldu suya tuttum şimdi uyuy yanımda ama aklım onda neden ağladığınıda anlamadım
topicikteki diğer bayanlar sizler nasılsınız
Nazaramı geldi küçük hanım acaba bende diycektim ağzına üfle diye bizede doktor demişti ayy bebekler ağlamasın ya.
Banum sevındım ıyı bigun gecırmene ohh sefan olsun kız.hergum mutlu ol ins cnm.aman bırak şu dieti yaf takıl bıze hayatını yaşa:)
selinoşum sagol ya nerdee ikişer ikişer bide:)sadece solumda bşyler kıpırdıyo bugun sankı.oluyosa orda zor zahmet bişiler oluyodur:)
He valla nedir bu diet dimi dal gibiyim ama bilemedim ne dalıyım::)))):KK60:
banucun resimdeki senmisin canım
ya kusura bakma o kadar yoğun yaşıyorumki şu sıra hayatım eminim sölemişsindir kusura bakma balım ben unutuyorum
bazen evdeki parayı bile nereye koyduğumu unutuyorumda artık eşimede gösterdim o söliyo ben unutunca:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Evet canım benim o sorma ya bende unutuyorum aslında dün kan sulandırıcı hapımı iki kere içmişim o kadar yani.
Evet derdam gtcem yarın hayırlısı cnm sagol...esmaya noldu acaba ruyasnda mı korktu.bak aklında olsun aglayıp morardıgında nefessız kalıyosa agzının içine üfle açılıyo hemen cnm...korkmustr kıyamam ya.
Banum bız o hayallerı kurarken sende vardın sanıyorm kız:)yaparız gene merak etme.
Tamam canım yapalım.

kızlar ben cıkıyorum başım iyi degl ilaclarımı icip yatayım...kendinize iyi bakın hepinize iyi geceler görüşmek üzre:KK16:

Amin inşallah kuzum.

Valla kız bakamadık el kadar bebeye hasta ettik.

Valla kız bakamadık el kadar bebeye hasta ettik

Aleyna canım her duamda varsın canım bu belirtiler hepsi çok normal burcudada vardı bendede vardı bak burcunun tuttu benim tutmadı ondan takılma bunlara rahat bırak liütfen kendini.

Hayırlısı olsun kardelencim kız hurma poleni ne?.

Yapma berrinci boşuna üzüyosun kendini bak 8 ay diyosun doktorlar bile şu an sana bakmaz 1 yıl düzenli ilişkiden sonra önemseniyon bu bebek işleri sakin ol derinin dediği gibi yap bak gör olucak inan bana hadi ağlama.

Büyük ihtimal artıcak canım bende aşılamada 3 aldım bir arttı soğru yapıyosun tedirgin olma.

Çok doğru valal derincim.Ama hangimiz yapıyoruz dimi?.

Uebesli zaten bu kadar ufak bebekte belirti olmaz daha erken be canım boşuna kendini üzüyosun rahat ol keyfini çıkar coşş ne güzel yarında güzel haberlerle gel.anım

E bir zahmet başla yakın olsak gelip yutturtcam hapınıda evler uzak yırtıyon:))

canımm valla sizde olmasanız şimdi çok rahatım çok sükr sizi dinleyip uslu cocuk olacam söz :)

Geldım banum mutfagı topladım.umdugumdan uzun sürdü çünkü ocagın batık oldugunu unutmusum,çrbayı tasırmştm da:)
derdam,pelinim güle güle canlar.

Hoşgeldin kardeloş güle güle kardeloş::)))):KK60:
Kız özledik seni işlerini yola koyda gel hadi.
:KK52::KK52::KK52:
selam kızlar hayırlı akşamlar.bende geldimm kociş maç seyrediyo bende aldım pc yi.size bakim dedim.

selam ben kullandım 75 vuruyorsun tabi hormonların sonuçları normalse.yoksa dozu dr söylediği gibi vurulur.reçetende not almış olması gerekir.derin arkadaşımın dediği gibi ağrı kesici gibi basit bişey değil bu.ilaçta küçük parmak kadar zaten cam şişede.o kadar basit bişey olsa değerli olmazdı sanırım.dr un detaylı anlatmıyorsa biraz düşünmekte fayda var dr iyimi kötümü diye.kolay gele.

selam canım bende maç bahanesiyle kaçanlardanımm:KK60::KK60:
ben öyle bi uğrayabildim sadece selinacım.
selam canım o zaman sonra görüşürüz inş iyi geceler...

derinim inş gelişmiştir yumoşların... inan hamiş kalsan kendim kalmış kadar sevincem canım dularım seninle...
inşallah pelincim,görüşelim konuşalım
Kardeloş a.selam nereye hemen kız bırak izlesnler onlar.
Derdam hosgeldın.sagol cnm sen nasılsın?bebiş napıyo annesi?
Selinam hoşgeldın.ay ben dun sana güle güle kullan dimee unuttum:)yeni imajın hayırlı olsun cnm.
Banuşum başlıcam cnm söz kısma:)o dedıgım yöntemıde yanı hamile hissetme yöntemını denıcem.hanı topıctede yapıyoruz ya bazen bıde msn de çıldırmıstk en son hatırlarsan:KK60:hanı ikili testlerimiz bile temiz cıkmıstı:KK60:fenamı oluyo insan iyi hissediyo gercektende.
bizde pc ve tv aynı odada,pc başına oturunca insanlara arkamı dönmüş oluyorum,o yüzden çabuk ayrıldım derincim.
ama ilacını ihmal etmene kızdığımı bildirmeyi bir borç bilirim
Canım sende yarın doktora gidiyomuşsun inş hayırlı haberlerle dönersin balım
canım esma iyi az önce çok ağladı mosmor oldu suya tuttum şimdi uyuy yanımda ama aklım onda neden ağladığınıda anlamadım
topicikteki diğer bayanlar sizler nasılsınız
bencede rüyasında korkmuştur,sadece yüzüne üflemen bile yeterli oluyo nefes alması için derdacım.
Geldım banum mutfagı topladım.umdugumdan uzun sürdü çünkü ocagın batık oldugunu unutmusum,çrbayı tasırmştm da:)

benimde musluk tıkandı ve evde pompa yada lavabo açıcı yok malesef:KK43::KK43:

Hee anladım kardeloşum misafirlere ayıp olar...kız annem kız bende kızıyorum kendıme.ama yarın devam kuzum merak etme..napıyosun keyfın nasıl cnm?

Banuuuu kaçtın dımi bak gelırım peşınden hee:)
kardeloşum hoşgeldın cnm.
Kaçtım valla gel kızz peşime hani bir ata sözü var pılamassan takıl peşime::))):KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK52::KK52::KK52:

ben öyle bi uğrayabildim sadece selinacım.

inşallah pelincim,görüşelim konuşalım

bizde pc ve tv aynı odada,pc başına oturunca insanlara arkamı dönmüş oluyorum,o yüzden çabuk ayrıldım derincim.
ama ilacını ihmal etmene kızdığımı bildirmeyi bir borç bilirim

bencede rüyasında korkmuştur,sadece yüzüne üflemen bile yeterli oluyo nefes alması için derdacım.

benimde musluk tıkandı ve evde pompa yada lavabo açıcı yok malesef:KK43::KK43:
Kız niye şaşırdın seni özlememee bu kadar aşkol emii::))))))
Çok sinir bir durum ya elinle pompala ne kaçırdın acaba.

Tamam kardeloş git bakem kızdırma adamını.öptm.
Banus takıl kusum ya şaka edıyorum.ben buralardaym.

X