Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim iyi diyiyim iyi olayım canım ya...yok başım hic iyi degil inan oynatamıyorum başımı...inş canım pazartesi burda tahlil yaptırcam eger petek döşemeye gelmezlerse adapazarına doktora gitcem ama gelirlerse biraz gecikkcek doktora gitmem sagol hayırlısı olsun artık napayım canım..tamam bitanem şaka yaptım biliyorum ben seni...sen nasılsın...

canım çok geçmiş olsunn sinüzit agrısı çok kötü oluyo rabbim şifa versin inş.canım benim doktorum sey demişti canım suya az karbonat tuz koyup burnuna cek ilaçtan iyidir diye bi dene istersen rahatlatıyo

Berrin,üzme kendini cnm.simdi olmadıysa önümüzdeki ay inşallah...bugun bi yazı okudum,telden girmesem kopyalardım buraya...bebegım olacakmı,acaba hamile miyim,yumurtluyor muyum gıbı sürekli endişe halinde olmak vücuda ters sinyal verıyormuş..bunun yerine rahatça arkamıza yaslanıp,sankı hamileymişiz gibi bebegi karnımızda hissetmeye çalısmak ve bunun gibi seyler yapmak çok yararlıymış.hormonların yerinde çalısmasını saglıyormş.

Berrin,üzme kendini cnm.simdi olmadıysa önümüzdeki ay inşallah...bugun bi yazı okudum,telden girmesem kopyalardım buraya...bebegım olacakmı,acaba hamile miyim,yumurtluyor muyum gıbı sürekli endişe halinde olmak vücuda ters sinyal verıyormuş..bunun yerine rahatça arkamıza yaslanıp,sankı hamileymişiz gibi bebegi karnımızda hissetmeye çalısmak ve bunun gibi seyler yapmak çok yararlıymış.hormonların yerinde çalısmasını saglıyormş.

inşallah canım rabbim hepimize nasip etsinn üzüldüm çok üzüldüm valla ne yalan söylim .ahh canım yaaa keske onu nasıl yapacağımızı bi anlatsalar bize .ben adetime 1 hafta kala baslıyorum gün saymaya bu yüzden hormonlarım altüst oldu galiba :)

Kelebek selam...yardımcı olmak ısterdım ama gonal-f hic kullanmadım...yanlız doktorun nasıl kullanacagını sylemedımı kı,aşılama bu yanı basit bi iş dgl.

Berrin Pelin Derin nasılsınız kızlar Ben biraz gerginim yarın doktor kontrolü var bakalım görücez ne var ne yok dua edin teyzeleri inşallah bu sefer gelmesini rabbim nasip etmiştir.

Berrincim seni çok iyi anlıyoruz canım ben gecen yalarda prodüktörde kesin pozitifi görüp gayet emin sekilde kan testinwe gitmiştim aynen senin gibi olmuştum sonra Rabbim bu hallerimize acır merak etme o çok merhametli çünkü. Allah kalbi kırıkların yanındadır sen bu kalp kırıklığıyla bol bol dua et canım Rabbim en tez zamanda güldürecek inşallah yüzünü.

Bende ki durum şu ha bire kendimi dinliyorum ama ne bulantı ne gögüste sızlama nede başka bişey var. Sadece yanlarım her hamilelikte olduğu gibi inalılmaz şişti o kadar bide az az devam eden akıntı var. Kendime kızıyorum ne diye dinliyon kendini diye ama inanın hamile kaldığınızda sizde biliyosunuz o tedirginlikte en az bu ay hamile kaldım mı kadar zor. Heleki benim gibi düşüğü çok olanların Rabbim korusun. O yüzden böyle mutluluk tabloları cizemiyorum havayada giremiyorum. Kocamı sürekli kötüyede hazırlıyorum Anamı babamıda. Güçlü görünmeye calışıyorum diyorum hemen heveslenmeyin Rabbim yaşar derse yaşar bunu da kaybedebiliriz ama üzülmeyin olursa öyle bişey cünkü biliyorum hissediyorum ki bir gün çocuğumuz olacak diye. Gerci aslına bakarsanız öylede hissediyorum hani tedbirli olmak gibi. Gecenlerde bir laf duydum çok hoşuma gitti

Kul tedbir alır Alllah ta takdir eder zaten bunun üztüne diyecekte bişey yok

Berrincim öyle düsünemesen bıle,en azından olumsuz düsüncelerı bırakmaya çalıs.her ay kesin olacakmıs gibi düsün hep pozitif ol...ıns olacak cnm.

Elifim korkma canım,ınsallah yarın ultrasonda küçücük canını görucen Allahın izniyle..tabı anlıyorum senı daha öncekılerden dolayı geriliyorsun ama onu da yapma bence canım.hamileliginin tadını çıkarmaya bak,niye kaptırmıcakmışsın ki,Allah korsn olumsz bşy olmuş olsa havaya girmiş olsanda olmasanda aynı üzüntüyü yaşar insan.rahat ol canım inş hersey çok guzel gidecek.

Pelinim geldım cnm,ay evet ya dun demistin sinüziti.bende de var cnm ya.benım aslnda antıbıyotk tedavısı olmam gerek sinüzt için ama bebiş sevdasına olmuyo işte.hakket ya,ben kendimde sinüzit oldugunu hep unutuyorum,basım agrıdgnda hic ondan olabılecegı aklıma gelmıyo nedense.strese baglıyorm hep.
derinim kacırdım seni canım ya kociş geldi cıkmk zorunda kaldım...evet ya sinuzit var ya bizde oyuzen cok başagrısı oluyo bide ben bu aralar sacımı kurutmuyodum oyuzden baya kotü oldum bu sefer şimdi den sonra kurutcam sakın ıslak durma sacın rabbim şifa versin hepimize...
malaesef az önce oldum canım hevesim kursagımda kaldı yarın sabah test yapacaktım 8 aydır ilk defa ama nasip değilmiş işte

canım çok geçmiş olsunn sinüzit agrısı çok kötü oluyo rabbim şifa versin inş.canım benim doktorum sey demişti canım suya az karbonat tuz koyup burnuna cek ilaçtan iyidir diye bi dene istersen rahatlatıyo
canım ya üzülme hayırlısı olsun...sagol canım allah razı olsun gercekten öyle ya başımı sallayamıyorum...doktor bana bi ilac verdi onu kaynar suya damlatıp buharıyla burnuma agzıma bugulandırıyorum ama dediginide yaparım canım cok sagol...
Berrin Pelin Derin nasılsınız kızlar Ben biraz gerginim yarın doktor kontrolü var bakalım görücez ne var ne yok dua edin teyzeleri inşallah bu sefer gelmesini rabbim nasip etmiştir.

Berrincim seni çok iyi anlıyoruz canım ben gecen yalarda prodüktörde kesin pozitifi görüp gayet emin sekilde kan testinwe gitmiştim aynen senin gibi olmuştum sonra Rabbim bu hallerimize acır merak etme o çok merhametli çünkü. Allah kalbi kırıkların yanındadır sen bu kalp kırıklığıyla bol bol dua et canım Rabbim en tez zamanda güldürecek inşallah yüzünü.

Bende ki durum şu ha bire kendimi dinliyorum ama ne bulantı ne gögüste sızlama nede başka bişey var. Sadece yanlarım her hamilelikte olduğu gibi inalılmaz şişti o kadar bide az az devam eden akıntı var. Kendime kızıyorum ne diye dinliyon kendini diye ama inanın hamile kaldığınızda sizde biliyosunuz o tedirginlikte en az bu ay hamile kaldım mı kadar zor. Heleki benim gibi düşüğü çok olanların Rabbim korusun. O yüzden böyle mutluluk tabloları cizemiyorum havayada giremiyorum. Kocamı sürekli kötüyede hazırlıyorum Anamı babamıda. Güçlü görünmeye calışıyorum diyorum hemen heveslenmeyin Rabbim yaşar derse yaşar bunu da kaybedebiliriz ama üzülmeyin olursa öyle bişey cünkü biliyorum hissediyorum ki bir gün çocuğumuz olacak diye. Gerci aslına bakarsanız öylede hissediyorum hani tedbirli olmak gibi. Gecenlerde bir laf duydum çok hoşuma gitti

canım inş doktordan hayırlı haberlerle dönersin iyi düşün iyi olsun kötü şeyler yasadın diye yine yaşıycan anlamına gelmez rabbim saglıklı bebişini kucagına almayı nasip etsin inş...

Peloşum geldım ama heran gidebılırım kociş gelir şimdi...yok bende asla kurutmadan durmam cnm anında boynum tutulur basım agrır.özellıkle gece yıkanınca kurutmadan uyuma sakın...of ya benimde mide fena.ilaçlar kötü yapıyo.çok var ya.glukophage,folbiol,tetradox,estrofem folik hariç hepsi günde 2 defa.glukophajı 3 gundur icmiyorum.doktor bilse çok kızacak.ama söz verdim kendıme yarın başlıcam kutu bitene kadar bırakmıcam.

Tüm dualara am,n d,yorum mevlam kbul eder inş nasılsınızcanalr
ben iyiyim şükür sizleri merak ettim uzun süredir giremedim geçmiş ilerlemeiş
inş güzle haberler vardır

Peloşum geldım ama heran gidebılırım kociş gelir şimdi...yok bende asla kurutmadan durmam cnm anında boynum tutulur basım agrır.özellıkle gece yıkanınca kurutmadan uyuma sakın...of ya benimde mide fena.ilaçlar kötü yapıyo.çok var ya.glukophage,folbiol,tetradox,estrofem folik hariç hepsi günde 2 defa.glukophajı 3 gundur icmiyorum.doktor bilse çok kızacak.ama söz verdim kendıme yarın başlıcam kutu bitene kadar bırakmıcam.

hoşgeldin canım...sorma derinim ya ben gece kurutmuyodum o yüzden böyle kötü oldum şimdi akıllandım ama kesinlikle kurutcam havalarda sogudu zaten...canım benim ya baya ilac kullanıyomuşsun rabbim inş bebişinin gelmesini vesile eder aşılaman tutar hayırlısıyla...allahım yüzünü güldürsün canım...

Tamam ebusum,banum gule gule canlar.gece görusmek uzere.
Kızlar tekrardan cok sagolun.benım icin duaya açılan ellerınız dert görmesin,okuyan dilleriniz "canım oğlum,canım kızım"diye seslensin emiii amin.
Amin inşallah kuzum.
selam kızlar,biraz geç kaldım ama anca vaktim oldu.
elifcim hayırlı olsun,rabbim sağlıklı bi hamilelik nasib etsin,çok sevindim
rabbim derincimiz için okunan duaları kabul etsin inşallah,hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin
gökçe hanımın da doğum günüsü geliyomuş,rabbim uzun ömürler versin.
pelincim geçmiş olsun,sinüzit zor zanaat canım,rabbim şifa versin,evde tadilat işleri de zor,kolay gelsin şimdiden.
ebroşum iyiyim canım,ufak can kırıntıları yaşadım ama geçiyo,zaman herşeyin ilacı
ece de yavruşunu görmüş,sağlıklıymış,maşallah yavruya.
zeynep rahatsızlanmış,rabbim şifa versin,banucum iyi bakmıyon mu yeğene?
kardelen 49 nerelerde acep ki?
berrincim adet olmuşsun,üzülme canım,rabbim verir inşallah en kısa zamanda
sevcanın paşaları olcakmış,rabbim sağlıkla büyümelerini nasib etsin inşallah.
selinacım senle msn de görüştük zaten,bişey yazmıyorum
rana ve bebişi de iyidir inşallah
tabi tutiş ve bebişide iyidir,ondan niye ses seda göremedim ki?
kayram da gelmiş gitmiş,rabbim korktuklarından korusun inşallah
cicili de iyiymiş,ondan da haber aldım
birsen,emrenin gelişimi çok güzelmiş,çok sevindim.
bugün esma sultanı da gördüm msn de,büyümüş maşallah
kızlar unuttuğum varmı ki?
semra ne durumda,inşallah herşey yolunda gidiyodur bu defa.
Valla kız bakamadık el kadar bebeye hasta ettik.
Valla kız bakamadık el kadar bebeye hasta ettik
Gunaydınnn hayırlı sabahlarr,hayırlı cumalarr.Rabbım bu mubarek gunde cumlemızın dualarını kabul etsın ınsallahh.

kızlar cumamız mübarek olsun ALLAHIM dularımızı dileklerimizi kabuL etsin İNŞALLAH

uebesli canım ya cok sevindim tebrik ederim ALLHayırlı cumalar selinacım geç oldu ama.AHIM tamamına erdirsin darısı bizlerin başına olsun İNŞALLAH

derİn duaya canı gönülden AMİN diyorum ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH

ALLAHIM bugün evlat hasretiyle yanan cocugu olsun isteyen tedavi gören görmeyen herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH içindede bizlere AMİN

kızlar nasılsınız.......beni sorucak olursanız karmakarışıgım salı gününü bekliyorum ama cokta korkuyorum ALLAHIMA sıgındım hayılısıyla banada nasip eder İNŞALLAH hamile kalmayı hiç belirtim yok adet sancılarımda var korkuyorum ALLAHIMA sıgındım ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen ALLHIM bana yaptıgınız duaların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH
Aleyna canım her duamda varsın canım bu belirtiler hepsi çok normal burcudada vardı bendede vardı bak burcunun tuttu benim tutmadı ondan takılma bunlara rahat bırak liütfen kendini.
hayırlı cumalar arkadaşlar.Pelinim ben adet oldum zannettim ama olmadım demiştim tatlım.Ama bugün itibariyle kesin oldum çok şükür .Çok şükür diyorum çünkü hamile olmadığını bilerek adeti beklemek çok gıcık.Gelecek aya inşallah hamiş listesine geçerim.Kızlar ben bu ay hayıt tohumu aslanpençesi ve civanperçemi kullanıcam dün baya baktım.İnşallah faydası olur heee bide hurma polenim var
Hayırlısı olsun kardelencim kız hurma poleni ne?.
canım allah razı oolsun dileklerin içinn 2 gündür sürekli düşünmekten bunlamıştım ama az önce baktım adet oldum galiba hıçkıra hıçkıra agladım umutlanmıştım yazarken bile aglıyorum çok kötüyüm ilk defa test bile almıştım sabaha kadar olmazsam yapacaktım.ya off ama şükürler olsun tabi ki herseye .sizlerden rabbim razı olsun okadar rahatlyorum ki paylastıkça sizden güzel haberler geldikçe rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah canımm iyiki varsınız
Yapma berrinci boşuna üzüyosun kendini bak 8 ay diyosun doktorlar bile şu an sana bakmaz 1 yıl düzenli ilişkiden sonra önemseniyon bu bebek işleri sakin ol derinin dediği gibi yap bak gör olucak inan bana hadi ağlama.
kıızlaaar çok acil yardıma ihtiyacım var.aşılama olucak bu ay.şimdilik gonal-f 450 kullanıyorum.3 kutu yazdı doktorum.bugün 2. gün 75 doz vuruyorum günlük.ama bir kutusu fazla gelicek gibi artıcak ya kullanan varmı daha önce.. o şirıngayla 75 getiriyorum dozu doğrumu yapıyorum anlamadım ben yaaa offff
Büyük ihtimal artıcak canım bende aşılamada 3 aldım bir arttı soğru yapıyosun tedirgin olma.
Çok doğru valal derincim.Ama hangimiz yapıyoruz dimi?.

Uebesli zaten bu kadar ufak bebekte belirti olmaz daha erken be canım boşuna kendini üzüyosun rahat ol keyfini çıkar coşş ne güzel yarında güzel haberlerle gel.
E bir zahmet başla yakın olsak gelip yutturtcam hapınıda evler uzak yırtıyon:))

Sagol pelinim inşallah canım...gerçi yine geçen seferki gibi gelişmicek galiba ama bakalım.doktor 18güne kadar bkcaz dedı.bide şu var,ben doktora ayın 26snda adet oldum dedım evet o gun basladı ama tam olmadım tam olarak 27de basladı.buna göre düşünürsek doktora göre adetin 11.günü baktı.ama aslnda 10.gün baktı.yarın 12.günü insallah gelişim olmustur.

selam kızlar hayırlı akşamlar.bende geldimm kociş maç seyrediyo bende aldım pc yi.size bakim dedim.

kıızlaaar çok acil yardıma ihtiyacım var.aşılama olucak bu ay.şimdilik gonal-f 450 kullanıyorum.3 kutu yazdı doktorum.bugün 2. gün 75 doz vuruyorum günlük.ama bir kutusu fazla gelicek gibi artıcak ya kullanan varmı daha önce.. o şirıngayla 75 getiriyorum dozu doğrumu yapıyorum anlamadım ben yaaa offff
selam ben kullandım 75 vuruyorsun tabi hormonların sonuçları normalse.yoksa dozu dr söylediği gibi vurulur.reçetende not almış olması gerekir.derin arkadaşımın dediği gibi ağrı kesici gibi basit bişey değil bu.ilaçta küçük parmak kadar zaten cam şişede.o kadar basit bişey olsa değerli olmazdı sanırım.dr un detaylı anlatmıyorsa biraz düşünmekte fayda var dr iyimi kötümü diye.kolay gele.
selam kızlar
ben geldim ama kalamıyorum,misafirim var,maç izliyolar.

selam canım bende maç bahanesiyle kaçanlardanımm:KK60::KK60:

Sagol pelinim inşallah canım...gerçi yine geçen seferki gibi gelişmicek galiba ama bakalım.doktor 18güne kadar bkcaz dedı.bide şu var,ben doktora ayın 26snda adet oldum dedım evet o gun basladı ama tam olmadım tam olarak 27de basladı.buna göre düşünürsek doktora göre adetin 11.günü baktı.ama aslnda 10.gün baktı.yarın 12.günü insallah gelişim olmustur.
İnşallah derincim olmuştur yumoşların iyi düşün iyi olsun.

İnşallah derincim olmuştur yumoşların iyi düşün iyi olsun.

X