Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ah be canım inallah o süprizler gelsin artık yaa

hoşbuldum canım ya ben iyiyim sen nasılsın

kuzu öptüm seni biz artık kkda görüşemiyoruz zaten telde olmasa hasret kalıcaz :))

banuşum alemsin kuzum inşallah buay gelmez adetin yanuıltır seni bitanem .

kuzu öptümm
Aman şaşırtmaz şimdiden başladı ağrılar ben anlıyorum onu.Gelsin valla parti vericem topikte.

kızlar kötü haber kocşim alıyo bu pcyi benden diğerindende giremiyorum biliyosunuz ama msn de olucam hepinizi öpüyorum

Olmaz diye baktığın için hiç bişey hissetmezsin bellimi olur bir test daha yap evde bakalım ondada pozitifse gelicem yanına ama ona göre kaç gün geçmiti senin.

ayy deli ya evde yaptıklarım zaten pozitifte gecen aydada yle cıkmıştı canım Canım ben inan merak etmiyorum okadar sakinimki anlatamam eşimde öyle ona söz verdim çarşambadan önce yapmıycaz diye. Bugün hafif lekelenme oldu hemen söyledim bak sakın hazırlama kendini diye tamam biz zaten çarşambaya kadar yapmıycaz bişey olursanda ol regli dedi Bu arada ben kuzenimde kalıyorum bu akşam bi taraftan dünyanın en güzel erkeğini slalıyorum ayakta hala uyumadı sıpa:)

ayy deli ya evde yaptıklarım zaten pozitifte gecen aydada yle cıkmıştı canım Canım ben inan merak etmiyorum okadar sakinimki anlatamam eşimde öyle ona söz verdim çarşambadan önce yapmıycaz diye. Bugün hafif lekelenme oldu hemen söyledim bak sakın hazırlama kendini diye tamam biz zaten çarşambaya kadar yapmıycaz bişey olursanda ol regli dedi Bu arada ben kuzenimde kalıyorum bu akşam bi taraftan dünyanın en güzel erkeğini slalıyorum ayakta hala uyumadı sıpa:)
Az kalmış hadi ozaman uyumaz tabi bulmuş seni şımarıyor
kızlar kötü haber kocşim alıyo bu pcyi benden diğerindende giremiyorum biliyosunuz ama msn de olucam hepinizi öpüyorum
Geldimmmmmmmmmm

Ben bugün ciddi anlamlı bir diete başaldım ciddi şekilde acıktımmı yoksa alışkanlıkmı anlamadım ufff zaten bunalımdaydım birde şimdi üstüne açım.

Bi arkadaş vardı ismini unuttm.azem di galiba...doktora gitmişsin iyi bari için rahatlamış cnm.
Nisa demek 26 yaşindasın normal cnm inş Allahım en hayırlı zamanda melegine kavuşturur seni...evet misafir vardı yorgunluk oldu ama degıyo ya.evımın böyle kalabalık davet görmesı benı cok mutlu ettı.çalısıyordm bayram öncesıne kadar...anca aksamları arkadaslarla fln gorusuyodk.ama şmdı evdeyım,tedavıdeyım ve mevlüttü,çaydı hepsini gezıyorum:KK66:

evet kalabalıklar güzel canım evin bereketi.evlerimiz her türli bereketlensin inş.nufusumuzda artsın inş.1 ken 2 olduk 2yken 3 olalım inş.:KK54:

derinsu bu arada sen kaç yaşındasın.durumunu belirtmişsindir ama göremedim canım merakımı mazur gör.sen ne tedavisi görüyorsun yani tam olarak belirli bi durum var mı bebek olmasına engel?

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler olsun,mutlu haberler gelsin inşallahh.

hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum iyisinizdir inşallah
dün gece msn sohbeti süperdi :KK76::KK76:
ordaki arkadaşlar bilirler kardelenim ve bende negatif gördük testte nasip değilmiş üzülmüyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun .ALLAHIMIN hergününe şükürler olsun .bugün erkenciyim ama kalamıycam bugün pazara gidicem evde hiçbişey yok .bide rizeden misafirim geldi anlıyacağınız yine yoğunum .
peloşum altta gördüm seni kuzum ama çıkmam gerek kusura bakma öpüyorum seni

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler olsun,mutlu haberler gelsin inşallahh.
Günaydın selina inşallah gelicek güzel haberler.
ordaki arkadaşlar bilirler kardelenim ve bende negatif gördük testte nasip değilmiş üzülmüyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun .ALLAHIMIN hergününe şükürler olsun .bugün erkenciyim ama kalamıycam bugün pazara gidicem evde hiçbişey yok .bide rizeden misafirim geldi anlıyacağınız yine yoğunum .
Valla süperdi canı canlı...Olsun be kuşum olucak bir gün inmanmaya devam sana kolay gelsin öpüyorum.

Kızlar derin aradı eşiyle köye gidiyolarmış bugün uğrayamaz heralde merak etmeyin.

Benimde bugün temizlik yapmam lazım ama çok zor geliyor süpür sil toz al banyo mutfak ıyy yazarken bile zorlandım inanın birde kulama su kaçırdım heralde bazen çok fena tıkanıyor çokta rahatsız ediyor uff ya.İşleri bitirip bizim kızlara gidicem tabi bugün bu istekle biterse hala şu an oturup tv izliyorum biri beni dürtsün hadiiiii.

Ben hala işe başlamadım yazdığım saati farkettim şok oldum ben en iyisi kalkıyım başlıyım.
Pelin uebesli selam kızlar ben iş başı yapıyorum sonra görüşürüz.

Banum,Birsenim sağolun kızlar ben de çok şükür iyiyim.... Brisenim emre'nin fotolarını ben şimdi gördüm maşallah çocuk büyüdükçe dahada yakışıklı oluyor yahu,gözlere bittim zaten Allah nazarlardan saklasın kuzuşu...

Eboşum evet cnm iki gündür cebim kapalı eşimin hattını çaldım nete girmek için öyle kaldı...Bu arada Allah kavuştursun...Kardeloşla görüşürsen benden de slm söylersin sana zahmet:KK54:

Selinamm çok üzüldüm cnm söyleyecek bişe bulamıyorum maalesef ama dilerim Rabbim en kısa zamanda sabrının mükafatını verir,hayırlı evlatlar nasip eylesin Rabbim cümlemize...

Pelinim daha iyisin inşaallah cnm...

Kardelen49um tama cnm kolay gelsin sana görüşürüz sonra inşaallah...

Ya bişey daha vardı ama unuttum ne dicektim acaba?Neyse kimse yok bende bakınıyım sağa sola,öpüyorum hepinizi...Heee bu arada seydam ve flan kk'ya giriyorsunuz kızlar ama arada yazsanız çok memnun oluruz merak ediyoruz sizi...
iyiyim canım allaha şükür...bazen öyle geliyo bana esti gecti...sen nasılsın canım...
elifim dün konuştuk evet bende seni öptüm canım
kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok değişik bir rüya gördüm hayırlara çıksın anlatıyım
şimdi biz ailemle deniz kenarındayız bir anda deniz yanımıa kadar geliyo neyse herkes kaçışıyo bense kenarda bir oturma bankı var onun üstüne çıkıyorum bi bakıyorum denizin içinden bembeyaz bir geyik ve tavşan çıkıyo .aa diyorum onların ne işi var orda neyse biraz öteye bakıyorum yine beyaz bir inek ve ördek ineğin öyle memeleri vardıki .neyse enson kafamı çeviriyorum dalgaların içinden bir leylek çıkıyo .ALLAHIM diyorum bunlar ney böyle .öyle şaşkındımki .sonrada uyandım yaa ama hala etkisindeyim .kızlar yoksam topicimizden birçok hamilemi çıkıcak .ben ilk ona yordum hayırlısı olsun

Canım hemen rüyanı hayırlara vesile olsun ve sabah niyetine diyerek yoruyom bu aylara yakın 5 kişi hamiş kalacak. Birinin bebeşi ceylan geyik gibi güzel gözlü olacak. Biri inek memesi gibi ak pak be bereketli olacak biri tavsan gibi hareketli olacak ( bu arada tavsan kesin çocuktur) biri ördek gibi ağgızlı bol konuşkan olacak biri leylek gibi uzun bir kız olacak Bu arada denizin yanınıza geldiğinde diğerlerinin kaçması ve senin kaçmmanda şu demek sadece o ortamda bu kısmeti yani cocuğu sen istiyon yaştan ve cocukları olanlar da hamilelikten kaçıyo haliyle :) Şimdi kimler hamiş kalacak tahminlerim Aleyna, Ebrar, Selina , Banu, Derin :)

Allah bu sekiliyle cıkarır inşallahhhhhh kuşummm Aminn

Kızlar benim daha gelmedi kırmızılar salıya kadar bekleyip test yaptırcam ama korkuyorum bir yandanda acaba bişeymi oldu gecikti yada yine kimyasalmı cünkü hiç belirti yok her an sökülecek gibi ağrım var. Heveslendirmeyin sakın beni:) Normalde ben önden olurum dün olmam gerekiyordu biliyosunuz yumurta takibi yaptırdım ya 17. sinde catlamıştı bu akşamda gelmesse 2 gün gecmiş olacak bakalım testi yaptırmaya korkanları hiç anlamazdım ama şimdi cok cok iyi anlıyorum o korkuyu o yüzden salı ya kadar heveslenmek istemiyorumm birde asıl heveslenmeme sebep belimde ki regli ağrısı kasıklarım öyle ağrımıyor. Regliykende belim ağrır kasıklarım değil. Acaba diyorum yapışıklık yüzünden mi gelmiyor Allah korusun ama dua edin nolur inşallah hamişimdir yada kötü bişey yoktur. Rabbim güldürür yüzümüzü hepimizin inşallah[/QUOTE]
canım inş dokuz ay boyunca gelmez kırmızılar...bu arada test yapmışsın cift cizgiyi görmüşsün inş dogrudurda bizlere güzel haberler verirsin...
cnm hadı gozun aydın bızım de dun oldu 2lı testımız ensesı super dedı maşallah drumuz...amın cnm amın

cnm adet oldun mu sen dıye yazacaktım alıntı aldım ama sonrakı yazdgını gordum olsunnn

cnm şükür ıyıyız yeğenımle sen de ıyısın ınşallah...

sana da hayrlı pazarlar cnm

hayrlı pazarlar derınım gecıktım ama EVLİLİK YILDÖNÜMÜZ KUTLU OLSUN.SAĞLIKLA VE YAWRULARINIZLA NİCE YILLARA İNŞALLAH...

cnm bnm ya uzme kendını ben de aynı gunlerı gecrdım hsmıle kalmadan oncekı ay yıne hamıle gıbı hıssettım resmen ama sonuc husrandı sakın pes etmk yok kızarım bak.hamıle olmayan kalmayacak ınşallah burda!

selam canlar...hepınıze keyıflı pazarlar...annemdydım haftasonu.dun geldık ewımıze.düğünler wardı atlattık.şükür 2 gundur cıkarmalar yok şükredıyorum.sağlıklıbeslenmeme başladım.teyzoşları bız dun dr kontrolumuze gıttık tabıı ben herzamankı gıbı ılk basta monıtore bakmadım dr da alıştı tamam ben sana haber werıcem dedı :))) sonra aa bak 2sı de burda we cok hareketlıler dedı.ay allahım su an oyle ıcten soyluyorum kı we duygusalım :'( ALLAHIM hepınıze bu duyguyu nasıp etsın.ekrandan gozlerımı alamadım daha sonra.zıpırları gorsenız hıc durmuyorlar.2sı de zıpzıp :KK70: eller hep ağızda yüzlerde.ayaklar hep tekme halınde.kafalarını kaldırmaya çalışıyorlar hep ve başarıyorlar da .en etkılendıgımız ranam sen aklıma geldın senın prenses de secde eder gıbı durmus ya bızımkıler de amin der gıbı eller hep yüzde :)))hep bır hareket cok degısıkmıs yenı anladım yaa her uzuvlarını gorduk.2 lı tarama testımız yapıldı.ense ölçümü cok guzel cıktı maşallah:nazar:
kan sonucu 10 gun sonra cıkacak.ınşallah guzel olur.vee drumuz aramızda kalsın dese de % 75lık tahmın werdı bırdahakı ay netleşır dedı.şımdılık 2 sı de erkek gorunuyor dedı ki drum yanılmaz gıbı gelıyor bana. :) ama ben sağlıklarıyla ılgılendıgım ıcın daha cok hıc merak etmedım cınsıyetlerını hatta soyledı cınsıyetlerı tepkı bıle wermedım ınşallah dedım okdar.başı sağlık o kadar korkudan sonra ıyı gormek sewındırdı bu bana yettı.
sohbete geldım ıyı olmusken ama kımsecıkler yok nedennn????
pazar gezmelerınızdesınız değik mi? gezın bakalım.hepınızı operım nanaklardan ben ve yawrularım:emir_bebek::emir_bebek:(teyzelerıne her akşam dua edıyor benım yawrularım yatarken)
canım benim iyi olmama sevindim minik paşları yer teyzesi maşallah onlara rabbim saglıklı dogmalarını nasip etsin dualarınız icinde allah razı olsun sevcanım öpüyorum sizi allaha emanet olun...
saol peloşum ALLAH razı olsun gitti bakalım artık bayrama gelicek nasipse .zor oluyo ayrılık ya alışınca ama buyıl son senesi

canım bende baktımda bebek değil galiba yorumları kötü bir tabir yok ama hayırlısı olsun inşallah

kuzum demek nete girmek için fedakarlık yapıyon hee bende özledim bi sesini duyuyum demiştim sağlık olsun öptüm seni

elifim ya çok değişik bir yorum olmuş dilerim biçok hamişimiz çıkar benim temennim oyönde yanlız keninide katmamışsın hee .inşallah sende hamileler arasında olursun ve diğer tüm arkadaşlarım
adetde gelmemiş sevindim valla hayırlısı olsun aslında erken yumurtladın gelmesi gerekirdi ve ayrıca soğan da içtin yani inşallah bebiş var canım

ayyy sevcanım demek döndün evine ve çok iyisin maşallah kuzum
buarada demek 2li testiniz iyi çıktı negüzel çok sevindim canım
ve demek yüksek ihtimal iki tane paşa geliyo yesin teyzesi onları sağlıkla gelsinler inşallah çok öptüm sizi kuzum evdesinya görüşürüz artık inşallah

ohhh negüzel banum ya bigün inşallah kendi evldınla gezip dolaşırsın ayşede parçan senin ama kendinin başka olur kuzum
ya diğerini almadım karışmıştı merak edicek bişey yoktu kuzum sadece selina kötü diye öyle konuştum ben

canım eczanelerde farklı kremler jeller var onları kullanırsan daha sağlıklı olur spermler ölmez başka krem kullanma bence

allah iyilik versin canım
herzaman gel burda çok dertleşicek arkadaş var hepimizin durumu belli

derinim nerdesin canım yaa uğramamışsın hiç merak ettim seni
boncuğum sende yoksun kuzum
garibim saol canım yorumun için alıntı almıştım çıkmamış hayırlara vesile olsun inşallah buarada bende hala aklıma geldikce gülüyorum
banuş unuttum yazmayı küsme bize ya gel diye yazdık emme sen görmemişsin ben kkya giremedim kardelenim yazdı saolsun
olsun eboşum son senesiymiş rabbim başka ayrılıklar vermesin inş tekrar allah kavuştursun canım...
geldim .. amin canom inş ya bilmiyom ki noldu böyle geçmek bilmiyo bi türlü :KK43: rabbim şifalandırsın bizi inş . gökcede agladı emd tekrar uyudu galiba burnu yada dişlerinden dolayı kalkıyo :KK43: üst dişler şişmiş ne zaman çıkarsa artık erken çıksaydıda rahatlasa çocuk :KK43: sen neler yaptın kardeşin mi gitti
oy canım ya bu gelen grip gitmiyo heralde bende aynı sizin gibiyim bi daha gitcem doktora ilacta fayda etmiyo...gecmiş olsun minik gökceme ve sana allah şifa versin...
benim yumurtam yine çatlamıyor galiba ayyy sinirlerim bozuluyor yine 12 günüm acaba daha sonra mı çatlıycak..gerci adet bittikten sonra gün aşırı ilişkiye giriyorum bata 1 hafta kalana kadar devam edicem inş.
canım yumurtlama zamanı degişebiliyo sıkma canını...inş rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...
slm hanımlar aranıza yeni katıldım ben de dertleşmek istiyorum...benide araanıza alırmısınız
hoşgeldin canım aramıza...
ah ah kimse var mı acaba.bende konuşmak istiyorum.1 senedir belkde geçkin bekliyorum hamileliği ama olmadı malesf.eşimde bende tüm tetkiklerimizi yaptırdık ama rabbime çok şükür herşey yolunda gözüküyor lakin bir türlü beklenen haberi alamıyorum.adetime az kaldı beni sardı yine düşünceler olacakmı olmayacak mı.olur mu yaaaaa.1 seneden sonra hamile kalan varmı .gündemim düşüncem hep bebek oldu.etrafımdaki insanlara ne kadar kafama takmıyorum herşey yolunda imajı vermeye çalışsamda içimde aklımda hep bu durum var.Dua ediyorum Rabbime en kısa zamanda hayırlısıyla nasib etsin diye...
canım daha bir sene olmuş allah şükür sorunda yokmuş rahat ol stres yapma rabbim en kısa zamanda gönderir melegini inş....
Gökçem,şu hastalık havası gecse dımı ya.kışın bu kadar hasta olmuyo he yagıslardan hava temızlenıyo..küçük gökcemde sende yarına bomba olun ıns.
Ebuşum bugun selınamdan snra kötu olmusun cnm benım.Aslında bende dıcek bsy bulamıyoruz.bu sınavı hayırlısıyla atlatcaz ıns.bu arada aleykumselam kardeloşa.
Pelinim daha iyi olmana sevındım ama basın tutmus bu defada...ben dedm sana kendımıze edıyoruz bak.sıkma kendını inş gecsın basın.
Ay kızlar,daha yazasm var ama gözlerım kapanıyo,gercekten cok yorgunum.bıan önce yatıyım.hepınızı cok öptm.yarın merak etmeyın misafirim var.görusuruz.
Elifim,kardelenim,ebusum, inş adet olmazsınız kızlar öptm...lında bende dıcek bsy bulamıyoruz.bu sınavı hayırlısıyla atlatcaz ıns.bu arada aleykumselam kardeloşa.
Pelinim daha iyi olmana sevındım ama basın tutmus bu defada...ben dedm sana kendımıze edıyoruz bak.sıkma kendını inş gecsın basın.
Ay kızlar,daha yazasm var ama gözlerım kapanıyo,gercekten cok yorgunum.bıan önce yatıyım.hepınızı cok öptm.yarın merak etmeyın misafirim var.görusuruz.
Elifim,kardelenim,ebusum, inş adet olmazsınız kızlar öptm...
sagol derinim benim gercekten ne yapıyosak kendimize yapıyoruz bundan sonra üzülmemeye calışcam stres yapmıycamki daha kolay gelsin melegim inş...
canım benim saol inşallah toparlanırım.sizlerin güzel haberleri beni eski halime getirir canım.inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum hayırlısıyla.

saolasın canım ya birbirimizden başka kim anlarki bizleri.illaki üzülüyoruz bikaç güne düzelirim ya hala kabullenmek istemesemde netice belli.nasip bu ay nasibimde yokmuş diorum.hayırlısı allahtan.inşallah ben regli oldum ama bizlerden yani daima bu topikte olanlardan demirbaşlardan herkes hamile kalsın inşallah o zamana bak en çok sevinip halay çeken ben olcam.hemencik toparlanırım o zaman.(hadi benim için hamile kalın üzülmiyim daha fazla)

ablacım sakın öyle düşünme sen üzmedin beni.beni üzen kırmızılardı.sakın ben üzüldüm zaten sende üzülme lütfen.kırmızıları görünce bi moral bozukluğuyla geldim topiğe.sizlerinde benden güzel haber beklerken benim size kötü haber verecek olmam duygulandırdı beni.yinede çok şükür kötü haber derken Allah beterinden korusun.en kötü yaşadığımız bu olsun tek.asla isyan etmedim ne gelirse Rabbimden razıydım zaten.sadece o anlık şokun etkisiyle çok ağladım.aslında diyordum ya sizede testten sora pek umutlu değilim diye.umudumu yeşerten hergün ölçtüğüm ateşimdi.ateşim yüksek çıktıkça ben testi erken yaptığım için bişey çıkmadığını düşündüm.adet olmadan 1 gün öncesi 36.4 adet olacağım gün 36.1 çıkıyordu her zaman.2 ay düzenli ölçtüğümde hiç şaşmamıştı aynı böyle çıokıyordu.ve dün sabahki ateşim benim 37.8 di,bugun derece bozukmu diye bir daha ölçtüm 36.4 çıktı.dahada ölçüp güvenmem ben bu ateşe.sinir etti beni.dün eşim dolaşalım diye çıkardı beni hiç istemiyordum çünkü ney benim havamı deiştirecekkii diye.gerçektende keşke diretip çıkmasaydım.oda kafan dağılsın diye çıkalım dedi ama hiç bi işe yaramadığı gibi dahada kötü oldum.sulu gözlerle gezdim hep.her gördüğüm çiftin kucağında çok tatlı bebekler ama hepsinde yaa bir çiftte çocuksuzz değildi.hatta birine babası kucağında soruyo benim fıstığım hani diyo çocukta ben ben diye ellerini kendine vurarak gösteriyo 1 yaşında bi kızdı.maşallah.eşimde bahsetti bizim bi köpeğimiz vardı kurt eşim ilgilenemediği için bi arkadaşına vermişti.bizimki dişiydi arkadaşında erkeği vardı.bizim köpek 2.ci sefer yavrulayacakmış ona da duygulandım.ilk 7 yavrusu ölmüş.ama bütün köpeklerde ilk yavruladıkları ölürmüş tecrübesizliklerinden korumak için patilerini fln kullanışlarından yavrular ölürmüş.iştee belki çok uzattım ama içimdekileri yazmak istedim.

şükür abla toparlanmak zorundayım.bikaç gün daha belki.evt eşim evdeydi,olsun önemli değil.saolasın abla beni düşündüğün için ama üzülmeni istemiyorum seninde.Allah razı olsun güzel şeyler duymayı umut ediyordunuz onu söyleyememek sizi sevindirememek içimi burktu.ama üzülmeniz beni daha da üzer.lütfen abla seviorum ben seni.

amiin ablacım Allahım hiç kimseyi evlat hasretiyle terbiye etmesin.amiinn.inşallah 10 yıl son bulur artık yavrunun yaşını saymaya başlarsınız abla.aminn.

Allah kavuştursun abla.kardelenimi bende çok özledim.selamı getirip gönderen sağolsun.

evet canım razı olmaktan başka bi yol yok zaten.toparlanıcam inşallah.sizide üzmek istemiyorum lütfen,inşallah en kısa zamanda sizlerin haberini alayım hemen toparlanırım canım.

aminn canım Allah razı olsun.hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Alllahımm..

canım inş toparlanıcam aşılamadan sonra 2.ci aydı bu.bu ay yine klomen kullanırım ama dr kontrolsüz stres olmak istemiyorum.çatlama iğnesi flnda bu tür belirtileri çok yapıyor.göğüslerim 10 gündür bedenimin 2 misliydi.iç çamaşırımdan taşıyordu yani düşün.ağrısı sızısı zaten gece yatarken üzerine yattığımda ağrısına ben bile sıçrıyordum yerimden o kadar kötüydü.ama ilaçlardanmış hem aşılamada hem bu sefer olunca anladım.çatlama iğnesinin etkileri bunlar.

maşallah canım yaa demek yeğenlerim şehzade olucakk hee.maşallah maşallahh Allahım sonuna kadar böyle güzel böyle sağlıklı büyümelerini nasip etsin inşallah.yerim ben onları demek bize dua ediyor.Allah razı olsun bizde sizlere dua ediyoruz canım ya.Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldırsın inşallah canım.erkek kız farketmez hepsi bizim yeğenimizz.öptüm sizleri.

amin canım inşallah.hayırlısı ne zamansa o zaman olacak inşallah.sizlerden güzel habeer duyayım inşallah en kısa zamanda.

canım yaa umut fakirin ekmeğiymiş.umut etmesek yaşanmazki bu dünyada.Allah büyük elbet bir gün verir diyorum.hayırlısını diliyorum.inanki bende dün sabah ve ondan önceki sabah hep topiğe geldiğimde pazartesi dr a gidip ordayken ebrar ablama haber verip hamileyim diyip oda size haber verecek düşüncelerindeydim.içimden hep bu geçmişti .ama kırmızılar o düşünceleri de götürdü.nasipte bu varmış.hakkımızda hayırlısı..

saolasın canım.amin inşallah hayırlı bir vakitte gelir canım.

evet canım saol.elden bişey gelmiyor doğru.ama yinede şükür tek sorunum derdim bu olsun ne diyim ki.sizede acil şifalar bir an önce atlatın şu hastalığı inşallah.hasta olan çok geç toparlanıyo yaa biz dayanamıyoruz bebişler nasıl dayansın ya..
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haftalar olsun inşallah.bol bol mutlu haberler gelsin inşallahh..
selinam ne diycemi bilmiyorum insan adet olunca üzülüyo inş en kısa zamanda düzelirsin seni mutlu görmek istiyorum...rabbim yüzümüzü güldürsün inş en kısa zamanda kendine iyi cok öpüyorum seni....
Günaydın kızlar herkese güzel bir gün olsun inşallah. Ay dün gece dayanamayıp yaptım testi 2 saat tıtup idrarımı ama cok da güvenemiyorum markaya pozitifti ama hiç etkilenmedim yani. Ebrar Kardelen ve reglisi gecenler kaç gün gecti bakalımregli. Normalde gecse kac gün gecikirdi bu sefer varmı hafiften bir belirti falan kızlar
canım inş gelmiştir melegin rabbim bu mutlulugunun devamını getirsin...
Günaydınlar topik ahalisi bende erken kalktım yemeğimi yaptım işimi bitirdim kardeşim kahvaltıya geldi şimdide zeynoyu bıraktı bana dışarı çıktı birazdan ilk prensesim gelir neyse iş olmayınca çocuklarla eğlenmek güzel oluyor.
canım ne güzel cocuklarla vakit gecirmek bende cok seviyorum eltimin kızları var onları alıp oyun oynuyorum onlarla butun sıkıntılarım gidiyo valla inş bir gün bizlerde bebişlerimizle oynamak nasip olur...
Canım süper haber yaa hayırlı olsun.İdrarda gece bile 2 saat tuvaletle çıktıysa vardır mutlaka.Benim 38.günüm.Normalde 38.gün oluyodum henüz bişey yok ama belli olmaz benim işim birazdan teşrif edebilir.1-2 gün daha beklemek istiyorum .Ay ben başladım bile halaya:KK64::KK64::KK64::64Ebrarın rüyasındakilerden biri senmişsin demekki:KK66:
canım inş sendende güzel haberler alırız..rabbim yüzünü güldürsün kardelenim...
herkeze selammm gecmişe bakamadım:KK3:
kusura bakmayın
herkez iyidir inş ben iyimm cok şkr
iyiyim canım sagol sende iyiyimişsin sevindim ogluşunun gelmesinede az kalmış maşallah paşaya..hayırlısıyla saglıklı dogsun inş...
herkese slm bugun doktora gittim bende cok rahatladım ya yanı bıse olmaz dedı sankı bı tüpmü kullanıyosun krem dedı sperm o kadar basıt bıse dııl dedı ve hamıle kalabılmen ıcın bı engel olmaz dedıdün cok korktum ama
bak korkacak bişey yokmuş icin rahatlamıştır artık...inş cok beklemeden rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...
iyi akşamlar arkadaşlar
UEBESLİ hadi hayırlısı bencede hamilesin yap bir kan testi
KARDELENCİM VE EBRAR ABLACIM sizlerinde gününüz gecmiş inş. hepinizden bombaları bekliyoruz
ablacım ben duaları okudum allah kabul etsin
canım sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyo öpüyorum yigenimi ve seni...
naber banucum nasılsın sesin çıkmıyo yoksam beni sevmeyonmuu....!!!!!derin kız banu senide kandırıyo banada hep ararım diyo sana hep müsaitim diyo ama aramıyo kandırıkçı banuu :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

derinim nasılsın görmeyeli kızlar nerdeye gitttiniz yyahu ben hem varım hem yokum emreyle uğraşıyom sormayın keltoş grip olmuş burnu akıyo sümklü olmuş:KK55::KK55::KK55::KK55:
oy benim paşam gripmi olmuş kıyamam ben ona ya gecmiş olsun rabbim şifa versin cok öpüyorum emremizi...
Benim adetime daha 10 gün var ama karnım başladı ağrımaya bugün başımda çok döndü ben hemen anlıyorum adetin ayak sesleri bunlar gene gümlüyorum 11 yıldır olduğu gibi 132 kez adet olmuşum tabi aralda olmadığım ve bir kerede geçirdiğim gebeliğim hariç.
canım inş bu ay melegin gelmiş olurda 9 ay boyunca adet olmassın rabbim yüzümüzü güldürsün...
sagol eboşum sanada güzel bir gün diliyorum canım...demek msn sohbeti yaptınız üzüldüm şimdi ya bilseydim gelirdim...neyse başka zaman görürürüz inş..tamam canım bende öpüyorum cok kendine iyi bak...bu arada ikiniz icinde hayırlısı olsun inş bir gün oetstte cift cizgiyi görmek nasip olur...
Benimde bugün temizlik yapmam lazım ama çok zor geliyor süpür sil toz al banyo mutfak ıyy yazarken bile zorlandım inanın birde kulama su kaçırdım heralde bazen çok fena tıkanıyor çokta rahatsız ediyor uff ya.İşleri bitirip bizim kızlara gidicem tabi bugün bu istekle biterse hala şu an oturup tv izliyorum biri beni dürtsün hadiiiii.

canım ya sorma otemizlik benide sinir ediyo yapıyosun yapıyosun yine toz yine toz derler ya ev işi nankor diye gercekten öyle...kolay gelsin banucum...

garipcim alıntın karışıktı almadım canım...sagol canım şükür daha iyiyim rabbim hepimize sabır versin yüzümüzü güldürsün inş...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...bende yarın evime kalarufer döşettircem bir iki gün giremeyebilirim...eger yorgun olmassam akşam girerim belki... haber vereyim dedim merak etmeyin diye kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi...

Ebrarım banum kolay gelsin canlarım size.
Pelinim sağol canım bu ayda olmadı malesef inşallah bi dahaki aya.Bu ayda gümledik:KK1:

Selamlarrrrr hayırlı gunler,bol hamilelik haberlı olsun ınsallahhhh!
Peloşşş seninde mi doguyo yaaa inş.cnm birsürü haber alıcaz ben inanıyorum.
Berrincim dun konusamadık ya sen bu aralar cok duygu yüklüsün,anlıyorum seni bı sorun olmasa dahi anne,baba,kardeşin sesi biraz dgşk gelsın insan hemen yanında olmak dertleşmek istyor sıkma canını.emınım kı cok zordur aileden uzak ama rabbim kolaylıgını versın.inş melegın srpriz yaparda tum sıkıntıların uçar gider.
Ececım ugramana sevındım cnm.inş daha iyi olacksn kuşum tekrar gecmıs olsun.
Ranam yatttt boşver ya evde napıcan cnm rahatına bak.senı öpuyorum bebişi kokluyorumm.
Banum gece konusamadık...ztn durmamısın fazla cnm bugun arim senı bı özledım:KK66:
boncugum ugramıssın cnm nerelerdesın geldiginde hep yazıyorum hic gôrmuyosn bı bakıyorm cıkmışsın bı ara karslasalm inş.

sağol canım benim görüşemedik bende giremiyorum birkaç gündür rahatsızdım.çok zor oluyo hemde canım özellikle bu aralar çok duygusalım tlf kapatıyorum gözler doluyo ben hariç herkes orada ne bileyim yaa.insallah hepimizin melekleri süpriz yapar canım .sen nasılsın bu arada görüşmeyeli

berrincim geçmiş olsun canım sende baya hasta oluyosun be kuzum bünyen zayıf sanırsam
buarada biraz üzülmüşsün ailenin uzak olması zor gerçektende ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin üzülme canım
ana ateşli hatun var sende bişeyler hayrolsun çok sabırsızlanıyorum yaa

sevcanım dikkat et kendine canım ALLAHIM şifa versin

:KK19::KK19::KK19:
aferim sana kuzum

peloş noluyo kuzum ya hayrolsun valla buara niye öyle oldun bi sıkıntın yok inşallah .üzme tatlı canını üzüntü üzüntüyü getirir olunlu düşümeye çalış olurmu bitanem

canım değerin biraz düşük seni üzmek istemem ama inşallah yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

canım dikkat et kendine inşallah sağlıkla tamamlarsın son günlerini
buarada doğuma gideceğin zaman sanada dua okunsun haberim olsun olurmu canım :KK34:

kuzu bekledimde gelmedin :KK9:nerdessin bakıyım uyudun değilmi :KK34:

banuşum bende özledim birsoşu ya aslında hastaydıda inşallah iyi olmuştur

ececim daha iyi olmana sevindim canım sen iyi olda gelmesende olur arada haber et yeter

ya kuzu maşallah sana şöyle erken kalkanlara hayranım yaa of bi başaramıyorum ama napaıyım gece 3de yatınca kalkılmıyo :KK17:
buarada adetten ses yok hadi bakalım

ya kuzum gece msn muhabbeti yapıyoruz kkda olmuyoruz sizde olsanız keşke

ayyy hadi inşallah ya garibim müjde versin tabi onunla başkalarıda

canoooooo evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl size en çok istediğiniz bebişinizi getirsin inşallah Eki Görüntüle 266449 Eki Görüntüle 266451 Eki Görüntüle 266455

canım çok sağol galiba biras öle aama biras fazla stres yapıyorum kendimi yıpratıyorum ondan da oluyo evet çok zor canım allah razı olsun

cano yaa neyseki iyiymişsin merak ettik canım ya girsende gece gelmeyince insan tuhaf oluyo valla alıştığımız için .neyse demek ablişin geldi negüzel cano güzel vakit geçirmişsin .misafirleride atlattın tabi :))

güzel kardeşim benim süpersin ya seni hep böyle pozitif görmek hoşuma gidiyo inanki dün içim yandı yaa .kendim kadar çok üzüldüm ama işte nasip heray aynı şeylri yaşıyoruz ama canımız saolsun napalım hayırlısı böyle demekki .bugün bende arkadaşlarla beraberdim benden çok çok küçükler çoluk çocuğa karıştı ama ben halen yerimde sayıyorum neyse duygusala bağlamak yok herşey iyi olucak RABBİMİN izniyle kuzum .buarada hayalinde çok güzelmiş bir an düşündümde heralde telden çığlığımı herkes duyardı .ama yakındır ogün kuzum duamdasınız .topicimizin bağı çok güçlü ve inanıyorumki birbirimize ettiğimiz duaar birgün kabul olucak .buarada dışardaki manzaralar cidden insanın içini acıtıyo helede baba kız ilişkisi öldürüyo beni düşünüyorum kocişime ne yakışır baba olmak ah ah

ayyyy elifim yaa çok sevindim diycem kızıcan hayırlısı kuzum ozaman sevincimi kan testi sonuna saklıyorum .inşallah ondada tescillenir dualarım seninle bitanem .buarada benim gün 1 hafta kadar geçti :)))

ayyy ben yerim o zeynoyu bizim için mis gibi içine çekseydin kuzu yaa maşallah ona

ah ah inşallah rüyamdaki gibi herşey güzel olur ve toptan hamiş patlaması yaşarız canom

saol kuzum ağzına yüreğine sağlık sen nasılsın buarada

iyi bari sevindim senin adına canım

canımsın inşallah ya ALLAHIM hayırlısıyla burdan haykırmayı nasip etsin
saol canım ağzına sağlık

ay kıyamam sana canım neyse atlatmışsın geçmiş olsun
ama yorgun savaşcı oluyo insan değilmi ençokda çocuklar yoruyo insanı ama onların tadıda başka :))
buarada sende duygusallaştın cano bu hormon ilaçları nasıl etkiliyo bizleri :)))inşallah birgün o tv hep çizgi film göstericek sabır

sağlık olsun bebişim ya allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin

saol kuzum ağzına sağlık inşallah öyle tatlış bebişleri olur aminnnnnnnnnnnnn

birsoş yarın hayırlı haberler alırsınız inşallah ama öyle olacaktır emremin maşallahı var kuzum
sen nasıl oldun .emrecikde rahatsızlanmış kıyamam ben ona yaa mümüklü emre :)))

inşallah canom ya hepimiz sırayla verelim buay anlıyamadığım bir ümit var bakalım hayrolsun

Ben bugün ciddi anlamlı bir diete başaldım ciddi şekilde acıktımmı yoksa alışkanlıkmı anlamadım ufff zaten bunalımdaydım birde şimdi üstüne açım.

iyiyim canım allaha şükür...bazen öyle geliyo bana esti gecti...sen nasılsın canım...

Canım hemen rüyanı hayırlara vesile olsun ve sabah niyetine diyerek yoruyom bu aylara yakın 5 kişi hamiş kalacak. Birinin bebeşi ceylan geyik gibi güzel gözlü olacak. Biri inek memesi gibi ak pak be bereketli olacak biri tavsan gibi hareketli olacak ( bu arada tavsan kesin çocuktur) biri ördek gibi ağgızlı bol konuşkan olacak biri leylek gibi uzun bir kız olacak Bu arada denizin yanınıza geldiğinde diğerlerinin kaçması ve senin kaçmmanda şu demek sadece o ortamda bu kısmeti yani cocuğu sen istiyon yaştan ve cocukları olanlar da hamilelikten kaçıyo haliyle :) Şimdi kimler hamiş kalacak tahminlerim Aleyna, Ebrar, Selina , Banu, Derin :)

Allah bu sekiliyle cıkarır inşallahhhhhh kuşummm Aminn

Kızlar benim daha gelmedi kırmızılar salıya kadar bekleyip test yaptırcam ama korkuyorum bir yandanda acaba bişeymi oldu gecikti yada yine kimyasalmı cünkü hiç belirti yok her an sökülecek gibi ağrım var. Heveslendirmeyin sakın beni:) Normalde ben önden olurum dün olmam gerekiyordu biliyosunuz yumurta takibi yaptırdım ya 17. sinde catlamıştı bu akşamda gelmesse 2 gün gecmiş olacak bakalım testi yaptırmaya korkanları hiç anlamazdım ama şimdi cok cok iyi anlıyorum o korkuyu o yüzden salı ya kadar heveslenmek istemiyorumm birde asıl heveslenmeme sebep belimde ki regli ağrısı kasıklarım öyle ağrımıyor. Regliykende belim ağrır kasıklarım değil. Acaba diyorum yapışıklık yüzünden mi gelmiyor Allah korusun ama dua edin nolur inşallah hamişimdir yada kötü bişey yoktur. Rabbim güldürür yüzümüzü hepimizin inşallah
canım inş dokuz ay boyunca gelmez kırmızılar...bu arada test yapmışsın cift cizgiyi görmüşsün inş dogrudurda bizlere güzel haberler verirsin...

canım benim iyi olmama sevindim minik paşları yer teyzesi maşallah onlara rabbim saglıklı dogmalarını nasip etsin dualarınız icinde allah razı olsun sevcanım öpüyorum sizi allaha emanet olun...

olsun eboşum son senesiymiş rabbim başka ayrılıklar vermesin inş tekrar allah kavuştursun canım...

oy canım ya bu gelen grip gitmiyo heralde bende aynı sizin gibiyim bi daha gitcem doktora ilacta fayda etmiyo...gecmiş olsun minik gökceme ve sana allah şifa versin...

canım yumurtlama zamanı degişebiliyo sıkma canını...inş rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...

hoşgeldin canım aramıza...

canım daha bir sene olmuş allah şükür sorunda yokmuş rahat ol stres yapma rabbim en kısa zamanda gönderir melegini inş....

sagol derinim benim gercekten ne yapıyosak kendimize yapıyoruz bundan sonra üzülmemeye calışcam stres yapmıycamki daha kolay gelsin melegim inş...

selinam ne diycemi bilmiyorum insan adet olunca üzülüyo inş en kısa zamanda düzelirsin seni mutlu görmek istiyorum...rabbim yüzümüzü güldürsün inş en kısa zamanda kendine iyi cok öpüyorum seni....

canım inş gelmiştir melegin rabbim bu mutlulugunun devamını getirsin...

canım ne güzel cocuklarla vakit gecirmek bende cok seviyorum eltimin kızları var onları alıp oyun oynuyorum onlarla butun sıkıntılarım gidiyo valla inş bir gün bizlerde bebişlerimizle oynamak nasip olur...

canım inş sendende güzel haberler alırız..rabbim yüzünü güldürsün kardelenim...

iyiyim canım sagol sende iyiyimişsin sevindim ogluşunun gelmesinede az kalmış maşallah paşaya..hayırlısıyla saglıklı dogsun inş...

bak korkacak bişey yokmuş icin rahatlamıştır artık...inş cok beklemeden rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...

canım sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyo öpüyorum yigenimi ve seni...

oy benim paşam gripmi olmuş kıyamam ben ona ya gecmiş olsun rabbim şifa versin cok öpüyorum emremizi...

canım inş bu ay melegin gelmiş olurda 9 ay boyunca adet olmassın rabbim yüzümüzü güldürsün...

sagol eboşum sanada güzel bir gün diliyorum canım...demek msn sohbeti yaptınız üzüldüm şimdi ya bilseydim gelirdim...neyse başka zaman görürürüz inş..tamam canım bende öpüyorum cok kendine iyi bak...bu arada ikiniz icinde hayırlısı olsun inş bir gün oetstte cift cizgiyi görmek nasip olur...

canım ya sorma otemizlik benide sinir ediyo yapıyosun yapıyosun yine toz yine toz derler ya ev işi nankor diye gercekten öyle...kolay gelsin banucum...

garipcim alıntın karışıktı almadım canım...sagol canım şükür daha iyiyim rabbim hepimize sabır versin yüzümüzü güldürsün inş...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...bende yarın evime kalarufer döşettircem bir iki gün giremeyebilirim...eger yorgun olmassam akşam girerim belki... haber vereyim dedim merak etmeyin diye kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi...[/QUOTE]
cok şükür iyiyimm kızlar
abllacım hayırlıı sı olsun
banucum seninde dietin hayırlı olsun inş kiloları veririnsin:KK34:

X