Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Zeynep selam canım hosgeldın aramıza...bende polikistikoverım tatlım.kendılıgınden hamıle kaldım ama benımde dusukle sonuclandı.dusukten snrada olmadı bı daha...şmdı asılama denıcez kısmetse bu ay...Allahım cok bekletmesın insallah cnm.kilon iyiymiş şuanda onu bence cok sorun etme.evet önemlı kilo vermek pkoda ama düsün ki ne kilolu bayanlar hamile kalıyor.

Selammmm.
Anatoliş naber canım?
Ya pelinim bugun yazmayı unutmusum.sende bugunlerde cok bunalttın kendını canım.sıkma canını bu kadar.bızım morale ihtiyacımız var..evet bzn banada olmadık zamanlarda oluyo bebek görim duygulanıyorum,minicik bşden nem kapıp içleniyorum...ama önemli olan sürekli olmaması cnm.kendımıze yapıyoruz ne yapıyorsak.sagol cnm kutlaman icin.cok öptm senı.
İyiyim derinim sağolasınn
Bende Anne olacagim gunleri hasretle uzun zamandir bekleyenlerdenim. Polikistik Over var bende. 98 KG' dan 1.5 yil icerisinde 81 KG' a dustugumde hamile kalmistim. Neredeyse dunyami sasirmistim. Bu hayatta bundan daha buyuk bir mutluluk olmadigini fark ettim. Daha henuz hamilelik fikrine alisamadan 8. haftada bebegimi kaybettim. Benim icin buyuk bir yikimdi ancak Rabbime sukurler olsunki cok kisa bir zamanda kendimi toparladim. Tekrar kilo vermeye odaklandim. Suan 78 kiloyum ve hala kilo vermeye calisiyorum. Benim hamile kalamamamdaki en buyuk etken malesef polikistik over' in sebep oldugu kilolar. Bu yuzden kilomu korumak zorundayim. Bu ay tekrar deniyorum. Umit ediyorum ki bu defa insallah guzel haberler alirim.

Anne olmak isteyenlerin zamani geldiginde bu guzel duyguyu tatmalari dilegiyle...

Saygilar.

Zeynep:emir_bebek:
Zeynepciminşaallah hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın ve bu sefer sağlıcakla kucagına alırsın bebişini...
Sagol anatolıam Allah razı olsun canım...evet asılamaya basladk hayırlısı artık.ıns yumos gelıstıreblrz...sizin agzınızdan dökulen o guzel dualarınızla herseyın ıyıye gıdecegıne ınanıyorum...Rabbım hayırlı görur ıns...kardelosum bugun yarın gelır cnm,sehır dısında.kaynı evlenıyodu dügün telaşları vardı.özledım valla.

Amin cnm inşaallah,hıımm anladım cnm...

merhaba kızlarrrrr fırsat bulup gldim kimse yok şansıma:KK43:
Derinimmmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,Rabbim nice mutlu huzurlu bol bebişli yıllar nasip eylesin cnm...
Bu arada aşılamaya başlamışsın hayırlı olsun inşaallahhh...
Selinam seninde bu ara adet günündü galiba test falan yaptın mı cnm?
Eboşum,pelinim,birsenim,ranam,ececim,sevcanım,cicilim,banumm,garibim,derdam sizler nasılsınız kızlar?
Kardeloş yok bu ara galiba nerde o gezmeleere mi gitti yoksa bebiş mi var da gelmiyor :KK34:
Kızlar yaa neyse fazla kalamıcam ben çıkana kadar belki toplanırsınız...
canım bu aralar iyi degilim yşadıgım şeyler aklıma geldikce aglıyorum hep hatta şimdi bile bu yazıyı yazarken gözyaşlarımı tutamıyorum rabbim inş en yakın zmanda yüzümüzü güldürür inş hayırlısıyla...
Selammmm.
Anatoliş naber canım?
Ya pelinim bugun yazmayı unutmusum.sende bugunlerde cok bunalttın kendını canım.sıkma canını bu kadar.bızım morale ihtiyacımız var..evet bzn banada olmadık zamanlarda oluyo bebek görim duygulanıyorum,minicik bşden nem kapıp içleniyorum...ama önemli olan sürekli olmaması cnm.kendımıze yapıyoruz ne yapıyorsak.sagol cnm kutlaman icin.cok öptm senı.
haklısın derinim ama inan elimde degil şu anda bile bu ayzıları okurken gözyaşlarımı tutamıyorum ne oluyo bana ya psikolojimmi bozuldu acaba yaşadıklarımdan dolayı cok yanlız hissediyorum kendimi ailemde burda degil...rabbim hayırlısıyla bir bebek nasip etsede yanlızlıgımızı giderse...bende seni öpüyorum canım..
Bende Anne olacagim gunleri hasretle uzun zamandir bekleyenlerdenim. Polikistik Over var bende. 98 KG' dan 1.5 yil icerisinde 81 KG' a dustugumde hamile kalmistim. Neredeyse dunyami sasirmistim. Bu hayatta bundan daha buyuk bir mutluluk olmadigini fark ettim. Daha henuz hamilelik fikrine alisamadan 8. haftada bebegimi kaybettim. Benim icin buyuk bir yikimdi ancak Rabbime sukurler olsunki cok kisa bir zamanda kendimi toparladim. Tekrar kilo vermeye odaklandim. Suan 78 kiloyum ve hala kilo vermeye calisiyorum. Benim hamile kalamamamdaki en buyuk etken malesef polikistik over' in sebep oldugu kilolar. Bu yuzden kilomu korumak zorundayim. Bu ay tekrar deniyorum. Umit ediyorum ki bu defa insallah guzel haberler alirim.

Anne olmak isteyenlerin zamani geldiginde bu guzel duyguyu tatmalari dilegiyle...

Saygilar.

hoşgeldin canım aramıza oncelikle gecmiş olsun...rabbim inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bundan sonra...

canım bu aralar iyi degilim yşadıgım şeyler aklıma geldikce aglıyorum hep hatta şimdi bile bu yazıyı yazarken gözyaşlarımı tutamıyorum rabbim inş en yakın zmanda yüzümüzü güldürür inş hayırlısıyla...

haklısın derinim ama inan elimde degil şu anda bile bu ayzıları okurken gözyaşlarımı tutamıyorum ne oluyo bana ya psikolojimmi bozuldu acaba yaşadıklarımdan dolayı cok yanlız hissediyorum kendimi ailemde burda degil...rabbim hayırlısıyla bir bebek nasip etsede yanlızlıgımızı giderse...bende seni öpüyorum canım..

hoşgeldin canım aramıza oncelikle gecmiş olsun...rabbim inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bundan sonra...

Pelinimmm cnm bnm yaa kıyamama ne olmuş sana yaa,galiba patlama noktasına geldin ağlama demicem ağla daha rahatlarsın cnm bnm Rabbim inşaallah herşeyi yoluna sokar tez zamanda cnm,sağlıklı bi hamilelik geçirirsin ve sağlıcakla kucagına alırsın dilerimmm...

Pelinimmm cnm bnm yaa kıyamama ne olmuş sana yaa,galiba patlama noktasına geldin ağlama demicem ağla daha rahatlarsın cnm bnm Rabbim inşaallah herşeyi yoluna sokar tez zamanda cnm,sağlıklı bi hamilelik geçirirsin ve sağlıcakla kucagına alırsın dilerimmm...

cok sagol canım benim...galiba oyle oldu tuttum tuttum kendimi sonunda patladım... ama bu seferde düzelemiyorum bir türlü ilk defa bu kadar kotü oldum...yaşadıgım şeylerde bile bu kadar aglamamıştım...amin canım amin dularaın icin allah razı olsun hamişlerin duaları kabul olurmuş... rabbim inş yaptıgımız duaları duyar ve burdaki butun arkadaşalarıma ve bana bu güzel annelik duygusunu tattırır hayırlısıyla...hamişlerde bebişlerini hayırlısıyla saglıklı kucakların alırlar inş:nazar:

bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

cok sagol canım benim...galiba oyle oldu tuttum tuttum kendimi sonunda patladım... ama bu seferde düzelemiyorum bir türlü ilk defa bu kadar kotü oldum...yaşadıgım şeylerde bile bu kadar aglamamıştım...amin canım amin dularaın icin allah razı olsun hamişlerin duaları kabul olurmuş... rabbim inş yaptıgımız duaları duyar ve burdaki butun arkadaşalarıma ve bana bu güzel annelik duygusunu tattırır hayırlısıyla...hamişlerde bebişlerini hayırlısıyla saglıklı kucakların alırlar inş:nazar:
Aminnn canımm inşaallah hayırlısı herşeyin...
bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

Kaos_ekim ilaçlarını doktor takibinde kullandıgın için doktor gerekeni yapacaktır,merak etme inşaallah hayırlısıyla sende kavusursun bebeğine...

pelinim moralin bozukmuş Allah hayırlısını versin belki bebiş gelmeye hazırlanıyodur ondan duygusalsındır
Aminnn canımm inşaallah hayırlısı herşeyin...

Kaos_ekim ilaçlarını doktor takibinde kullandıgın için doktor gerekeni yapacaktır,merak etme inşaallah hayırlısıyla sende kavusursun bebeğine...
tutişim sen nasılsın

amiiin canım inşallah Rabbim tüm bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım.

inşallah canım yaa ne bileyim bi kere sende 7000.ci sayfa için demiştin böyle.seni düşünerekten öyle bi yorum yaptım inşallah tutar.benim gelemeyesice yok :KK60::KK60:yolu sapıttı herhalde.testten sora pek ümitli değilim ya.hayırlısı...

ateşliyim şekerim ben.gece eşim kaç sefer üstümü örtüyo her seferinde de söyleniyo :KK60:bende ona söyleniyom üşüsem çekerim üstüme sen ne kapatıyon uykumda zıplatıyon beni diyom.korkuyom öyle sıçrarım hemen zaten.sabahta ateşimi ölçüyom düşüşe geçmedi daha.37.8 de seyrediyo.genelde 36.1 de adet oluyordum önceki ateş ölçtüğüm zamanlarda.yine de güvenemiyorum ama öyle işte.hayırlısı.msn dende yazdım ablacım ben okumuştum bitti yazabilirsin.sabah yazmayı unutmuşum burda.

amin canım inşallah hayırlı haberler vermek nasip olur.3.lü testinizde iyi çıkmış sevindim.Rabbim sonuna kadar sağlıkla geçirmek nasip etsin hamileliğini.ve sağlıkla kucağına almak nasip etsin yavrunu inşallah.

canım ya ne zamandır yoktun.özlemiştik seni.Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah bu sefer bebişin sımsıkı tutunsun sana inşallah.10 ekimde mutlu haberini vermek için gelmiş olursun inşallah canım.dualarım seninle.öptm kendine iyi bak.

he canım geliyodum tam uçak rötar yaptıı :KK60::KK60::KK60::KK60:başka zaman inşallahh:KK60::KK60::KK60:eline sağlık yinede içmiş kadar oldum şekerim.kahve yapan çocukların olsun inşallahh ilerde sen ayakları uzat keyif yaparken çocukların kahveni getirsinler inşallahhhh...
İnşallah canım o günleride görürüz ahhh Allahım inşallah.afiyet olsun şekerim yine gel bu olmadı::))))
Tosticim demek annen gelıyo iyi hadi cnm gözünaydın.kocişler bizim canımız...dedigin gibi Allah onları basımızdan eksik etmesin.evlilik yıldönumumu kutladıgın icin sagol canım.amin.
Banum canım cok sagol kutladıgın için.kocişe yemekler hazırlıyorum yavaş yavaş,en sevdigi şeylerı yapıyorum masamı hazır edip beklıcem:)
cici hoşgelmissın cnm ya nerdeydın hic haberdar etmedın.neyse aşılama oldun demek haydı hayırlısı kuşum inş tutunsun bu defa...bende bu ay olucam kısmetse basladık bakalım yumoş olursa tabı.
Afiyet olsun kuzu kim ne güzel şeyler yaptın hergünün böyle güzel olsun.
merhaba kızlarrrrr fırsat bulup gldim kimse yok şansıma:KK43:
Derinimmmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,Rabbim nice mutlu huzurlu bol bebişli yıllar nasip eylesin cnm...
Bu arada aşılamaya başlamışsın hayırlı olsun inşaallahhh...
Selinam seninde bu ara adet günündü galiba test falan yaptın mı cnm?
Eboşum,pelinim,birsenim,ranam,ececim,sevcanım,cicilim,banumm,garibim,derdam sizler nasılsınız kızlar?
Kardeloş yok bu ara galiba nerde o gezmeleere mi gitti yoksa bebiş mi var da gelmiyor :KK34:
Kızlar yaa neyse fazla kalamıcam ben çıkana kadar belki toplanırsınız...
Ben herzamanki gibiyim canım esas sen nasılsın.

Saygilar.

Canım çok güzel zayıflamışsın bende dietteyim ama bir türlü veremiyorum inşallah bundan sonra biran önce gelir bebişin.
Pelincim bazen hepimiz duygu patlamaları yaşıyoruz canım ama sabırlı olmamız lazım elimizden gelmeyen olaylara sabırla duayla başetmemiz lazım inan bende o kadar kötüyümki korkuyorum ağır bir deprasyona girmekten.
# kardelen49
# banu145145+
# pelin67 slm ben geldim :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
OOOOOOO birsen hanım gelmiş hoşgelmiş nasılsın canım emre nasıl oldu.
Muhakkak düzene girer canım ilaçlarını ve doktorunu sakın bırakma.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 1 ziyaretçi)

banu145145+,SeLiNa23+,birsen29+,kaos_ekim,kardelen49
Selam kızlar nasılsınız
Birsen sen burdasın misafir kim::))))))

İnşallah canım o günleride görürüz ahhh Allahım inşallah.afiyet olsun şekerim yine gel bu olmadı::))))

Afiyet olsun kuzu kim ne güzel şeyler yaptın hergünün böyle güzel olsun.

Ben herzamanki gibiyim canım esas sen nasılsın.

Canım çok güzel zayıflamışsın bende dietteyim ama bir türlü veremiyorum inşallah bundan sonra biran önce gelir bebişin.

Pelincim bazen hepimiz duygu patlamaları yaşıyoruz canım ama sabırlı olmamız lazım elimizden gelmeyen olaylara sabırla duayla başetmemiz lazım inan bende o kadar kötüyümki korkuyorum ağır bir deprasyona girmekten.

OOOOOOO birsen hanım gelmiş hoşgelmiş nasılsın canım emre nasıl oldu.

Muhakkak düzene girer canım ilaçlarını ve doktorunu sakın bırakma.

bana ilaç vermedi doktor kendi kendine düzene girecek dedi

$tutorial083atiyedo4[1].jpg

derincim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bi dahaki sefere bebeğinizde olsun inşallah.

Pelinim Allah ferahlık versin.Hepimize zaman zaman geliyolar maalesef.Artık bu bunalımların yerine bebeklerimiz gelsin inşallah.

arkadaşlar ben bugün balığımı yedim sonunda şükürler olsun.Ebrarcım balık çorbasıda içtim ama fena değildi.çok orjinal değildi sanırsam krema falan vardı içinde biraz işkembe çorbasını andırıyodu.ohh çok güzel bi bahar günüydü Ya Rabbi şükürler olsun:119:

Hellooo ben geldımmm acılınnn yoldan :)) ayy aglancak halıme guluyom valla tatlı yapım gelırım yazmıstım yarım saate dıye aksamustu,amaa ben yenı oturdum,yemek ,market alısverıs gel eve yerles soyun dokun anca uzandım kocısın dızıne felaket basım agrıyo kasıgımda sancı belım desen oda agrıyo.dokuluyom kızlar benn.:KK37:

Hellooo ben geldımmm acılınnn yoldan :)) ayy aglancak halıme guluyom valla tatlı yapım gelırım yazmıstım yarım saate dıye aksamustu,amaa ben yenı oturdum,yemek ,market alısverıs gel eve yerles soyun dokun anca uzandım kocısın dızıne felaket basım agrıyo kasıgımda sancı belım desen oda agrıyo.dokuluyom kızlar benn.:KK37:

oh oh süper bu belirtilerin hepside çok güzel şikayet etme.canın tatlımı istedi bu seferde kız tazmanya canavarı seniiii:KK1:

Kardelencım afıyet olsun canım valla yarasınn,gecıkmelıde olsa yedım dıyosun yanıı.bende dun sana dedıgım tatlıyı yaptım bugun,az once kocısle test ettık onaylandıı.r saat sonrasına da cıg kofte yıcezz.bogazımı tutana ask olsunn:KK60:

herkese hayirli aksamlar kizlar:80::80::80:iyisiniz insallah?????????

derincim tekrardan evlilik yildönumun kutlu olsun canim,insallah bir dahaki yildönumunu bebegin ile birlikte kutlarsiniz:KK61:
kardelenim demek baligi yedin,afiyet olsun canim..bugun burda da bahar havasi vardi..:KK61:
pelincim uzme kendini canim.ara ara hepimiz yasiyoruz o bunalimlari,allah yardimcin olsun:KK61:
ranacim testin guzel cikmis masallah:nazar:

Eki Görüntüle 266594

derincim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bi dahaki sefere bebeğinizde olsun inşallah.

Pelinim Allah ferahlık versin.Hepimize zaman zaman geliyolar maalesef.Artık bu bunalımların yerine bebeklerimiz gelsin inşallah.

arkadaşlar ben bugün balığımı yedim sonunda şükürler olsun.Ebrarcım balık çorbasıda içtim ama fena değildi.çok orjinal değildi sanırsam krema falan vardı içinde biraz işkembe çorbasını andırıyodu.ohh çok güzel bi bahar günüydü Ya Rabbi şükürler olsun:119:
Afiyet olsun kardelen inşallah her günün böyle güzel ve mutlu olsun canım.
Alışveriş işi yoruyor gerçekten canım.
Kardelencım afıyet olsun canım valla yarasınn,gecıkmelıde olsa yedım dıyosun yanıı.bende dun sana dedıgım tatlıyı yaptım bugun,az once kocısle test ettık onaylandıı.r saat sonrasına da cıg kofte yıcezz.bogazımı tutana ask olsunn:KK60:
Afiyet olsun selina hayırdır kız bu ne iştah ya bomba patlatıcan yada mideni bozucan:::))))))))Kız tatlının üstüne acı yenirmi::)

X