Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

yok canım ya sen aglama kıyamam sana ...ben zaten aglıyorum hic bişey degişmiyo ama rahatlıyorum aslında... icime atınca daha kötü oluyorum banucum...

amin canım benim inş...
Bizde sana kıyamıyoruz pelin aynı derdi yaşıyoruz ve dertlerimizi azaltmaya çalışıyoruz ağlama dfemiycem çünkü ölçülü ağladınmı rahatlarsın ama kendini yıpratma canım stres herşeyin başı.

Toplam 2 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

banu145145+,
Ana nereye kayboldunuz be...:KK53::KK53::KK53:

Bizde sana kıyamıyoruz pelin aynı derdi yaşıyoruz ve dertlerimizi azaltmaya çalışıyoruz ağlama dfemiycem çünkü ölçülü ağladınmı rahatlarsın ama kendini yıpratma canım stres herşeyin başı.

sagol canım biliyorum dertler üzüntüler paylaştıkca azalır zaten bende sizden başka kimselere anlatamıyorum cünkü bizi bizden başka kimse anlamayaz iyiki tanımışım sizleri...haklısın stres yapmamam lazım su doktora gidiyim hic bir sorunumun olmadıgını duyayım icim daha rahat olcak inş...

burdayız tatlım korkma seni hırkısla başbaşa bırakmayız.başka yerlerede göz gezdiriyos ondan yok görünüyos:KK34:
Aman bırrakıpta gitmeyin beni yaban elerde.
sagol canım biliyorum dertler üzüntüler paylaştıkca azalır zaten bende sizden başka kimselere anlatamıyorum cünkü bizi bizden başka kimse anlamayaz iyiki tanımışım sizleri...haklısın stres yapmamam lazım su doktora gidiyim hic bir sorunumun olmadıgını duyayım icim daha rahat olcak inş...
İnşallah canım ne zaman kontrolün.

Kızlar ben kaçtım show tv de teksas katliamı var yarın eşim evde ya izliyim severim korku filmlerini ama sabah evde biri varsa::)))

slm kızlar hayırlı geceler uyumadan bakayım dedim :)
selinacım çok teşekkür ederim canım inş ameliyata gerek kalmaz bendeki sorun burun tıkanıklıgı rahat nefes alamıyorum :) sende adetini beklemeden test yapmışsın umarım test yanlıştır ama olmad-sada üzülme olurmu hakkında hayırlısı olsun inş
ranacım 3 lü testiniz güzel çıkmış çok sevindim saglıkla dünyay gelsin melegin inşş
DERİNİM canım geç kaldım ama bende kutlayım istedim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara girin sevgiyle aşkla inş bide bebeginiz eklensin size katılsın inş canım
kızlar hepiniz inş iyisinizdir kib öptm sizleride ii geceler :):KK16::KK16::KK16:

Bende Anne olacagim gunleri hasretle uzun zamandir bekleyenlerdenim. Polikistik Over var bende. 98 KG' dan 1.5 yil icerisinde 81 KG' a dustugumde hamile kalmistim. Neredeyse dunyami sasirmistim. Bu hayatta bundan daha buyuk bir mutluluk olmadigini fark ettim. Daha henuz hamilelik fikrine alisamadan 8. haftada bebegimi kaybettim. Benim icin buyuk bir yikimdi ancak Rabbime sukurler olsunki cok kisa bir zamanda kendimi toparladim. Tekrar kilo vermeye odaklandim. Suan 78 kiloyum ve hala kilo vermeye calisiyorum. Benim hamile kalamamamdaki en buyuk etken malesef polikistik over' in sebep oldugu kilolar. Bu yuzden kilomu korumak zorundayim. Bu ay tekrar deniyorum. Umit ediyorum ki bu defa insallah guzel haberler alirim.

Anne olmak isteyenlerin zamani geldiginde bu guzel duyguyu tatmalari dilegiyle...

Saygilar.

Zeynep:emir_bebek:

Zeynepcim öncelikle gecmiş olsun canım. Bende baya yerde okumuştum kilo doğurganlığı etkiliyo diye. Tabiki rabbim kısmet ederse hersey olur ama belki önce biraz ileride ki cocuklarımıza sağlıkla bakabilmek için zayıflamanı istiyordur kim bilir. Bencede cocuk için zayıflamak gayet motive edici kutlarım inşallah en kısa zamanda bebişini alırsın kucağına

cok sagol canım benim...galiba oyle oldu tuttum tuttum kendimi sonunda patladım... ama bu seferde düzelemiyorum bir türlü ilk defa bu kadar kotü oldum...yaşadıgım şeylerde bile bu kadar aglamamıştım...amin canım amin dularaın icin allah razı olsun hamişlerin duaları kabul olurmuş... rabbim inş yaptıgımız duaları duyar ve burdaki butun arkadaşalarıma ve bana bu güzel annelik duygusunu tattırır hayırlısıyla...hamişlerde bebişlerini hayırlısıyla saglıklı kucakların alırlar inş:nazar:

Canım üzülme demek işe yaramıyor hepimiz zaman zaman dalıyoruz o piskolojiye ama cok uzatma ki canım bünyen etkilenmesin

bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

İnşallah kısa zamanda düzelir ama tedavilerde oluyo böyle dengesizlik ama düzelir bencede yakında

Hellooo ben geldımmm acılınnn yoldan :)) ayy aglancak halıme guluyom valla tatlı yapım gelırım yazmıstım yarım saate dıye aksamustu,amaa ben yenı oturdum,yemek ,market alısverıs gel eve yerles soyun dokun anca uzandım kocısın dızıne felaket basım agrıyo kasıgımda sancı belım desen oda agrıyo.dokuluyom kızlar benn.:KK37:

Canım sen kaç gün kala baktın teste İnşallah yalnış yada erkendir canım

selinacım çok teşekkür ederim canım inş ameliyata gerek kalmaz bendeki sorun burun tıkanıklıgı rahat nefes alamıyorum :) sende adetini beklemeden test yapmışsın umarım test yanlıştır ama olmad-sada üzülme olurmu hakkında hayırlısı olsun inş
ranacım 3 lü testiniz güzel çıkmış çok sevindim saglıkla dünyay gelsin melegin inşş
DERİNİM canım geç kaldım ama bende kutlayım istedim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara girin sevgiyle aşkla inş bide bebeginiz eklensin size katılsın inş canım
kızlar hepiniz inş iyisinizdir kib öptm sizleride ii geceler :):KK16::KK16::KK16:

Ranacım sen nasılsın biz bildiğin gibi :)

Derinim canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsu canım. Allah sağlıklı mutlu ve huzurlu niice yıllar versin inşalah. Seneyede bebişinizle kutlamayı nasip etsin mucuksss

Banumnasılsın kuşum keyfin nasıl ama bu ara iyi cok şükür dimi Allah daha iyi etsin canım

Ebrarım senle görüştük ama es gecmiyim seni de öperim

Bizim Mevlüt koşturmamız bitti çok sükür ama bende tabi. Yarın dan sonra rahattım inşallah evimde mutlu huzurlu olmayı düşünüyorum. Bu hafta Derine okuyomuşuz Allah kabul eder inşallah.

Uykum geldi gecmişi okurken kızlar hepinize iyi geceler tatlı tatlı rüyalar yarın görüşürüz inşallah

tamam ablacım msjın alındı ...en kısa zmanda okuyup bildiririm ...öpüyorummmm...
saol canım Allah razı olsun
3lü testimizde temiz çıktı ....:nazar::nazar::nazar:
çok şükür RABBİME ...inş kalan aylarımızda böyle güzel geçer sağlıkla alırım bebeğimi kucağıma(cümlesiyle tabi)...:emir_bebek:
aa nekadar güzel çok sevindim ranacım 9 ayınızı böyle sorunsuz geçirirsiniz inşallah .bebişimize maşallah
nasılsınız kızlarr :KK16:

canlarım benim şöyle bi göz attımbirsürü beşiler geliyoo çokk süperr rabbim hayırlsıını versin hepinizee ...

kızlar ben ikinci aşılmamı oldum 27/eylülde yine tek yumaş oluştuu bakalım artık sanırla bekliyorum ilk aşılamamda çok heveslenip sonrada kahrolmuştumm onun içinn bu sefer okdar umut bağlamadımm ama eşim bu sefer çok ümitli...
10 ekim adett günümm nasıl gelicekk tabi bilmiyorumm ...

benden şimdilik bukadar kızlar ... nasıl sevindimm güzel haberlerinizi aldıgımda anlatatmm :))

hepinizi kocaman kocaman öpüyorummm ...

o temiz kalplerinizle dua edin kızlar sizi yanımda hissetmek istiyorumm

...
cicişim nasılsın canım uzun zaman olmuştu özlettin kendini iyi olmana sevindim
aşılama yaptırmışsın hayırlı olsun canım inşallah sıkı sıkı tutunsun minişin .dualarımda olucaksın
slm kızlar iyi haftasonları

DERİNCİM evlilik yıldönümüz kutlu olsun daha nice senelere biraz gec kutladım :))
RANACIM maşallah büyümüşsünüz 3 lü testte temiz cıkmış inş. sonuna kadar güzel haberler alırsın kuzum:nazar:
CİCİM sende aşılama yapmışsın bu sefer güzel olacak inş. bir arkadaşımda yaptırdı ilkinde olmadı ama ikincide tutundu bebişi şimdi 6 aylık hamile darısı başına olsun inş.
PELOŞ sende gönlünü ferah tut ki kuşum herşey daha güzel olsun
EBRAR ablacım sen nasılsın mesaj alındı derin için 20 ayetel kürsi okuyorum ok:))
eşim evdeydi bu gün evi b.. götürüyordu sagolsun sildi süpürgü lavaboları yıkadı bende toz aldım ufak ufak acık temizlendi içim açıldı Allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin onlar olmasa ne yaparız annemde yarın geliyor inş. bir hafta anneannemin yanında kalıp bana gelecek inş. cok mutluyum annem geldiği için ben gidemedim bu sene onların yanına anacıgım geliyor :KK16:
herkesi cok öptüm allah emanet olun
tostim saol kuzum şimdiden
demek bugün ev temizledi kocişin Allah razı olsun onlardan ya gerçektende destekleri süper oluyo ALLAHIM başımızdan yanımızdan eksik etmesin
Koydum kahveler buz olldu hadi.

Tünaydın canım.

Canım elbette merak ediliyosun.

Eşimin işi vardı ondan giremedim ara kuşum.

Canım birsen aradı daha iyiymiş dün bütün gün hastahanedeymiş vakitsizlikten giremiyorum dedi.

Benimki kaç bilmiyorum ebuş.

Şükür temiz çıkmış canım inşallah hep böyle olsun.
kuzucum saol haber verdiğin için gerçi bende dün konuşmuştum delüyle :))))
buarada seninkide 20 canım
derincimm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım.dün kutlamıştım ama görmedin sanırsamm.yıl dönümünüzü inşallah seneye bebişle bereber kutlamak nasip eder Rabbim inşallah.nice nice seneler mutlu mesut geçirmek dileğiyle canım.

ben tatlı yapayım akşama.gelirim yarım saate.öptm pc açık.
var sende bişey var hadi bakalım :)))
inş canım uzun zaman oldu güzel haber almayalı...

ne güzel canım ya o saattte uyanabiliyosun benim kocişin erken gittigi zamanlarda kalkamıyorum sagolsun bişey demiyo bana...evet selinacım ya artık güzel haberler duymaya hasret kaldık...bari sizlerden alacagım hamiş haberleriyle moralim düzelsin inş...

evet derinim bende inanıyorum inş en yakın zamanda hayırlı haberler alırız...canım evlilik yıldonumun kutlu olsun nice mutlu yıllara inş seneye bebişin kucagında kutlarsınız bu güzel günü...

canım ya bende anlamamdım hep rüyalarımda bebekler görüyorum tv bebek görsem hemen aglamaya başlıyorum ama düzeltmeye calışcam kendimi.. eboşum allaha şükür bir sıkıntım yok tek sıkıntım bebegimin olmaması inş rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder hayırlısıyla...

taşınırsınız canım sıkma canını...bu arada üclü testiniz güzel cıkmış cok sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı dogmayı nasip etsin inş...

canım uzun zamandır gözükmüyodun...seni gördügüme sevindim...inş hayırlısı olur bebişin sıkı sıkı tutunur sana 10 ekimde güzel haberler alırız senden inş...bende seni öpüyorum kendine iyi bak öptüm...

haklısın canım bundan sonra daha iyi olmaya calışcam...annen geliyomuş ne güzel ya gözün aydın...bende seni ve yigenimi öpüyorum kendine iyi bak...
peloşum bu halin çok üzüzyo beni inşallah çabucak toparlanırsın bence herşeyin birirkimi aslında bahar depresyonuda geçiriyo olabilirsin .yanlız toparlanmaya çalış eğer depresyona girersen benim gibi bebek isterken korunmak zorunda kalırsın ben 6 ay mecburiyetten korundum bu yüzden .seni mutlu edicek şeyler yap enazından şunu düşün yanlız değilsin sevdiğin ve sevildiğin bi,r evliliğin var ailen var ve bizler varız kuzum .bebişde gelicek merak etme ama herşeyin vakti saati var .sana dediğim şey varya msnde konuşmuştuk onu yap rahatlıycaksın daha huzurlu olucaksın bitanem .öpüyorum seni çok kıyamam
tabi ablacım haber veririm
herkeze selam hayırlı aksamlar:KK16:
saol tatlışım öptümmm
merhaba kızlarrrrr fırsat bulup gldim kimse yok şansıma:KK43:
Derinimmmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,Rabbim nice mutlu huzurlu bol bebişli yıllar nasip eylesin cnm...
Bu arada aşılamaya başlamışsın hayırlı olsun inşaallahhh...
Selinam seninde bu ara adet günündü galiba test falan yaptın mı cnm?
Eboşum,pelinim,birsenim,ranam,ececim,sevcanım,cicilim,banumm,garibim,derdam sizler nasılsınız kızlar?
Kardeloş yok bu ara galiba nerde o gezmeleere mi gitti yoksa bebiş mi var da gelmiyor :KK34:
Kızlar yaa neyse fazla kalamıcam ben çıkana kadar belki toplanırsınız...
kuzucum dün aradım telin kapalıydı nasılsın ?paşam nasıl ?öptüm seni
Eki Görüntüle 266594

derincim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bi dahaki sefere bebeğinizde olsun inşallah.

Pelinim Allah ferahlık versin.Hepimize zaman zaman geliyolar maalesef.Artık bu bunalımların yerine bebeklerimiz gelsin inşallah.

arkadaşlar ben bugün balığımı yedim sonunda şükürler olsun.Ebrarcım balık çorbasıda içtim ama fena değildi.çok orjinal değildi sanırsam krema falan vardı içinde biraz işkembe çorbasını andırıyodu.ohh çok güzel bi bahar günüydü Ya Rabbi şükürler olsun:119:
ayyyy ımmm negüzel afiyet şifa olsun kardelenim demek çok beğenmedin işte damak tadı bu oluyo ben bayılıyorum yaa en sevilen yemekler listesinde 1 nomero diyebilirim :)))
oh oh süper bu belirtilerin hepside çok güzel şikayet etme.canın tatlımı istedi bu seferde kız tazmanya canavarı seniiii:KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tazmanya canavarı ay koptum sende buara bişey var kuzum dün gece msndede bombalar patlattın hep böyle ol inşallah
Kardelencım afıyet olsun canım valla yarasınn,gecıkmelıde olsa yedım dıyosun yanıı.bende dun sana dedıgım tatlıyı yaptım bugun,az once kocısle test ettık onaylandıı.r saat sonrasına da cıg kofte yıcezz.bogazımı tutana ask olsunn:KK60:
ya kardelen harbiden haklı kuzu yaa alemsin valla maşallah bu saydıklarını ben yesem varya ohooo yanmıştım .yinede afiyet şifa olsun yarasın bebeişine :))
Ebrar hiç gelmemiş bugün.
ebrar geldi geldide kk sürekli attı yine bende msnde takıldım niye gelmedin kuzu
kızlar ben bu topiğe katılalı da tam 1 yıl olmuş zaman ne çabuk geçiyo:KK59:
aaa negüzel demek 1 yıl oldu sende iyki gelmişsin kuzum ya seni tanıdığım için çok mutluyum tabi diğer bütün arkadaşlarımıda
ben bilmiyom misafir kim amanın topiğimize hırkıs girmiş emrecikte bende daha iyiyiz teyzeleri bende hastalığı ebrar satıyım dedim yemedi neyse aman hasta olmasın kılzar sizde kendinize dikkat edin havalar yanıltıyo banum sende iyisin kendine iyi bak

ohhh ohh hamarat hatun herşeyi yapmış kardelen49 sanada selam neyse kızlar ben çıkıyorum emrecik mama istiyo hepinize iyigeceler byee :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
he he bana satamadın ohh ya aslında bu sabah itibariyle çok hapşuruyorum ama dur bakalım eğer hasta olursam yandın haberin ola
emeremi ve diloşumu öpüyorum seni öpmüyom hasta birsen
Afiyet olsun canım güzel oldumu bari ımmm.Ben seni hatırlıyorum aşılama yaptırdığın dönemi falan ama sen ozaman bana pas vermiyordun:63::KK59::KK70::KK71:
hatlar karışmış banuşum :))))
kuzum nasıl oldunuz daha iyisiniz inşallah .gökcem napıyo onun bal yanaklarından öp teyzesi için
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı pazarlar herkese.
günaydın kuzucum hayırlı pazarlar yazmadığına göre adet gelmedi ohhh şükür

elifim dün konuştuk evet bende seni öptüm canım
kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok değişik bir rüya gördüm hayırlara çıksın anlatıyım
şimdi biz ailemle deniz kenarındayız bir anda deniz yanımıa kadar geliyo neyse herkes kaçışıyo bense kenarda bir oturma bankı var onun üstüne çıkıyorum bi bakıyorum denizin içinden bembeyaz bir geyik ve tavşan çıkıyo .aa diyorum onların ne işi var orda neyse biraz öteye bakıyorum yine beyaz bir inek ve ördek ineğin öyle memeleri vardıki .neyse enson kafamı çeviriyorum dalgaların içinden bir leylek çıkıyo .ALLAHIM diyorum bunlar ney böyle .öyle şaşkındımki .sonrada uyandım yaa ama hala etkisindeyim .kızlar yoksam topicimizden birçok hamilemi çıkıcak .ben ilk ona yordum hayırlısı olsun

Son düzenleme:
canım bu aralar iyi degilim yşadıgım şeyler aklıma geldikce aglıyorum hep hatta şimdi bile bu yazıyı yazarken gözyaşlarımı tutamıyorum rabbim inş en yakın zmanda yüzümüzü güldürür inş hayırlısıyla...

haklısın derinim ama inan elimde degil şu anda bile bu ayzıları okurken gözyaşlarımı tutamıyorum ne oluyo bana ya psikolojimmi bozuldu acaba yaşadıklarımdan dolayı cok yanlız hissediyorum kendimi ailemde burda degil...rabbim hayırlısıyla bir bebek nasip etsede yanlızlıgımızı giderse...bende seni öpüyorum canım..

hoşgeldin canım aramıza oncelikle gecmiş olsun...rabbim inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bundan sonra...
oyyy cnm yaa.agla açılırsın peloşum geçecek bu günler arkadasım..o zaman bu topici okuyup duygulanıcaz bu sefer:KK54:
bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

Eki Görüntüle 266594

derincim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bi dahaki sefere bebeğinizde olsun inşallah.

Pelinim Allah ferahlık versin.Hepimize zaman zaman geliyolar maalesef.Artık bu bunalımların yerine bebeklerimiz gelsin inşallah.

arkadaşlar ben bugün balığımı yedim sonunda şükürler olsun.Ebrarcım balık çorbasıda içtim ama fena değildi.çok orjinal değildi sanırsam krema falan vardı içinde biraz işkembe çorbasını andırıyodu.ohh çok güzel bi bahar günüydü Ya Rabbi şükürler olsun:119:
canımmm çok sagoll çok begendim eklediginiii Allah razı olsun kardelenimmm:KK16:
herkese hayirli aksamlar kizlar:80::80::80:iyisiniz insallah?????????

derincim tekrardan evlilik yildönumun kutlu olsun canim,insallah bir dahaki yildönumunu bebegin ile birlikte kutlarsiniz:KK61:
kardelenim demek baligi yedin,afiyet olsun canim..bugun burda da bahar havasi vardi..:KK61:
pelincim uzme kendini canim.ara ara hepimiz yasiyoruz o bunalimlari,allah yardimcin olsun:KK61:
ranacim testin guzel cikmis masallah:nazar:
sagol bebişim yaa sizi çok seviyorum Allah razı olsun garipcim:KK16:
ben bilmiyom misafir kim amanın topiğimize hırkıs girmiş emrecikte bende daha iyiyiz teyzeleri bende hastalığı ebrar satıyım dedim yemedi neyse aman hasta olmasın kılzar sizde kendinize dikkat edin havalar yanıltıyo banum sende iyisin kendine iyi bak

ohhh ohh hamarat hatun herşeyi yapmış kardelen49 sanada selam neyse kızlar ben çıkıyorum emrecik mama istiyo hepinize iyigeceler byee :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
canım birsoşummmm sagolasın Allah razı olsun kuşummmm..emrecigimi öp benim için yerim onun o suratını:nazar::nazar::nazar:
Kızlar ben kaçtım show tv de teksas katliamı var yarın eşim evde ya izliyim severim korku filmlerini ama sabah evde biri varsa::)))
ayyyy varya banuşşşş ben o filme bayılıyorum iki defa izledim.bende korku çok severim ama dedigin gibi biri olcak yanımda:)hee bide o katliam gerçek biliyosun dimi:18:
kuşumm iyimisin bugünnn..bogazların nasıl oldu gökçecim nasıl çok öpüyorum ikinizide...sagol bitanemm Allah razı olsun kutladıgın için:KK16:
Zeynepcim öncelikle gecmiş olsun canım. Bende baya yerde okumuştum kilo doğurganlığı etkiliyo diye. Tabiki rabbim kısmet ederse hersey olur ama belki önce biraz ileride ki cocuklarımıza sağlıkla bakabilmek için zayıflamanı istiyordur kim bilir. Bencede cocuk için zayıflamak gayet motive edici kutlarım inşallah en kısa zamanda bebişini alırsın kucağına

Canım üzülme demek işe yaramıyor hepimiz zaman zaman dalıyoruz o piskolojiye ama cok uzatma ki canım bünyen etkilenmesin

İnşallah kısa zamanda düzelir ama tedavilerde oluyo böyle dengesizlik ama düzelir bencede yakında

Canım sen kaç gün kala baktın teste İnşallah yalnış yada erkendir canım

Ranacım sen nasılsın biz bildiğin gibi :)

Derinim canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsu canım. Allah sağlıklı mutlu ve huzurlu niice yıllar versin inşalah. Seneyede bebişinizle kutlamayı nasip etsin mucuksss

Banumnasılsın kuşum keyfin nasıl ama bu ara iyi cok şükür dimi Allah daha iyi etsin canım

Ebrarım senle görüştük ama es gecmiyim seni de öperim

Bizim Mevlüt koşturmamız bitti çok sükür ama bende tabi. Yarın dan sonra rahattım inşallah evimde mutlu huzurlu olmayı düşünüyorum. Bu hafta Derine okuyomuşuz Allah kabul eder inşallah.

Uykum geldi gecmişi okurken kızlar hepinize iyi geceler tatlı tatlı rüyalar yarın görüşürüz inşallah
elifim çok sagol Allah razı olsun tatlım...sende mevlütü atlatmışsınn Allah kabul etsin dinlen şimdi bol bol:KK16:
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı pazarlar herkese.
günaydın taziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK60:ay kardelenim ya benide güldürdü...
saol canım Allah razı olsun

aa nekadar güzel çok sevindim ranacım 9 ayınızı böyle sorunsuz geçirirsiniz inşallah .bebişimize maşallah

cicişim nasılsın canım uzun zaman olmuştu özlettin kendini iyi olmana sevindim
aşılama yaptırmışsın hayırlı olsun canım inşallah sıkı sıkı tutunsun minişin .dualarımda olucaksın

tostim saol kuzum şimdiden
demek bugün ev temizledi kocişin Allah razı olsun onlardan ya gerçektende destekleri süper oluyo ALLAHIM başımızdan yanımızdan eksik etmesin

kuzucum saol haber verdiğin için gerçi bende dün konuşmuştum delüyle :))))
buarada seninkide 20 canım

var sende bişey var hadi bakalım :)))

peloşum bu halin çok üzüzyo beni inşallah çabucak toparlanırsın bence herşeyin birirkimi aslında bahar depresyonuda geçiriyo olabilirsin .yanlız toparlanmaya çalış eğer depresyona girersen benim gibi bebek isterken korunmak zorunda kalırsın ben 6 ay mecburiyetten korundum bu yüzden .seni mutlu edicek şeyler yap enazından şunu düşün yanlız değilsin sevdiğin ve sevildiğin bi,r evliliğin var ailen var ve bizler varız kuzum .bebişde gelicek merak etme ama herşeyin vakti saati var .sana dediğim şey varya msnde konuşmuştuk onu yap rahatlıycaksın daha huzurlu olucaksın bitanem .öpüyorum seni çok kıyamam

saol tatlışım öptümmm

kuzucum dün aradım telin kapalıydı nasılsın ?paşam nasıl ?öptüm seni

ayyyy ımmm negüzel afiyet şifa olsun kardelenim demek çok beğenmedin işte damak tadı bu oluyo ben bayılıyorum yaa en sevilen yemekler listesinde 1 nomero diyebilirim :)))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tazmanya canavarı ay koptum sende buara bişey var kuzum dün gece msndede bombalar patlattın hep böyle ol inşallah

ya kardelen harbiden haklı kuzu yaa alemsin valla maşallah bu saydıklarını ben yesem varya ohooo yanmıştım .yinede afiyet şifa olsun yarasın bebeişine :))

ebrar geldi geldide kk sürekli attı yine bende msnde takıldım niye gelmedin kuzu

aaa negüzel demek 1 yıl oldu sende iyki gelmişsin kuzum ya seni tanıdığım için çok mutluyum tabi diğer bütün arkadaşlarımıda

he he bana satamadın ohh ya aslında bu sabah itibariyle çok hapşuruyorum ama dur bakalım eğer hasta olursam yandın haberin ola
emeremi ve diloşumu öpüyorum seni öpmüyom hasta birsen

hatlar karışmış banuşum :))))

kuzum nasıl oldunuz daha iyisiniz inşallah .gökcem napıyo onun bal yanaklarından öp teyzesi için

günaydın kuzucum hayırlı pazarlar yazmadığına göre adet gelmedi ohhh şükür

elifim dün konuştuk evet bende seni öptüm canım
kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok değişik bir rüya gördüm hayırlara çıksın anlatıyım
şimdi biz ailemle deniz kenarındayız bir anda deniz yanımıa kadar geliyo neyse herkes kaçışıyo bense kenarda bir oturma bankı var onun üstüne çıkıyorum bi bakıyorum denizin içinden bembeyaz bir geyik ve tavşan çıkıyo .aa diyorum onların ne işi var orda neyse biraz öteye bakıyorum yine beyaz bir inek ve ördek ineğin öyle memeleri vardıki .neyse enson kafamı çeviriyorum dalgaların içinden bir leylek çıkıyo .ALLAHIM diyorum bunlar ney böyle .öyle şaşkındımki .sonrada uyandım yaa ama hala etkisindeyim .kızlar yoksam topicimizden birçok hamilemi çıkıcak .ben ilk ona yordum hayırlısı olsun

ayyyyyyyy bitanem yaaaa bu nasıl güzel bir rüyadır Allahımmmm vallahi billahi okurken tüylerim kalkışa geçti kuşum..:nazar::nazar::nazar:herkese de anlatma bence bak...ben ilk senin hamile kalacagına yordum valla kuşummm ama harika bir rüyaaaa süperr süperrrrr.:nazar:

selammm... ablacım rüyan hayırolsun inşallah.bolluğa berekete senin ve birçok kişinin hamileliğine çıksın inşallah.bu arada sana ve bebişine yarasın yediklerin diyince benim çeşmeler açıldı :2:çünkü kırmızılar teşrif etti öğleden sora :KK43: moralim felaket durumda.sanırım bu istekten de vazgeçicem o kadar bunaldım.neyse çok konuşmaya ne keyfim ne isteğim var.hoşçakalın öptm :KK5:

selammm... ablacım rüyan hayırolsun inşallah.bolluğa berekete senin ve birçok kişinin hamileliğine çıksın inşallah.bu arada sana ve bebişine yarasın yediklerin diyince benim çeşmeler açıldı :2:çünkü kırmızılar teşrif etti öğleden sora :KK43: moralim felaket durumda.sanırım bu istekten de vazgeçicem o kadar bunaldım.neyse çok konuşmaya ne keyfim ne isteğim var.hoşçakalın öptm :KK5:

canımm yaa bozma hemen moralini nolur:KK43:(lütfen bak kaç günlerdir iyiydin...inşallahh bundan sonraki ay kalırsın ne dicegimi bilmiyorum...sadece üzülmemeni istiyorum selinam.

X