Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar hayırlı aksamlar.annemlerdeyız kocısle babam mac seyredıyo bıtsede eve gıtsek dıye bakınıyom bende.kasıgımda sancı var yatmak ıstıyorum benımkı yola cıktı herhalde bu ay da olmadı sanırım :26:

Merhaba kızlar ayşe şimdi gitti bende size bakıyım dedim dolu dolu bir gün geçirdik filmler izledik yemek yaptık bana pasta tarifi verdi onu yaptık zilloş::))Coştuk kudurduk eşim onu evine götürdü bende yorgun bir şekilde bilgisayar başına geçtim.
Selina uebesli nasılsınız kızlar bu gece pek uğrayan olmamış bende pek kalamıycam yorgunum hepinizi çok öptüm.

Selam kızlar hayırlı aksamlar.annemlerdeyız kocısle babam mac seyredıyo bıtsede eve gıtsek dıye bakınıyom bende.kasıgımda sancı var yatmak ıstıyorum benımkı yola cıktı herhalde bu ay da olmadı sanırım :26:
Belli olmaz canım hemen ümidini kaybetme ama sana şunu diyim ne zaman aklından çıkarırsan o zaman hamile kalırsın inan canım.

Iyı aksamlar banucum gunun guzel gecmıs sevındım.yegende masallah yaa ne guzel her cocuk ayak uydurmaz buyuklere.sımdıkı cocuklarda cok zekı yaa.Allahım en kısa zamanda sana da nasıp etsın hayırkı bır evlat,yegenınde yardım eder sana yanlız buyumez ınsallah canım.
Canım ya kafamdan son haftaya kadar atmıs oluyorum ama son hafta sanırım akıldan cıkmıyo.bugune kadar yogunluktanda pek akıl etmemıstım kendımı dınleyememıstım,agrı olunca dedım gelıyo herhalde.hakkımda hayırlısı neyse o olsun ınsallah yaa.

Iyı aksamlar banucum gunun guzel gecmıs sevındım.yegende masallah yaa ne guzel her cocuk ayak uydurmaz buyuklere.sımdıkı cocuklarda cok zekı yaa.Allahım en kısa zamanda sana da nasıp etsın hayırkı bır evlat,yegenınde yardım eder sana yanlız buyumez ınsallah canım.
Canım ya kafamdan son haftaya kadar atmıs oluyorum ama son hafta sanırım akıldan cıkmıyo.bugune kadar yogunluktanda pek akıl etmemıstım kendımı dınleyememıstım,agrı olunca dedım gelıyo herhalde.hakkımda hayırlısı neyse o olsun ınsallah yaa.
Çok yaramaz ama mutfakta çok yardımcı yemeyi sevdiği için yapmayıda beceriyor daha 4.5 yaşında ama süper kek tarifi var inan ben ezbere bilmiyorum::))İnşallah olsunda adını bile koydu ayşe deniz olcakmış bende söz verdim olsunda deniz olsun dedim.Öyle canım artık çocuklarda süper zeka var inanamıyorum bazen ağzım bir karış açık kalıyor maşallah zamane çocuklarına.
Selinacım benim unut dediğim tamamen artık takmadan boşvererek benim hamileliğim hiç artık aklıma dahi getirmediğim ayda olmuştu bende bu dediğimi yapamıyorum şu an düşünmeye başladım akapunktura gitmeyi düşünüyorum rahatlamak için.

mrbbbbb
garipcim çok sagol canım papatya evde yok ama dışarı çıkınca alırım inş sagol canım benim :)
derinim demek seninde burunda sorun var ben farkında varıyodum ama ne biliyom gittik dr dan tescilledik:) sende klomene başlamışsın genelde yumurtlama normalse klomenle başlıyolar canım igneyi soon zamanlara dogru veriyolar yumurta az ise benim iki tane oluyo genelde ki en saglıklısı öyle iyi gelişiyolar az olunca :)

İyi geceler kızlar...herkes gıtmıs bende zaten erken yatıcam bu gece.
Banum sagol cnm benım biliyorum dualarındayım sende benım cnm.
Piano ne dıcegımı bılemıyorum cok uzuldum.rabbım bıdaha yaşatmasın.cok gecmıs olsun:KK43:
ezgı hıcbıseyden haberımız yok ugramadıgın ıcın cnm.cok gecmıs olsun sanada cnm.
Ranam kızınada sanada tesekkurler öpuyorum cnm.
Ebusum gelınce burda olmcam kusum k.bakma olurmu.uykum var cok.
Öptm hepınızı.ıyı geceler.

banucum maşallah yegenine yaa büyümüş küçülmüş gibi cadı yaa tarif bile vermiş ne güzel :) onun gibi akıllı bi yavrun olsun inş.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.

garipcıgım şükür dıyelım sen de ıyısın ınşallah.her defasında unutmuyorsun sağolasın.
abrar ablam sağolasın merak etmişsin beni...
abla ewe geldıgımde yazmıstım zaten sana.sonrakı gunler sorma yataktan kalmadım..cıkarmalardan.tam dr a gıtcektık ki durdu kusmalarım bunun yerıne 3 gun once gece sıtmalandım titredım.bır yandan ateş 38.5 lara çıktı.hastalığım neydı anlamadım.belden aşağıya bacaklarıma iğne gibi nasıl ağrılar battı anlatamam kıvrandım.dr umuzu aradık.ateşi düşürmeye çalışın dedi.eşim allah razı olsun sirkeli buzlu suyla koltuk altlarıma ve başıma bezler koydu.o olmasa ben napardım allah razı olsun.hep benle ugrastı gıydırdı fılan.boşuna denmıyor hastalıkta,sağlıkta dıye...dr ağrılar için mınoset onermıs sadece gunde 1 kez dıye.ateş geçmezse gelın demiş.ateşimi düşürdü eşim.o gunden berı de yatıyorum.o yuzden gıremedım.haber de veremedım.cep tel bıle elıme alamadım.sımdı de bıraz oturayım dedım ama ağrılar hala batıyor.bır sure daha gelemeyebılırım.
herkes ALLAH!A emanet olsun...sağlıktan ötesi boş sağlığın yoksa hayattan zevk almıyor insan...
geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım
dün kontrolüm wardı 3lü testimizde yapıldı...kan sonuçlarımızda 3gün sonra çıkacak hayırlısıyla ...
bebeğimi gördüm nasılda büyümüş teyzeleri ...resmen secde eder gibi duruyordu dr bile şaşırdı şu duruşa bak diye...:nazar::nazar::nazar:
yine sakladı kendini açmadı tam ama dr un bahsettiği bi iki çizgi wardı o çizgiyi gördü ve kesinKIZIMIZZZ...geliyor hayırlısıyla....:81:
ufak tefek ciciler aldık babamızı ikna edemedik çünkü ...acayip hewesli elinden gelse bir günde yapcak bütün alışwerişi...:KK60:

geçmişi okuyamadım ...EBRAR ABLAM...duaları okumuştumda yazmak için fırsat bulamadım...
hepinizi öpüyorum canlar ....
maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.
ooo canım baya şeyler yapmışsın maşallah...kışa hazırlık yapıyosun dimi ben daha hic bişey yapmadım gerci annem turşumu hazırlıycak sagolsun...selşnacım sorma ya allahtan ışıklar erken geldi evi süpürdüm 3tede sular geldi evi sildim banyo tuvalet hallettim valla ikisi olmadan hicbişey yapılmıyo...

oh canım ne güzel ya benim yigenlerim uzakta cok özlüyorum onları benim yerimede öp banucum kız cocuklarınıda cok severim ne zilli oluolar dimi bende seni öpüyorum iyi eglenceler yigeninle sana...

amin eboşum inş erimiştir tahlillerimde de bir sorun cıkmazda bende hayırlısıyla bebiş calışmalarına başlarım...ay sorma canım ya gercekten dogru söyluyosun eli kolu gibi hemen gelince ışıklar ve sular işlerimi yaptım icim rahatladı valla...

sevcanım canım benim kıyamam sana ya cok kötü olmuşsun gecmiş olsun bende marak ettim seni arıycaktım ama knt kalmadı kuzum yükleyince arıycam seni ve yigenlerimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

canım demek kesin kızınız oluyo tekrar hayırlı olsun maşallah ya hayırlısıyla dogmayı nasip etsin rabbim...

ne demek canım burda gelmeyen herkezin yoklugu belli oluyo garipcim...amin canım inş :KK19: :KK54:

canım gecmişteydim gec yazdım kusura bakma iyiyim sagol sen nasılsın...demek sezaryan dedi... hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişin inş...
evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:
Selam herkese...anca gelebıldım kızlar...
Cok sagolun biraz rahatladım aşılama hakkında yazdıklarınıza.acıkcası banunun aşılamasına ilk giren doktoru bıldıgım icin korku girmişti icime.hayırlısı ins.bugun gittim.klomenle gelistirecek canlar.igneyle tavsıye etmedı.maliyetınden de dgl ben pko oldugum için temkinlı davranmak zorundayım kist oluşmasından korkarım dedı.klomeni bile 2 doz yazdı.glucofajı içmedıgımı syledm yıne kızdı tabı onuda aldım.yanı 2kutu tetradox eşimde bende icicez,klomen,glukofaj ve folik yazdı.gecen aykı hormon testımı ve kocişin en son yaptrdıgı testı goturdum.tekrar ıstemedı Allahtan.senın fsh yuksek dedı vede prolaktın.asılama yapmakla en guzel kararı vermişsin dedı öyle işte kızlar.
haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.
Gökçem cok gecmıs olsun,ins amelıyata gerek kalmaz cano..o burunda dedıgın kemık olayı bende de var cnm.
Pelinim adet olmuşsun hadı bakalım kistinde erisin gtsın ıns cnm.sonrada melegıne merhaba de.
Elifim inş bel agrıların bebistendır yaa,inş adetin gelmez kuzu bombayı patlatırsın bakarsn kız!
Selinam tursuları halletmişsın oh şimdıden afıyet olsn.senın gelmeyesıceyede az kaldı can,ıns miniş yoldadır.
Kardelenim seninde az kalmıs hadı hayırlısı cnm.
Ay bıdahakıne okurken önce kagıda not alıcam ya of unuttugm şeyler icin özur dilerm kızlar ya.onrada melegıne merhaba de.
Elifim inş bel agrıların bebistendır yaa,inş adetin gelmez kuzu bombayı patlatırsın bakarsn kız!
Selinam tursuları halletmişsın oh şimdıden afıyet olsn.senın gelmeyesıceyede az kaldı can,ıns miniş yoldadır.
Kardelenim seninde az kalmıs hadı hayırlısı cnm.
Ay bıdahakıne okurken önce kagıda not alıcam ya of unuttugm şeyler icin özur dilerm kızlar ya.
saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.
Çok yaramaz ama mutfakta çok yardımcı yemeyi sevdiği için yapmayıda beceriyor daha 4.5 yaşında ama süper kek tarifi var inan ben ezbere bilmiyorum::))İnşallah olsunda adını bile koydu ayşe deniz olcakmış bende söz verdim olsunda deniz olsun dedim.Öyle canım artık çocuklarda süper zeka var inanamıyorum bazen ağzım bir karış açık kalıyor maşallah zamane çocuklarına.
Selinacım benim unut dediğim tamamen artık takmadan boşvererek benim hamileliğim hiç artık aklıma dahi getirmediğim ayda olmuştu bende bu dediğimi yapamıyorum şu an düşünmeye başladım akapunktura gitmeyi düşünüyorum rahatlamak için.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.

günaydın arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar diliyorum inş.bu mübarek günde dualarımız kabul olurr.

Günaydın kızlar.cumanız mübarek olsun.ettıgımız tum dualar kabul olsun inşallah.
Selinam alemsin niye hemen yaptn varsada cıkmaması cok normal.ama dayanamıyoruz bız,ben bılıyorum.dur bakalım.kırmızıyı görsen bile üzme kendini cnm dedıgın gıbı moralını bozma hemen.Allahım hayırlısı neyse onu versin...evet bende basladım.az önce ilk klomenimi içtim duamı okudum şifa niyetine deyip...Allahım hayırlısını versın.adetımde yıne kısa surucek heralde.dun azaldı bugun yok.

banucum maşallah yegenine yaa büyümüş küçülmüş gibi cadı yaa tarif bile vermiş ne güzel :) onun gibi akıllı bi yavrun olsun inş.
Amin canım inşallah Allah hepimiz güüzel evlat versin akıllı sağlıklı.
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.
Günaydın selina amin canım.
geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım

maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.

evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:

haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.

saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.
AAA selina adete 3 gün var yapıyosun birde yok işte diyosun kimin çıkmışta senin çıksın adete 3 gün kala dur sabret azıcık.
Kışlıklarıda yapmışsın Allah iyi günlerde yemenizi kısmet etsin.
Günaydın kızlar.cumanız mübarek olsun.ettıgımız tum dualar kabul olsun inşallah.
Selinam alemsin niye hemen yaptn varsada cıkmaması cok normal.ama dayanamıyoruz bız,ben bılıyorum.dur bakalım.kırmızıyı görsen bile üzme kendini cnm dedıgın gıbı moralını bozma hemen.Allahım hayırlısı neyse onu versin...evet bende basladım.az önce ilk klomenimi içtim duamı okudum şifa niyetine deyip...Allahım hayırlısını versın.adetımde yıne kısa surucek heralde.dun azaldı bugun yok.
Günaydın derin Allahım inşallah yüzüne gülsün canım moral bozmak yok bundan sonra hep gül eğlen tamammı canım benim.

Banum amin canım.hepımız gulelım...ay varya hapların hepsı sabah1,akşam1...10ar dk arayla iciyorum gögsume yapıstılar ınmıyolar sankı.cok suda içemıyorum cay içim barı.

günaydın herkese arkadaşlar bi selam verip kaçıcam kahvaltı hazırlıyorum kocişde evde dua vakti burdayım inşallah kalabalık oluruz çok öptüm sizi :KK34:

kızlar nasılsınız.... hepimizin cuması mübarek olsun ALLAHIM duası okunan arkadaşımızın DUALARINI DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN HAYIRLI evlatlar versin İNŞALLAH

kızlar beni sorucak olursanız internet zararl olur diye haber veremedim ALLAHIMA SONSUZ HAMD OLSUN pazartesi transverim oldu İNŞALLAH Hayırlısıyla bana tutunurlar bu salı deyil haftaya salı test yaptırcam tab İNŞALLAH adet olmam adet sancılarım başladı korkuyorumda

ALLAHIMA sıgınıyorum ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısıyla nasip eder bana

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen kızlar sizleri seviyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın

Son düzenleme:
Banum amin canım.hepımız gulelım...ay varya hapların hepsı sabah1,akşam1...10ar dk arayla iciyorum gögsume yapıstılar ınmıyolar sankı.cok suda içemıyorum cay içim barı.
Sana öyle geliyordur canım ekmek ye daha iyi gelir.
günaydın herkese arkadaşlar bi selam verip kaçıcam kahvaltı hazırlıyorum kocişde evde dua vakti burdayım inşallah kalabalık oluruz çok öptüm sizi :KK34:
Bende geldim.
kızlar nasılsınız.... hepimizin cuması mübarek olsun ALLAHIM duası okunan arkadaşımızın DUALARINI DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN HAYIRLI evlatlar versin İNŞALLAH

kızlar beni sorucak olursanız internet zararl olur diye haber veremedim ALLAHIMA SONSUZ HAMD OLSUN pazartesi transverim oldu İNŞALLAH Hayırlısıyla bana tutunurlar bu salı deyil haftaya salı test yaptırcam tab İNŞALLAH adet olmam

ALLAHIMA sıgınıyorum ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısıyla nasip eder bana

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen kızlar sizleri seviyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın
Aleynacım Rabbim hakkında hayırlısını versin canım sonuç inşallah iyi olur rahat bırak kendini kuru dut ye kabak çekirdeği ananas.

Banum hosgeldın cnm...bende geldım mucukss.
Aleynacım şükür ugradın,merak ettık kac gundur.hadı hayırlı ugurlu olsun canım,insallah tutunur ve saglıklı bi şekilde kucagına alırsın.

X