Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım seni umutlandırmak istemem ama ben bugun bir topikte okudum kanda baktırıp sonucu 2 cıkanlar olmuş...bir hafta sonrada hamile olduklarını ögrenmişler...inş seninkide öyledir...hayırlısı olsun...

gerçekten miiiii inan çok sevndm inşallah bnmkide öle olur oda mı gününde tahlil yaptrmş

sağol canım bende tekim canım sıkılıyoo
off ya tek olmak zormuş valla ama sizlerle konuşunca sıkıntım geciyo benim:))
merhaba arkadaşlar :)
nasılsınız ?
benimde canım çok sıkılıyor :KK43::44:

hoşgeldin canım aramıza iyiyim sagol sen nasılsın...bu aralar herkezin canı sıkılıyo bebiş olmadıgından dolayı galiba...bebişlerimiz olsa onlarla ilgilenirdik hicte canımız sıkılmazdı...:KK31:

off ya tek olmak zormuş valla ama sizlerle konuşunca sıkıntım geciyo benim:))

hoşgeldin canım aramıza iyiyim sagol sen nasılsın...bu aralar herkezin canı sıkılıyo bebiş olmadıgından dolayı galiba...bebişlerimiz olsa onlarla ilgilenirdik hicte canımız sıkılmazdı...:KK31:

aynen valla ya çok zor aynen katılıyorum sizlerle konuşmak çok iii

Cnm,insallah erkendır diyelım.evet cogu kişinin 5gun önceden cıkıyor.ama bak şöyle hesaplanması gerekmıyo mu?şmdı 24agstos adetn 1günü.yumurtlama en erken 11.günü başlıyor.yumurtlama adetn 18inci gününe kadar olsa ki daha gec yumurtlayanlarda oluyor,senin adetten snra yumurtladgn günler muhtemelen eylül 5-6 gibi.diyelim tuttu:)1hafta döllenip rahme yerlesme süresı var.yanı daha yeni yerlesmis ve 1haftalık bile degldr ki daha gec yumurtlama oldysa daha bebegn b sı yoktr rahımde...ay ne cok kafanı karıstrdm dımı.yanı ben illa vardr dıye dmyorm cnm olmuş olsa kanda cıkmama ihtimalini hesaplyorum da:)tabı bıde madalyonun dıger görmek istemedıgımız yüzüde var.

canım seni umutlandırmak istemem ama ben bugun bir topikte okudum kanda baktırıp sonucu 2 cıkanlar olmuş...bir hafta sonrada hamile olduklarını ögrenmişler...inş seninkide öyledir...hayırlısı olsun...

süpersiniz sizi öpebilirmiyim:KK54:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
::KK60:60: bu arada pelin sana özelden msj attım

Telefonla konusuyodm kıslar gec yazyorm k.bkmayın..
Aman pelinim gelmezse gelmesn yalvarıcak halim yok.sende yanlzsn he,benımkıde gec gelıyo.gelen olmazsa burdaym cnm.

Aman pelinim gelmezse gelmesn yalvarıcak halim yok.sende yanlzsn he,benımkıde gec gelıyo.gelen olmazsa burdaym cnm.

benimkide geç geliyor çalşıyo bende heyecanımı yanlız yaşıyorum ona 1 hafta önce adet oldum dedim o daha çok bekleyişe giriyoo..
bu arada benm adım gülşah 25 yaşındayım daha doğrsu 25 bitti 1.5 yıllık evdeyim 7 aydır bebiş bekliyorum 4 ay tuttrdm 9 haftalıkken kalbi durdu mecburen kürtaj oldum.şimdi hamilelik duygusunu yaşadığım için vazgeçemeiyorum tekrar yaşamak istiyorum

Öp cardelencm,bende öpuyorum telden smıle koymak zor oluyo anla sen:)mujkss.inş hamılesındır...hanı bana özel msk hıh tüstüm:)

değilmi kesin kıskanmamışsındır :))delüm benim inşallah bigün seninlede kucaklaşırız canım
emre nasıl oldu daha iyidir inşallah

kuzum yaa hiç belli olmaz belkide enkısa zamanda görüşürüz

kuzum hayırdır niye ağrın olduki merak ettim iyisindir inşallah şimdi

ececim başınsaolsun canım ALLAH rahmet eylesin canım .üzülme lütfen bebişini düşün canım

elifim evet canım süperdi nasip olurda görüşürüz inşallah

tatlım buara millet habire doğuruyo bende okadar çok haber aldımki ah ah darısıda bize olsun inşallah

kıyamam yaa yorulmuşsun baya bizde merak ettik seni yaa neyse iyi olmANa sevindim
buarada harikasın bunuda bil tamamı

inşallah canım ya çok mutlu oluruz

ranacım saol canım inşallah siz ankaralılarda buluşursunuz

kanka buluştuk kucaklaştık darısıda seninle kucaklaşmaya reismleri görmüşsün zaten canım :))
buarda geçmiş olsun bitanem gökcemede sanada öpüyorum sizi

kuzu düğünden geldim ama okadar yorgundumki azcık dinlendim
felaket trafik vardı tam 2 saatte bahçelievlerden döndüm ayaklarım koptu yaa .bide sıcak mahvettei yaaa

afiyet şifa olsun cano ohh yarasın

kuzu düğün değildi nikahtı ama hem gidişte hem dönüşte öyle trafik vardıki .buarada arabaylada ilk karşıya geçtim onuda başardım :KK1:buluşmalaraa arabayla gelirim dermişim .yok ya inanki metrobüs hepsinden süper dün nekadar rahattım

hayrolsun kuzum çok güzel rüyan hayırlara çıkar inşallah
bende güzel rüya gördüm hadi bakalım

inşallah olsunda kardelenin dediği gibi madeın turkey alırız ona :)))

evet banum ya çok güzel çıkmış yok ya herşey süper sende öylesin emin ol .
buarada dün gece aklıma yaş muhabbeti geldi hani doktora 22 demişsinya inanki kriz geçirdim yaa :KK60::KK60::KK60::KK60:
valla canım meryem suresi uzun olurda ayetel kürsilere devam etsekmi gerçi dünde konuştuk ama
tamam hadi git ilgilen benimkide gelir çıkıcam canım öptümm
Sağol canım benim sorma ya eşimde hep gülüyor::))Ben varım ebrar sen bana yeterki yaz.
garibim iyi yapmışın tatlım değişiklik olmuş bende bütün gün dışardaydım yoruldum .havalar çok sıcak yandık valla klima bile fayda etmedi bugün arabada
rüyamda vişne gördüm ama okadar çokki bide öyle tatlıki diyorumki ya bu kirazmı acab a bukadar tatlı vişne olurmu diyorum .yok vişne diyo birisi ama süperdi .hayırlara çıkar inşallah
Hayır olsun çok güzel.
Ay kızlar rüyalarınızhayra çıkar bebeğe nasip olur inşallahhhh

Ebrar canım sen benim yolladığım fotoları koydun mu kuzum buarada bugün msn de cıktım kitlendii bilgisayar acamadım bi süre bağlanamadım internete canım kusura bakmkuşum

Derinim başladın demek hadi hayırlı olsun canım moralini inancını yüksek tut Allahın izniyle hersey olur canım inaşşalah

Benim soğan kürü sebebiyle inanılmaz akıntı var gerci böbrekten kasığa bir sızı da var. Ya kızlar aklıma takıldı benim yumoşlar bu ay yavaş büyüyoya acaba soğan kürü yapmış olabilir mi. Ama öyle düşünüyorumda adam bu kürü kolay cocuk sahibi olalım diyede verdi anlamadım yani. Neyse bu ay büyümesse bir dahaki ay büyür inşallah en azından iltihaplarım sökülür bu ay dimi:)

Yalnız ben geldim herkes kaçmış alınıyom bak haaa:))
Polikistiklerin işine çok yarıyor yapın kızlar benim adetler iyi giderken yaptım beni şaşırtı.
Herkese günaydın kızlar...haftasonunuzun mükemmel gecmesı dilegimle.
Ebuşum canım,demek dun bahçelievlerdeydi dügün,bızde mevlüte oraya gttk desem:)içi tıklım tıklım kadınla dolu bi okul servisı gözüne carptysa o bizdik:)))
banum dun yazmşsın zuhuratbabayı olabılır cnm gıderız nolcak...daha ben dualara başlamadım kuşum.okucaz inş.
Olur o zaman derin bu cumadan başlayalım senin aşılamaya kadar biter nerdeyse.
BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
KARDELOŞ.............3,5 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
BERRİN...............????:KK55:
ELİF.................????:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:
RANA:KK49::KK49::nazar:
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:
EGAL:KK49::KK49::nazar:
CİCİLİ:KK49::KK49::nazar:
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
OOOO ilk üçdeyim vovvvv.::))))İnşallah listenin altlarına geçeriz.
selam hanımlar
ben elimdeki listeyle böyle bir liste oluşturdum
eklenmek isteyen varsa bildirsin
bide dualara tekrardan başlıyoruz haber veriyim dedim
ilk aleynadan başlıyoruz tedavide olduğu için okumak isteyen bana bildirsin
bide elifim ve berrinim sizde nekadardır beklediğinizi yazarsanız listeye eklerim
Sen yaz canım okuyalım.
Ay ellerine saglık ebuş cnmsn ya.liste yaptn yine he.hadı bakalım,listenın basından sonuna hepımız en yakın zamanda annişlere terfi edelim inşallah.
Amin.................
ne demek cano yaa duaya başlıycazya dedim listeyi düzenliyim
artık kış geliyo boncuumda regl listesini yapar
heyecanla bekleriz günlerimizi inşallah
inşallah annişlere terfi edicez önce hamişlere sonra anişlere :))
Aminnn...............

Memnun oldum gülşah.evet eşler çaktrmasada daha cok bekleyisteler cnm.hayırlısı olsn hepımız icin.ins bıdahakıne sonuna kadar yasarsn o guzel duyguyu...ben 29yasmdaym.6 yıllık evlıyım.1dusugum oldu 2007de dahada olmadı...ksmetse ekım ortalarında aşılama olcam.

QUOTE=DerinSu;20948620]Telefonla konusuyodm kıslar gec yazyorm k.bkmayın..
Aman pelinim gelmezse gelmesn yalvarıcak halim yok.sende yanlzsn he,benımkıde gec gelıyo.gelen olmazsa burdaym cnm.[/QUOTE]

Kız kimi bekliyodun sen.

süpersiniz sizi öpebilirmiyim:KK54:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
::KK60:60: bu arada pelin sana özelden msj attım
öp tabi canım bende seni öpüyorum...inş hamişsindir...
benimkide geç geliyor çalşıyo bende heyecanımı yanlız yaşıyorum ona 1 hafta önce adet oldum dedim o daha çok bekleyişe giriyoo..
bu arada benm adım gülşah 25 yaşındayım daha doğrsu 25 bitti 1.5 yıllık evdeyim 7 aydır bebiş bekliyorum 4 ay tuttrdm 9 haftalıkken kalbi durdu mecburen kürtaj oldum.şimdi hamilelik duygusunu yaşadığım için vazgeçemeiyorum tekrar yaşamak istiyorum
tanıştıgımıza memnun oldum canım...cok gecmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın...inş bu sefer hamileysen hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın hayırlısıyla...

haklısın canım ya biz bize yeteriz zaten...tamam derinim sabaha kadar yanlızım bugun bide ben evde yanlız kalmaktan korkarım iyiki sizler varsınız...

teşekkür ederim kızlar ..ewet bi bebişimiz olsa keşke ama gelmiyo işte çok çağırdım gelmedi henüz :KK43:çağırmaya dewam biraz umutsuzlaşsamda artık sesimi duyurma çalışmalarıma dewam edicem :)ALLAH hepimizin derdine derman olsun inşallah ..
burdaki ortam çok güzel arkadaşınız olmayı çok isterim.. bu konuyu herkezle paylaşamıyorum bide çewremde arkadaşım diyebilceğim kimse kalmadı ..:KK43: ewlenince il değiştirdim we çok sıkılıyorumm çalışmamada izin wermiyo eşim :KK43: birde bu bebek konusu canımı fena sıkıyoo :KK43:(( offfff:KK5:

Pelinim korkma cnm ya ben mümkün oldgnca buralardaym cnmcım.mujkss.
Banum hoşgeldın,ya sorma kaynvalıdemle gorumcem ikidir gelcz deyıp gelmıyolar bende cok sınır oldum cnm...insan iyi kötü hazırlık yapıyo gelckler diye..dualara ne zmn olursa başlarz cnm konusuruz msnde detaylı.

teşekkür ederim kızlar ..ewet bi bebişimiz olsa keşke ama gelmiyo işte çok çağırdım gelmedi henüz :KK43:çağırmaya dewam biraz umutsuzlaşsamda artık sesimi duyurma çalışmalarıma dewam edicem :)ALLAH hepimizin derdine derman olsun inşallah ..
burdaki ortam çok güzel arkadaşınız olmayı çok isterim.. bu konuyu herkezle paylaşamıyorum bide çewremde arkadaşım diyebilceğim kimse kalmadı ..:KK43: ewlenince il değiştirdim we çok sıkılıyorumm çalışmamada izin wermiyo eşim :KK43: birde bu bebek konusu canımı fena sıkıyoo :KK43:(( offfff:KK5:
amin canım inş rabbim bir gün sesimizi duyar hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hayırlısıyla....tabi olabilirsin zaten bizi bizden başka kimse anlayamaz...aynı benim eşimde calışmama izin vermiyo...evde durdukcada bebek konusunu aklımızdan atamıyoruz ama yapabilcemiz bişey yok dua etmekten başka...
nerde o topik bende okuyum hımm??

hamilelik belirtilerinde o topik ama tam ismini unuttum...

inşallah olur hepimizin canım sende bendensin bende il değiştirdim kendi ailemden kimse yok burda benim eşimde calışmama izin vermiyo valla aynneeen ne zamndır bekliyosun canım

X