Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hepinize hayırlı cumalar arkadaşlar RABBİM gönlünüzdekileri versin inşllah
birazdan evden çıkıcam heyecan dorukta inanın gecede uyuyamadım zaten .neyse haber veriyim dedim akşama görüşmek üzere
kardeloşum güle güle gidip gel cano öpüyorum seni
selinam sende özeline bak okiş .kusura bakma dün görmemişim canım :))
garibim senide gördüm altta çok öpüyorum

hepinize hayırlı cumalar arkadaşlar RABBİM gönlünüzdekileri versin inşllah
birazdan evden çıkıcam heyecan dorukta inanın gecede uyuyamadım zaten .neyse haber veriyim dedim akşama görüşmek üzere
kardeloşum güle güle gidip gel cano öpüyorum seni
selinam sende özeline bak okiş .kusura bakma dün görmemişim canım :))
garibim senide gördüm altta çok öpüyorum

ebrarim demek evden cikicaksin,butun kizlara cok selam söyle,iyi vakit gecirin,bol bol resim cekilin insallah..:KK61:bende seni :KK54:

hayirli sabahlar,hayirli cumalar arkadaslar:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:selinam altta seni göruyorum:82:iyisin insallah canim?

ebrarim demek evden cikicaksin,butun kizlara cok selam söyle,iyi vakit gecirin,bol bol resim cekilin insallah..:KK61:bende seni :KK54:

hayirli sabahlar,hayirli cumalar arkadaslar:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:selinam altta seni göruyorum:82:iyisin insallah canim?

hoşgeldin canım sanada hayırlı cumalar.iyiyim çok şükür sen nasılsın canım?

ebrar abla msjını aldım bende gönderdim msj.ama bakabildinmi bilmiyorum çıkmıştın.iyi eğlenceler öptmm.

ebrar abla msjını aldım bende gönderdim msj.ama bakabildinmi bilmiyorum çıkmıştın.iyi eğlenceler öptmm.

hosbulduk canim,bende iyiyim sukur.kizlar bulusucak diye heyacanlandim,islerin basina gecemden önce bir bakiyim dedim..ütülenecek kiyafetler karsimda beni ütüle diyor,bense simdilik karsidan bakmak ile yetiniyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:hicte sevmem ütüyüüü:KK31::KK31:

hosbulduk canim,bende iyiyim sukur.kizlar bulusucak diye heyacanlandim,islerin basina gecemden önce bir bakiyim dedim..ütülenecek kiyafetler karsimda beni ütüle diyor,bense simdilik karsidan bakmak ile yetiniyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:hicte sevmem ütüyüüü:KK31::KK31:

benimde bugun çamaşır atmam laızım ama hiççç canım istemiyo.kim yapcak bu işleri :KK60::KK60:

selinam benim cikmam gerek canim,kahvalti hazirlamam gerek,sonrasinda ütü:KK37:vs vs........iyi bak canim kendine.:KK19:

benimde bugun çamaşır atmam laızım ama hiççç canım istemiyo.kim yapcak bu işleri :KK60::KK60:

ay hic sorma selinam yaa,kac gundur temizlik yapiyorum,camlari sildim,halilari yikadim,bugunde utuleri yapip yeleri silmem gerek,ama benimd ehic canim istemiyor inan,hicte sevmem ev islerini:63::63:ama 2 gun temizlik yapmayinca da rahat edemiyor insan.hem sevmiyor hemde yapiyoruz,yapmak zorundayiz böyle bir kisir döngudur gidiyor istee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlaaaar büyük buluşma gercekleşti ebuşum yanımda çok mutluyum en sonunda buluştuk...banuşla elifi bekliyoruz.hoşcakalın öptük.

canlarım nerelerdesiniz anca fırsat buldum geldim ben çok mutluyum çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ay bir gülüyorum bir ağlıyorum çok şaşkınım canlarım bn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hepinizi çok seviyorum rabbim hepinizden razı olsun inşallah iyiki varsınız

vayy süepr haberr canım ALLAH tamamına erdirsin:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66:

Semracım çok sevindim cnm Rabbim bu sfer sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin inşaallah,oğluşuna söyledin mi ne yaptı?

Selinamm cnm maşallah Rabbim yardımcınız olsun:KK34:

Cnm iyice şiştin ya sıcaklar daha da bunaltır Allahyardımcın olsun...

Kardeloşumm,derinimmm Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah üzülmeyin cnlarım..

İnşaallah pelinimmm

Elifcim senin adına sevindim cnm herşey yolunda şükür...İnşaalalh kafana göre de bi iş bulursun...

Delüüü,kuzenim evleniyor ablam...İnşaallah birgün nasip olur birbirimizi ağırlamak ablacım inşaallah

Ececim inşaallah geçmiştir cnm

Derinim saçın yıkadıkça açılır sen merak etme,biraz kullan sonra yine açık renge boyarsın sana herşey yakışır hem stres sıkıntı yaratma kendine emi...

Selamün aleyküm kızlar dünü perşembe sanmışım yarın heyecan var mı diye yazmışım:KK37:Kimsede bişedememiş :) Neyse yarın gününüz güzel geçer inşaallah bnm yerimede eğlenin ne güzel orda olmak vardı kader utansınn:KK43:
evet cnm göbiş şiştikce sıcak basıyo
kızlar bazı sebeplerden ötürü yarın gidecekken,bugünden gitmek zorunda kaldım annemlere,ordan gelince de yıllık izne çıkcaz,bu sıra biraz bi arada olamıcaz sanırım,çok düşük cümleler kurdum ama işlerim çok,fazla kalamıcam,kusuruma bakmayın
iyiki tanıdım sizleri
hepiniz Allaha emanet olun.
fazla nisbet yapmayın,beni çatlatmayın,heralde sanırım benide ararsınızdır ordan,dememe gerek yoktur zaaaaar.:82:

hayırlı yolculuklar cnm:KK19:

evet büyük buluşma gerçekleşti süper birgündü inanın birbirimize doyamadık vakit nasıl geçti anlamadık
konuşucak okadar çok şey kaldıki ayrılırken çok ama çok üzüldük keşke biraz daha vakit olsaydı neyse nasip bidaha buluşuruz inşallah
canım arkadaşlarım sizinle olmak çok güzeldi yaşattığınız keyifli dakikalar için çok teşekkür ederim .dilerim bu topicde bulunan tüm can dostlarımızlada bigün biraraya gelebiliriz .
ya varya kızlar sanki yıllardır tanışıyo gibiydik ilk başta tutukluk oluyo ama sonra dediğim gibi doyamadık yaa .
resimler çekindik buraya koymamız pek uygun olmuycak ama albüme koymaya çalışıcam inşallah başarılı olurum .aslında çok şey varda inanın hala hayal gibi bazı şeyler :)))

ah be kuzum inanki yazıp çıktım hemen neyse onlarda okurlar zaten :))keşke sizlerde olsaydınız çok keyifliydi

canım mesajını yeni okudum gerçi görüştük ayrıca espride süperdi telefonu kapadıktan sonra kızlara anlattım ve gülüştük hatta senin yerinede güldük :)))
Kızlaaaar büyük buluşma gercekleşti ebuşum yanımda çok mutluyum en sonunda buluştuk...banuşla elifi bekliyoruz.hoşcakalın öptük.
kuzum yaa doyamadım ama bunada şükür
aaaa ablama selamlar bilsem bende gelirdim:KK59:

canım yaa sen okumadın heralde aslında istanbulda olan herkesi davet etmiştik ama görmedin sanırsam neyse birdahaki sefer nasipse .

kızlar elimdeki resimleri albüme koydum bakmak isteyen olursa haberiniz olsun :)))

selamlar arkadaşlarım nasılsınız???annemdeyımmm ben.ılk geldıgımız günden berı hala aynıydım .çıkarmalar fılan :KK43: ama ewdekı kadr degıl ewde 7-8 iken burada 3-4- kez fılan.yattım çoğu zaman.kuzenler fılan kahvaltıya cagrdsı dun.şükür cıkarmadım dun.bugun bulantım war ama cıkarmadım.boyle boyle gıder belkı de bulantı cıkarmalar ınsallah.geçmişe bakmak ıstedım ama bayağı bırıkmış.üstün körü bakabıldım cunku mıdem fena :S bunun uzerıne gece sıcaktan uyuyamıyorum yaaa
selına cnm tedawın ıyı sonuclanır ınşallah
semra cnm hayrlı olsun cok wesındım allah kucagına almanı nasıp etsın ınsallah...
banu cnm gecmıs olsun fena hastalanmışsın çıkaran yanı benı kerwanıma katılmıssın ınsallah ılerde bebeısın yuzunden olur bu cıkartmalar en yakın zamanda.
derın cnm bugun buyuk gundu olmak ısterdım ama işte benımkısı hayatta ızın wermeazdı gorsenız bayaa kılo werdım 76 ıle hamıle kalmıstım 70 oldum.olsun bebişler saglıklı olsun da dıyorum.
garıp,cicili,kardelen5233,kardelen49,ece,rana,anatolıa,uebeslı,boncugum,peloşum,ebrar ablam, hepınızı opuyorum...unuttugum warsa affola cok gıda alamıyorum kafam çok çalışmıyor :)) şaka bır yana ılk aklıma gelenlerı yazdım.hepınıze swgıler.
abala yazmıssın gusel gecmıs.kıskandım walla :)))) bak resım kesın koyun catlarım.elif cnm face e beklıyorum bu akşam fotoları hee ona gore...ınşallah bol bol cekınmıssınızdır.emınım super gecmıstır...
sımdılık hoscakjalın.ınsallah daha ıyı olurum da sık sık gorusuruz.sızlerı sewıyoruuuummmmm

abla nasılsın orda mısın??? gordum fotolarınızı.yanınızda olmak ısterdım yaaa usper cıkmıssınız...

evet büyük buluşma gerçekleşti süper birgündü inanın birbirimize doyamadık vakit nasıl geçti anlamadık
konuşucak okadar çok şey kaldıki ayrılırken çok ama çok üzüldük keşke biraz daha vakit olsaydı neyse nasip bidaha buluşuruz inşallah
canım arkadaşlarım sizinle olmak çok güzeldi yaşattığınız keyifli dakikalar için çok teşekkür ederim .dilerim bu topicde bulunan tüm can dostlarımızlada bigün biraraya gelebiliriz .
ya varya kızlar sanki yıllardır tanışıyo gibiydik ilk başta tutukluk oluyo ama sonra dediğim gibi doyamadık yaa .
resimler çekindik buraya koymamız pek uygun olmuycak ama albüme koymaya çalışıcam inşallah başarılı olurum .aslında çok şey varda inanın hala hayal gibi bazı şeyler :)))

Çok kıskannndımmmm hem de çoooookkk çatlıcam şimdi orrta yerimden,belki arasınız diye de gözüm hep telefondaydı ama sağlık olsun... Sizin adınıza çok sevindim ablam inşaallah sık sık görüşmeler nasip olur daha belki göbüşleri tokuşturmak,bebişlerle dolaşmak nasip olur kimbilir...
selamlar arkadaşlarım nasılsınız???annemdeyımmm ben.ılk geldıgımız günden berı hala aynıydım .çıkarmalar fılan :KK43: ama ewdekı kadr degıl ewde 7-8 iken burada 3-4- kez fılan.yattım çoğu zaman.kuzenler fılan kahvaltıya cagrdsı dun.şükür cıkarmadım dun.bugun bulantım war ama cıkarmadım.boyle boyle gıder belkı de bulantı cıkarmalar ınsallah.geçmişe bakmak ıstedım ama bayağı bırıkmış.üstün körü bakabıldım cunku mıdem fena :S bunun uzerıne gece sıcaktan uyuyamıyorum yaaa
selına cnm tedawın ıyı sonuclanır ınşallah
semra cnm hayrlı olsun cok wesındım allah kucagına almanı nasıp etsın ınsallah...
banu cnm gecmıs olsun fena hastalanmışsın çıkaran yanı benı kerwanıma katılmıssın ınsallah ılerde bebeısın yuzunden olur bu cıkartmalar en yakın zamanda.
derın cnm bugun buyuk gundu olmak ısterdım ama işte benımkısı hayatta ızın wermeazdı gorsenız bayaa kılo werdım 76 ıle hamıle kalmıstım 70 oldum.olsun bebişler saglıklı olsun da dıyorum.
garıp,cicili,kardelen5233,kardelen49,ece,rana,anatolıa,uebeslı,boncugum,peloşum,ebrar ablam, hepınızı opuyorum...unuttugum warsa affola cok gıda alamıyorum kafam çok çalışmıyor :)) şaka bır yana ılk aklıma gelenlerı yazdım.hepınıze swgıler.
abala yazmıssın gusel gecmıs.kıskandım walla :)))) bak resım kesın koyun catlarım.elif cnm face e beklıyorum bu akşam fotoları hee ona gore...ınşallah bol bol cekınmıssınızdır.emınım super gecmıstır...
sımdılık hoscakjalın.ınsallah daha ıyı olurum da sık sık gorusuruz.sızlerı sewıyoruuuummmmm
Sevcanım çok şükür iyiyim cnm sağol,sende iyiymişsin sevindim Anneciğinden Allah razı olsun bebişlerinle Allah'a emanet ol görüşmek üzere...

gözünüz aydın kızlar buluştunuz bizi de burda çatlattınız.resimler çok güzel zaten sizler güzelsiniz allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallahhh.
Eh abla müsade etmedin ki kandırayımm.
Bu arada ne yediniz yaa tepsi doluyken çekmemişler hepsi silip süpürmüş sora resim..
:KK60:

X