Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banumm cnm cok gecmıs olsun ya..mıdenı mı usuttn kı acaba.ama ateşte varmıs.bugun gttnmı hasekiye?

Sağol ranacım teşekkürler.
canım çokk geçmiş olsun inşallah birşeyin yoktur .inşallah gelirsin canımm çabuk iyi oll
Sağol canım inşallah iyi olurum.
Sağol derincim doktorda giderken dedi ama 50 lira kanda gebelik acilde bakmıyolarmış çok ya şimdi o kadar para zaten yoktur biliyorum ama yarın hasekiye gidicem ya onuda söylerim doktora tabi çıkarsada kötü ilaçlı tomagrafi normal filmler ilaçlar Allah korusun bişey olur naparım.İnşallah gelmeye çalışacağım çok heyecanlıyım bende gelemezsem çokk üzülücem
Ebrar nerdeki acaba derin arayınca banada haber ver merak ettim bak.

Banumm cnm cok gecmıs olsun ya..mıdenı mı usuttn kı acaba.ama ateşte varmıs.bugun gttnmı hasekiye?
Yarın sabah için aldım randevumu gidicem midem gene çok kötü şükür ateşim düştü.İlk defa bayılmışım derin korkunçtu ölüyorum sandım ödüm koptu valla.

geçmiş olsun canım ya,Allahım acil şifalar versin inşallah.yarın içinde güzel haberler gelir belki inş bu rahatsızlığın gebeliktendir canım ya.

pelincim altta görüyorum seni.naptın dün doktordan gelince bişey yazmamışsın?iyimisin canım.kistlerin gitmişmii.?

Dogru banum ya smdı bı tahlıl ıcın 50vercen.ay Allah korusun tomografımı cektıler dun.keske gebelık süphesı var deseydn. Sagol cnm yegenımın sünnetıde görduk şükür..ya ebuşu aradım şimdi de uzun caldırdım baya ama açmadı dönmedı de.uyuyomu acaba.dahada merak ettm şimdi.

Hayırlısı artık selinacım sende yeni bir yola çıkıyosun hadi bakalım hayırlısı olsun.
Pelin sanırım geçmiştesin.

Hayırlısı artık selinacım sende yeni bir yola çıkıyosun hadi bakalım hayırlısı olsun.
Pelin sanırım geçmiştesin.

amin canım cümlemiz için hayırlısı olsun canım.şimdi nasıl oldun ateşin geçmiş ama mide bulantın nasıl?

derincim geçen gece 3 e kadar uyuyamadı acaba şimdi uyuyormu ki.yada internetinde pc de bi sorun var sanırım yoksa uğrardı.:26:

Onlarda söylediler ama yokmuş mecburende çektiler aslında acilde olması lazım dimi ama önemli şeyler 50 lirada az değil şimdi devlette olsa hasatahanede zaten harcanıyor birde yok biliyorum ama yarın hasekide yaptırıcam artık.
Allah Allah nerde bu kız ya canıda sıkkındı belki açılmak için bir yerlere gitmiştir.Haberin alınca banada haber ver meraktayım.

Neyse kızlar benım cıkmam gerek cok işim var öptum hepınızı.arada is yaparken bakıcam.
Kolay gelsin derincim.
Midem hala berbat şimdi bir tane mide ilacı iştim hişbirşey yiyemiyorum berbet yani.Kesin gezmelkerde bizim kız hep berabaer seslenelimlsin hadi bir iki üç EBRARRRRRR

Neyse kızlar benım cıkmam gerek cok işim var öptum hepınızı.arada is yaparken bakıcam.
Kolay gelsin derincim.
Midem hala berbat şimdi bir tane mide ilacı iştim hişbirşey yiyemiyorum berbet yani.Kesin gezmelkerde bizim kız hep berabaer seslenelimlsin hadi bir iki üç EBRARRRRRR.

ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...
canım cok gecmişş olsun rabbim şifa versin dikkat et kendine...
canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...
amin canım cok sagol tam erimemiş ama kücülmiüş şükürler olsun...
yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...
canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...
canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...

Bende uzanıyım dişerimde berbat durumda o kadar çok sıktımki kusmamak için şimdi nasıl sızlıyor pc açık arada bakarım öpüldünüz.

pelincim ilacın işe yaramasına sevindim canım.inş bu ay tertemiz olucak rahmin.ondan sonra gelsin sağlıkla bebişlerinn.tahliller ne içindi canım?düşüklerin yüzündenmi tahlil istedi?

cicili geçmiş olsun bu arada.Allah korumuş bebişte iyidir inşallah.yanık çok berbattır bide hassas yer göbiş.Acil şifalar.

Bende uzanıyım dişerimde berbat durumda o kadar çok sıktımki kusmamak için şimdi nasıl sızlıyor pc açık arada bakarım öpüldünüz.
canım tekrar gecmiş olsun yat dinlen sonra görüşürüz öptüm bende...

cok sagol canım benim amin inş...evet canım düşüklerin nedenini araştıralım dedi inş bir sorun yoktur şimdi haycanla sonucları bekliyorum ama 20 tane test istedi bunların 8 tanesi ozelde yapılıyodu obur testleri devlet hastanesinde yaptırcam inş...

inşallah hepsi temiz çıkar canım.bayada çok test istemiş ya.Allahım dermansız dert vermesin tek.bana müsade canım biraz yatıcam ateş bastı hastayım ya yatim terliyeyim de atayım şu gribi.hoşçakal canım öptüm seni.:80:

inş canım amin selinacım...tamam canım cok gecmiş olsun nane limon kaynatıp ic rabbim şifa versin görüşmek üzre bende cok öpüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…